Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 5:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 8:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
rsd pisze:
Wiem, ze to daleko, ale zamiast jesc te podróby w lokalach w Zgorzelcu...................
A tak poza tym to mam wrażenie, ze admin chyba osobiscie zna szefostwo Espresso, bo strasznie zachwala.Czytam juz którys raz z kolei jak tam jest super.Raz by wystarczyło, bo jak ktos tak przesadza to nie wiem co sie za tym kryje.....Bez urazy oczywiście....



Nie tylko w Zgorzelcu podrabiają pizzę,robią to na całym swiecie poza Italią.
Czy to Zgorzelec czy Szklarska ,to taka sama podróbka :)

Jasne ,że ich zna przesiaduje tam kiedy tylko może.
Portal to własnośc admina ,to sobie reklamuje co mu się podoba.
Dla mnie ta knajpa jest skreslona i nie jest tam fajnie ani tanio ,ani w ogóle ,lipa.

Co do pizzy,zjadłem kilkanascie sztuk w kazdej restauracji w Zgorzelcu,różne rodzaje.
Wygląda to tak,że kiedy kucharz ma dobry dzień to i pizza będzie dobra.
W Da Franco przez jakiś czas była dretwa,ale zmieniła się kucharka i teraz jest bardzo dobra.
W Dworku tak samo,wszędzie to jest.
A jak się postarasz to i z piekarnika jest świetna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 8:47 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Rsd... przecież ja pisałem o Etnie, a nie o Espresso... Wczytaj się w posta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 8:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
aleksander pisze:
Rsd... przecież ja pisałem o Etnie, a nie o Espresso... Wczytaj się w posta.



Dobra,dobra. :):)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 10:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
aleksander pisze:
przecież ja pisałem o Etnie, a nie o Espresso... Wczytaj się w posta.


Rozumiem, że w Etnie też wyrabiasz sobie znajomości?! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 10:17 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Nie, tam też mi smakowało. Poza tym smakuje mi też w Staromiejskiej i Da Franco i Kartofelhaus. A wam ? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 11:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
aleksander pisze:
Nie, tam też mi smakowało. Poza tym smakuje mi też w Staromiejskiej i Da Franco i Kartofelhaus. A wam ? :)

Wszędzie zasadniczo - poważnie. Czy to Cent, czy Staromiejska albo inny Kaprys. Na drugim brzegu Nysy się nie stołuję, tak więc ciężko powiedzieć (mimo wszystko jednak niemiecka kuchnia nie zachwyca, no chyba że jest to döner na blaszce przygotowany z makaronem ryżowym, jajem i pędami bambusa na Fishmarkt u Skośnookiego Mistrza Gorącego Oleju ;-) ).
Ciekaw tylko jestem jak w tej nowej knajpce przy Kościuszki (sam dół, były Impuls) jest i jak strawa tam samuje...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 11:33 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Coś nowego ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 11:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
aleksander pisze:
Coś nowego ?

Tak jakby, sam podjedź, zobacz. Jeszcze nie byłem, ale w oko się rzuciło (między Graniczanką a ATSem).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2007, 11:44 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
aleksander pisze:
Nie, tam też mi smakowało. Poza tym smakuje mi też w Staromiejskiej i Da Franco i Kartofelhaus. A wam ?


Skoro tak twierdzisz to chyba się wybiorę niedługo do Etny. Jak mojej rodzince nie będzie smakowało to "zwalę" wszystko na Ciebie! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 maja 2007, 14:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
jeszcze nikt tu nic nie wspomniał o pizzeri Da Grasso fakt jest w Jeleniej Górze najbliżej od Zgorzelca ale warto pojechać, ja kiedy mam ochotę na pizze wsiadam w autko z narzeczonym i jedziemy do Da Grasso gdyż po pierwsze pizza z dojazdem wynosi nad mniej więcej tyle samo co wypad na pizze do Da Franco, po drugie pizza jet olbrzymia, ja nigdy nie zjadam swojej połowy, do tego można sobie zamówić jedną połowę pizzy inną a drugą inną. po trzecie sosy, byłam mile zaskoczona gdyż są podawane w dzbanuszkach dwa sosy : czosnkowy oraz cos ala boloński. Kiedy sosy się kończą można prosić o dokładkę tego sosu oczywiście za darmo są sosy. Ceny: rewelacyjnie niskie. Wystrój: dużo miejsca, w lecie również stoliki na balkonie, na ściania telewizorek z muzyką, to takie miejsce ne tylko dla studentów ale również dla rodzin, spotkań ze znajomymi gdzie można coś zjeść i wypić piwo lub sok, spokojnie pogadać. Obsługa miła a i fajne jest to że kucharze są oddzieleni tylko taka szybą że klient widzi iż wszystko jest świeże nic nie podane z podłogi....

Ja jestem zachwycona tym miejscem i naprawdę polecam.

http://www.dagrasso.pl/
tu jest link do strony Da Grasso można sobie przejrzeć i porównać ceny, od razu mówię jeśli ktoś sam zamawia dużą pizze nie da rady od razu jej zjeść jest przeogromna, pizza niby duża z Da Franco to pikuś przy tej z Da Grasso.

Bo co do Zgorzelca to pizza w Da Franco sie popsuła już nie smakuje tak jak kiedyś, co do Pan American Pizza - nigdy tam nie pójdę, byłam raz i o ten raz za dużo ale Magda już duuużo pisała o tej pizzerii ja sie podpisuję obiema rękami pod tym, tylko dodam że sos czosnkowy podali mi w tak małej ilości że nie starczyło na jeden kawałek pizzy więc oddali mi siano za ten sos.
Staromiejska - kiedyś było tam fajnie teraz wszystko pod Niemców.


To tyle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2007, 9:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
w Da franco pizzę robią chłopaki nie kucharki ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2007, 10:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Tylko_Kamila pisze:
z narzeczonym i jedziemy do Da Grasso gdyż po pierwsze pizza z dojazdem wynosi nad mniej więcej tyle samo co wypad na pizze do Da Franco,


Zakładając ze pizza w Da Franco niech kosztuje 20zł(chyba najdroższa) + 5zł piwo ,to wychodzi 50zł dla dwojga.
Do Jeleniej jest 65km.Tam i z powrotem mamy 130km.Koszt paliwa około 30zł w dwie strony.
To ile tam kosztuje pizza ,która można porównać do tej za dwie dychy w Da Franco?
10zł?A gdzie picie?.
To "mniej więcej" może okazać się o 100% więcej niż na miejscu.
Ale każdy je tam gdzie lubi.Chyba,że narzeczony ma VW Lupo 3L,tankuje olej roślinny,a pizze tu najdroższą,porównujesz do tam najtańszej.


Mariusz pisze:
w Da franco pizzę robią chłopaki nie kucharki ;)


Od dawna?


Ostatnio zmieniony 05 maja 2007, 10:31 przez Ernesto, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2007, 10:29 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Czy ktoś był już w chińszczyźnie koło ATSu na Kościuszki ? Bo trochę boje się zaryzykować i a z drugiej strony nie ma tam miejsca do zaparkowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2007, 10:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
aleksander pisze:
a z drugiej strony nie ma tam miejsca do zaparkowania.


Zrób sobie spacer i jedz bez obaw :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2007, 16:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
Ernesto pisze:

Zakładając ze pizza w Da Franco niech kosztuje 20zł(chyba najdroższa) + 5zł piwo ,to wychodzi 50zł dla dwojga.
Do Jeleniej jest 65km.Tam i z powrotem mamy 130km.Koszt paliwa około 30zł w dwie strony.
To ile tam kosztuje pizza ,która można porównać do tej za dwie dychy w Da Franco?
10zł?A gdzie picie?.
To "mniej więcej" może okazać się o 100% więcej niż na miejscu.
Ale każdy je tam gdzie lubi.Chyba,że narzeczony ma VW Lupo 3L,tankuje olej roślinny,a pizze tu najdroższą,porównujesz do tam najtańszej.


Mariusz pisze:
w Da franco pizzę robią chłopaki nie kucharki ;)


Od dawna?



a więc tak: autko jest na gazie, w Da Grasso zamawiamy zawsze pizze numer 7 plus kukurydza czyli wychodzi: 20,40 za dużą pizze którą jemy na pół a ja i tak nie zjadam swojej połowy, do picia bierzemy cały litr soku tj. 5zł. Nie liczyłeś sosu który w Da Franco trzeba zamówić i zapłacić a w Da Grasso masz za darmo dwa łącznie z dokładką. Ale to już tak tylko przy okazji tego Twojego liczenia ;)
Policz sobie jeszcze raz. Za 25,40 jesteśmy obydwoje najedzeni i napojeni. Moim zdaniem za taki smak pizzy jaki tam podają warto tam pojechać, i choćby mnie to wyniosło o te 10zł albo 5zł drożej wybieram Da Grasso. :grin:

Ale tylko polecam, że jakby ktoś choćby przejazdem był w Jeleniej Górze niech zajedzie i skosztuje tą pizze z sosem.

[ Dodano: Nie Maj 06, 2007 5:37 pm ]
Mariusz pisze:
w Da franco pizzę robią chłopaki nie kucharki ;)



no tam też chłopaki, takie małe sprostowanko z mojej strony ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..