Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 14:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2011, 21:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
...

A ja oddam bronka chętnemu kto ma klucz do supportu + ściągacz do korb ISIS i od ręki wykręci support z ramy (albo użyczy klucza). :lol:

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2011, 8:21 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
tuka pisze:
kto ma klucz do supportu + ściągacz do korb ISIS i od ręki wykręci support z ramy (albo użyczy klucza). :lol:

Zrób fotkę tego supportu albo podjedź do mnie. Chyba da się coś zrobić ale muszę się upewnić czy mam właściwy młotek ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2011, 10:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
PiTeK pisze:
tuka pisze:
kto ma klucz do supportu + ściągacz do korb ISIS i od ręki wykręci support z ramy (albo użyczy klucza). :lol:

Zrób fotkę tego supportu albo podjedź do mnie. Chyba da się coś zrobić ale muszę się upewnić czy mam właściwy młotek ;)


Korbę już ściągnąłem, teraz gorzej z supportem bo nikt nie ma takiego klucza.

Zdjęcie wkładu (pakiet Truvativa):
Obrazek

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2011, 20:42 
Moim zdaniem najlepszy gostek od rowerow to Pan Jurek z rowerowego na Daszynskiego 78, co maja rowerki authora.


Na górę
  
 
Post: 03 kwie 2014, 13:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 kwie 2014, 13:20
Posty: 1
Racja, Pan na Daszyńskiego dobrze naprawia rowery


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 7:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
A'propos napraw rowerów - powstał punkt mobilny, który przyjedzie pod wskazany adres - zabierze, naprawi i odwiezie :

502 579 727


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 11:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
cluba pisze:
Pan na Daszyńskiego dobrze naprawia rowery

hahahah, taa, chyba tylko te kupione u niego. Na te nie u niego kupione, terminy sa jak do neurologa... za dwa trzy miesiace

Ja polecam Andrzeja z ul.Dzikiej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 11:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
Ja polecam Andrzeja z ul.Dzikiej


"Andrzej z ul. Dzikiej" nie pochyla się nad rowerami z marketów. Kiedyś zaprowadziłem do niego w celu reanimacji takiego jednego Chińczyka - dowiedziałem się, że mu się nawet klucza do niego nie chce podnosić. Musi bogaty.

Teraz mam lepszy rower, ale w życiu na Dziką już nie zawitam.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 11:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
mrbyte pisze:
"Andrzej z ul. Dzikiej" nie pochyla się nad rowerami z marketów.


Mój nie był marketowy ale facet tak spieprzył robotę, że dopiero po kłótni oddał kasę za robociznę, którą spartolił :smt021 Ledwo wyjechałem od niego, a hamulce przy przejeździe kolejowym odmówiły współpracy i rozpadły się. Było to kupę lat temu ale wyjątkowo zapamiętałem incydent... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 11:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
mrbyte pisze:
"Andrzej z ul. Dzikiej" nie pochyla się nad rowerami z marketów. Kiedyś zaprowadziłem do niego w celu reanimacji takiego jednego Chińczyka - dowiedziałem się, że mu się nawet klucza do niego nie chce podnosić.

a dziwisz mu się? To tak jakby przynieść do serwisu foto jednorazowy aparacik, który swego czasu sprzedawali już z włożonym do środka filmem, albo inną pseudo-wielorazową rzecz. Przecież takie rowery można "reanimować" w nieskończoność. Za kilka nowych części plus robocizna zapłaciłbyś pewnie tyle samo co za kolejny rower z marketu, a i tak rozwaliłoby Ci się coś innego po kilku kilometrach. Wtedy też bys juz do niego nie poszedł, bo powiedziałbyś, że partacz a wziął tyle co za nowy rower.

A co śmieszniejsze, w Niemczech serwisy też delikatnie sugerują by odejść z tym rowerem precz! Na czym cierpi ADFC (taki odpowiednik ADAC, tylko dla rowerów) bo oni jako stowarzyszenie postawili sobie za punkt honoru pomagać biedakom i skręcają drutami rozpadające się w rękach rowery klnąc przy tym na czym świat stoi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 12:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Kupowałem jakiś czas temu rower na Daszyńskiego. Gdy potrzebowałem później umówić się na regulację dostałem dość egzotyczny termin - z miesiąc wakacji miałbym nie jeździć i oczekiwać na swoją kolej - podziękowałem.
Teraz jestem na etapie wyszukiwania roweru dla siebie, żony i dzieciaka - pewnie z 6-7 tys zł na nie wydam, ale na pewno nie u nich. Jeśli ich wsparcie ma się ograniczyć do sprzedaży, to dziękuję. Powinni w sezonie zatrudniać serwisanta, gdyż takie podejście "kupiłeś i spadaj" jest dla mnie nie do zaakceptowania.
Co do regulacji i wymian bebechów - nauczyłem się sam. Kupiłem klucz do korby, starym łańcuchem wykręcam kasetę itp.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 12:54 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2007, 21:38
Posty: 31
Lokalizacja: Kazachstan
Pan Andrzej z Dzikiej przegwintował mi kiedyś gwint mufy supportu w nowo kupionej ramie, bo stwierdził, że w fabryce się pomylili. Skasował i kazał poszukać wkładu supportu, który się wkręci w takie gwinty jak po przegwintowaniu. On akurat takiego nie miał. Skończyło się na tym, że jedyne co pasowało to zamiast wkładu były to miski, wianki od ukrainy a do tego z trudem zdobyta ośka z kwadratami.

To było z 15 lat temu, jeszcze wielu rzeczy o rowerach nie wiedziałem, a tym bardziej o gwintach supportach ...

Dziś Pan Andrzej po takim "fachowym" przegwintowaniu mufy szukałby mi nowej ramy ...

Tak więc Tuka, nie polecam ul. Dzikiej, na Armii Krajowej nie wiem czy nadal jest jakiś serwis,
a Daszyńskiego widzę przerasta temat serwisowania rowerów ...
Jak ktoś pisał na forum, skontaktuj się z tym mobilnym serwisem rowerowym, Twoja sprawa nie jest jakaś skomplikowana. Myślę, że szybko załatwisz temat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 13:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Osz w morde... hmm, ja co prawda bylem tylko na regulacji, ale wrazenie ogolne bylo OK i moj znajomy polecal wiec chyba tez zadowolony byl :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 13:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Na Armii Krajowej facet nawet nie chciał słyszeć o naprawie roweru, jeśli nie był to Giant kupiony u niego - tak było jakiś czas temu. Nie wiem, czy zmienił nastawienie, ale od momentu pogonienia mnie stamtąd już tam nie byłem:)
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2014, 18:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
a dziwisz mu się?


Trochę tak. Sprawa była z tych banalnych, a ja byłem leniwy. Zwykłe przesmarowanie i dojście do ładu z hamulcami (mogłem kupić nowe, żaden problem). Tylko tyle. Zero ryzyka, prosta robota, szybkie pieniądze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..