Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 13:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja również uważam, że forum podupadło w dużej mierze przez politykę. Pojawili się tu ludzie sfrustrowani, niespełnieni politycznie, Ci, których wybrało i nie wybrało społeczeństwo. Zaczęło się wyciąganie brudów, wspominki, wypominki, osobiste wycieczki, wyzwiska.
Odeszło już sporo osób, a pewnie za jakiś czas zaczną się wykruszać pozostali starzy "wyjadacze". Zostanie kilku trolli i "polityków" - choć w sumie można powiedzieć, że to jedna i ta sama grupa:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 17:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
komentarze na stronie głównej powoli zabijają forum dyskusyjne


Jakby ktoś wykopał wątek z tym newsem (komentami pod artykułami) to juz wtedy pisałem czym to grozi. Szkoda , że miałem rację... :|

gobo007 pisze:
Ja również uważam, że forum podupadło w dużej mierze przez politykę.


Bezdyskusyjny fakt niestety... :-?


Ale nie dramatyzujmy - znam ogólnopolskie fora , które mają się gorzej , a były o wiele bardziej poczytne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2010, 23:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2010, 14:00
Posty: 39
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
mała_mi napisał/a:
Ty na mojej już dawno jesteś.
Coś Ci to słabo dziala, bo ciągle ze mną dyskutujesz :roll: Chyba nie wiesz na czym polega ta funkcja :D


Powinieneś nauczyć się czytać ze zrozumieniem, nie pisałam, że Cię zignoruję tylko, że jesteś dla mnie forumowym trollem. Zresztą jakbym Cię mogła zignorować? Wtedy bym nie miała możliwości swojego udziału w poszczególnych tematach, bo jak tylko Ty się odzywasz to na czyje posty bym odpowiadała? :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 12:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ze sporym niedowierzaniem patrzę na ostatnie kroki Alexa - nabijanie się z konkurencji ("Jak to robią "profesjonaliści"") i wywiad w Energetyku na temat dziennikarstwa. To jakaś megalomania - czym jest zgorzelec.info? Poważnym, profesjonalnym dziennikiem? Jest dokładnie taką samą małą, prowincjonalną i średnią pod względem merytorycznym stroną jakich są tysiące w sieci. Skąd niby wychodzi ten profesjonalizm na zgorzelec.info? Alex chce być samozwańczym królem zgorzeleckich mediów, a to tego droga daleka, a wydaje mi się wręcz, że coraz dłuższa. Stron z płatnymi ogłoszeniami są tysiące. Druga sprawa: wywiad w Energetyku - przecież to promowanie samego siebie i słodzenie samemu sobie. Dziennikarstwo? A co wspólnego ma zgorzelec.info z dziennikarstwem? Gdzie te artykuły, które czyta się od deski do deski, które świadczą o kunszcie dziennikarza? No, chyba że podciągniemy pod to peany na cześć firmy A czy B w artykułach sponsorowanych.
Takie dziennikarstwo to farsa.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 12:20 przez gobo007, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 12:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Jasne, że polityka zabiła to forum.
Pamietam kiedy jeszcze nie byłem uzytkownikiem i sobie czytałem o różnych sprawach to był wtedy całkiem inny klimat.Było zwyczajnie interesująco.
Inni byli też użytkownicy, potem zaczęło się to sypac wszystko, odeszli ci którzy pisali od poczatku, własciwie prawie wszyscy.
A Aleksander Pitura jest poniżej jakiekolwiek krytyki i odwaliła mu woda sodowa.
Dziennikarz na miare rodzinnej miejscowości z ambicjami na stolicę niesety.
Postrzegany jak zarozumiały cwaniaczek którym przeciez jest ,ale taki folklor lokalny.

To mój ostatni post.
Ale nie żegnam się założe sobie drugie konto jak Bombas. ve. Chuck Norris, albo inne Paździochy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 12:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Ernesto pisze:
założe sobie drugie konto jak Bombas. ve. Chuck Norris, albo inne Paździochy
no, no :grin:
tylko z drugiej strony: co z tego wynika? :|

inna prawda to taka, że forum tworzą Użytkownicy a nie Właściciel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 16:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
A co wspólnego ma zgorzelec.info z dziennikarstwem?


z tym sie zgodzę. na tej podstawie to każdy mógłby nazywać się dziennikarzem, a najlepszym przykładem klub kibica Turowa któzy prowadzą swoją stronę. prawdziwi dziennikarze sportowi :lol: akurat w tym szarym mieście czasem lepiej założyć różowe okulary niż tkwić w tej szarości ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 20:27 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Gobo, jesteś idealnym przykładem na to, jak można wyciągać wnioski na podstawie niepełnych informacji - od grubo ponad 2 miesięcy nie wchodzę w panelu administracyjnym do działu "komentarze", bo najzwyczajniej nie mam czasu ich dodawać i dodają je moi współpracownicy. Jeżeli coś napisałeś, co nie zostało puszczone daj mi znać, sprawdzę to.

Fakt nr 2: Nie jestem autorem newsa pt. "Jak to robią profesjonaliści".
Fakt nr 3: Za sprawy związane z reklamą odpowiada Adam Milintowicz, który od blisko ponad 3 lat opiekuje się naszymi klientami. Stąd Twoje zarzuty pod kątem wody sodowej, klientów itp są moim zdaniem nieuzasadnione...

Teraz od siebie. Nie wiem skąd pochodzi Twoje rozgoryczenie w stosunku do mnie i w sumie nie muszę wiedzieć. Dziennik staram się prowadzić możliwie najlepiej jak potrafię, a skoro Tobie to nie odpowiada, to nie mogę na to nic poradzić...

Forum. Powstało dawno temu i stanowi niejako podwaliny dla dziennika www.zgorzelec.info, niestety z chwilą powstania komentarzy na stronie głównej stało się mniej atrakcyjne dla osób, które chciało dowiedzieć się szybko co sądzą inni i mogą przy tym odpowiedzieć bez konieczności przechodzenia całej procedury logowania.

Co do podlinkowania forum w artykułach uważam, że jest do dobry pomysł, dlatego w miarę możliwości będę się starał to robić.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 20:29 przez aleksander, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 10:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
gobo007 pisze:
Dziennikarstwo? A co wspólnego ma zgorzelec.info z dziennikarstwem?


Ustawa Prawo prasowe z dnia 26 stycznia 1984 roku Dz.U. z 1984r. Nr 5, poz. 24

Art. 7
5)dziennikarzem jest osoba zajmująca się redagowaniem, tworzeniem lub przygotowywaniem materiałów prasowych, pozostająca w stosunku pracy z redakcją albo zajmująca się taką działalnością na rzecz i z upoważnienia redakcji,

Można dyskutować nt. poziomu danego periodyku, ale trudno negować fakt, że piszemy na forum dyskusyjnym dziennika www.zgorzelec.info - a osoby zajmujące się tworzeniem informacji na stronie głównej są dziennikarzami. W tym zawodzie niezwykle łatwo o tzw. "wypalenie" (stąd też tak duża roszada wśród osób zajmujących się zawodowo tą dziedziną), bywają chwile zwątpienia,... ale jeśli uparcie tkwi się w dziennikarstwie pomimo trudnych chwil i błędów jakie zdarza się popełnić, warsztat powoli nabiera cech pełnego profesjonalizmu. ;-)

Ernesto pisze:
Jasne, że polityka zabiła to forum.


Polityka bywa czasem destrukcyjna, ale uciec przed nią nie sposób. Otacza i przenika wszelkie aspekty życia każdego z nas. Nie dziw się więc, że są ludzie żywo zainteresowani tym, żeby stanowiska decyzyjne piastowali ludzie o określonych kompetencjach i podobnym sposobie postrzegania rzeczywistości. Ostatnio zacząłem pilnie śledzić wypowiedzi kibiców Turowa. Polecam Ci tę lekturę jako przykład oddziaływania błędnych decyzji politycznych na poziom gry drużyny czarno-zielonych. Z zadowoleniem obserwuję rosnącą świadomość kibiców dot. wpływu, jaki wywierają lokalni politycy na ich ukochaną drużynę. Poczytaj sobie szczególnie ten fragment w którym wypowiadają się szamo i szpileczka.

aleksander pisze:
... niestety z chwilą powstania komentarzy na stronie głównej stało się mniej atrakcyjne dla osób, które chciało dowiedzieć się szybko co sądzą inni i mogą przy tym odpowiedzieć bez konieczności przechodzenia całej procedury logowania.


Przegiąłeś na całej linii z tą szybkością. Rzadko kiedy wrzucam jakieś swoje 3 grosze w komentarzach, a to z tego właśnie względu, że ostatnio musiałem czekać 2 dni zanim się ukazały. Jeśli chodzi o ułatwienie wypowiedzi, które polega na braku konieczności logowania się, to wydaje mi się, że sprzyja ono jedynie tym, którzy chcą w błyskawiczny sposób wylać czarę goryczy w tym czy innym temacie. Brak konieczności zalogowania, które wiąże się z podaniem tych czy innych danych, sprzyja jedynie złudnemu komfortowi pozornej anonimowości w sieci tego czy owego delikwenta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 16:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
aleksander pisze:
Forum. Powstało dawno temu i stanowi niejako podwaliny dla dziennika www.zgorzelec.info, niestety z chwilą powstania komentarzy na stronie głównej stało się mniej atrakcyjne dla osób, które chciało dowiedzieć się szybko co sądzą inni i mogą przy tym odpowiedzieć bez konieczności przechodzenia całej procedury logowania.
podwaliny, czyli coś w rodzaju fundamentu. Ryzykowne jest majstrowanie przy tej części budowli :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2010, 10:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:14
Posty: 23
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja byłbym w pełni spokojny o przyszłość tego forum dopóki zabierają tu głos YELLO_35 i jego koledzy. Oni są jak pasożyty w układzie pokarmowym człowieka szkodliwi, a jednak niezbędni , podnoszą ciśnienie gdy już nie mają komu, to nawet sobie nawzajem i jakoś to działa. Gdy ich zabraknie rzeczywiście będzie żle, gdyż te pozytywne bakterie też nie będą wtedy potrzebne.
Tak na marginesie to każde działające forum ma swojego YELLO


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2010, 19:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
general64 pisze:
każde działające forum ma swojego YELLO


Polemizowałbym ]:->
generala już nie każde ma... :-? :roll:
Ale czy to lepiej?

Ja zgodnie z TĄ ZAPOWIEDZIĄ zamilknę już na Twój temat...

W jednym masz rację:
general64 pisze:
byłbym w pełni spokojny o przyszłość tego forum

Ja mam takie samo odczucie :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2010, 18:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 8:21 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2010, 21:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
To jest któraś z kolei zmiana na forum i zawsze jest tak że coś kombinują z układem forum. Potem człowiek jakiś czas się do tego przyzwyczaja a jak się już przyzwyczai to znowu zmieniają .

Jestem na Nie


Ostatnio zmieniony 27 sie 2010, 21:04 przez Renegat, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..