Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lis 2012, 14:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2012, 15:31
Posty: 14
Z tego co wiem, to kolejnej edycji Bitwy na glosy nie bedzie. Mowia o tym coraz czesciej, poniewaz ogladalnosc jest bardzo niska.
Szkoda :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2012, 8:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie bacząc na niezwykle przyjazne komentarze w swoim rodzinnym mieście Honey nadal nagrywa...

http://www.youtube.com/watch?v=cBQqnvz7iz0

NOWOŚĆ :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2012, 13:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Nagrywać każdy może - takie uroki wolnego państwa. Nie wyobrażam sobie sytuacji, bym kibicował komuś tylko dlatego, że jest ze Zgorzelca. Tak więc i tym razem daruję sobie komentarze, bo pochlebne by nie były.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2012, 8:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Nie wyobrażam sobie sytuacji, bym kibicował komuś tylko dlatego, że jest ze Zgorzelca.

No to ja jakiś dziwny jestem - bo kibicuję (jak powiadasz) ludziom ze Zgorzelca choćby za to , że są ze Zgorzelca i okolic... :smt027
Cieszy mnie to po prostu :roll:

gobo007 pisze:
...daruję sobie komentarze, bo pochlebne by nie były.

Ależ nie muszą być - muzycznie to w ogóle nie moja bajka. Akurat mój gust muzyczny wyznacza nick (czyli grupa YELLO) , Honey nigdy nie osiągnie ich sławy czy poziomu - ale to nie przeszkadza mi w tym żeby patrzeć na jej rozwój 8)

A'propos Yello - fajną reklamę ostatnio nagrali :

http://vimeo.com/yellomusic/review/48951762/7d4e05bee4

to tak przy okazji tematów muzycznych :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2012, 8:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Widzisz - to u mnie wygląda to inaczej. Lubię Zgorzelec i okolice i dobrze się tu czuję. Ale jestem tu też dlatego, że mam tu pracę. Gdybym jej nie miał, lub miał problem z jej znalezieniem nie miałbym skrupułów, by stąd wyjechać. Mieszkałem kilka lat w innym mieście, również kilka miesięcy poza granicami i wiem że nie warto być przywiązanym do konkretnego miejsca. "Artystka" o której piszesz też już nie mieszka w Zgorzelcu - wybrała to, co jej się bardziej opłacało i nie ma co się jej dziwić. Dlatego też definicja patriotyzmu lokalnego, w którą sam kiedyś wierzyłem straciła dla mnie rację bytu. Takie czasy - globalizacja:)

Myślę, że pokolenie 30-40 latków i starszych ma na tyle wyrobiony gust muzyczny, że słuchając "dzieł" zgorzeleckiej artystki uśmiecha się tylko z politowaniem. My mieliśmy to szczęście, że wychowywaliśmy się i dorastaliśmy na dużo lepszej muzyce. A gwiazdą zostawało się za talent, a nie za kręcenie 4 literami i wdzięczenie się do kamery.
Kariera trwała latami, a sława tych artystów ciągnie się do dziś. Dzisiejsze gwiazdki mają raptem chwilkę rozbłysku - mocno zresztą ograniczonego lokalnie - najczęściej poza granicami nikt o nich nie słyszy, po czym znikają by już więcej się nie pojawić. I dobrze:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2012, 8:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
"Artystka" o której piszesz też już nie mieszka w Zgorzelcu - wybrała to, co jej się bardziej opłacało i nie ma co się jej dziwić. Dlatego też definicja patriotyzmu lokalnego, w którą sam kiedyś wierzyłem straciła dla mnie rację bytu. Takie czasy - globalizacja:)

Takie czasy - za pracą wyjechała. Czyli z tego samego powodu dla którego Ty tu mieszkasz...
Ale nie chciałbym rozwijać tego tematu w tym kierunku :roll:

gobo007 pisze:
Myślę, że pokolenie 30-40 latków i starszych ma na tyle wyrobiony gust muzyczny, że słuchając "dzieł" zgorzeleckiej artystki uśmiecha się tylko z politowaniem. My mieliśmy to szczęście, że wychowywaliśmy się i dorastaliśmy na dużo lepszej muzyce. A gwiazdą zostawało się za talent, a nie za kręcenie 4 literami i wdzięczenie się do kamery.
Kariera trwała latami, a sława tych artystów ciągnie się do dziś.

To se ne wrati - mam takie odczucie niestety... :smt028

gobo007 pisze:
Dzisiejsze gwiazdki mają raptem chwilkę rozbłysku - mocno zresztą ograniczonego lokalnie - najczęściej poza granicami nikt o nich nie słyszy, po czym znikają by już więcej się nie pojawić. I dobrze:)

Wiesz...tak na moje oko to jej kariera jest już dłuższa niż np. Kaji Paschalskiej (młodej , rudej , córki dr-a Lubicza z Klanu :smt050 ) ]:->
Czasy Madonny szokującej i śpiewającej długie lata pewnie minęły bezpowrotnie - Lady Gaga już zbytnio pomysłów nie ma. Takie czasy po prostu...

Ale powtarzam - choć Honey to nie moja bajka to będę jej kibicował :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2012, 17:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakby ktoś przeoczył - Honey przywita 2013 rok z Polsatem śpiewając swój nowy hit "Sabotaż" - przed chwilą przemówiła w tv :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2012, 17:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Na szczęście Sylwestra spędzam poza domem i nie będę musiał tego oglądać 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2012, 17:33 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawe czemu taki tytuł "Sabotaż" 8)

Wracając do najnowszego hitu, wreszcie jakiś refren z przekazem, wcześniej było samo oooooo teraz jest lalalala oooo. Ale ja się przecież nie znam :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2012, 18:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Sabotaż jest tylko jeden:
http://www.youtube.com/watch?v=z5rRZdiu1UE
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2012, 19:55 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Już Cię lubię gobo007 :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2013, 12:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Zapomniałem spytać - jak wrażenia po występie Honey w Zgorzelcu?
Chyba spodobała się , bo podejrzana cisza nastała.... :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2013, 15:32 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Zapomniałem spytać - jak wrażenia po występie Honey w Zgorzelcu?


...a kto to? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2013, 20:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre - nie bądź wapniakiem - nie oglądasz Eski? Nie słuchasz RMF-u? :D :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2013, 23:52 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Dr. Dre - nie bądź wapniakiem - nie oglądasz Eski? Nie słuchasz RMF-u?


z Twoimi gustami muzycznymi nie będę się spierał. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..