Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2005, 19:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2005, 13:13
Posty: 3
ile jest sklepow zool. w Zgorzelcu? i moze wiecie jakie sa nr. telefonow?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sie 2005, 19:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
http://www.zgorzelec.info/index.php?doc ... EGORIA=175 to chyba na tyle :) a tak poza tym prosimy nie dublować tematów na forum bo nieporządek będzie :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2005, 10:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2005, 13:13
Posty: 3
sorki za dublowanie.

na tej stronce jest napisane, ze jest zool. na francuskiej. a tego sklepu podobno juz tam ni ma!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2005, 10:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 cze 2005, 21:32
Posty: 127
Lokalizacja: Zgorzelec
Na Francuskiej to już z rok sklepu zoo nie ma. Polecam np. sklep na Chopina - od lat są w tej branży i ludzie sobie go chwalą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2005, 21:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2005, 13:13
Posty: 3
a znasz moze numerek telefonu tego sklepu? (nie chce sprawiac klopotu)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 wrz 2005, 17:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sie 2005, 15:42
Posty: 17
Lokalizacja: Zgorzelec
numerka nie znam, ale też polecam sklep na Chopina


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Sklep
Post: 04 paź 2005, 3:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 sty 2005, 22:37
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec

Witam Wszystkich :)
Odnosnie sklepow to polecam tez sklep na Wyspiańskiego (Na manhatanie )
Tanio pewnie i Solidnie :)
A teraz UWAGA
NIGDY NIE CHODCIE DO SKLEPU Z.O.O-LOGICZNEGO W KAUFLANDZIE TO TRAGEDIA , A JUZ JAK COS KUPICIE Z ŻYJACYCH STWOZEN TO KAPLICA
Ja juz kupilem tam 2 razy rybki i o 2 za duzo , raz padlo mi moje akwarium w ciagu 2 dni z 35 neonkow zostalo 2 , z 40 gubikow zostalo 1 , i z 3 glonojadow w tym jeden 22 cm zostalo 0.0
Udalem sie z reklamacja to jakies wac mosciu "jak dla mnie totalnu deb..." powiedzial zebym przyniusl rybke to on zrobi sekcje zwlok .
Totalny idi.... on zrobi sobie sekcje rybki ktora u niego kupilem i wyda na siebie wyrok , Jaja jak berety .
Ile to m razy nie zajde to w akwariach plywaja zdechle ryby , albo sa pozakrywane zeby klienci nie widzieli jak mu cale akwaria padaja .
Tak wiec PRZESTZEGAM POD ŻADNYM POWODEM NIE KUPOWAC TAM NICZEGO NIE DOSC ZE DROGO TO ZWIERZETA MAJA JAKIES CHORUBSKA .

Dodam jeszcze kupilem tam preparat na kleszcze za 30 zl gdzie wszedzie sa po 15- max 20 zl , i co cudo mialo dzialac po 24 h nasmarowalem pieska pojechalismy na wypoczynek minelo 48 h przd wyjazdem , po powrocie pies mial 3 kleszcze , No paranoja .!!!!!!!!!
OSTRZEGAM SKLEP ZOOLOGICZNY W KAUFLANDZIE TO SMIERCIONOSNY SKLEP " KUP COS TAM A MASZ GWARANCJE ZE ZGINIE TO CO KUPILES I DO TEGO W PRZYPADKU RYBEK CALE TWOJE PIEKNE AKWARIUM PÓJDZIE DO WC"

UWAGA I OSTRZEGAM


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: :(
Post: 04 paź 2005, 7:10 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 8:00
Posty: 66
W pełni zgadzam się z Boryseck, ponieważ sama tam ostatnio kupiłam dwa bojowniki i niestety w przeciazgu niecałego miesiąca obydwa mi zdechły.Potem kupiłam małego glonojada i zanim sie do niego przyzywczaiłam również zdechł.Maja tam chore ryby a nikomu nie mówią o tym, a wogóle to jest to najdrozszy sklep zoo w zgolku,najlepszy na wyspianskiego.

NIE KUPUJCIE W KAUFLAND!!!! :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2005, 15:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:55
Posty: 164
Lokalizacja: Zgorzelec
Mi wystarczył rzut okiem na brudne szyby akwarium i ogólne moim zdaniem zaniedbanie żeby powiedzieć sobie że nigdy nic w tym sklepie nie kupię.Piszę oczywiście o zoologiku w kauflandzie.Jest to dla mnie najgorszy zoologiczny jaki do tej pory widziałam :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2007, 13:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2005, 14:49
Posty: 79
Lokalizacja: zgorzelec
Witam, odnośnie sklepu w kaufland'dzie , nie przekreślałabym tak szybko..... zawsze gdy kupujesz rybke musisz(MUSISZ) zrobić jej kwarantanne!!!!! jak wpuściłeś do ogólnego akwa nową rybke czy inne stworzenie to Twój problem są zasady których akwaryści nie łamią gdyż grozi to "wyrybieniem akwa" :P . Obsługa oki a co do towaru to zawsze sie trafi jakieś gówno :P, Trzeba sie liczyć to jednak żywe stworzenia.... Ja polecam kupowanie i wymiane wśród prywatnych chodowców zawsze to bezpieczniej i okazy lepsze czasami niespotykane :) Ja za swoimi krewetkami to jeździłam do Wrocławia i Łodzi teraz moge się juz tylko chwalić cudeńkami :grin: Neonki u mnie się wycierają licze że niedługo będą młode sztki rozrodcze były z Poznania są w świetnej kondycji, Takze każdy ma wybór gdzie nabywa swoje zwierzątka i nie powinno się mieć pretensji do sprzedawców :twisted: a tak swoją drogą czy mamy w Zgorzelcu klub akwarystów lub forum chociaż?????(takie z fotkami akwa i wiedzą ogólną) chętnie bym się przyłączyła. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2007, 20:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 mar 2007, 16:51
Posty: 14
Lokalizacja: Zgorzelec
czyli wszyscy zgodnie twierdzą, że sklep w kauflandzie jest najgorszy? a w innych super i hipermarketach jest podobnie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2007, 21:47 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 10:48
Posty: 184
Lokalizacja: Zielona Góra
ja tam sobie chwale sklep w kauflandzie. kupilam tam chomika i zyl ponad 2 lata, kupuje tam (lub w sklepie u tego samego wlasciciela, na Okrzei) jedzenie dla mojego psa, ktory ma sie bardzo dobrze ;) plusem na pewno sa niskie ceny np. psich przysmakow. Nie polecam natomiast weterynarza, ktory bodajze ma ten sklep, ale przyjmuje na Okrzei...ale to juz osobny temat :P
Sklep zoologiczny w Carrefourze tez jest super zaopatrzony, tylko ceny czasem zwalaja z nog ;) Mi jakos sklep na Chopina nie odpowiada, bylam tam moze ze 2 razy ale jak dla mnie kiepskie zaopatrzenie (chyba, ze trafilam na okres przed dostawa ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2007, 22:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Cytuj:
czyli wszyscy zgodnie twierdzą, że sklep w kauflandzie jest najgorszy? a w innych super i hipermarketach jest podobnie?


Po pierwsze wszystkie sklepy zoologiczne w Zgorzelcu są drogie. Praktycznie wszystko dla swojego malawi zamawiam w internecie, poczynając od karmy, poprzez ryby a kończąc na świetlówkach. Nawet po doliczeniu kosztów transportu wychodzi taniej (a jeśli jeszcze składam większe zamówienie są one właściwie pomijalne)

Po drugie jeśli chodzi o akwarystykę i ktoś chce mieć zdrowe ryby, nie polecam zakupów w naszych sklepach. Ryby są sprzedawane bez kwarantanny, jak leci, więc nie dziwne, że część jest chora. Ponieważ zazwyczaj sprzedawane są najtańsze gatunki, wychodzą z założenia, że nikt nie będzie "reklamował" rybki za 5 zł. Jak zdechnie to przyjdzie i kupi nową.

Po trzecie nie można w tych sklepach uzyskać wiarygodnych informacji na temat hodowania ryb, ich wymagań co do jakości wody. wielkości akwarium, pokarmów itp. itd. Powoduje to, że nieświadomi klienci często mieszają ryby z całkowicie odmiennych biotopów a te ze względu na nieodpowiadające im warunki chorują.

Po czwarte długo by pisać..:)

Cytuj:
Neonki u mnie się wycierają licze że niedługo będą młode sztki


Gratuluje. Udane tarło neonów to duża sztuka.

PS. Aleks mógłbyś założyć dział hobby, gdzie można by prowadzić dyskusje nad naszymi zainteresowaniami "po pracy"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2007, 22:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2005, 14:49
Posty: 79
Lokalizacja: zgorzelec
myśle że sklep w kauflandzie nie jest zły, problem jest taki że kupujący nie ma wymagań więc właściciel sklepu nie musi ich spełniać , gdy zaczełam pytać o krewetki kilka razy w miesiącu to juz się pojawiają , szkoda tylko że chore ale to początki więc dajmy im szanse i mówmy czego oczekujemy... ps sklep na Chopina i Carrefourze to własnośc jednej osoby... odwiedziłam sklep we wrocławskiej Glery tam to jest masakra więcej trupków niż żywych i po tym porównaniu moge spokojnie napisać że mamy dobre sklepy .... patrzcie przy zakupie ryb czy nie mają kropek białych i przeźroczystych odchodów, i nie kupujcie świerzo przywiezionych a będzie oki....
może właśnie po tym poznać akwaryste, gdzie kupuje , co ma i ...
zobaczymy i może poznamy jeżeli Aleks nam pozwoli ;) Hobby to byłby dobry dział....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2007, 15:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lut 2006, 8:39
Posty: 56
Lokalizacja: Zg-c
"kupujący nie ma wymagań więc właściciel sklepu nie musi ich spełniać" ... :smt021
Smutne. Ale prawdziwe. Najlepiej by było, gdyby każdy prowadzący sklep 'hobbystyczny' miał hopla na punkcie tego co sprzedaje. Wówczas dbałby o jakość usług i warunki, w jakich przechowuje zwierzaki. Przy zachowaniu zdrowego rozsądku (czytaj mniejszego parcia na kasę) mógłby uprzedzić klienta o ewentualnych problemach i wymaganiach, a przede wszystkim udzielić rzeczowych porad itp, itd.
Jak jest - każdy widzi. Temat obsługi w sklepach zoologicznych jest stale poruszany na forach tematycznych. Niektóre przytaczane historie są … niesamowite.

I krótko na temat cen zgorzeleckich sklepów. Nie jest TANIO. Te osiedlowe sklepiki są tańsze od tych przy marketach, ale i tak w porównaniu do innych miejscowości (np. Bogatynia) są drogie. Cena popularnej rybki (np. neon) może być wyższa o całego zeta. Kupując bandę kilkunastu - kilkudziesięciu sztuk warto rozejrzeć się w innych miejscowościach (albo uderzyć na giełdę).

Porównując sklepy osiedlowe do ‘marketowych’ łatwo zauważyć różnicę. Te pierwsze – mają zazwyczaj za sobą długoletnią działalność, co daje ‘pewną’ gwarancję usług, ale niestety powoduje, że sklepy owe nie mają do zaoferowania zbyt wiele (brak ciekawszych rybek i osprzętu). Wyczuwa się nastawienie na klienta o podstawowych wymaganiach.
Sklepy ‘marketowe’ wchodzą na rynek. Chcąc pozyskać klienta inwestują dużo kasy w wyposażenie oraz towar (dużo nowości, większy wybór). Niestety odbija się to na cenach. Co do jakości usług – nie chcę oceniać, tyle że chęć odzyskania zainwestowanych środków nie idzie zazwyczaj z chęcią do komplikowania sobie życia (czytaj dbania o klienta).

[ Dodano: Pią Mar 16, 2007 3:14 pm ]
Cytat: "Neonki u mnie się wycierają"
Ciekawe. W jakiej wodzie? W akwa ogólnym czy przygotowanym pod ... ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..