Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 14 maja 2013, 10:17 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
...,a Ty zamknąłbyś bilans na plusie? Jeśli tak to napisz proszę w jaki to cudowny sposób tego dokonasz. Pewnie napiszesz kolejne populistyczne dyrdymały ale mam cierpliwość i swoiste uwielbienie do bajkopisarzy. Czekam więc na Twoje pomysły. Najlepiej w liczbach. :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2013, 10:24 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
alien_zgc pisze:
Bo stanowczo piszę o namacalnej głupocie w zarządzaniu?
przecież Ty nic nie napisałeś tylko atakujesz. Gdzie ta głupota? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2013, 22:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
A ja jako „osoba publiczna” mogę jedynie szczerze współczuć poziomu wiedzy alien_zgc i formy w jakiej udziela się na tym forum. Zacznijmy od tego, że zysk jest to dodatni wynik finansowy. Nie ma zysku -10, -100, czy -xxxx…Wynik ujemny to strata. Twoje wyrypanie na mnie czy nazywanie mieszkańców Zgorzelca frajerami to nie przejaw intelektu lecz brak poszanowania kogokolwiek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 5:33 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
PiTeK pisze:
A ja jako „osoba publiczna” mogę jedynie szczerze współczuć poziomu wiedzy alien_zgc

Dzięki, że przyznałeś się do generowania strat. Nie ja te straty generuję więc mimowolnie nie ja mam Zgorzeleczan za frajerów.

Może nam opowiesz na jakich zasadach zatrudniasz prezesa MPGK ???? :smt064
Jak to jest, że wspólnie z Burmistrzem zatrudniasz na czarno ludzi przy realizacji projektów EU? :lol:
Dlaczego w Dniu Kobiet wyszedłeś z pracy kompletnie pijany? Uzasadnij swoją wypowiedź :smt044

Ja również Ci współczuje ale musisz poczekać jeszcze chwileczkę... :smt021

Dr. Dre pisze:
Jeśli tak to napisz proszę w jaki to cudowny sposób tego dokonasz.

Nie dzielę się wiedzą bo już raz się podzieliłem a później wielki Pitek przywłaszczył sobie moją wiedzę, publicznie nazwał mnie kłamcą i pobiegł na POlicję opowiadać fantastyczne historie, Pitek pamiętasz tą akcję? :smt020


Ostatnio zmieniony 15 maja 2013, 6:30 przez alien_zgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 6:16 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
PiTeK - nie idź tą drogą :smt021
Nie boksuj się z trollem bo i tak nie wygrasz :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 6:36 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
YELLO_35 pisze:
Nie boksuj się z trollem bo i tak nie wygrasz :smt028


A Ty moderatorku nie kontroluj dyskucji i nie nazywaj mnie trollem :smt021
Po co ostrzegasz typa, który nie do końca wie co robi?
On ma się tutaj ładnie wyspowiadać - po to chyba to forum powstało, czy nie? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 8:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
alien_zgc pisze:
On ma się tutaj ładnie wyspowiadać - po to chyba to forum powstało, czy nie?

Jak to wyspowiadac? Jak to ma?
To, ze otrzymales tutaj odpowiedz jest tylko i wylacznie jego (Pitka) dobra wola. Nikt nie ma obowiazku sie tutaj udzielac. Nie przypominam sobie aby Aleks zakladal to forum po to aby wladza czy dyrektorzy spolek miejskich musieli tutaj siedziec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 9:26 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
alien_zgc pisze:
Nie przypominam sobie aby Aleks zakladal to forum po to aby wladza czy dyrektorzy spolek miejskich musieli tutaj siedziec.

A ja nie przypominam sobie aby Aleks zakładał to forum aby jego moderator ostrzegał prezesa spółki miejskiej przed wdawaniem się w niewygodną dyskusję.
Skąd ten nawyk? Kolesiostwo?
Czy to te kilka zdjęć wykonanych na zlecenie Urzędu Miasta? :smt021
Yello, a jak Ci to zlecali robienie fotek to podpisali z Tobą umowę czy na czarno? 8)


Zaistniał problem - pływalnia jest zamknięta bo Pitek zarządza w sposób.... hmmm.... ciężko ocenić jakość tego jego "zarządzania" ponieważ sprowadza się ono do rozdawania stołków :smt015

Pozwólcie mu się wypowiedzieć :) Może odpierając zarzuty nasz prezesina wygada się z czymś ciekawym i śmiesznie będzie.... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 9:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
alien_zgc pisze:
Skąd ten nawyk? Kolesiostwo?

Pewnie tak... moze zyja razem, a zony to tylko przykrywka. Roznie bywa Panie :smt044

alien_zgc pisze:
rozdawania stołków

A takie do kuchni tez maja bo musze wymienic wlasnie :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2013, 17:35 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Koniec tematu. Alien, swoimi "spostrzeżeniami" naruszasz dobra osobiste Pitka, mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę. Jeżeli masz poważne dowody na zatrudnianie pracowników na czarno, wychodzenie z pracy w stanie wskazującym itp. to powinieneś to zgłosić do odpowiednich organów.

Z uwagi na fakt, że nie widzę w tym temacie perspektyw rozwojowych, zamykam go i udzielam Alienowi ostrzeżenia słownego za insynuacje bez pokrycia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..