Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 maja 2012, 12:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://www.wykop.pl/link/1126155/oprawa ... cun-slask/
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2012, 17:48 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Yeaaah kibole, nie ma tam jakiegoś Litara albo Pana Starucha?
CICHY jak tak bardzo leżą ci na sercu prawa jedynej obowiązującej religii w tym daremnym grajdole to co tu robisz? Do plebana marsz odpracowywać pańszczyzne na kościelnym folwarku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2012, 19:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
xionc pisze:
to co tu robisz?

wszystkich nie wypędzicie
]:->
http://www.nacjonalista.pl/2012/05/04/w ... a-zdjecia/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2012, 14:52 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cichy ty mi powiedz co wspólnego ma Konstytucja 3 Maja z Żołnierzami Wyklętymi. Oprawa fajna widać że Śląsk dołączą do najlepszych jak Lech i Legia (mowa o Ultrasach). Jednak ten przemarsz z takim hasłem pasuje jak pięść do oka..... Rocznica 3 Maja i walka o nazwę ronda.... coś się komuś pomieszało w NOPie albo zapomnieli co to za święto 3 Maja......
a tak do twojego obrazka o chrześcijaństwie "religią narodową panującą jest i będzie wiara święta rzymska katolicka" to co powiesz o chłopakach z "Zadrugi"......... ich nawrócicie czy będziecie palić na stosach ]:-> podczas wspólnych marszy??? :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2012, 15:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
Cichy ty mi powiedz co wspólnego ma Konstytucja 3 Maja z Żołnierzami Wyklętymi. Oprawa fajna widać że Śląsk dołączą do najlepszych jak Lech i Legia (mowa o Ultrasach). Jednak ten przemarsz z takim hasłem pasuje jak pięść do oka..... Rocznica 3 Maja i walka o nazwę ronda.... coś się komuś pomieszało w NOPie albo zapomnieli co to za święto 3 Maja......
a tak do twojego obrazka o chrześcijaństwie "religią narodową panującą jest i będzie wiara święta rzymska katolicka" to co powiesz o chłopakach z "Zadrugi"......... ich nawrócicie czy będziecie palić na stosach ]:-> podczas wspólnych marszy??? :smt023

Pierdaczysz jak zawsze.Cóż mogę powiedzieć.
NIE MAM ZNAJOMEGO PSYCHIATRY.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2012, 18:49 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Niestety Cichy, bezideowe, bananowe jednostki tak juz mają. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2012, 22:38 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Pierdaczysz jak zawsze.Cóż mogę powiedzieć.


powiedz mi tylko jak taki rzymski, prawdziwy katolik jak ty, może połączyć siły z ruchem panslawistycznym, propagującym powrót do wiary naszych przodków słowiańskich ]:-> 400 lat temu mogliby jeszcze spalić cię na stosie za takie słowa a Bolesław Chrobry by cię rozczłonkował jako zdrajcę :smt027 No tak Dmowski też wierzył w Rosję i wspólnotę Słowian.....

Dr. Dre pisze:
Niestety Cichy, bezideowe, bananowe jednostki tak juz mają


Ech Dr.Dre....... bananowe jednostki same w sobie są już ideą :D zawsze walczą o niezależność z systemem.... a wiesz, bezideowy, bananowiec czasami jest lepszym patriotą niż banda oszołomów próbująca zaistnieć w dzień święta narodowego, chcąca zagarnąć go tylko dla siebie (tak jak i inne święta narodowe) Ty się na to zgadzasz ja nie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2012, 23:24 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
próbująca zaistnieć w dzień święta narodowego, chcąca zagarnąć go tylko dla siebie
Czyli nikt nie może celebrować patriotyzmu w szczególnych dla naszej państwowości dniach, ponieważ fisban oskarży go o zgarnięcie go tylko dla siebie. To idiotyczne, lecz ostatnio bardzo powszechne fisbanie. Gdyby dawali darmowe piwo i kiełbasy :roll: ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 11:30 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Czyli nikt nie może celebrować patriotyzmu w szczególnych dla naszej państwowości dniach, ponieważ fisban oskarży go o zgarnięcie go tylko dla siebie.


To brak umiejętności czytania ze zrozumieniem lub próba błędnej dedukcji :D Nie zgadzam się tylko aby grupka "patriotów" zagarnęła wszystkie rocznice narodowe dla siebie. Jestem Polakiem i jestem z tego dumny, chociaż nie raz wstydziłem się za swoich krajan w szczególności za granicą .... A jeśli w dniu 3 Maja walczy się o nazwę ronda a nie o pamięć wielkiego przełomu demokracji w Polsce, to trochę przesada.... W szczególności Konstytucja 3 Maja głosiła hasła wolności i równości wszystkich obywateli a NOP i podobne organizacje, a w szczególności ich programy raczej temu przeczą...... To taki pewien paradoks ..... ale rozumiem, że ci którzy segregują ludzi na dobrych i złych Polaków, normalnych i homosiów mają pewne obiekcje świętować rocznicę Konstytucji, dlatego dodają Żołnierzy Wyklętych odwracając uwagę od sedna spraw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2012, 14:35 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Idąc Twoim tokiem myślenia to republikanie czy raczej monarchiści, konserwatyści są złem/zdrajcami bo kilku magnatów "Targowicy" w tamtym okresie sprzymierzyli sie z Carycą Katarzyną. Nie wydaje mi sie, że wszystko można przełożyć na obecny czas. Konstytucja 3 Maja to symbol. I nie przekonasz mnie że postępowe myślenie (pewnie w Twojej ocenie socjalistyczne, bo bądź co bądź konstytucja 3 Maja taką była) w obecnych czasach to jedyne lekarstwo na Polski sukces. Proszę Cię... Leżeć i czekać na przywileje potrafi każdy leniwy cymbał. Z pustego nie nalejesz. Zresztą mam to juz głęboko w ... chyba wygodniej jest jednak być socjalistą. Ciężko namawiać kogoś do wysiłku, uczciwości i pracy! Bardziej chwytliwe będzie namawianie na oszukać , naciągnąć i się nie zmęczyć. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2012, 16:57 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Zanim zaczniesz coś pisać o targowicy to coś najpierw przeczytaj :smt075 np to:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Konfederacja_targowicka

Dr. Dre pisze:
Zresztą mam to juz głęboko w ... chyba wygodniej jest jednak być socjalistą. Ciężko namawiać kogoś do wysiłku, uczciwości i pracy! Bardziej chwytliwe będzie namawianie na oszukać , naciągnąć i się nie zmęczyć


uuuuuuu Panie Kolego czuję zapach zniechęcenia w niesieniu kaganka oświaty pośród lud ciemny :D ]:-> A tak poza tym co Twoje uzewnętrznienie ma wspólnego z Konstytucją 3 Maja?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2012, 17:13 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Wyłącznie smutek i złość po wygranej Hollande'a :P

[ Dodano: Pon Maj 07, 2012 6:16 pm ]
fisban pisze:
to coś najpierw przeczytaj

No przeczytałem i co? :roll: może czegoś nie dostrzegłem... Przypomnij fisbanie aby przypomnieć trochu faktów historycznych. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2012, 19:51 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Faktem historycznym jest to, że Turów wygrał z puzzlami :smt026 pierwszy mecz!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 maja 2012, 5:40 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Cichy:

Obrazek

a nie doczytałeś co było dalej w konstytucji :

Że zaś taż sama wiara święta przykazuje nam kochać bliźnich naszych; przeto wszystkim ludziom, jakiegokolwiek bądź wyznania, pokój w wierze i opiekę rządową winniśmy; i dla tego wszelkich obrządków i religii wolność w krajach polskich, podług ustaw krajowych, warujemy.


Ostatnio zmieniony 08 maja 2012, 5:43 przez PiotrArcimowicz, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2012, 9:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
PiotrArcimowicz pisze:
Że zaś taż sama wiara święta przykazuje nam kochać bliźnich naszych; przeto wszystkim ludziom, jakiegokolwiek bądź wyznania, pokój w wierze i opiekę rządową winniśmy; i dla tego wszelkich obrządków i religii wolność w krajach polskich, podług ustaw krajowych, warujemy.

Czyż tak nie jest lub nie było?
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..