Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 6:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 lis 2009, 23:48 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Pierwszy raz byłem pobłażliwy i wysłałem do pullo linka na pw z informacją o poprawnym temacie ds. okien. To nie zadziałało wiec pullo za ewidentne spamowanie dostaje dwa ostrzeżenia - jedno za spam, a drugie za uporczywość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2009, 14:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Firmy, której biuro znajduje się za barem Łużyczanka nie polecam. Partacze. Na realizację reklamacji nie doczekasz się, a gdy będziesz ich nachodził aby wyegzekwować swoje, możesz zostać zastraszony np. pobiciem. Najlepiej nagrywać wszystkie, z nimi rozmowy, bo szef firmy jest tak "zapobiegliwy", że zaistniałą sytuację może próbować obrócić przeciw Tobie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2009, 21:53 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
viper126pzgc pisze:
Firmy, której biuro znajduje się za barem Łużyczanka nie polecam. Partacze. Na realizację reklamacji nie doczekasz się, a gdy będziesz ich nachodził aby wyegzekwować swoje, możesz zostać zastraszony np. pobiciem. Najlepiej nagrywać wszystkie, z nimi rozmowy, bo szef firmy jest tak "zapobiegliwy", że zaistniałą sytuację może próbować obrócić przeciw Tobie.

Odradzam mialem z nimi podobne doswiatczenia .Jednym slowem partacze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2009, 11:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
viper126pzgc pisze:
Firmy, której biuro znajduje się za barem Łużyczanka nie polecam.


Ja również. "Fachowiec" z tej firmy przy mierzeniu okien nie umzględnił listwy przy suficie, a więc okna byłyby do sufitu (taka jest konstrukcja bloku). Po tygodniu od złożenia zamówienia udałem się do tejże firmy, gdzie początkowo próbowano mi wmówić, że to moja wina. Termin realizacji miał zostać przesuniety o następne 3 tygodnie. Ostatecznie zakończyło sie na zwrocie zaliczki i mojej rezygnacji z usługi.

Firmy przy ulicy Poniatowskiego (siedziba po okrągłym kiosku Ruchu) także nie polecam - czas reailacji zamówienia wg umowy 2 tygodnie. Panowie po kilkukrotnych moich "najściach" po 3 tygodniach od umowy stwierdzili, że sami nie wiedzą kiedy będą moje okna i kiedy je zamontują. W międzyczasie okłamywano mnie kilkakrotnie, że okna są juz w ciężarówce i jadą do Zgorzelca. Także zerwałem umowę - zaliczkę zwrócono.

Ostatecznie zamówiłem okna z firmy "Zodiak" z Lubania - czas reailizacji 2 tygodnie i w tyle okna były zamontowane. Cena ok. -10% z ceny powyższych firm Zgorzeleckich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2009, 8:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 lis 2009, 21:55
Posty: 2
Lokalizacja: Gryfów - Zgorzelec
w Świeradowie Zdroju nie ma


Ostatnio zmieniony 09 gru 2009, 22:48 przez helton, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2009, 21:29 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
klakier pisze:
nie wiadomo którą wybrac


Ja wybrałem (kolejny raz zresztą) TOP PLAST - biuro na dole ulicy Kościuszki.
Dziś zamawiałem drzwi na taras - szybko , sprawnie i termin do 10 dni.

viper126pzgc pisze:
Lepiej zapłacić dobrą cenę i mieć dobre okna.


Święte słowa :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2009, 8:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2008, 19:43
Posty: 10
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja z całego serca odradzam firmę JAREX z Jeleniej Góry.
Właściciel jest mega-medialny na pomiary i podpisanie umowy przyjeżdża z żoną (współwłaścicielem nawiasem mówiąc), która jest słodka do zerzygania.
Schody zaczynają się później. Przyjeżdża ekipa nieudaczników, którzy o montażu okien mają takie samo pojęcie jak ja o promach kosmicznych. Jako, że mieszkam w domku jednorodzinnym montaż trwał 3 dni. Wypili przez ten czas cysternę kawy, wypalili karton papierosów, a "przez przypadek" jedno z okien zamontowali tylko na piankę montażową.
Parapeny zamiast wsunąć pod przystosowany do tego profill okienny - powiercili w ramie dziury i przykręcili je do nich, rzecz jasna nie uszczelniając ich! Walczyłem z nimi przez pół roku, aby poprawili wszystko, ponieważ pod drzwiami balkonowymi ciekła woda, zacinały się rolety, a podwójne okna na skutek braku odpowiedniej ilości dybli uginały się na środku!
Pozostawili ogóly syf, nie wspominając o tym jak wyglądały zagipsowane przez nich miejsca po wykuciach. Po pół roku dałem sobie spokój i zamówiłem porządną firmę, która wszystko poprawiła.
Podumowując produkt jaki sprzedają (okna) jest wprost rewelacyjny, ale dopóki nie wymienią ludzi od montażu - omijać z daleka.

A jeśli już chodzi nie tylko o montaz okien, ale także o kompleksowe rmonty - polecam firmę Pana Krzystofa Frankiewicza z Zawidowa.

Acha. Ad tego:

Cytuj:
viper126pzgc napisał/a:
Lepiej zapłacić dobrą cenę i mieć dobre okna.

YELLO_35,
Święte słowa


G***o prawda!


Ostatnio zmieniony 17 lis 2009, 8:52 przez Tomecki, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2009, 12:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 lis 2009, 21:55
Posty: 2
Lokalizacja: Gryfów - Zgorzelec
Zgadzam się z Tomeckim. Wysoka cena nie jest wyznacznikiem jakości. Przykład:
sąsiad z dołu ma wymienione okna, które mają ten sam opis (marka, szyba, profil) z tym, że zapłacił za nie 10% więcej niż ja. Wszystko zależy od marży jaką sobie ustalają firmy handlujące. Jeden "SZEF" chce się jak najszybciej dorobić i daje taki narzut, że kupujących ostro bije po kieszeni - oczywiście tłumaczy wysoką cenę "SUPER JAKOŚCIĄ" :lol: (naiwny klient łyka to jak pelikan). Natomiast uczciwy szef, a przede wszystkim uczciwy człowiek zrobi rozsądną cenę zarówno dla siebie jak i kupującego i jest to wg mnie OK. Chodząc po firmach z oknami pytałem o różne rzeczy typu parametry itp itd. Najbardziej uderzył mnie fakt, iż jeden handlarz robi koło d...py drugiemu, że np. "u nich szyby parują", "...niech pan tam nie bierze bo się okna przebarwiają pod wpływem słońca" albo ".... firma "X" handluje oknami, w których pękają uszczelki na mrozie" itp itd. aż głowa boli. Jak słucham takich wypowiedzi to aż mnie mierzi. Taki facet jest już na starcie spalony. Szukajcie rzetelnych i uczciwych firm, które proponują dobre ceny a słuchajcie opinii ludzi obiektywny czyli "szarych" klientów - konsumentów takich jak ja :grin: i inni forumowicze POZDR


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2009, 16:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Kiedyś miałem dużo szkoleń z zakresu okien PCV oraz szyb , gdy się przypatrzycie dokładniej danym technicznym producenta to zobaczycie że różnią się pierdołami oraz uzasadnieniami czy mają profil wewnątrz czy nie , ile komór itp i jaką okno ma liczbę najniższą przepuszczalności ciepła .
Przykład okno super współczynnik przenikania/ ciepła szyba/ U = 1 ,1 rama okienna 1,8-2 z tym że po 12 miesiącach gaz który jest w zespolonej szybie ULATNIA się i takie okienko ma już U nie 1,1 ale od 3-5 zależy od producenta , można to łatwo sprawdzić bo firma która produkuje okna powinna mieć taki mały pistolecik do pomiaru przenikania ciepła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2009, 22:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lis 2009, 21:31
Posty: 3
Lokalizacja: Łagów
Witam. Posłuchałem heltona zamówiłem okna w firmie której on też wymieniał. Wkrótce opiszę moje wrażenia. Pierwszy etap mam za sobą tzn. pomiar, wycena, zaliczka. Jak na razie duży POZYTYW zwłaszcza za podejście tego pana co był na pomiarze no i atrakcyjna cenę. Zobaczymy po montażu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2014, 17:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 lip 2014, 17:00
Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław
Hejka,

Jeśli chodzi o okna plastikowe to ja ostatnio kupiłem okna z Krakowa. Są grube - na czym mi zależało - dają odpowiednią termoizolacje (mam pokoje od strony zachodniej). W tej konfiguracji warto pewnie rozważyć od razu zakup rolet lub żaluzji fasadowych - zakrywasz okna na południe, popołudnie i wieczorem masz w miarę chłodno. Ja mój sprzęt zakupiłem...


Daruj sobie linki - YELLO_35 :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2014, 10:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 sie 2014, 10:00
Posty: 10
U nas w Zgorzelcu działa też firma K... zajmująca się dystrybucją i wstawianiem okien PCV. Wstawiali okna u mnie w sklepie i uwinęli się z robotą w ciągu jednego dnia. Ich siedziba znajduje się przy ulicy ... Odsyłam na tam znajduje się opis oferty.


Usunąłem spam - YELLO_35


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2014, 17:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 paź 2013, 17:19
Posty: 7
Ja ze swojego doświadczenia odradzam firmę ZODIAK z Lubania - naciągacze i partacze. Do chwili podpisania umowy nie ma dla nich żadnych problemów - zrobią wszystko - mają najlepsze okna najlepsze rolety.... Po montażu pojawiają się problemy i tłumaczenie: inaczej się nie dało, albo że wg nich wszystko jest ok- a nie jest ok. Rozwiązanie: jeżeli się nie podoba, okna możemy zdemontować!!!!!!! Szkoda nerwów, zdrowia i pieniędzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2014, 18:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 paź 2005, 20:51
Posty: 254
Lokalizacja: stąd
yello na etacie jesteś w zgorzelec.info? a swojego top plastu czemu nie ocenzurujesz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2014, 5:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 sie 2014, 10:00
Posty: 10
Trochę hipokryzja. Widać są równi i równiejsi na tym forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..