Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 6:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 lis 2011, 20:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2010, 9:11
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec
Up
Jestem nowym mieszkańcem Zgorzelca i chciałbym się dowiedzieć o tutejszych stomatologach.
Może ktoś się jednak wypowie. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lis 2011, 1:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
dr Lewicki (Kościuszki 16/1) - drogi, ale bardzo porzadny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lis 2011, 7:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Panie Olechnowicz - obie warte polecenia.

Barbara (matka) - przyjmuje na ul. Pięknej 2 (koło wieży cisnien) - korzystala moja mama i jest bardzo zadowolona,
Anna (corka) - przyjmuje na ul. Broniewskigo 27 b (koło przychodni i sklepu medycznego) - korzystala moja zona i rowniez jest zadowolona.


Ostatnio zmieniony 29 lis 2011, 7:28 przez yARO_81, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lis 2011, 7:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Cytuj:
Panie Olechnowicz - obie warte polecenia.

potwierdzam, u nie wygląda to tak, że ja chodzę do Pani Barbary a mój syn do Pani Anny i myślę, że mogę śmiało polecić obie Panie w naszym wspólnym imieniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lis 2011, 9:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
potwierdzam, u nie wygląda to tak, że ja chodzę do Pani Barbary a mój syn do Pani Anny i myślę, że mogę śmiało polecić obie Panie w naszym wspólnym imieniu.


Również potwierdzam - panią Anię odwiedzam systematycznie od kilku lat. Z moją córką również - ma dobry kontakt z dziećmi.
Ostatnio zawisł na ścianie RTG - wiele pomaga i nie trzeba latać do Stomadentu lub szpitala po fotę.
Co najważniejsze - zmniejszył się czas oczekiwania na wizytę - bo kiedyś to było utrapienie :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lis 2011, 14:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
No to chyba zserty masz odpowiedz na pytanie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2011, 12:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2010, 20:53
Posty: 5
Lokalizacja: moje miasto
Ja też po wielu różnych wizytach u naszych stomatologów,leczę się z całą rodziną u Ośków w Bolesławcu,wreszcie nie mamy problemów z zębami.Na wizyty trzeba się umawiać z bardzo dużym wyprzedzeniem,ale warto.Kiedy jedna pani stomatolog! z ul. Ł.na moje pytanie,czy istnieje sposób,dieta lub jakaś inna metoda na to,aby wzmocnić szkliwo,odpowiedziała mi,że gdy mi go wyjawi to straci pacjenta!Więcej do niej nie poszłam.Po wizytach w Bolesławcu,nareszcie mamy problemy z zębami z glowy,kosztowne,ale skuteczne.O ile kosztowne może być zwykły półroczny przegląd wraz z usuwaniem kamienia.Doktorzy Ośko do tego bardzo dokładnie informują o różnych problemach związanych z uzębieniem,pozdrawiam :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2011, 21:43 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam pytanie - u kogo jeszcze można zrobić RTG zębów? I jakie są mniej więcej ceny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2011, 22:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
W Stomadencie, jak się nie mylę to 30-40 zł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2011, 23:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ostatnio w Stomadencie robiłem zdjęcie pantomograficzne i kosztowało jakoś 40 czy 50zł.
Jak na złość okazało się, że mam zatrzymane ósemki i jestem właśnie na etapie umawiania się we Wrocławiu na ich usunięcie. Znalazłem już nawet dental spa, gdzie podobno nie boli:) i w styczniu będzie rwanie :|
Zgorzeleckim chirurgom szczękowym jakoś nie ufam.
Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2011, 12:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2011, 19:24
Posty: 6
Lokalizacja: DZG
niccole pisze:
DANA pisze:
Chciałabym przeczytać opinię o Panu i Pani Kompani. Czy ktoś leczył i usuwał u nich zęby?


Byłam kilka razy u Pana K., ale więcej nie skorzystam, jak dla mnie zrobione "na ilość" a nie na jakość. Reklamowałam, poprawione - ale i tak źle. :-? Szukam następnego stomatologa - ktoś miał "przyjemność" w ostatnim czasie korzystać z usług Stomadentu? "Mój" lekarz już tam nie przyjmuje :cry: ...Kogo możecie polecić? Ostatni post na temat stomadentu troche nieaktualny... Dziekuję!


Miałem kiedyś nieprzyjemność rwać zęba u tego pana. Zrobił to tak nieudolnie, że zostało kawałek korzenia, który zarósł, po czym wdało się zapalenie i skończyło się na interwencji chirurgicznej we Wrocławiu.
Chirurg, który usunął mi korzeń użył całkiem ciekawego zestawu zwrotów obelżywych tudzież niecenzuralnych na wieść w jaki sposób usiłowano usunąć mi zęba.
Z rachunkiem za zabieg poszedłem grzecznie prosić pana K. o zwrot kosztów za moje męki i jego spartoloną robotę. Zastałem panią K. Uraczyła mnie takim oto tekstem: "Wie pan, gdzie drwa robią, tam wióry lecą".

Do gabinetu drwalskiego już nie chodzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 gru 2011, 20:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Ostatnio w Stomadencie robiłem zdjęcie pantomograficzne i kosztowało jakoś 40 czy 50zł.
Jak na złość okazało się, że mam zatrzymane ósemki i jestem właśnie na etapie umawiania się we Wrocławiu na ich usunięcie. Znalazłem już nawet dental spa, gdzie podobno nie boli:) i w styczniu będzie rwanie :|
Zgorzeleckim chirurgom szczękowym jakoś nie ufam.
Pozdrawiam!

Gobo007 a możesz podać namiary na ten dental spa? Bo ja niestety też mam ósemki do wyrwania...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 gru 2011, 20:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie mogę pisać otwartym tekstem, bo pewnie Admin stwierdzi, że to kryptoreklama. Wpisz w google dental spa wrocław. Link powinien pojawić się na samej górze. Pierwsza litera adresu to u ostatnia n:) Klinika jest dość znana i np. Sebastian Mila, Olivier Janiak czy Tomasz Jacyków też tam leczą swoje zęby - choć to akurat mnie wcale nie interesowało, a znalazłem w ciekawostkach:) Ja już mam wycenę - wysłałem skan zdjęcia pantomograficznego, bo nie chciałem kilka razy jeździć i na tej podstawie mi ją wystawiono. Tanio nie jest, ale na razie usuwam jedną ósemkę, więc mnie stać:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 gru 2011, 23:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Nie mogę pisać otwartym tekstem, bo pewnie Admin stwierdzi...


Nie przesadzaj gobo007 - Alex nie jest taki zly :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 gru 2011, 6:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
jeżeli mówimy o okolicznych gabinetach stomatologicznych na poziomie to dla zainteresowanych dodam że wspaniale wyposażony z profesjonalną kadrą specjalistów znajduje sie w Jeleniej Górze przy ulicy WP 30, a szczegóły są dostępne po wpisaniu w google "stomatologia bez bólu", :) nie jest tanio to fakt ale używane materiały i pomoc w beznadziejnych przypadkach jest tego warta ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..