Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 148  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 lip 2007, 22:20 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2005, 14:49
Posty: 79
Lokalizacja: zgorzelec
NO i jak fotki Panowie? trzy dni zabawy :) każdy dzień owocny :) a po dzisiejszym Rajdzie to normalnie aż mnie ramie boli, całą kartę załadowałam :D jestem pod wrażeniem samochodów które uczestniczą w rajdzie. Opłacało się wąchać spaliny ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lip 2007, 10:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja strzeliłem kilka kadrów Cerekwickiej - bez specjalnego entuzjamu ;)

Rajd fociłem na parkingu , a potem w bazie na poligonie - na koniec pogonił mnie deszcz - ale auto miałem na terenie więc nie zmokłem :) W międzyczasie fociłem dziecko na festynie i wesołym miasteczku - w sumie cały dzień na nogach.

A w sobotę rano w Lubaniu trochę motocrossu zrobiłem - może wrzucę kilka kadrów na galerię :)

PS. Fotki z motocrossu wrzuciłem już do galerii :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lip 2007, 18:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Jak lubicie stare auta to zapraszam do galerii. Ostatnio przejechały przez Bogatynię i chwilę zaprezentowały się przed TESCO.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lip 2007, 20:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2005, 14:49
Posty: 79
Lokalizacja: zgorzelec
Ładne autka :) Ja niestety albo stety miałam przyjemność z rajdowymi kolosami :) galeria miałam ze 300 zdjęć tych aut :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lip 2007, 8:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
mamysia, zapraszam do przejrzenia całej galerii :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lip 2007, 8:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dżon Kanaka - zastanawiam się czy to nie te same auta , które w sobotę wizytowały Świeradów Zdrój. Bardzo fajne fotki - a same auta robią wrażenie :)
Przejrzałem sobie już wczoraj Twoją galerię - podoba mi się :)

Mamysia - skoro tam byłaś to widzieliśmy się pewnie - tylko o tym nie wiemy ;) Ja jestem u Ciebie na fotkach - więc pewnie Ty będziesz gdzieś na moich :)
Zadbaj na przyszłość o to żeby nie przepalać nieba - zjedź z EV na minus - często pomaga. Albo zaopatrz się w szarą połówkę :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lip 2007, 11:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Autka owszem, te ze Świeradowa. W sobotę mieli mały rajd: Świeradów-Frydlant-Bogatynia-Elektrownia-Zawidów-Leśna i znów Świeradów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lip 2007, 12:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2005, 14:49
Posty: 79
Lokalizacja: zgorzelec
Dżon Kanaka oglądałam i jestem pod wrażeniem , jak zauważyłam są detale które powtarzają się w większości zdjęć róznych fotografów.
YELLO_35, dziękuje za rade , byłam pod takim wrazeniem ze nawet nie ustawiałam aparatu ;) :) więc jesteś na mioch fotkach 8) :) super, powiedz gdzie TY jesteś i gdzie są Twoje fotki ? :)
Na koncercie miałam większy problem gdy tylko puścili"dym" to aparat szalał :( szczególnie gdy juz niebo szarzało,z lampą nie było tego efektu który chciałam osiągnąć. wynikiem tego jest mała iloć zdjęć z których raczej nie jestem zadowolona :( no moze ze 3 są dobre :P Człowiek sie uczy całe życie a blondynki jeszcze dłużej ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lip 2007, 13:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Komentarze i uwagi pod fotkami mile widziane.

Kiedyś robiłem zdjęcia Fuji S5500, od pół roku mam nikona D80 z obiektywem 18-70 i na nic wiecej na razie kasy nie moge uzbierac, a jakieś tele by sie przydało :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2007, 8:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Mamysia - sztuka fotografii m.in. polega na powstrzymaniu emocji podczas pracy ;)
Podczas dymienia na koncercie autofocus faktycznie durnieje - ja miałem poza tym gorszą pozycję niż Ty.

Dżon - kiedyś miałem 5600 - Fuji to dobry sprzęt. D80 to zupełnie inna bajka - finansowo rownież - wydatku na tele nie zazdroszczę ;) Ale efekty będą powalające - to na pewno :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2007, 12:59 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2005, 14:49
Posty: 79
Lokalizacja: zgorzelec
Cytuj:
Mamysia - sztuka fotografii m.in. polega na powstrzymaniu emocji podczas pracy
oj z czasem po latach pracy :P moze mi sie to uda, jednak do tej pory nie potrafie trzymać emocji na wodzy, czasami jednak to pomaga, bo dzięki emocjom jest impuls i robie fotkę :) Moze napiszesz mi na której fotce Cie złapałam ? Będe widziała natępnym razem gdy sie "spotkamy".(Jak sądzę Ty mnie już "rozpoznałeś") :)
Dżon Kanaka, w Zielonej podczas koncertu miałam okazje sie przekonać, ze osoby z obiektywem miały problem z robieniem zdjęć gdyż cel się za szybko ruszał :P zrezygnowani zaczęli już pod koniec robić zdjęcia "gołym" aparatem :) ale myślałam ze oczy mi wyskoczą z zazdrości, to juz wyższa półka ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lip 2007, 11:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Mamysia - fotografowaliśmy w tym samym kierunku - tyle , że ja stałem przed Tobą. Więc na fotkach nie mogę Cię odszukać ;( Poza tym sama wiesz ilu tam było ludzi z aparatami.

Pisząc o gołym aparacie masz na myśli "krótki" obiektyw , a nie tele? Tele musi mieć wyjątkowo jasne światło (duży otwór przysłony) by dał radę na koncercie - a to jak wiadomo kosztuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2007, 21:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Z dzisiejszego spaceru:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2007, 11:17 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2005, 14:49
Posty: 79
Lokalizacja: zgorzelec
extra fotka naprawde podoba mi się ... jednak gdybym to ja taką zrobiła moi koledzy zarzuciliby mi ze jest nieostra bo gdzieś coś uciekło :twisted: i tu moja prośba do Was panowie bo ja juz zgłupiałam nie uwazam sie za super foto , znam swoje mozliwości i ogranczenia jednak moi koledzy są dla mnie bardzo surowi czasami chyba za bardzo i chciałabym was prosić o opinie bym wiedziała czy rzeczywiście mają racje czy jest to złośliwość :oops: Niedzielny spacer oceny jakie dostałam za foto wydają mi się raczej mało sprawiedliwe :(


Ostatnio zmieniony 11 lip 2007, 14:03 przez mamysia, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2007, 12:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
mamysia pisze:
chciałabym was prosić o opinie bym wiedziała czy rzeczywiście mają racje czy jest to złośliwość :oops: Niedzielny spacer oceny jakie dostałam za foto wydają mi się raczej mało sprawiedliwe:(


ja tez czasami robie zdjęcia i często wydaje mi sie, ze ocena tego czy owego zdjęcia jest niesprawiedliwa, bo ja przecież tam bylem i widziałem, ze było taaaak pięknie, a zdjęcie... no cóż...
wiec co ja sadze o Twoich zdjęciach? często zasługują na swoja ocenę, bo często "nic nie przedstawiają" np. "Autostrada", kora jest dwa razy, zielone zdjęcie z rybakami, fioletowe zdjęcie z chłopcem na placu zabaw.
Są tez zdjęcia niedorobione technicznie - nieostre, krzywe, źle skadrowane - tory kolejowe, sad ze zrywającymi sie ptakami.
Jest natomiast zdjęcie, które mi sie bardzo podoba - woda z tymi białymi roślinkami.

Gdybyś wybrała trzy, cztery fotki z niedzielnego spaceru to ilość gwiazdek była by dużo większa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 148  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..