Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Jakie materiały na temat starego Zgorzelca najbardziej mnie interesują ?
widokówki i zdjęcia 13%  13%  [ 2 ]
mapy oraz plany przedwojennego miasta 6%  6%  [ 1 ]
tajemnice i legendy 13%  13%  [ 2 ]
dokumenty 6%  6%  [ 1 ]
inne 0%  0%  [ 0 ]
wszystko razem 63%  63%  [ 10 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 lut 2005, 2:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
błędów w działaniu nowej strony nie znaleziono :P wciąż szukamy ;) Widze, że moje zastrzeżenia do wcześniejszej wersji zostały uwzględnione :D

Jest super, a pomysł z przedstawieniem pocztówek w galeri w wersji starej i nowej przezajefajny 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2005, 2:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 17:59
Posty: 34
nie no, panowie, jestem pod wrażeniem, to przenikanie dawniej i dziś, bomba na maxa, przeszliście samych siebie, jeszcze raz gratuluję pomysłu!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2005, 8:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Robota przeiękna. jestem pod wrażeniem. Moje gratulacje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2005, 11:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2005, 20:24
Posty: 6
swietny pomysl z tym "efektem" w galerii... ale fotki to raczej sie robi latem gdy sloneczko pieknie swieci a drzewka uginaja sie od zieleni w ich koronach... to "rozwijane" menu galerii to chyba jakos bardziej przejrzysciej moznaby zrobic... jakos tak jakby na scisk tam bylo wszystko... no i nie spoczywac na laurach tylko dalej leciec z tym wszytkim :) tyle swietnych tematow poruszacie na tym forum i mam nadzieje wszystko to, elegancko uporzadkowane i rozpisane, znalezc na tej stronce jush niedlugo... po tym co pokazaliscie smiem domniemywac iz peffnie sie nie zawiode... ;] brawo i jescze raz brawo za cala ta inicjatywe... pozdr.


Ostatnio zmieniony 21 lut 2005, 14:32 przez skolo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2005, 14:17 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
no to teraz ja... :)
neo, zgadzam sie i sie nie zgadzam...
drzewa - tak
menu - nie
to co widzicie to tylko wierzcholek gory lodowej, ale odslonie wam rabka tajemnicy. Mamy baaaaaaardzo profesjonalny system ktory pozawala na robic wiele cudow ze zdjeciami. W chwili obecnej jest mozliwosc automatycznego dodawania zdjec ktore samie sie przeskalowuja w zaleznosci od tego jaki format ustawimy. pozatym wszystkie galerie i nowe podgalerie a takze podgalerie tych podgalerii itd ;) sa generowane automatycznie i menu jest generowane w czasie rzeczywwistym bezpostrednio z bazy, zatem tworzenie nowych przeciskow bylo by calkowicie bez sensu. Tym samym jest mniej danych do sciagniecia przez modemowcow, a wiadomo ze takich jest duzo w swrodowisku internetowym. Rzeczy do opisywania jest tak wiele ze nie sposob teraz o nich pisac, ale moge wam powiedziec ze dzieki temu ze mamy wlasnie tak porzadnie napisane oprogramowanie to nam pozwoli na dalszy szybki rozwoj portalu w wiele stron... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2005, 15:23 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2005, 20:24
Posty: 6
jezeli moSZna... historia powstania widokowek jest jezeli nie ostatnia to na pewna nie jedna z pierwszych rzeczy jakich spodziewalem sie tu spotkac... wiem ze przyblizenie informacji na temat rzeczy pelniacych tak istotna role w procesach zdobywania wiedzy historycznej jest jak najbardziej na miejscu i jak najbardziej swadczy o kunszcie autorow ktorzy wysoko mierza w swych dazeniach... lecz mimo wszystko... tak jak mowilem... tyle swietnych rzeczy na forum... gdzies tam przypadkiem w dyskusji pojawilo sie info ze pod tymi sklepami "centrum" jest schron... niby przypadkiem a na mnie zrobilo to wraznie... nie wiedzialem... i jest zapewne multum rzeczy tego typu... umieścić dział typy studzienki, sztolnie, wywiertzniki, szklana wata, parowoz... do karzdego z nich poddzialy: fotki autentyczne vs historyczne, opisy, sugerowane przeznaczenie, legendy... w tym kierunku upatrywalbym rozwoj serwisu... jezeli mialbym cos dodac to chyba czcionka w tym arcie o pocztowkach jest za duza (gryzie sie z ta malutka z menu)... a i menu galeria jest jush ok ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2005, 17:25 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
historia pocztowki byla napisana wczesniej, a teraz doczekala sie publikacji oraz swojej nowej poprawionej wersji, to wlasnie dlatego poszla jako pierwsza, teraz jeszcze musimy przetworzyc wszystkie tematy na forum i powoli zebrac wszycto w calosc tworzac przy tym nowe artykuly i jednoczesnie pokasujemy niektore tematy, co sprawi ze wersje w pigulce bedzie mozna spojojnie przeczytac w jednym kawalku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2005, 18:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 08 sty 2005, 10:06
Posty: 100
Lokalizacja: Aut+ Zg
No Chlopaki Gratuluje i pochylam glowe.
Super!!
Stronka fajna i fotki sa extra !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2005, 22:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
WRÓCIŁEM !!!

Moja szczęka niestety nie ma zamiaru wrócić do swej normalnej pozycji po tym jak opadła do poziomu dywanu. Strona jest świetna a motyw z przenikaniem się zdjęć jest niesamowity. Wielki szacunek za to co zrobiliście, mimo usilnych starań moje oczy nadal nie chcą wyjść ze stanu bezgranicznego zachwytu nad tym graficznym arcydziełem.

Ach wzruszyłem się :P

Witam wszystkich amatorów spuszczania się w dziury :d. Wróciłem dzisiaj i jak narazie czuje się jakbym wrócił z conajmniej międzygalaktycznej podróży, po prostu inny świat. Potrzebuje czasu na ponowną aklimatyzację więc nie spodziewajcie się lawiny moich postów chociaż widzę że dość dużo rzeczy się tu wydarzyło .

Pozdrawiam

ps: tęskniliście ? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2005, 13:19 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 08 sty 2005, 10:06
Posty: 100
Lokalizacja: Aut+ Zg
trueRAP jak tam po wypoczynku?
Oscypki i Goralskaherbatka byla dobra?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2005, 13:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
No cześć trueRAP. Oscypka przywiozłeś?
:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2005, 15:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
Wrócić z Zakopanego nie będąc w posiadaniu nie spełniającego norm Unii Europejskiej wytworu góralskiej myśli kulinarnej byłoby profanacją :D Ale całkowite usuwanie z organizmu pozostałości po różnych genialnych góralskich wynalazkach dobiega już końca i wdrażam się w używanie forum. Wogóle od chwili gdy przeczytałem wiadomość pocztową o nobilitującym mnie wejściu w skład grupy trzymającej ściśle tajną cześć forum chodze z głową zadartą do góry :D

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2005, 17:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
a ja za Tobą nie tęskniłem, lecz oscypka chętnie zjem 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2005, 0:46 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Panie Janie.... strona glowna zinfo oraz s.zinfo zapraszaja...

informacja dla wszystkich ciekawych historii pisanych reka neo: nowy artykul w dziale artykuly na stary.zgorzelec.info sie pojawil

zapraszam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: nieźle:)
Post: 02 mar 2005, 14:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2005, 12:10
Posty: 9
zupełnie przez przypadek trafiłam na wasz portal :) jestem pełna podziwu dla zebranych zdjęć,wiadomości :D jest tego tyleeeeeeeeee :) siedzę u Was już od rana i nie mogę się nadziwić,że tyle informacji mi umknęło.
O ile wiem posiadam jakieś starsze widokówki ze Zgorzelca,spróbuję je odnaleźć:)
Pozdrawiam,
Alix :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..