Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lis 2012, 16:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2012, 15:31
Posty: 14
Witam sympatycznych forumowiczów.

Większość z nas posiada samochody, które od czasu do czasu sie psują lub najeży je serwisować.
W Zgorzelcu jest wiele warsztatów, większych jak i podwórkowych.
Bylem juz w wielu, z żadnego nie jestem zadowolony.
Najbardziej bezczelnym mechanikiem jest Mariusz B., mający swój warsztat podwórkowa na ul. Byczyńskiego. Naprawiałem u niego swój samochód juz parę razy i nigdy nie było efektu jego pracy, za którą placilem krocie. Np: kupiłem swój olej, on mi go ''wymienił'' wraz z filtrem oleju. Zaplacilem i odjechałem. Po 2 tygodniach podczas naprawy w innym warsztacie okazało sie ze mam olej czarny jak smoła, a filter oleju zapieczony i zardzewiały. Mechanik oświadczył mi, ze filter nigdy nie był wymieniany.
Postanowiłem na sprawdzenie innych wymienianych części i w ponad połowie okazało sie ze sa oryginalne od nowości i nigdy nie były wymieniane. Teraz moje auto sprawuje sie jak nowe.
Mechanik z Byczyńskiego gdy mu to powiedziałem poczerwieniał i jękliwym głosem wyparł sie moich podstawnych oskarżeń.
A co jest lepsze rozmawiałem z innymi klientami tego oszusta i w większości każdy narzeka. Jeden miał ta sama historie z wymiana oleju oraz zaplacil dość spora sumę za wymianę rozrządu, po czym pękł pasek po 2 tygodniach od niby wymiany. Po usterce okazało sie ze nic nie było wymienione a auto stało 5 tygodni, bo ponoć czekał na kuriera z częściami.
Jeśli ktoś miał podobne sytuacje niech sie dzieli swoimi przykrymi doświadczaniami, aby ostrzec innych przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto i narażeniem sie na jeszcze większe straty oraz problemy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 16:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Przecież to papruk jest i robi na lewo, poloneza bym mu nie dał do naprawy. Jedź do Krzyśka Ramulewicza do Łagowa, jeden z lepszych speców w okolicy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 17:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
Polecam warsztat + sklep Moto-Partner niestety z Lubania. Fachowość i ceny jakie cieżko spotkać w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 18:30 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
negros pisze:
warsztat podwórkowa na ul. Byczyńskiego.
negros pisze:
Mechanik z Byczyńskiego

To literówka czy jest taka ulica w Zgorzelcu? :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 18:40 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 paź 2006, 1:57
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
:smt021 DO YELLO_35 :smt021 <=- ty to tylko czepiac sie ludzi umiesz a tobie nigdy sie nie zdarzylo


:smt068 ]:-> :smt063


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 18:46 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
$wIEtY - pytam nie czepiam :smt021

Y od A dzieli jednak sporo na klawiaturze :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 19:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
YELLO_35 pisze:
Y od A dzieli jednak sporo na klawiaturze :roll:

nic nie dzieli Y od A na klawiaturze :smt003
qwertz 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 20:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2012, 15:31
Posty: 14
Dzięki za dobre rady. Tych dwóch mechaników nie znam ale napewno sprawdzę.
A co do mechanika z Baczyńskiego to juz wiem dlaczegonie chciał dać mi rachunków, skoro robi na czarno. Chętne bym mu zalozyl sprawę ale skoro nic nie mam to jestem w du..e !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 22:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 wrz 2011, 18:18
Posty: 50
Lokalizacja: ZGC
A ja Polecam THE Garage na Łużyckiej. Otwarte od rana do wieczora , a chłopaki robią tanio szybko i solidnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 23:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
a jakieś opinie o zakładzie 'renault' na górniczej?
bo słyszałem dobre i złe i sam nie wiem...


Ostatnio zmieniony 20 sty 2013, 16:17 przez cortland, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2012, 10:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 gru 2011, 11:42
Posty: 30
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja auto (Suzuki) naprawiam w Remi, koło urzędu skarbowego, jak do tej pory wszytko zrobione bardzo dobrze, żadnych problemów z tym warsztatem nie miałem. Dwa dni temu byłem na przeglądzie i auto przeszło go śpiewająco.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2012, 11:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lis 2012, 3:16
Posty: 3
Mechanik o którym mowa to zwykly amator. Trzyma auta tygodniami, udaje że naprawia i oddaje w tym samym a nawet gorszym stanie przy czym kasuje jak za zboże.


xionc pisze:
i robi na lewo


Jasne, że na czarno. Przecież on ma żółte papiery i kto mu pozwoli prowadzic warsztat? Jeszcze podświadomie komuś odetnie hamulce.

Aha i z tego powodu ma zabrane prawo jazdy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2012, 19:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Pozwolę sobie jednak mimo wszystko zabrać głos.
Ja osobiście nie narzekam. Robiłem u Niego swoją "dziewczynkę"(Megane) w poprzednim roku raz i w obecnym dwa razy.
Termin odbioru auta to max. 2-3 dni w zależności od dostępności części zamiennych. Kontakt telefoniczny to już sama rewelacja! Potrafi zaproponować takie rozwiązania odnośnie części, które najmniej obciążą nasz portfel. Wszystko chodzi tak, jak powinno. Cenowo też jest O.K. Autkiem przyjeżdżasz. Zostawiasz i jesteś zawożony gdzie chcesz(na terenie Z-ca :( ).I w drugą stronę to działa podobnie. Przyjeżdża po nas i zawozi do warsztatu po odbiór.
Naprawiałem auto również w warsztacie Renault na Górniczej.
Pracuje tam naprawdę jeden kompetentny "duży" mechanik, którego polecam.
Niestety już nie korzystam z ich usług, bo czułem się zwyczajowo naciagany.
Na koniec brawa dla tych kilku małych domowych warsztatów, które potrafią jeszcze utrzymać się na powierzchni i stawiają opór sieciowym warsztatom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 22:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2012, 15:31
Posty: 14
Oczywiste jest , ze Mariusz B. nie wszystkich naciąga, okrada i robi w h... Bo tak jego warsztacik dawno by splonął. Jeśli Ty jesteś zadowolony to gratuluje, po prostu masz szczęśćcie lub jesteś jego kolega. Mnie oszukał i naciągnął i ja go nie polecam nikomu !!

[edit by YELLO_35]
Rynsztokowy język zachowaj dla siebie :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2012, 16:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2012, 15:31
Posty: 14
Poniosło mnie i mam nadzieje, że nikt się nie dziwi dlaczego?
Pzdr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..