Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Meble kuchenne
Post: 25 lut 2014, 13:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
Gdzie w Zgorzelcu lub okolicy można zamówić meble kuchenne na wymiar z projektem? Styl nowoczesny. BRW odpada - nie mają tego co szukamy. EM Kuchnie - idealne meble, wysoka jakość ale cena trochę przeraża. Ktoś coś poleca?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 14:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
http://www.roller.de/goerlitz/markt/25a8s.html ...są także polscy sprzedawcy którzy pomogą w wizualizacji kuchni.. dowóz w cenie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 14:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
ja mogę polecić tylko EMKuchnie, zamawialiśmy u nich komplet z wolsztyńskiej fabryki. trochę kosztowało, ale z perspektywy czasu nie żałuję, pełny profesjonalizm.
poza tym gdyby było trzeba coś jeszcze w domu zrobić oprócz kuchni - typu regały, monter z tej firmy jest w stanie wykonać każdy projekt.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 19:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakiś czas temu mama brała meble w sklepie koło kubusia w tym budynku z czerwonej cegły na parterze. Chyba już zlikwidowali ten sklep. Meble były bodajże z Gawina. Jakość podobna do tych co mają z EM kuchnie, tylko że cena o połowę niższa. Meble przywożą już skręcone i sklejane.
Na szybko przeszukałem i wyszło, że teraz sprzedają je na Andersa z tyłu byłego budynku Eurocash.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lut 2014, 16:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2014, 11:18
Posty: 38
A nie próbowaliście robić sobie wycenę przez internet? W ten sposób zamówiliśmy meble na wymiar, zlecenia realizuje bardzo znana firma. Ale przede wszystkim meble, które dostaliśmy zadowalały nas po każdym względem ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 21:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 mar 2014, 21:16
Posty: 14
Jak sobie kolego wyobrażasz zakup mebli na wymiar przez internet? A w jaki sposób ktoś zrobi pomiar?
Żeby meble idealnie pasowały najpierw ktoś musi zrobić pomiar, a przez komputer nie da się tego zrobić, co nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2014, 10:18 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak ktoś jest trochę kumaty, to może sam sobie pomierzyć i zrobić projekt, który wyśle do wyceny - pewnie tak zrobił pikano ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2014, 10:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Zapytaj w Nano Wood na ul. Orzeszkowej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2014, 16:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2014, 11:18
Posty: 38
Dokładnie tak jak piszesz. Sam sobie robiłem pomiar, dostałem wycenę. Meble przyszły spakowane w paczkę,do skręcenia, ale wszystko optymalnie dopasowane pod wymiar, fronty pierwsza klasa, wszystko zgodnie z zamówieniem. Tak więc da się, kwestia złożenia rozsądnego zamówienia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2014, 18:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawe jak z ewentualną reklamacja takich mebli kupionych przez internet. Bierzecie coś takiego pod uwagę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2014, 19:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Medea pisze:
Ciekawe jak z ewentualną reklamacja takich mebli kupionych przez internet.


Jak z każdą inną :)

Było składane zamówienie i jeżeli jest coś niezgodne z zamówieniem, to składa się reklamację.

Rozumiem, że kolega/koleżanka jeszcze nigdy w życiu nic nie kupił/kupiła przez internet?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2014, 8:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Koleżanka kupiła coś przez internet.
Dobrze by było gdybyście sobie uświadomili faktyczne kłopoty jakie wynikają z zakupu mebli kuchennych na zamówienie przez internet. Zaczynając od błędów projektowych a kończąc na niefachowym montażu. Można się wtedy przekonać, czasem dość boleśnie, co reklamacją jest a co nią nie jest.

Kupując w sklepie stacjonarnym i płacąc trochę więcej kupujecie też projekt, transport, wniesienie i montaż. W razie jakiejkolwiek reklamacji wiecie gdzie iść i ją zgłosić. Wiecie z kim rozmawiacie i kto jest za całość odpowiedzialny. Kupujecie komfort. Możecie zobaczyć prawdziwe meble a nie wirtualne zdjęcia, na których kolor zawsze odbiega od rzeczywistości.
A w internecie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2014, 9:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie ma co Panowie dyskutować - na czym jak na czym ale na kolorach kobiety znają się od nas lepiej ;)

Też wolałbym iść do sklepu i tam zamawiać. Każdy kolor przy różnym oświetleniu (słoneczne, żarówka tradycyjna/oszczędna) ma inny odcień. Kupuje się na długie lata i szkoda takiej wtopy... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2014, 9:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Pytanie było odnośnie reklamacji mebli przez internet, czyli samego produktu -> standardowa procedura reklamacyjna.

Tak jak pisałem wcześniej, ktoś kto jest trochę ogarnięty i wie czego chce, sam może sobie zrobić projekt kuchni. W intrenecie dzisiaj można znaleźć wszystkie rozwiązania techniczne od A do Z. Po drugie kuchnia ma być dla nas i nie wyobrażam sobie, aby ktoś organizował tą przestrzeń dla mnie - to ja decyduję o jej funkcjonalności i układzie, a nie Pan/Pani za biurkiem, która powie to będzie dla Pani/Pana lepsze - takie zwroty zawsze mnie śmieszą - mogą coś zaproponować ewentualnie, ale nie tworzyć całość za mnie ;)

Natomiast:
Medea pisze:
transport, wniesienie i montaż

to usługa, a nie produkt, którą reklamujemy, nadzorujemy już na miejscu.

Medea pisze:
na których kolor zawsze odbiega od rzeczywistości

Trochę przesada z tym zawsze - w sklepie stacjonarnym próbki też mogą odbiegać od rzeczywistości, ponieważ nie raz nie dwa w fabryce na liniach produkcyjnych partie wyrobów różnią się od siebie - zapytaj w sklepie, jeżeli uzyskasz inną odpowiedź to kłamią ;)

Nie jestem orędownikiem zamówień przez internet i przeciwnikiem sklepów, ale zamówienie przez internet nie jest wcale jakąś tragedią i pasmem kłopotów 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2014, 9:31 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
Nie jestem orędownikiem zamówień przez internet i przeciwnikiem sklepów, ale zamówienie przez internet nie jest wcale jakąś tragedią i pasmem kłopotów 8)


Ja podobnie - jednak stwarza się tutaj pewne ryzyko spowodowane choćby skalibrowaniem monitora :?

Akurat mam koleżankę która po remoncie kuchni nie jest z niej zadowolona - ciężko to przeżywa :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 97 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..