Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 24 sty 2016, 18:16 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie bardzo rozumiem Waszego utyskiwania nad reklamami :roll:
Śmieszą mnie wręcz wyznania jak to reklam nie lubicie i nimi się nie kierujecie. Obecnie świat jest tak zbudowany, że nawet nie macie (pełnej) świadomości jak reklamę łykacie, a potem to kupujcie - oczywiście nikt się do tego nie przyzna. W sumie nie wiem dlaczego - to jakiś wstyd? :roll:
Napiszcie jeszcze, że dobry produkt reklamy nie potrzebuje - ten banał stracił na aktualności już dawno :smt028


meszo09 pisze:
...wchodzę od razu na forum ...

roman77 pisze:
...zawsze można go wrzucić w zakładki...

no właśnie :smt023


oxo pisze:
Moim zdaniem największą bolączką jest brak publicystyki. Brakuje pióra osób, które odważnie przybliżają czytelnikom/internautom zgorzelecką rzeczywistość. Obecnie dominują suche fakty, złapano złomiarza, opady deszczu, Zosia wygrała konkurs, po raz 100 raz to samo zdjęcie nagrodzonych nauczycieli. Totalna zaściankowość, zero ambicji opiniotwórczych.

Rozumiem, Zgorzelec taki jest, mały, cichy, na granicy, tyle że na stronie Naszego Miasta mogą być publikowane materiały z całego świata i tu nie mam na myśli CTRL+c->+V. Wielu mieszkańców Zgorzelca żyje na walizkach, dajmy im głos.

Oddajmy jakiś dział dzieciakom ze szkół, niech oni tworzą na stronie swą szkolną publicystykę, mnóstwo pomysłów oni niosą za sobą.
eh, rozgadałem się.


Dzięki za głos rozsądku :smt023
W dużej części zgadzam się z powyższym - aczkolwiek sam przekonałem się jak jest z chęcią współpracy ze strony innych. Nie mówiąc już o młodzieży...
I głowę daję, że redakcja nie miałaby nic przeciwko gdyby znalazł się jakiś rozsądny felietonista - nawet taki na walizkach. Znacie takiego to piszcie - na pewno redakcja podchwyci temat 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2016, 11:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Wiesz Arku- chyba nie do końca chodzi o samo reklamowanie. Mnie bardziej chodzi o to, że gdy czytam coś z zaciekawieniem, lub szybko czegoś szukam, wyskakuje reklama na pół strony i wtedy szukaj tego cholernego krzyżyka... :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2016, 12:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Wiesz Arku- chyba nie do końca chodzi o samo reklamowanie. Mnie bardziej chodzi o to, że gdy czytam coś z zaciekawieniem, lub szybko czegoś szukam, wyskakuje reklama na pół strony i wtedy szukaj tego cholernego krzyżyka... :grin:


No to to są dwie różne rzeczy - tu tego nie masz :roll:
Nawiasem mówiąc nic tak nie wkurza... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2016, 13:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
No tak- na forum tego niema, ale pomijając aspekt przyzwyczajenia, strona startowa to trochę porażka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2016, 14:28 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 27 paź 2005, 22:45
Posty: 383
A jak statystyka odwiedzin Adminie?
Zmagałam się z problemem kilka dni /nie jestem mocna informatycznie/.
Nie wiedziałam dlaczego mam zablokowane wejście;po wizycie w Waszym biurze
okazało się,że mam wyłączyć blokadę na reklamy,ale
nie powiodła się próba wysłania na wskazany adres maila...
Nie zadzwoniłam do p. Pitury,a taką propozycję otrzymałam od dyżurującego tam Pana,bo wreszcie
znalazłam sposób.
Wiem jednak,że wiele osób zrezygnowało z odwiedzania Waszego portalu...
No i ....udało mi się wygrzebać z pamięci hasło,żeby się od nowa zalogować...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2016, 9:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Moim zdaniem jest wiele elementów powodujących, ze przejrzystość strony zmalała. Pomijając fakt, ze na sam tekst artykułu miejsca jest mizernie mało bo druga cześć strony zajmują odnośniki, to jeszcze w samych komentarzach są odnośniki do innych komentarzy. Mi reklamy nie przeszkadzają, bo nauczyłem się z nimi żyć i je ignorować. Ta liczba tych powsadzanych wszędzie odnośników do innych artykułów oraz ich wielkość mnie irytuje :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..