Dzisiaj jest 19 mar 2024, 4:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 paź 2009, 19:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 paź 2009, 18:28
Posty: 4
Lokalizacja: Zgorzelec
Zapraszam do wypowiedzi wszystkich producentów muzycznych ze Zgorzelca oraz okolic. Temat ten ma na celu wymienianie sie doświadczeniem z branży muzycznej, prezentacja swoich utworów, promocją, współpracą... ZaPrAsZaM!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2014, 12:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:01
Posty: 6
Witam,
Jestem tutaj nowy na forum. Tworzeniem muzyki zajmuję się amatorsko - to moje hobby. Zajmuję się tym dlatego, że mnie to pasjonuje ze względu na sposób tworzenia muzyki za pomocą programu muzycznego i zewnętrznych urządzeń. Oczywiście efekty mojej pracy też przynoszą mi satysfakcję. Nie jestem w tym zbyt biegły ale lubię to robić :grin: Widzę, że od 2009 roku nikt tu nie wypowiadał się, więc postanowiłem się odezwać. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2014, 8:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:01
Posty: 6
Witam, jeśli by ktoś chciał posłuchać kilku moich utworów, to można to zrobić wchodząc na youtube i wpisując Christof Mega.

Pozdrawiam.

:smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020 :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2014, 20:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:01
Posty: 6
Witam! :grin: Jeśli ktoś chciałby posłuchać "remiksu" mojego nagrania "Magnezum" to może go posłuchać na youtube pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=E8QSNtI4nOo
CHRISTOF MEGA - Magnezum (special remix)

Ewentualnie można również posłuchać tego nagrania w wersji klasycznej pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=lcvq-SWdCq0
CHRISTOF MEGA - Magnezum 2014

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli muzyki a zwłaszcza wszelkiej muzyki elektronicznej :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 13:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:01
Posty: 6
Witam :grin: zapraszam do wysłuchania mojego utworu:
CHRISTOF MEGA - Box

https://www.youtube.com/watch?v=2eQgmTv6V10

Pozdrawiam,
Christof Mega


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 13:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
sorry kolego, ale czy puszczanie 3 zapetlonych (w dodatku wyjatkowo slabych) bitow uwazasz za "tworzenie muzyki"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 15:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie odbieraj chłopakowi chęci do tworzenia - może z czasem jego talent eksploduje - początki bywają trudne ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 16:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Christof Mega pisze:
Witam zapraszam do wysłuchania mojego utworu:


Co to za goowno jest, pytam się ja???

Tu proszę dobry raper ze Zgorzelca, co prawda muza nie w moim stylu, ale szacun za jakość i wykonanie:

https://www.youtube.com/watch?v=YwkdyWbM2yI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 18:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Z całym szacunkiem dla Twojej pracy mam pytanie: Napisz co najlepiej Ci wyszło, z czego jesteś dumny w tych "klipach"? Grafika, dźwięki- jeśli tak to które... , co ciekawego udało się Ci stworzyć? :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2015, 6:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:01
Posty: 6
Z moich "klipów" najbardziej podoba mi się (jako grafika) "klip" "Magnezum (special remix)". Przedstawia on m.in. ujęcie z ulicy w Zgorzelcu. Tu jest link do tego "klipa":

https://www.youtube.com/watch?v=E8QSNtI4nOo

Tworzenie "klipów" wg mnie nie jest taką łatwą sprawą, zwłaszcza jeśli chodzi o zgranie z muzyką. Muzyka w tym "teledysku też mi się podoba, chociaż może pod względem jakości nie jest najlepsza. Ale chyba najważniejsza jest sama zabawa z dźwiękiem, co lubię. Ale zdaję sobie sprawę, że nie musi się ona podobać innym :? . Jestem tylko amatorem :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2015, 16:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Nie trzeba być fachowcem aby zorientować się że robił to amator. Mnie wydaje się że jest to muzyka dla ludzi czymś odurzonych, dla koneserów muzyki którym słoń na ucho nadepnął, dla ludzi z poważnymi problemami psychicznymi. Nie bierz tego oczywiście do Siebie,ale nie widzę żadnego pozytywnego akcentu w czterech dźwiękach, z których w dodatku jeden się powtarza. Grafika jest mało ambitna jak na YT gdzie oglądają to miliony. Odnoszę też wrażenie jak bym musiał na pamięć nauczyć się Christof Mega. Faktem jest, że muzyki nie powinno się oglądać, lecz słuchać, ale skoro jest do tego klip to popatrzyłem i teraz żałuję straconego czasu. Jeśli Ciebie to bawi to spox- baw się dobrze. Ja mordowałem się przy Twoich "produkcjach" , ale trwałem do końca z nadzieją że przed końcem coś pozytywnego mnie zaskoczy - niestety! O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE i tego się będę trzymał. Poproszę Cię tylko abyś nie torturował tym ludzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2015, 16:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie jest to "muza" skierowana do grupy słuchaczy, w którą celuje rmf czy zetka, ale ma swoich odbiorców. Póki co, to wszystko jest jeszcze siermiężne, ale kto wie, czy kiedyś nie będziemy świadkami narodzin naszego lokalnego ATB ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2015, 18:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2015, 18:34
Posty: 3
Christof Mega pisze:
Z moich "klipów" najbardziej podoba mi się (jako grafika) "klip" "Magnezum (special remix)". Przedstawia on m.in. ujęcie z ulicy w Zgorzelcu. Tu jest link do tego "klipa":

https://www.youtube.com/watch?v=E8QSNtI4nOo

Tworzenie "klipów" wg mnie nie jest taką łatwą sprawą, zwłaszcza jeśli chodzi o zgranie z muzyką. Muzyka w tym "teledysku też mi się podoba, chociaż może pod względem jakości nie jest najlepsza. Ale chyba najważniejsza jest sama zabawa z dźwiękiem, co lubię. Ale zdaję sobie sprawę, że nie musi się ona podobać innym :? . Jestem tylko amatorem :P


Grunt, żebyś miał pasję z tego, co robisz :) , jeśli wszyscy słuchaliby jednego typu muzyki to monotonia byłaby ;) z biegiem czasu rozkręcisz się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2016, 19:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:01
Posty: 6
Witam.

Zapraszam wszystkich chętnych do wysłuchania mojego utworu:
https://www.youtube.com/watch?v=IUA0I6Hx3MM&ebc=ANyPxKoYO2zDyA9LldkHm45Jf_VXFIYAh45wE0Bo7B-Sp9hSr9F6zoKaUql2Ck15Pk71Wl-6K5quipohsBXnfzDF-TlXdM8XVQ

Jeśli ktoś by chciał to tu jeszcze jeden motyw do posłuchania:
https://www.youtube.com/watch?v=Zyb-trrObW0

Pozdrawiam,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2016, 11:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Minął rok, a Ty chłopie stoisz w miejscu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..