Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 16:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 maja 2006, 10:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 mar 2005, 13:51
Posty: 136
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli chodzi o pizzę to polecam pizzerię na rynku w Gryfowie. Pizza duża, smaczna w przystępnej cenie, lokal przyjemny, obsługa O.K., faktem jest, że trzeba trochę poczekać. Dla wrogów dymu tytoniowego - w całym lokalu zakaz palenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2006, 10:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
No tam też jest fajnie . Zwłaszcza wystrój , który ciągle się zmienia . Przyjemnie jest tam posiedzieć -a miły wystrój i klimat rekompensują długie czekanie . Ale bardziej od pizzeri lubię miejsca , gdzie można wypić pyszny koktajl i niekoniecznie wciskać w siebie mnóstwo kalorii :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2006, 10:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 mar 2005, 13:51
Posty: 136
Lokalizacja: Zgorzelec
Będąc zwolennikiem złocistego napoju poleciłbym w Zgorzelcu dwa miejsca. BEST i Przy Jakubie, ze wskazaniem na Przy Jakubie - jest bardziej "klimatyczny"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2006, 14:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Pyszna pizza jest też w El Passo w Pieńsku ;) Niestety trzeba na nią trochę czekać... No i zakazu palenia też nie ma, w całym lokalu czuć dym :\ Ale za to klimat jest w porządku, a i ceny też są przystępne :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2006, 16:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 maja 2006, 15:33
Posty: 8
Lokalizacja: Zgorzelec
Każdemu kto lubi rybkę,a w szczególności pstrąga,polecam Zajazd u Kowala w Tylicach.Rewelacja!Nie dosyć że pychota,to rachunek z ławy nie zwali(2 razy pstrag z pieczonymi ziemniakami i 2 piwa-około 50 zł) a do tego spokój,cisza i mnóstwo zieleni.A jeśli aura nie dopisuje,to w środku też jest bardzo przyjemnie-wystrój odpowiedni do nazwy,wielkie palenisko z miłym ciepełkiem...Jedyny minus to dojazd,jeśli ktoś jest niezmotoryzowany.Ale wystarczy rower i mocne nogi :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 cze 2006, 15:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
Tak swoj± drog± to szkoda, ¿e w Zgorzelcu nie ma ju¿ ¿adnego baru mlecznego. Wiem, ¿e to taki akcent z czasów komuny, ale jednak w wiêkszych miastach bywaj± takie przybytki i ciesz± siê do tego du¿± popularno¶ci±. Tymczasem ¿eby zje¶æ pierogi, lub krokiety muszê i¶æ do baru Al-Ka, gdzie mam kawa³ek drogi. Kiedy¶ by³y u nas bary mleczne, z tego, co opowiadali mi starsi mieszkañcy Zgorzelca. Fajnie by³oby, gdyby kto¶ reaktywowa³ choæ jeden z nich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2006, 16:16 
American Pizza - pizza jest pyszna i duza :-) Ale czas oczekiwania barrrdzo dlugi. Sos dobry i dowoz za 1 zl :-D Do domu na obiad czy kolacje -> super. Ale jesli choci o lokal - beznadziejny wystroj. No i te pseudo kelnerki wszystko w rekach donosza, np sztucce do stolu... Duzzzy "-"


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2006, 17:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 gru 2005, 14:27
Posty: 17
JESTEM WYROZUMIAŁY. :D
ROZUMIEM KAŻDĄ WYPOWIEDŹ, :shock:
SMAK I GUSTA. 8)
Piekna Praga :!: , bogaty Berlin :idea: , rodzinny Zgorzelec :lol: ,
ale :arrow:
KLIMAT TO TYLKO NA KAZIMIERZU w KRAKOWIE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2007, 22:28 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
odświeżam temat. Espresso jest w trakcie przeprowadzki, a w Biesiadzie nie mieli czasu bo o 22 chcieli zamykać więc postanowiliśmy wypróbować nowo otwartą knajpę o tajemniczej nazwie Etna.

Wbrew pozorom jedzenie, choć nazwa to sugeruje nie ma zbyt wiele wspólnego z Italią. Jest to kuchnia tajska. Jak tłumaczył szef: jest nieco inna od chińskiej.

Korzystając z okazji że byliśmy "w trzy osoby" postanowiliśmy spróbować jak najwięcej z karty dań i tak oto zamówiliśmy: zupę z kurczaka po tajsku, sałatkę, kurczaka z ryżem po tajsku, wołowinę z warzywami i wieprzowinę z warzywami na ostro.

Jakość, wygląd i smak bez zarzutu... wchłonęliśmy wszystko i co więcej nie czuliśmy nieprzyjemnego uczucia ciężaru na żołądku. Wystrój także jest sympatyczny i najważniejsze jest to że obowiązuje zakaz palenia, co już za sam fakt sprawia, że knajpka ma kilka punktów "na plus". Mile także zaskoczyły nas ceny, które są zdecydowanie niższe niż w innych restauracjach o porównywalnym poziomie w Zgorzelcu.

Do minusów można zaliczyć brak ogródka piwnego i przede wszystkim brak deserów co jest bardzo ważne pod koniec każdego mojego posiłku... Jak zapewnia szef: "pracuje" nad tym.

tu znajdziecie więcej informacji o miejscu: http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d=273&id=694

Kto to odwiedził niech daje znać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2007, 10:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
aleksander pisze:

Kto to odwiedził niech daje znać.


Daje znać.

A co więcej nawet w tym samym czasie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2007, 16:00 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Niech daje znać ... jak było atmosfera+jedzenie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2007, 20:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Jedno i drugie jak najbardziej,kiedy pojawi sie w ofercie Warka Strong,będe tam chodził za każdym razem.


Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 6:50 przez Ernesto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 6:44 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
a może Pstrąg z Warki? bo chyba nie pstrong!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 6:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
bog180 pisze:
a może Pstrąg z Warki? bo chyba nie pstrong!


A może siwy ,a może dym,strażniku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 8:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 gru 2006, 12:36
Posty: 27
Wczoraj wieczorem wróciłam z Wrocławia.
W poniedziałek jadałam z rodziną obiad, w tak polecanym tu przez kilka osob Sphinx-ie.
Niestety wczorajszego dnia nie życzę nikomu, nawet wrogowi.....
Zamiast siedziec na Rynku lezałam w łóżku i przeszło mi dopiero dzisiaj rano.Nietylko ja sie zatrułam-siostra męża przeżywała to samo.Ja już dziekuje za Sphinxa....
Polecam pizze w Szklarskiej Porebie, nie pamietam nazwy lokalu, ale na przeciwko jest bankomat Banku Zachodniego.Pizza po prostu superrrrrrr!!!!nigdzie nie jadłam tak dobrej.Wiem, ze to daleko, ale zamiast jesc te podróby w lokalach w Zgorzelcu wole sie wybrac od czasu do czasu do Szklarskiej.Dla mnie rewelacja!!!Ceny niskie.
A tak poza tym to mam wrażenie, ze admin chyba osobiscie zna szefostwo Espresso, bo strasznie zachwala.Czytam juz którys raz z kolei jak tam jest super.Raz by wystarczyło, bo jak ktos tak przesadza to nie wiem co sie za tym kryje.....Bez urazy oczywiście....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..