Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 16:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 10:07 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
W związku z zajęciami prowadzonymi w sali modelarni nie będzie możliwości prowadzić naszych działań teraz, ale w okresie wakacji nie powinno być z tym problemu
no to do wakacji mają czas, aby się tam dostać :smt053 , ja nie wiem o jakich wielkich robotach jest mowa /czy ktoś to przedstawił szczegółowo?/, nikt nie będzie przestawiał ścian, a rozkucie, zaglądnięcie i zamurowanie, to raptem ze trzy godzinki /chyba, że będzie trzeba coś wynosić :grin: :roll: / i można to spokojnie zrobić w którąś sobotę na przykład. Wydaje mi się, że zbyt łatwo Aleks odpuściłeś i dałeś się zbyć :-?
choć z drugiej strony, kto by to miał przeprowadzić? /patrz na frekwencję spotkań piątkowych :shock: /


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 14:57 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Bombas, moim zdaniem czepiasz się i szukasz dziury w całym. Pani Dyrektor wykazała dobrą wolę i pozwoliła na rozkucie posadzki niezależnie od wielkości robót, dlatego moim zdaniem cel, który nie był możliwy do zrealizowania został załatwiony i to jest dobra wiadomość, a czepianie się terminu to już przesada.

Co do spotkań, to czasem tak jest, że komuś nie pasuje i tyle. Ważne jest to, że jest kilka osób, które chce działać i to robi. Ja wczoraj miałem urodziny i robiłem wieczorem imprezę a innym też byle co nie wyskoczyło. Co do działania to zacznij może pokazywać, że Ty potrafisz działać, a dopiero potem oceniaj nasze działania. Bo jak na razie macie martwe stowarzyszenie, o którym dużo mówicie, które jednak samo nic nie działa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 15:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
I tu muszę zgodzić się z Aleksem.
Nic dodać, nic ująć. Robimy to co lubimy, spotykamy się kiedy mamy ochotę, a nasze spotkania nie kończą się na czczym gadaniu. Nasza grupa , co prawda, liczna nie jest, ale za to nie jest martwym stowarzyszeniem, którego działanie polega na snuciu świetlistych planów i czekaniu , aż ktoś je zrealizuje, żeby stowarzyszenie mogło się pod tym podpisać.
Przepraszam jeżeli odbiegłem od tematu, ale musiałem to napisać. Amen.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 18:04 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Zaskakujecie mnie moi drodzy swoim zacietrzewieniem, ja bardzo proszę, aby czasem przymrużyć oko i dać sobie trochę luzu. Bez tego będą tylko kłótnie, do których ja z pewnością nie dążę. Jestem gotowy dyskutować używając merytorycznych argumentów, ale jestem przeciwny złośliwościom, szczególnie tym niezbyt uzasadnionym. Jeśli czasem wrzucam małą prowokację, to tylko po to, aby to forum było atrakcyjne i aby trochę ludzi skłonić do wypowiedzi. Jestem za konstruktywnym dążeniem do jakiegoś celu, w tym także do wyjaśnienia niejasnych dotąd spraw MDK.
Viper:
Cytuj:
Nasza grupa , co prawda, liczna nie jest, ale za to nie jest martwym stowarzyszeniem
chciałbym Ci Viper przypomnieć, że tak jest, także dzięki mojemu skromnemu wkładowi, a jeśli mówisz o martwych stowarzyszeniach, to być może dlatego, że o wielu rzeczach zwyczajnie nie wiesz, bo wiedzieć nie chcesz /i nie tylko Ty/, tu się role odwracają.
I naprawdę nie wiem po co to wszystko, przypomnę, że zaczęło się od tego /na wątku 'Spotkania Forumowiczów'/:
Viper:
Cytuj:
Nowe przekształcone ESK2010?
Czyli nic nowego. Ujmując krótko - "Weźmiemy się i zrobicie" :smt023
:cry:

A do Aleksa: wszystkiego dobrego z okazji urodzin :smt030 :smt023 , jakoś nie zauważyłem w stopce, gdzie jest taka informacja o urodzinach forumowiczów, że obchodzisz, bo bym Ci złożył życzenia osobiście :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2007, 11:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Słuchajcie robi się ciepło a w zasadzie już zrobiło więc mam propozycję. Może zorganizujemy jakąś fajna ciekawą wyprawę. Co Wy na to?? Są chętni a może macie jakieś propozycje?? No nie ma co w domkach siedzieć tylko ruszać tyłeczki i lećmy w nieznane :)

[ Dodano: Czw Kwi 12, 2007 12:35 pm ]
Wasz odzew na piątke


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Kresy
Post: 03 cze 2007, 10:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 gru 2005, 14:27
Posty: 17
a może ktoś posiada jakiekolwiek informacje o przesiedleńcach - tych z kresów i innych części Polski , robotnikach przymusowych osiadłych w Zgorzelcu i okolicach, skąd byli, jakie trasy pokonali - gdzie szukać tych informacji - informacji o pierwszych osadnikach - naszych dziadkach, w wielu przypadkach pradziadkach - o naszych zagubionych tradycjach, mimo zagadek jakie oferuje Zgorzelec po ich wcześniejszych obywaletach

[ Dodano: Nie Cze 03, 2007 10:54 am ]
uważam że historia jest ważna :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2007, 12:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Mamy w naszym hufcu relacje osadników z przyjazdu na te ziemie z lat 50-60 / mogę udostępnić /. Ja też szukam ludzi przesiedlonych i mieszkających obecnie w Zgorzelcu lub okolicach celem zrobienia filmu dokumentalnego o ich losach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2007, 13:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam ponownie!!
Powróciłem do świata "żywych" po okresie zwanym " Maturalną rzeźnią" :) Nadrabiam zaległości ze wszystkim. Również jestem gorącym zwolennikiem wszelkiej maści wyprawe terenowych. Jestem do dyspozycji pod telefonem i na gg, jak i kontakt możliwy jest drogą mailową.

P.S. Trzeba powrócić do korzeni( do roboty xD )


P.S.2 Jak wygląda tak sprawa z posadzką w MDKu?

P.S.3 Jest jeszcze kolejna sprawa . FA - co z "ekipą"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2007, 16:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Pisałem ostatnio z Marckim na gg. Jego ekipa jest gotowa do przyjazdu do Zgorzelca. Pozostaje kwestia omówienia terminu. Tą ostatnią miał się zająć Alex.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2007, 17:04 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Powróciłem do świata "żywych" po okresie zwanym " Maturalną rzeźnią"
rozumiem, że matura ok? :grin:
aktualnie nic wielkiego się nie dzieje. Konkurs poznaj miasto uśpiony, wyprawy terenowe nie odbywają się, ogniska integracyjnego nie ma kto zorganizować, ino my, stare dinozaury, grzebiemy w Archiwum, co daje wymierne efekty widoczne na wątku o Grekach.
Czwartki, na szczęście, póki co jeszcze nie umarły :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2007, 19:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:

Konkurs poznaj miasto uśpiony, wyprawy terenowe nie odbywają się, :


Wobec tego jeśli chodzi o konkurs poznaj miasto, wracam spowrotem do zabawy, rok temu, o ile mnie pamięć nie myli, byłem na drugim miejscu, zaraz po Gojacu :) trzeba się postarać i rozpromować tę formę zabawy i poznawania historii. Jeśli chodzi o wyprawy, pogoda się poprawia, można wybrać się na wycieczkę przecież.( jeśli chodzi o mnie, to od środy do niedzieli jestem nieosiągalny - wyjeżdżam na "Śląsk") ale gdy tylko wrócę to pomyślę nad tym szerzej.


viper126pzgc pisze:
Pisałem ostatnio z Marckim na gg. Jego ekipa jest gotowa do przyjazdu do Zgorzelca. Pozostaje kwestia omówienia terminu. Tą ostatnią miał się zająć Alex.


Myślę, że gdy tylko Alex zajmie się tą sprawą, to bedziemy mogli ruszyć, co? ALEX, szefie postaraj się to załatwić w wolnej chwili.


A co do matury Bombas, to ustna zaliczona 2x100% więc jest świetnie, nie wiem tylko jak pisemna, ale myślę, że nie będzie tak źle :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2007, 21:48 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
witamy wśród żywych :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..