forum.zgorzelec.info
http://forum.zgorzelec.info/

muzyka
http://forum.zgorzelec.info/viewtopic.php?f=66&t=328
Strona 1 z 1

Autor:  xMDx [ 15 maja 2005, 13:48 ]
Tytuł:  muzyka

...a może by tak otworzyć nowy dział na stronie??? Propozycja jak w temacie. Chętnie pisałabym recenzje/relacje, przeprowadzała wywiady... specjalność: metal :P ...czy nie warto by było poszerzyć sfery działalności???

Autor:  aleksander [ 15 maja 2005, 19:29 ]
Tytuł: 

jestem "za" ale opisz co dokladnie autor mial na mysli :) i czy masz juz jakis pomysl czy moze zrobimy wspolna burze mozgow ?

Autor:  xMDx [ 15 maja 2005, 20:24 ]
Tytuł: 

Oczywiście, że mam już jakiś pomysł :) ...jakby otworzyło się nowy dział, to można by było nawiązać współpracę z wytwórniami, które przysyłałyby płyty do recenzowania... do tego dochodzą recenzje z koncertów (nie tylko ze Zgorzelca - dużo dzieje się we Wrocławiu, czasami trafi się jakiś fajny gig w Gorlitz, Zittau... no a jak wszystko się rozrośnie, to plany mogą się poszerzyć ;) )... no i oczywiście wywiady :)... na początek z lokalnymi kapelami (szkoda tylko, że większość szybko się rozpada :? ), bo szybko można do nich dotrzeć... jakby co to daję próbkę mojej "twórczości":

http://hunter.art.pl/ - zakładka 'biografia' (cytaty pochodzą z wywiadu, który przeprowadziłam 16 maja 2002)
no i oczywiście http://www.killswitchengage.any.pl - cała stronka... a na głównej znajduje się odnośnik do recenzji koncertu z Zittau... :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/