Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 19:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Niestety polityka lokalna weszła tu na dobre...a szkoda...


I tu podpisuję się obiema rękami. Szkoda, że twoje słowa nie idą w parze z postami na tym forum.

Myślę, że to forum, wziąwszy pod uwagę jego lokalny charkter, powinno poruszać lokalne tematy, bolączki, problemy... również politykę, ale bez przesady.


Ostatnio zmieniony 28 sty 2010, 19:22 przez viper126pzgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 19:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 17:34
Posty: 128
Lokalizacja: ZGORZELEC
viper126pzgc pisze:
Tęsknie za forum sprzed kilku lat.
coś w tym musi być ,i faktycznie musiało być lepiej
viper126pzgc pisze:
Żal mi gdy widzę jak ono wygląda obecnie i wstyd mi.
i w tym miejscu chylę czoła bo trzeba mieć naprawdę odwagę i poczuwać się iż forum dryfuje nie we właściwym kierunku ,mocne słowa ,,,
YELLO_35 pisze:
Ale wstyd mi nie jest - to po prostu taki etap w życiu forum. Może nastąpi inny gdy nasze dzieciaki tu będą działać ;)
czy nie najprościej jest tak napisać ,to w końcu wy jesteście na forum sternikami nie my ,,świeżaki,, :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 19:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
No to chyba rokowania są niedobre, bo w mieście dzieje się niewiele, a wybory tuż tuż.. Lukę wypełni polityka...a gdzie kiełbasą wyborczą (niestrawną zresztą) częstować jak nie na forum? Oby moje czarnowidzenie w pył sie obróciło:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 19:32 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
viper126pzgc pisze:
Szkoda, że twoje słowa nie idą w parze z postami na tym forum.


Przeanalizuj moje posty - stosunkowo mało ich w stricte politycznych tematach :|

viper126pzgc pisze:
Myślę, że to forum, wziąwszy pod uwagę jego lokalny charkter, powinno poruszać lokalne tematy, bolączki, problemy...


Tak samo uważam - ale to WY (userzy) tworzycie to forum. Skoro tyle tu polityki to czyja to wina?

Cytuj:
czy nie najprościej jest tak napisać ,to w końcu wy jesteście na forum sternikami nie my ,,świeżaki,,


Moderator to taka sprzątaczka forumowa - nie narzuca nikomu tematów - chyba więc masz małe pojęcie o moderatorów działaniach , co?

blueeelabel pisze:
Oby moje czarnowidzenie w pył sie obróciło:)


Nie obróci się...niestety... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 19:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Przeanalizuj moje posty - stosunkowo mało ich w stricte politycznych tematach

Tak, wiem to i szanuję Cię za to co robisz, ale czy będąc "u steru" nie masz wpływu na to , co tu jest pisane?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 19:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
nie masz wpływu na to , co tu jest pisane?


Sugerujesz cenzurę czy co? Wycinanie wątków?
Naprawdę - to co załozycie (tematy wątków) to macie. Ja tu tylko sprzątam i pilnuje ładu wedle swojego (nieco dziwnego może ) uznania ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 20:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
YELLO a może osobny dział pod nazwą "polityka lokalna" nie byłby złym pomysłem?? Wyciąć wątki stąd i wrzucić w nowy dział, może choć troszkę przyjemniej by było i nie tak mdło?? :) Choć jestem świadoma,że całkowicie jej nie wyeliminujemy z wątków "niepolitycznych" :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 21:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Jagna pisze:
a może osobny dział pod nazwą "polityka lokalna" nie byłby złym pomysłem??

to już chyba przerabialiśmy... i z tego co pamiętam nie udało się, bo to chyba nie da rady :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 21:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
chodzi mi o wątki typowo polityczne jak np. sprawozdania z sesji, kumoterstwo...., temat hali, Fiederowicz pierwszym........ itp. Wiem że ze wszystkich nie da się usunąć polityki, ale zawsze to mniej :smt078 niektórych użytkowników :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 21:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Jagna pisze:
chodzi mi o

wręcz przeciwnie... gdyby był osobny rozdział na sprawy stricte polityczne (nie wiem kto miałby to rozstrzygać) to typowo wyborczy wątek np. o blogu burmistrza świeciłby na samym wierzchu w owym extra dziale tak jak teraz "historia Ostatni post: Przedmieście Nyskie - al..." a tak... spada powolutku w dół aż przejdzie zasłużenie na stronę 2... 3... itd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 21:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
ale wtedy by ten watek ktoś inteligentny zamieścił w dziale polityka( i tam spadałby na dół) i nie zaśmiecałby działu w którym obecnie piszemy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2010, 22:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Jagna pisze:
ale wtedy by ten watek ktoś inteligentny zamieścił w dziale polityka

tylko nie wiem dlaczego ktoś inteligentniejszy ode mnie miałby wybierać tematy, które mam czytać a których nie? Jak widzę temat "Zgorzelecka kablówka" to do niego nie wchodzę, bo Tomków do mnie kabla jeszcze nie dociągnął więc przejeżdżam myszką obok, albo "zarobki w FAMAGO" co mnie to obchodzi? Przez to forum nie przewija się aż tyle tematów, żeby mnożyć działy i zastanawiać się czy hala to polityka, sport, architektura czy może już historia :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2010, 14:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Jagna pisze:
ale wtedy by ten watek ktoś inteligentny zamieścił w dziale polityka

Mieszkańcy naszego miasta a zarazem osoby komentujące różne tematy potrafią np. upolitycznić budowę lodowiska w naszym mieście. Czy wg Ciebie temat ten powinien być wrzucony do polityki lokalnej czy do innego działu? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2010, 17:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
PiTkU nie czytasz mnie ze zrozumieniem. Napisałam o wątkach typowo politycznych kilka postów wyżej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2010, 18:54 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
Przez to forum nie przewija się aż tyle tematów, żeby mnożyć działy i
zastanawiać się czy hala to polityka, sport, architektura czy może już historia


Otóż to.

tadam pisze:
Jak widzę temat "Zgorzelecka kablówka" to do niego nie wchodzę, bo Tomków do mnie kabla jeszcze nie dociągnął więc przejeżdżam myszką obok, albo "zarobki w FAMAGO" co mnie to obchodzi?


I taką metodę korzystania z forum polecam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..