Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 lut 2007, 11:04 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Wracam do tego, bo uważam, że problem nie został rozwiązany.
dodałem przed chwilą nowy post :
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?p=21858#21858
- a ponieważ przedostatni był również mój /nikt w międzyczasie się nie dopisał/, musiałem go dopisać do tego przedostatniego, w rezultacie czego nie ma on charakteru nowej wiadomości, tylko uzupełnienia starej, do której mała jest szansa dotarcia /nikt oprócz autora o nowej wiadomości nie wie, bo nie pojawia się z nową datą w nowododanych wpisach/. Zwracałem już uwagę na tą sprawę, niestety bez skutku. Aby zachować jakiś porządek na forum, takie problemy powinno się na bieżąco usuwać, a nie zamiatać pod dywan. Ja ze swojej strony, aby uwidocznić moją nową wiadomość /bo po co miałbym, pisać, nie licząc, że ktoś to czyta/, mogę zakładać nowe wątki, mogę też kasowaś swoje stare wpisy, aby na ich miejsce wstawić nowe z nową datą. Oba te sposoby uważam za niewłaściwe, bo wprowadzać będą dodatkowy zamęt.
Proszę więc, raz jeszcze, o rozwiązanie problemu, lub wskazanie mi sposobu, jak go omijać /ja do tej pory takiego nie znalazłem/
Pozdrawiam
ps po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem byłaby zmiana datowania posta /połączonego z kilku dodawanych kolejno do siebie/, tak aby miał on datę ostatnio dodanego wpisu. Wtedy pojawiał by się na topie, jako news, a o to chodzi. Czy jest taka możliwość?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2007, 13:54 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Cytuj:
Zwracałem już uwagę na tą sprawę, niestety bez skutku.

ze skutkiem takim, że powiedziałem, ze nic w tej sprawie nie można zrobić. To takie ułatwienie , której już kilka razy się sprawdziło, kiedy ktoś chce spamowac dorum zamiast uzywania funkcji edycja.

Co do użyteczności tej opcji to uważam że to jest dobre rozwiązanie, bo skoro nikt nie odpowiada na posta pdzedmówcy, to albo temat został uznany za wyczerpany albo nikt nie chce już o tym rozmawiać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lut 2007, 22:31 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 27 paź 2005, 22:45
Posty: 383
Mam ten sam problem,co bombas i uważam,że on ma rację.Do tematu lata pięćdziesiąte w temacie historia dodałam kilka nowych zdjęć i są one zapisane,jako te,które były już oglądane.A szkoda,bo te są moim zdaniem ciekawsze,chociaż prawdopodopnie nikt do nich nie zaglądnie... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lut 2007, 23:13 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 23:26
Posty: 284
Lokalizacja: Wrocław
Jest na to sposób, pewnie nie najlepszy, ale zawsze:
1. Jeżeli nasz post jest ostatni, a chcemy dopisać nowy, to zamiast "nowy temat" klikamy na "edytuj".
2. Kopiujemy treść naszego ostatniego posta, np. do notatnika.
3. Kasujemy post na forum - teraz już ostatni nie jest nasz.
4. Tworzymy nowy temat, gdzie wklejamy stary tekst i dopisujemy nowy.

UWAGA! Ważne, żeby skopiować treść posta, która wyświetla się po edycji, żeby zachować formatowanie (pogrubienia/podkreślenia/itp.) i linki, np. do zdjęć.

PS. Chyba, że zwykli użytkownicy nie mogą usuwać postów? Ale chyba swoje mogą, jeśli te są ostatnie w temacie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2007, 12:07 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
faktycznie jest to Tomku jakiś sposób, jednocześnie łatwe obejście tego, o czym pisze Aleks
Cytuj:
To takie ułatwienie , której już kilka razy się sprawdziło, kiedy ktoś chce spamowac dorum zamiast uzywania funkcji edycja.
:grin:
dalej:
Cytuj:
Co do użyteczności tej opcji to uważam że to jest dobre rozwiązanie, bo skoro nikt nie odpowiada na posta pdzedmówcy, to albo temat został uznany za wyczerpany albo nikt nie chce już o tym rozmawiać.
albo nikt nie widzi nowego wpisu... :(
no bo tak:
8 lutego dokleiłem nową wiadomość do starego wątku:
http://zgorzelec.info/forum//viewtopic. ... 4&start=75
do dziś nie odpowiedział nikt,
9 lutego założyłem nowy wątek: w ciągu 3 dni 9 postów:
http://zgorzelec.info/forum//viewtopic. ... cie+nyskie
po co, pytam się, mnożyć wątki jednotematyczne, po co blokować coś, co prostym sposobem można odblokować i co doradza sam Moderator, Administratorze? :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..