Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 22 mar 2006, 23:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
Chciałem.... szukałem...... i nie znalazłem...... ;(





:)

Nie, nie codzień jest niedziela :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 mar 2006, 0:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
:lol: może to i lepiej, bo jakbym codziennie miała jeść rosół to byłby istny koszmar.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 mar 2006, 8:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Ten Turecki kebab znajduje się na rogu Wyspiańskiego i Wyspiańskiego.Przy wieżowcu z kablówką powyżej zoologicznego.
Chyba w poniedziałki mają wolne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 mar 2006, 18:13 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2006, 14:43
Posty: 270
Lokalizacja: z daleka ;)
Hehe , thx Ernesto za informacje :):):)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2006, 23:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2006, 14:43
Posty: 270
Lokalizacja: z daleka ;)
Wracajac do tematu restauracji w Zgorzelcu itd.

To dzis zawitalam do tej niedawno otwartej pizzerii ( Restauracja & Pizzeria ESPRESSO ) i powiem ze jestem bardzo milo zaskoczona: jedzenie bardzo dobre , a obsluga - bylam w szoku kalnerki bardzo mile i "zainteresowane" klijentem :)
Pozatym wystroj bardzo ladny ...idealana knajpak na kolacje we dwoje :)

W koncu otworzyli cos ciekawego w Zgorzelcu :P Tylko ten wyglad z zewnatrz :P No i noze jak zwykle tepne :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2006, 23:25 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
To dzis zawitalam do tej niedawno otwartej pizzerii ( Restauracja & Pizzeria ESPRESSO ) i powiem ze jestem bardzo milo zaskoczona: jedzenie bardzo dobre , a obsluga - bylam w szoku kalnerki bardzo mile i "zainteresowane" klijentem
Pozatym wystroj bardzo ladny ...idealana knajpak na kolacje we dwoje

a ceny :?:
zajrzałem tam i na kolacje we dwoje wybrałbym jednak inne miejsce :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2006, 23:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2006, 14:43
Posty: 270
Lokalizacja: z daleka ;)
Hm...ceny powiem ze dosyc normalne ...
No mi sie tam podobalo bardzo :) Hm...a co Ty bys polecil ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 5:13 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Jadam raczej w domu, więc nie mam większego rozeznania w zgorzeleckich restauracjach, tzn. w tym, co oferują. Nie podobał mi się w Espresso wysoki strop, przez co jest mało przytulnie, przejdę się raz jeszcze i dokładnie sobie obejrzę, także te
Cytuj:
kalnerki bardzo mile i "zainteresowane" klijentem
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 9:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej
Przepraszam,ze sie wtrace, ale gdzie moge znalezc to Espresso?:)
Niby jestem na miejscu caly czas, ale chyba mieli slaba akcje promocyjna, skoro nie znalazlem w skrzynce zadnej reklamy tego nowego przybytku:)
Pozdrawiam
Piotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 10:31 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2006, 14:43
Posty: 270
Lokalizacja: z daleka ;)
Cytuj:
Nie podobał mi się w Espresso wysoki strop, przez co jest mało przytulnie


Tak z tym masz racje :P

lokalizacje tez malo atrakcyjna, bo jesienia np. dojsc tam kiedy na alejkach tego parku bedzie bloto itd...to niezbyt ciekawie...

Ale tak jak juz pisalam jak na wszystkie pizzerie w Zgorzelcu to tą co do wystroju i obslugi stawiam chyba pierwszym miejscu :P

Cytuj:
gdzie moge znalezc to Espresso?


http://www.zgorzelec.info/index.php?doc ... TEGORIA=29


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 16:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
nikt chyba nie wspomniał wcześniej o kawiarence "Przy Jakubie".
chociaż sama osobiście nie jadłam tam całego dania, to podobno jest dobre.
natomiast dość często bywałam i bywam tam w celu zjedzenia pysznych ciasteczek owsianych z migdałami i wypicia pysznej kawy (kawa czekoladowa z cynamomen, moja ulubiona, 5zł) lub gorącej czekolady.

poza tym klimat jest niesamowity. pomiszczenia kameralne i ze smakiem urządzone. spokojnie i cicho.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 19:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
becia pisze:
natomiast dość często bywałam i bywam tam w celu zjedzenia pysznych ciasteczek owsianych z migdałami i wypicia pysznej kawy (kawa czekoladowa z cynamomen, moja ulubiona, 5zł) lub gorącej czekolady.



a to Ci rarytaski :D czas zawitac i skosztowac :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: hmmm
Post: 15 kwie 2006, 20:28 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2006, 12:57
Posty: 20
Lokalizacja: ZgorzelecMiasto!
Ja osobiście bardzo lubie "U Jakuba".Klimacik tam jest jak dla mnie- bajka:)ceny nie są tragiczne,spedziłam tam cudowne Walentynki:)))) :wink: "Staromiejskiej"jakoś nie poznałam jeszcze,nie wiem czemu ta restauracja "podskórnie"mnie drażni :lol: hmm co tam dalej..."Da Franco" akurat tutaj bywam najczęściej,bo zarówno ceny jak i jedzonko mi bardzo odpowiadają. Jedyny minus to wystrój-myślę, że za tą kasę jaką tam zgarniają mogliby urządzić coś dużo lepszego:) Do"Sawanny" też nie zaglądam, kiedyś przeżyłam tam całkiem fajną imprezkę,ale pizzernia nie zrobiła na mnie większego wrażenia:) "Centa"nawet zlokalizować nie potrafie:Dtak jakoś wyszło:DOstatnio zawitałam do "La Gondola" i powiem,że bardzo mi się tam podoba:)Idealne miejsce dla łasucha:)"Dworek"-hmm całkiem przystępne ceny i smaczne jedzonko:)Jeśli idzie o jakieś zagraniczne jedzonko to z chęcią byłabym za tym,żeby powstał u nas wyżej wymieniany "Sphinx", albo lepsza restauracja z indyjskimi i chińskimi potrawami-uwielbiam takie wynalazki(świetne są w Zielonej Górze). To taka moja własna rekomendacja lokali:)))
1.U Jakuba- :!: :!: :!:
Aha,zapomniałabym o Eskpresso- wygląda super na tej fotce:)Wybiorę się tam jeszcze w tym tyg:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 20:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, 20:42
Posty: 131
Lokalizacja: z Polmosu
Chcąc wyjść na niedzielny obiad do jakiejś restauracji praktycznie mamy do wyboru "Staromiejską" albo "Karpysa". Nie mówię tutaj i pizzeriach i "barach mlecznych". "Staromiejska" praktycznie istnieje tylko dla Niemców (dzisiaj będąc tam na obiedzie i rozmawiając po polsku między sobą, kelner się zapytał czy podać kartę polską czy niemiecką - cios poniżej pasa :!: ), a w "Kaprysie" ceny są odrażające. No dobra, ale jeść można w domu. To w takim razie może popołudniem można gdzieś wyjść?
To w takim razie gdzie w Zgorzelcu znajdę przytulny lokal, z miłym klimatem i dobrą muzyką (może nawet live) ? B7 - ok, ale tylko aby dużo w siebie wlać, "Przy Jakubie" faktycznie można miło posiedzieć, chociaż sam lokal troszkę mały. Inne pub'y typu: emos, axel, best itp - podobnie jak B7 tylko piwko i darmowe zapachy papierosów. W Zgorzelcu brakuje tzw. kawiarenek, nikt nie chce zaryzykować otwarcia takiego lokalu, bo jak wiadomo w większości takie lokale są utrzymywane przez studentów, których w Zgorzelcu nie ma.
Czyli mamy do wyboru typowe restauracje, które są raczej nastawione na klientelę zza Nysy, pub'y w których można się tylko upić i pizzerie. Wielkiego wyboru nie ma i na prawdę może sie to wszystko szybko znudzić.
Może znajdzie się inwestor, który zechce zainwestować własne pieniądze i otworzy lokal, w którym i ludzie młodzi będą się dobrze czuli, i ludzie starsi będą chcieli napić się wina bądź posluchać dobrej muzyki...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 22:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
ja myślę, że jak skończą tą "revitalizację" Przedm. Nyskiego, może się od tamtej strony coś zacznie zmieniać :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..