Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2013, 14:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 sie 2010, 21:38
Posty: 2
Lokalizacja: zgolek
Jak mnie na basenie wykiwali
Wybrałem się dziś z dzieciakami na basen (niedziela). W domu wyprawa, dzieciaki zadowolone, bo na dworze pogoda kiepska, przejechałem kilkanaście kilometrów. I co ? D..A
Kartka na drzwiach, że basen zarezerwowany i nieczynny dla klientów indywidualnych. CO TO ZNACZY
JAKIES JAJA SOBIE ROBIĄ I W NOSIE NAS MAJĄ. Stałem pod basenem a tam nic się nie działo !!!!!!!!!!
Chociaż ostatnio z serwisu dostałem wiadomość, że nie ma jakiegoś rannego pływania. Nie mogli wysłać że basen nieczynny 28.04.2013. Mało tego. Czekając i nie wiedząc co z dalej robić napotkalem kogos z obsługi. Koleśpowiedział że nie ma żadnej rezerwacji a po prostu brakuje ratowników. Że jakaś lala kierownik od ratowników, nie chce si dogadać z ratownikami, non stop się czepia, to i niektórzy na chorobowym siedzą przez miesiąc albo inną robotę znależli. Po prostu władze Centrum Sportowego oszukały nas jakąś dziwną rezerwacja dla klientow indywidualnych. A mi pozostało zamiast na basen wywalić kasę w mcdonaldzie i wrócic do domu zachaczając o parkhandlowy. Żenada


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2013, 14:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
W Goerltiz jest bardzo fajny basen. W tym zgorzeleckim już bardzo dawno nie byłem.
http://www.neisse-bad-goerlitz.de/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2013, 16:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
oczywiście że w Görlitz jest nowszy obiekt i w stronę naszego nawet nie patrze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2013, 17:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 lip 2011, 21:47
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec
Bob ma racje... tez sie dzisiaj zirytowałam... drzwi zamkniete wrrrr , na FB tez mogli jakies info dac, albo wyslac jak ostatnio informacje przez serwis. To jest niepowazne traktowanie Klienta...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2013, 17:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 lip 2011, 21:47
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec
1 post? hmm, było ich kiedys wiecej, ale ok, rozumiem, że system mnie wykasował... dobrze, ze zalogowac sie mogłam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2013, 18:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 sie 2010, 21:38
Posty: 2
Lokalizacja: zgolek
Nie chodzi o to, zeby wyskoczyć do Niemiec na basen w weekend
BARDZO DOBRZE ZE BASEN W ZGORZELCU ISTNIEJE. Moje dzieciaki mają np. lekcje pływania na wf-ie. Szkoda tylko,że prezesi centrum zarabiają grube tysiące a basen popada w ruinę a klientów załatwia się "rezerwacją dla klientów indywidualnych"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2013, 8:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
W ogóle brakuje ludzi którzy profesjonalnie by się zajęli zarządzaniem tym obiektem.

Basem mimo że stary i śmierdzący to jeszcze ktoś chce na niego przychodzić, więc dlaczego jest zamknięty?
Można pomyśleć zrobić jakieś konkursy itp, na pewno to przyciągnie ludzi.

Na hali chyba też oprócz meczów nic się za bardzo nie dzieje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2013, 11:14 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Jak się "coś dzieje" to żywego ducha nie uraczysz, jak zastój to "nic się nie dzieje" i nie dotyczy to wyłącznie basenu. W Zgorzelcu aby mieszkańcy byli zadowoleni to trzeba za darmo, muszą być upominki np. kiełbasa darmowa lub piwo, musi być profesjonalnie bo TV się naoglądał i tam pokazywali że jest fajnie, no i najważniejsze musi to trafić w gusta większości no bo jak inaczej. Moim zdaniem rozstawić ławeczki, postawić 200 szt beczek z darmowym piwem i zaprosić celebrytów z TVN aby gadali o swoich operacjach plastycznych i jest szansa że się spodoba. Baby wygrzebią z szafy to czego nie pokazały mężom po zakupie a faceci będą mogli prężyć muskuły w kolejce po darmowe płyny.

Zobaczymy ile osób przybędzie na piknik miejski gdzie darmowa będzie jakaś potrawa. Gdyby piwo nie martwiłbym się o frekwencję. Aaaaa zapomniałem że ponarzekać można jeszcze na pogodę. To oczywiście ewidentna wina Tuska :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2013, 15:32 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Jak się "coś dzieje" to żywego ducha nie uraczysz, jak zastój to "nic się nie dzieje" i nie dotyczy to wyłącznie basenu. W Zgorzelcu aby mieszkańcy byli zadowoleni to trzeba za darmo, muszą być upominki np. kiełbasa darmowa lub piwo, musi być profesjonalnie bo TV się naoglądał i tam pokazywali że jest fajnie, no i najważniejsze musi to trafić w gusta większości no bo jak inaczej. Moim zdaniem rozstawić ławeczki, postawić 200 szt beczek z darmowym piwem i zaprosić celebrytów z TVN aby gadali o swoich operacjach plastycznych i jest szansa że się spodoba. Baby wygrzebią z szafy to czego nie pokazały mężom po zakupie a faceci będą mogli prężyć muskuły w kolejce po darmowe płyny.

Zobaczymy ile osób przybędzie na piknik miejski gdzie darmowa będzie jakaś potrawa. Gdyby piwo nie martwiłbym się o frekwencję. Aaaaa zapomniałem że ponarzekać można jeszcze na pogodę. To oczywiście ewidentna wina Tuska :smt082


Ciężko się z tym nie zgodzić :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2013, 16:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
REALIA przytłaczają?

Trzeba było myśleć w momencie kiedy oddawaliście głos... :smt015

A wiecie co jest w tym najlepsze?

Ja Wam pisałem o tym w czasie kampanii w 2010r. :smt030 :smt033

Yello zapewne pamięta 8)


Pit@k jest kolegą co niektórych forumowiczów, więc teraz tylko do tych którzy go znają...
Wiecie co....... gostek 'pracuje' jakby chciał a nie mógł....... generuje rokrocznie straty wysokości 2 mln zł........ bo frajerzy zapłacą, frajerzy czyli wszyscy Zgorzeleczanie....... Tak więc może któryś z jego 'kolegów' przekaże mu, że odwala maniane i najlepiej niech idzie trzeć chrzan......

Teraz jeszcze pływalnia zamknięta.....
Może Pit@k ma zamiar pobić zeszłoroczny rekord strat i dobić do magicznych 3 mln. zł.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2013, 19:29 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
a co to za frustrat? Pitek, coś Ty Mu zrobił? Potrąciłeś Mu psa? Sąsiad? Były pracownik? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2013, 21:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
alien_zgc pisze:
Yello zapewne pamięta


Zdecydowanie przeceniasz moją pamięć... :roll:

Dr. Dre pisze:
Pitek, coś Ty Mu zrobił? Potrąciłeś Mu psa? Sąsiad? Były pracownik?


Też jestem ciekaw ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2013, 21:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Alien kiedy Ci konto odblokowali ?:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2013, 22:06 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat pisze:
Alien kiedy Ci konto odblokowali ?:D


Jak się (ponownie) rozbryka to pożegnamy sie niestety ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2013, 23:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
YELLO_35 pisze:
Jak się (ponownie) rozbryka to pożegnamy sie niestety ;)

:lol:


Dr. Dre pisze:
a co to za frustrat? Pitek, coś Ty Mu zrobił? Potrąciłeś Mu psa? Sąsiad? Były pracownik? :roll:

Frustrat? :smt028
Bo stanowczo piszę o namacalnej głupocie w zarządzaniu? ...zarządzaniu o którym prezes CSR nie ma zielonego pojęcia.

Generalnie wyrypane mam na jakiegoś tam Pitka.... ale mogę o nim i jego pracy pisać bo jest osobą publiczną - jak mu się to nie podoba to przecież zawsze może zrezygnować z pełnionej funkcji, tym bardziej że jest pasożytem tak samo na moim jak i na Twoim portfelu.
Tylko jaki pracodawca by chciał typa, który zarządzał spółką i kończył rok z zyskiem prawie -2 000 000 zł.
W ogóle jak to brzmi :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..