Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 417 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2010, 16:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagna pisze:
Jasne YELLO każdy nowy post, jeśli widzisz że jest dodany bo MARUNIO często coś dorzuca i nie widać, że jest coś nowego. I pewnie gdybym po MARUNIU się nie odezwała to nikt by tu nie zajrzał. :P


A teraz nam wytłumacz co masz na myśli... :roll:
I w jakim celu poddajesz w wątpliwość sens dodawania tutaj zdjęć?

PS. Nie żebym był pamiętliwy ale już kiedyś zmiany na tym forum proponowałaś... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2010, 16:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Też muszę zabrać głos w tym wątku, bo... :roll: Też tu często zaglądam i podziwiam pasję MARUNIA, a to że się nie odzywam, bo nie uważam za potrzebne wrzucanie tu swych ochów i achów, nie świadczy o tym, ze wątek trzeba przenosić :roll: Wiem, gdzie jest, wiem gdzie mam szukać latających potworów i myślę, że każdy zainteresowany tematem, również wie, gdzie go szukać :roll: Więc po co wydziwiać i zmieniać jego położenie? :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2010, 17:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagienka nam tutaj wyrasta na demesse forumowa tudziez moderatorke :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2010, 17:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
yARO_81 pisze:
Jagienka nam tutaj wyrasta na demesse forumowa tudziez moderatorke :smt044


eee tam - myślę że nie miała na myśli niczego złego ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2010, 19:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
no brawo to jest was trzech jak zawsze zresztą, jeden sie odezwie reszta staje murem za nim.
Mam prawo wyrazić tutaj swoja opinie, dałam rade dla MARUNIA że wątek bardziej poczytny byłby w innym miejscu a wy jak zawsze atak na kogoś. Normalnie zaczynam wierzyć w to wasze wzajemne adorowanie się. :smt050

Cytuj:
Jagienka nam tutaj wyrasta na demesse forumowa tudziez moderatorke

yARO a Ty patrz lepiej na siebie.

Cytuj:
Nie żebym był pamiętliwy ale już kiedyś zmiany na tym forum proponowałaś..

YELLO, a co to tylko Ty masz na to monopol???

Cytuj:
Więc po co wydziwiać

turku Ty też popatrz na swoje wydziwianie, bo moje przy tym to "pikuś" - Pan Pikuś :P

MIŁEGO WIECZORU !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2010, 20:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagna pisze:
no brawo to jest was trzech


Przeanalizuj ten wątek i przestań się dziwić kto się wypowiada... :roll:

Jagna pisze:
YELLO, a co to tylko Ty masz na to monopol???


Żadnych zmian w taki sposób nigdy tutaj nie proponowałem :roll:
Czego o Tobie powiedzieć nie można... 8)

Jagna pisze:
MIŁEGO WIECZORU !!!


Miły on ogólnie nie jest - nostalgiczny nieco. Ale dziękuję i wzajemnie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2010, 21:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagna pisze:
jeden sie odezwie reszta staje murem za nim
cóż... to dobrze chyba nie ;)
Jagna pisze:
Normalnie zaczynam wierzyć w to wasze wzajemne adorowanie się.
eeee.... tam... zwyczajnie nam Zazdrościsz, bo nie jesteś skółeczkowana ;) :roll:
Jagna pisze:
Ty też popatrz na swoje wydziwianie
Patrzę cały czas i dumny z mego tworu jestem!!! :grin:
Jagna pisze:
bo moje przy tym to "pikuś" - Pan Pikuś
no tak... :roll:
YELLO_35 pisze:
Przeanalizuj ten wątek i przestań się dziwić kto się wypowiada...
o tuż to ;)
Jagna pisze:
MIŁEGO WIECZORU !!!
o! i tym miłym akcentem proponuję zakończyć debatę nad przeniesieniem wątku ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2010, 3:46 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
O zgrozo zaczynają podawać że to był błąd pilota.


Jedynym wg mnie błędem pilota było to , że uległ presji (nawet tej niewypowiedzianej przez nikogo) i pomimo złych warunków podjął próbę lądowowania...
A można było spokojnie dzień przed polecieć i nocować w hotelu...

Muszą prawdę odkryć , bo to kwestia honorowa wyjątkowo :|

MARUNIO pisze:
mam świadomość że w niektórych Polskich domach zapanowała radość- mnie tych ludzi jest bardzo żal


Tak jest - szkoda ludzi... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2010, 17:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
ŚPIESZĘ ZAWIADOMIĆ ŻE W SOBOTĘ PO POŁUDNIU, Z ZACHODU NA ----> E , NA 99% PRZELECI AIR FORCE ONE KLIK Z BARACKIEM OBAMĄ NA POKŁADZIE
Są tylko niewielkie niewiadome mianowicie: Pogoda (widoczność) i szczęście, oraz nadzieja że wulkanik- (pieprzony wulkanik) na Islandii odrobine wygaśnie , bo na dzień dzisiejszy maszyny ze stanów kierowane są bardziej na południe.
Piszę tak bo 99% maszyn za stanów do Krakowa leci przez LASIS- czyli mniej więcej nad Ruszowem. Wcześniej przed Obamą powinny polecieć jego goryle na maszynach C-17 GLOBMASTER KLIK . O innych dygnitarzach np. z wysp nie wspominam.
Do YELOO - nie wiem czy czytałes artykół w Wyborczej odnośnie naszych przypuszczeń?

"Medal dla pilota, co Lecha Kaczyńskiego się nie bał
Srebrny medal za zasługi dla obronności dostał od szefa MON pilot kpt. Grzegorz Pietruczuk, który nie wykonał rozkazu prezydenta Kaczyńskiego w drodze do Tbilisi
- Pilot właśnie wyszedł z depresji - powiedział wczoraj Bogdan Klich w Radiu ZET. Szef MON odznaczył go za "przestrzeganie procedur i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo czterech prezydentów na pokładzie". Chodzi o lot 12 sierpnia prezydenckim tu 154 do Gruzji, kilka dni po wybuchu konfliktu między Gruzją i Rosją. Lech Kaczyński leciał z misją wsparcia prezydenta Gruzji Micheila Sakaaszwilego razem z prezydentami Estonii, Litwy i Łotwy. W Symferpolu dosiadł się prezydent Ukrainy.

Planowo samolot miał lądować w Azerbejdżanie, w Ganji. Ale szef BBN Władysław Stasiak i szef gabinetu prezydenta RP Maciej Łopiński poprosili pilota o rozważenie lądowania w Tbilisi. Pilot skontaktował się z dowódcą swojego pułku płk. Andrzejem Pietrzakiem. Dostał rozkaz, by lecieć zgodnie z planem. - Na podstawie posiadanej wiedzy na temat sytuacji w Gruzji uznałem, że lot do Tbilisi będzie zbyt niebezpieczny dla prezydentów i pozostałych pasażerów (w sumie 74 osoby) - napisał pilot w meldunku dla szefa MON. Podał dziewięć przyczyn odmowy lądowania w stolicy Gruzji, m.in.: • musiałby lecieć nad rejonem konfliktu zbrojnego, • nie miał wiedzy o stanie lotniska w Tbilisi po jego zbombardowaniu,• było zagrożenie ze strony gruzińskiej, która nie wiedziała o przylocie polskiego samolotu, • tu 154 nie jest przystosowany do latania w strefie konfliktu zbrojnego.
Płk Pietruczuk poinformował o swojej decyzji Stasiaka i Łopińskiego. - Po tym pan prezydent przyszedł do kabiny pilotów i osobiście jako
zwierzchnik sił zbrojnych polecił mi lecieć do Tbilisi - pisze w meldunku pilot. Wcześniej najbliżsi współpracownicy prezydenta, np. Adam Bielan, twierdzili, że Kaczyński nie kontaktował się z pilotem. A prezydent w wywiadzie dla Polskiego Radia twierdził: - Ja nie wydawałem rozkazu, ja tylko wydałem polecenia różnym dużo wyższym niż pilot oficerom Wojska Polskiego. I oni zrealizowali moje polecenia i wydali pilotowi rozkaz na piśmie. I pilot nie usłuchał.
Kaczyński jeszcze w czasie lotu mówił dziennikarzom, że "jeśli ktoś decyduje się być oficerem, to nie powinien być lękliwy". Po wylądowaniu w Azerbejdżanie zapowiedział, że "po powrocie do kraju wprowadzimy porządek w tej sprawie".
Ale szef BBN przyznał potem, że pilot miał formalnie prawo do podjęcia takiej decyzji.
Źródło: Gazeta Wyborcza"
Pozostawię to bez komentarza.

Odbiegając nieco od tematu , kiedyś pisałem że trafiłem - ISS. Oto jej fotka. Wiem że nie jest najlepsza.... ale błagam o wyrozumiałość, robię z ręki i tak to czasem jest
Obrazek

To link do obserwacji jego pozycji

http://iss.astroviewer.net/

Aha - zapomniałem dodać że AFO, jego obstawy, Karola na wyżej zapodanych radarkach nie będzie- poprostu, te maszyny nie wysyłają sygnału ADS. :(

uff..... ale się napisałem ;)


Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 22:24 przez MARUNIO, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2010, 17:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
ŚPIESZĘ ZAWIADOMIĆ ŻE W SOBOTĘ PO POŁUDNIU, Z ZACHODU NA ----> E , NA 99% PRZELECI AIR FORCE ONE Z BARACKIEM OBAMĄ NA POKŁADZIE
Są tylko niewielkie niewiadome mianowicie: Pogoda (widoczność) i szczęście, oraz nadzieja że wulkanik- (pieprzony wulkanik) na Islandii odrobine wygaśnie , bo na dzień dzisiejszy maszyny ze stanów kierowane są bardziej na południe.
Piszę tak bo 99% maszyn za stanów do Krakowa leci przez LASIS- czyli mniej więcej nad Ruszowem. Wcześniej przed Obamą powinny polecieć jego goryle na maszynach C-17 GLOBMASTER. O innych dygnitarzach np. z wysp nie wspominam.


Pogodę zapowiadają dobrą :smt026
Będę trzymał za Ciebie kciuki - siedząc w pracy niestety... :-?

MARUNIO pisze:
Do YELOO - nie wiem czy czytałes artykół w Wyborczej odnośnie naszych przypuszczeń?


Nie będę nawet komentował... 8)
Swoją drogą ciekawe czy kiedyś dowiemy się całej prawdy... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2010, 20:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Odbiegając nieco od tematu , kiedyś pisałem że trafiłem - ISS. Oto jej fotka. Wiem że nie jest najlepsza.... ale błagam o wyrozumiałość, robię z ręki i tak to czasem jest [url=http://img143.imageshack.us/img143/8743/iss1807.jpg]Obrazek[/URL]


Wow, świetne!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2010, 8:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Trzymam kciuki dzisiaj !!! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2010, 13:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
YELLO_35 pisze:
Trzymam kciuki dzisiaj !!! :smt026


Wszystko przesunięte w czasie. Oczywiście będę na czatach , bo nadzieję mam- pomimo nie wesołych wieści.
Wiem że VIPY mogą polecieć poniżej dolnych dróg lotniczych- pożyjemy , zobaczymy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2010, 19:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Wszystko przesunięte w czasie. Oczywiście będę na czatach , bo nadzieję mam- pomimo nie wesołych wieści.
za www.wp.pl : Według planów, samoloty będą lądować od rana do południa. O 13.20 na Balicach ma wylądować Air Force One prezydenta Baracka Obamy. czyli od 12:30 jutro możesz już chyba przyczajać, jeżeli mają przelatywać korytarzami nad nami ;) I życzę udanych łowów :)

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 7:48 pm ]
No i wygląda na to, że jednak nie upolujesz erfors łan :( właśnie wyczytałem na wp.pl że Barack odwołał wizytę w związku z pyłem wulkanicznym http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html Szkoda.... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2010, 20:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
turek pisze:
No i wygląda na to, że jednak nie upolujesz erfors łan :( właśnie wyczytałem na wp.pl że Barack odwołał wizytę w związku z pyłem wulkanicznym


Jeśli masz trochę wyobraźni , to możesz sobie wyobrazić jak po tej wiadomości się czuję. :( Trudno, trzeba będzie jeszcze trochę pożyć aby go trafić.
Przy takim niebie jak dziś , na otarcie łez można sobie popatrzeć, a może i pstryknąć ISS-powodzenia jeśli ktoś się zdecyduje.
pozycja LIFE ISS


Ostatnio zmieniony 17 kwie 2010, 21:10 przez MARUNIO, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 417 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..