Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 6:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 lip 2009, 9:55 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2007, 10:26
Posty: 59
Lokalizacja: za monitora
Ale z moim jest to samo jak ide z nimi na spacer to inne psy juz tez je wyczuwaja i chca sie bawic ,chociaz moje nie zbyt sa chetne do zabawy z nimi :) Nie ma nic gorszego niz moda na daną rase, jak juz sie skonczy to wtedy pies laduje w schronisku i bierze sie nastepnego... Duzo znam takich przypadków


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2009, 10:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
wlasnie to jest najgorsze poniewaz nastala moda na yorki sam mam jednego ale nie dlatego ze jest taka moda tylko ze innego nie moge miec bo mam uczulenie a on ma wlosy a nie siersc wiec akurat to jest jedyna rasa ktora moge miec

jak sie skonczy ta moda to co sie stanie z pieskami??? odadzom je albo wywiozom do lasu lub poprostu utopia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2009, 10:44 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2007, 10:26
Posty: 59
Lokalizacja: za monitora
dokładnie i to jest własnie najgorsze pobawią sie psem a później jak moda się skończy albo pies urośnie i już nie będzie się każdy na ulicy za nim oglądać to sie go pozbędą ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2009, 11:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
kazdy kto kupuje sobie pieska powinnien zrobic sobie latwy test czyli ze kupje sobie kwitka jak bedzie o niego dbal to w tedy mozna pomyslec o piesku a jezeli kwitem zwiednie niepowinno sie kupowac pieska


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2009, 16:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
kuktus pisze:
czyli ze kupje sobie kwitka


kuktus pisze:
a jezeli kwitem zwiednie niepowinno sie kupowac pieska


Kuktus..mam prośbę..zainstaluj sobie Firefoxa..on ma moduł sprawdzania pisowni..obserwuję w kilku wątkach Twoje posty...no wybacz stary...38 lat i taka ortografia?
Nie chodzi o czepialstwo ale tego najnormalniej nie da się czytać...i nie mówię tylko o tym konkretnym poście...weź sam sobie przejrzyj choćby kilka swych ostatnich


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2009, 16:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
sorry sprubuje sie poprawic a tera pisalem tak bo sie b. spieszylem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2009, 16:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
kuktus pisze:
sprubuje


spróbuję

kuktus pisze:
tera


co to jest tera?..wersja wyposażeniowa toyoty?..też chyba nie bo to terra


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2009, 23:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
właśnie miałam też o tym napisać ale jaro28, mnie wyprzedził :P
kuktus, to nie tylko teraZ tak piszesz ale we wszystkich postach... ja rozumiem te wszystkie DYSleksje, DYSgrafie itp. ale właśnie m.in. w Mozilla Firefox jest sprawdzanie pisowni, rozumiem jeżeli ktoś pisze bez polskich znaków to jeszcze da się odczytać, ale w Twoich wypowiedziach czasami nie mogę się doczytać o czym mówisz/piszesz.

Wiem, że to nie temat o ortografii itp. ale musiałam to gdzieś w końcu napisać ;)
Pozdrawiam :]


Ostatnio zmieniony 14 lip 2009, 23:41 przez katrin89m, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2009, 22:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2008, 20:56
Posty: 8
Lokalizacja: ZgoRzelec
A ja Mam Syberiana Huskiego ;] Ma on już prawie 8 lat, jest czarno biały i ma brązowe oczka :) Jest śliczny <-- To najczęsciej słysze od ludzi;] Chodź takich psów jest dużo w mieście to takiego samego widziałam tylko jednego;]
A jeśli chodzi o cipy to moj już ma...niestety, bo dziwnie zaczeła mu z karku sierść wyłazic po tym :/ i teraz prawie, że jej nie ma :/ I tak mi sie zdaje,że to właśnie od tego bo jak tylko wczepili mu to zaczeła wypadać :/

A no i mam jeszcze Wyżełke Niemiecka koloru brązowego, ma juz ok 6 lat. Niestety jest groźna... ale dopiero wtedy jak ktoś chce ja pogłaskać lub mi podać reke.
Bardzo sympatyczne pieski :):)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2009, 6:43 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2007, 10:26
Posty: 59
Lokalizacja: za monitora
Moj jeden wyżeł niemiecki ma 12 lat i weterynarz stwierdzil ze lepiej aby jej czipu sie dawac. A jej córka Bajka ma 4 lata i wlasnie tak samo jak twoj wyzel jest groźna wszczegolnosci do innych psow bo do ludzi to nie :)) A z czipem u niej to się zastanawiam...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2009, 19:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Patii233 pisze:
A jeśli chodzi o cipy to moj już ma


Extra... dwa w jednym..ładny piesek z cipą......buaaaaaaaaaaaa :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2009, 22:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
Ja mam 3 psy... 9 letniego Jagdteriera, 6 letniego Owczarka Podhalańskiego i 3 letniego Foxteriera. 2 z nich są typowo myśliwskie (teriery) a podhalańczyk to taka maskotka rodziny ;) chociaż i teriery są zabawne... szczególnie foxterier... skoczny pies, uwielbia się bawić i często się to kończy siniakami na moim ciele. W czasie burzy gdy słyszy grzmot to potrafi cały dom kilkadziesiąt razy okrążyć bo myśli, że to strzał jak na polowaniach. Natomiast wszyscy się boją podhalańczyka, ponieważ jest to duży pies, ale zarazem każdy go podziwia bo jest naprawdę piękny i co ważne wcale nie jest groźny więc nie wiem czemu się go boją :P... jest bardzo przyjazny ;)

Reasumując z moimi psami nie można się nudzić, są śliczne i kochane ;) Dzięki nim cały czas się coś śmiesznego u nas dzieje.

Aha i każdy jest już z chipem, nic im się od tego nie dzieje. :]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lip 2009, 6:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2007, 10:26
Posty: 59
Lokalizacja: za monitora
Moje wyżły też są psami myśliwskimi i polują czynnie :) U mnie to tylko kundelek wariuje w czasie burzy ,strasznie sie boi no ale to moze dlatego ze ma nie caly rok, mam nadzije ze jak dorosnie to mu to przejdzie xD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sie 2009, 15:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 sie 2009, 15:04
Posty: 2
Lokalizacja: Stąd.
Ja rozglądam się za Shih Tzu. Z tego co czytałam, alergicy mogą posiadać takie psy. Przeraża mnie co prawda to ciągłe czesanie zwierzaka..
Znacie jakieś sprawdzone hodowle? Może ktoś jest posiadaczem takiego psa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..