Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Solid praca
Post: 21 mar 2013, 10:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 lut 2013, 11:06
Posty: 5
http://www.zinfo.pl/ogloszenia/wpis/40299 - podany link kieruje nas na ofertę pracy w firmie solid !! uwaga jestem byłym pracownikiem tej firmy i przekonałem się czym to śmierdzi - nie liczcie że oni będą odprowadzać za was jakich kolwiek składek , o czym się przekonałem jak poszedłem do urzędu pracy i zabiegałem o zasiłek dla bezrobotnych . Umowy jaką podpisałem z Legnicą nigdy nie dostałem do ręki - pisałem podanie zgodnie z tym co koordynator mi mówił i olali mnie , wymagane obuwie "bojowe" na stanowisko pracy musiałem sam sobie załatwiać , za wszystkie kradzieże potrącano moim współpracownikom i mi , a straty uznawane za kradzieże często były wynikiem wywalania nowego towaru do kontenerów - mowa o sprzęcie elektronicznym często oraz oświetleniowym . Pracownicy firmy najmującej Solid nie byli pociągani do odpowiedzialności za straty do jakich doprowadzali . Jak jesteś młody masz honor ambicje i wiedzę nie pytaj się nawet ich o prace , oni cie zgnoją a na koniec jak będziesz niewygodny powiedzą że jesteś złodziejem i kłamcą . na koniec - nie licz człowieku na pełne i wiarygodne szkolenia - podpisać kazali będą ci papier a szkolenia nie było i nie będzie < wymagać będą od ciebie wiedzy z zakresu szkoleń > . liczę że jednemu chodźby człowiekowi ta notatka uratuje psychikę i szacunek . Pozdrawia was VoldanSS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 21 mar 2013, 11:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
VoldanSS pisze:
wymagać będą od ciebie wiedzy z zakresu szkoleń

Ja myslalem, ze takie firmy wymagaja tylko jakiejs konkretnej grupy inwalidzkiej :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 21 mar 2013, 14:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 lut 2013, 11:06
Posty: 5
inwalidzi bardziej są pożądani niż studenci :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 21 mar 2013, 16:21 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Mój wujek "dostał się" do takiego rodzaju firmy. Jest całkowicie głuchy na lewe ucho, stracił połowę słuchu na prawym i siedzi na monitoringu. Warunkiem jego przyjęcia było oczywiście inwalidztwo, tylko nie mam pojęcia, którego stopnia (chyba pierwszego). W nagrodę płacą mu jakieś śmieszne grosze i może nosić kurtkę "OCHRONA" :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 26 mar 2013, 22:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 lut 2013, 11:06
Posty: 5
a później dziwią się że takie sklepy jak carrefoure czy leroy merlin lub ciastorama są okradane jak średnia wieku ochrony to 50 lat :D , stopień sprawności pracownika ochrony to depresja - idę jutro na zakupy do ciastoramy :D gówno mi zrobią bo będzie niska szkodliwość czynu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 30 mar 2013, 20:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Od czasu kiedy nasi decydenci przyjęli wygodną ustawę, narodziło się masę szkół szkolących przyszłych ochroniarzy i wyposażających w licencję, aż do inwalidów którym licencja potrzebna nie jest.Nie dziwmy się zatem że kaleki sobie dorabiają i ochraniają takie obiekty. Sprawa jest głębsza, ale szkoda gadać....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 30 mar 2013, 21:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla mnie gorszym problemem jest zapach niektórych ochroniarzy w marketach. W Biedronce na Ujeździe jest starszy pan, który tak brzydko pachnie starym potem, że przechodzę obok na bezdechu. Nawet jak przejdzie przez alejkę, to ta śmierdzi jeszcze z minutę. Masakra. Powinien być obowiązek prania tych uniformów. Drugi taki zawodnik jest w Carrefourze. Reszta zachowań ochroniarzy mnie nie rusza, czasem najwyżej śmieszy. Dopóki nie mają nic do mnie, ja nie mam nic do nich. Na pewno nie dałbym się żadnemu z nich dotknąć - od razu wzywałbym policję, gdyż wiem jak działają szkoły i kursy dla tej grupy pracowników - delikatnie mówiąc z kompetencjami i znajomością prawa u tych pracowników zwykle nie jest najlepiej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 31 mar 2013, 20:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 lut 2013, 11:06
Posty: 5
na ciecia w castoramie nie musisz mieć szkolenia tylko siano zamiast mózgu < pomińmy pana z magazynu > , tak im wygodniej bo jak mniej wiesz to o więcej można cie oskarżyć i więcej można ci z wypłaty urwać , poziom inteligencji jednych nie jest większy od IQ kaczki , osobnym wątkiem jest carrefour - jak troje cieci za mną chodziło po sklepie 20 minut < na wejściu okazałem im torbę że jest pusta > wyszedłem przez kasę z płytą < zapłaciłem > a w torbie miałem czapkę < wypadała mi z kieszeni , obszyta własnymi naszywkami > - N kamer , troje idio*ów i mimo to zatrzymali mnie i chcieli wezwać policje pod pretekstem podejrzenia zaboru mienia < jak to ujęli > , jest taka zasada że jak nie masz 95% pewności to nie wychylaj się z łapami , ale oni nie ... Nie Kradnij , Władza <sólid> nie znosi konkurencji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 18 cze 2013, 14:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 cze 2013, 13:46
Posty: 1
VoldanSS nie wiem na jakim obiekcie pracowałeś ale dziwi mnie to co wypisujesz. Pracodawca nie ma prawa obciążyć pracowników kosztami związanymi z kradzieżą, chyba że to była jawna kradzież, na którą nikt nie zareagował. Co do zatrudniania ludzi to fakt. Zatrudniają ludzi z grupami inwalidzkimi, bo mają dofinansowanie na nich ale nie wszędzie. Niektóre obiekty jak np. Castorama, mają duże wymogi co do zatrudnianych ludzi, do kultury osobistej czy ogólnego jakiegoś zarysu a jak gościu będzie miał siano zamiast mózgu tak jak to ująłeś to wiadomo, że leci z pracy. A to, że do pracy zgłaszają się emeryci, albo dzieciaki, którym mamusie jeszcze tyłek podcierają to już inna sprawa. Tak samo jest w Leroy - nie Zgorzeleckim


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Solid praca
Post: 07 paź 2013, 11:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 cze 2013, 18:41
Posty: 11
cytat wzięty z powyżej...(na ciecia w castoramie nie musisz mieć szkolenia tylko siano zamiast mózgu ,poziom inteligencji jednych nie jest większy od IQ kaczki))))

Solid każdemu bokiem wychodzi...Wiem od kogoś ,że ochroniarze w Carrefour to jakaś banda, która uważa się że wszystko mogą. Pracownik z galerii aby wejść na galerię przed otwarciem marketu , musi być eskortowany przez ochronę solid przez cały sklep,nie oto chodzi , chodzi oto kiedy recepcjonista zadzwoni po ochronę TA ochrona odpowiada przez telefon a słychać głośno jak mówi ""niech czeka"" a te słowa wypowiada tylko Pan Mareczek. Nie dawno była taka sytuacja ,pracownicy z galerii czekają , recepcjonistka mówi Mareczkowi że może już sprowadzać a Mareczek nic, tylko dalej coś tam pisze na swojej kartce.Pytam ile można czekać? Mareczek powinien kartę zostawić, odprowadzić pracowników i póżniej sobie popisać nawet gdyby to był dokument służbowy. Takie sytuacje są często . Drugi ochroniarz z Solid to pani blądynka ,włosy związane w kucyk, taka starsza ciut . Kiedy pracownik z galerii przychodzi Ona każe recepcjoniście zadzwonić po innego ochroniarza a sama siedzi na recepcji lub łazi po holu niby zajęta. Wiem że najlepsi są ci młodsi ochroniarze, Oni mają kulturę a może mają więcej szkół . lepiej wyuczeni?/hmm....skoro Ci wymienieni są już wypaleni pracą ...zwolnić...dać pracę solidniejszym ludziom ,którzy potrafią się uśmiechać jak ci młodzi.....ale coś tych młodych miłych pozzzzwalniali czy co, jakoś znikają a przychodzą inni młodzi i też fajni są...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..