Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sie 2013, 10:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat pisze:
Cieszę się gobo,że dostrzegasz vlepki Nysy ;) w końcu jest w nich prawie całe miasto


Są powody do dumy... :roll: :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 11:09 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Po przeczytaniu opini poprzedników pokusiłem się o wystosowanie własnego zdania dotyczącego tematu "Żołnierzy Wyklętych".Pomysł przedni z nazwą ronda. Komu się nie podoba nazwa, sam może wystosować taką akcje społeczną i zaproponować na patronów np. Bolka i Lolka. Jednak argumentacja i sposób przedstawienia przez Renegata jest delikatnie mówiąc pozbawiony argumentów i zamienia się w pyskówkę. Uwłaczając przy okazji pamięci naszych Bohaterów.
Renegat pisze:
Co do nacjonalizmu i tego,że było go mało to no cóż większość AK nie popierało sowietów,PRL-u i byli w jego czasie represjonowani, masowo też z czerwonymi walczyli, jeżeli zaś chodzi o ideologię to Ruch Narodowy w tamtych czasach był popularny i to bardzo więc nie wiem skąd takie teorie, że nie byli to narodowcy

AK była to organizacją w której znajdowali się ludzie o różnych poglądach a uproszczenie napisane przez Ciebie wskazuje, iż był to tylko nurt prawicowy, dewaluuje ogólnonarodową wartość tej formacji. Proszę pamiętać iż więkaszość ludzi z AK była patriotami a nie narodowcami. A to jest różnica.... Pomyliło się coś Tobie z NSZ, a dokładnie częścią, która nie chciała się podporządkować dowódctwu AK. Proponuję zajrzeć do biblioteki, poczytać opracowania a jak oczy bolą od literek i brak cierpliwości, oglądnąć programy dotyczące tego tematu na TVP Historia - jest to program darmow , no i są powtórki więc można kilka razy.... tak aby to lepiej przyswoić ]:->
Renegat pisze:
Gdzie zresztą Winnicki-którego znam osobiście

Jako kibic Śląska nie powinieneś się do tego przyznawać, ponoć Wielki Śląsk zrywa z polityką :smt003
Renegat pisze:
legendarny wokalista "Legionu" Tomasz Kostyła.

Kolejna wtopa propagandowa..... Wątpie, że "Żołnierze Wyklęci" byliby dumni z tekstów Legiona :smt075 : Chyba "nie o take Polske" walczyli a i rymy trochę naciągane ]:->
"Skinhead walczy, skinhead czuwa
Kwiat Polaków nie da się
Czy to Niemiec czy też kurw..a
Szubienica znajdzie się
Wyleczymy Polskę naszą
Od zarazy, jaką jest
Liberalizm i pacyfizm
I masońskie NWG"
Renegat pisze:
oj lewaki lewaki na szczęście wasz czas mija a ludzie już nawet na imprezach boją się do lewicowych poglądów przyznać
nadchodzą dobre czasy !

A to dobre,bo jak pamiętam przedstwiciele 'krótko ogolonych" bywali na "imprezach lewackich"
:smt023 . W byłym Kaprysie na imprezie reggae, znajdowali się ludzie,którzy nie bali się mieć bardziej skierowanych na lewo poglądów i jakoś nikomu to nie przeszkadzało nawet przedstawicielom prawdziwej myśli patriotycznej ]:-> Czy to zakrawa na zdradę ideałów?

Reasumując, strzeliłeś sobie w stopę, łącząc pamięć Bohaterów ze swoim bełkotem. Szkoda,że prawica w naszym kraju musi sie posiłkować takimi stwierdzeniami jak Twoje aby argumentować bądź co bądź słuszną sprawę. Obrazowo opisująć można powiedzieć iż sytuacja przedstawia się budowlanie ]:-> .Projekt domu wspaniały, materiały najlepsze tylko budowlańcy do dup.... Co nie wezmą dla siebie to sprzedadzą a z resztek starczy tylko na garaż i do tego bez dachu. Ale tak to jest jak się łączy fanatyzm i wybiórcze pojmowanie patriotyzmu.... Proponuję pozostać przy meczowych oprawach bo te wychodzą wam lepiej niż próby zawłaszczenia historii Polaków tylko dla "swoich" z prawej strony o "jedynie słusznych "poglądach....
Renegat pisze:
Gdzie masz nazistowskie symbole na Polskich stadionach ??

Zobacz przykładowy obrazek poniżej.......Niestety ..... Przestrzeń na dysku przeznaczona na załączniki jest już zapełniona.
Proponuje google


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 12:01 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Fisbanie masz 100% racji tylko zapomniałeś o praktycznym aspekcie tej patriotycznej histerii kiboli. Jeśli kiedykolwiek i ktokolwiek zaatakuje kraj nad Wisłą to niezbędna będzie masa "mięsa armatniego". Kibice nadają się do tego idealnie. Silni, młodzi, fanatyczni , łatwo poddadzą się propagandzie umierania (wysokie morale). Same pozytywy i dzięki kibicom śpię spokojniej. Niech nasi wrogowie mają świadomość iż w Polsce będzie miał kto umierać za ojczyznę. :smt068 :smt068 :smt068 :smt068
Po wszystkim postawi się Im pomniki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 12:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
fisban. Akurat pyskówka to jest z waszej strony, obrażanie klubu, ludzi i zero argumentów.
I fisban :
1. Manipulujesz moimi słowami, napisałem, że część żołnierzy Armii Krajowej była nacjonalistami, co jest nie tylko faktem historycznym ale i wiadomą kwestią.
Zaś Żołnierze Wyklęci to AK,WiN,NSZ,NZW,KWP,AP i wiele innych organizacji w tym lokalne, młodzieżowe często gęsto narodowe jak te w Miechowie czy Olkuszu ( przykłady z brzegu).

2. Co do Winnickiego, skończ z głupimi gadkami, wyżej piszesz o pyskówce a sam ją zaczynasz. Robert Winnicki nigdzie nie twierdzi,że AK było narodową "tubą". Armia Krajowa była de facto partyzantką Rządu Londyńskiego więc była otwarta na wszystkie nurty polityczne ale i z komunistami także walczyła, tu nawet mogę podać przykłady z moich stron rodzinnych.

3. Zapewne spora część byłaby dumna z tekstów Legionu. Zwłaszcza Ci którzy za hasło obierali "Śmierć Wrogom Ojczyzny" czy "Śmierć czerwonym". Niestety Polska do dziś nie rozliczyła się z komunistycznym systemem i za taki kraj jak mamy dzisiaj na pewno tak Wyklęci jak i wielu bohaterów poległych setkach bitew na przestrzeni lat nie walczyło.

4. Był to tekst do Twoich kolegów którzy wszędzie widzą brunatnych i sypią pomówieniami- zresztą nie wiem czy wiecie ale jest to łamanie prawa- co do imprez, idź na jakąkolwiek imprezę młodzieżową i zobaczysz jakie ludzie mają poglądy. Lewicowców na palcach jednej ręki idzie policzyć.

5. Niestety zaskoczę Cię na polskich stadionach nie ma symbolów nazistowskich. Widocznie nie znasz ani sytuacji na stadionach ani sytuacji prawnej i ustaw a zgrywasz wielkiego znawcę, niestety jesteś nikim ;)

Prosiłbym o jakąś dyskusję na argumenty bo na razie osoby takie jak Yello,Dr.Dre czy Wujek urządzają tylko jakieś pokazy emotek i pyskówki. O neandertalskim nie wspominając


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 13:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Fisbanie masz 100% racji tylko zapomniałeś o praktycznym aspekcie tej patriotycznej histerii kiboli. Jeśli kiedykolwiek i ktokolwiek zaatakuje kraj nad Wisłą to niezbędna będzie masa "mięsa armatniego". Kibice nadają się do tego idealnie. Silni, młodzi, fanatyczni , łatwo poddadzą się propagandzie umierania (wysokie morale). Same pozytywy i dzięki kibicom śpię spokojniej. Niech nasi wrogowie mają świadomość iż w Polsce będzie miał kto umierać za ojczyznę. :smt068 :smt068 :smt068 :smt068
Po wszystkim postawi się Im pomniki.

niestety, jak to mówią w Gruzji - najgłośniej huczą puste beczki. nie wierzę, że stadionowi prawie patrioci są zdolni do jakiejkolwiek ofiary w imię wyższych racji. rzadko w historii niestety się zdarza, że narodowi bojownicy czasu pokoju ginęli na barykadach. to sprawa honoru - czegoś, czego próżno szukać na stadionie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 13:15 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 gru 2006, 12:03
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat pisze:
5. Niestety zaskoczę Cię na polskich stadionach nie ma symbolów nazistowskich. Widocznie nie znasz ani sytuacji na stadionach ani sytuacji prawnej i ustaw a zgrywasz wielkiego znawcę, niestety jesteś nikim ;)


to znaczy że GOOGLE KŁAMIĄ a zdjęcia tam zamieszczone to fotomontaż


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 13:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Renegat pisze:
O neandertalskim nie wspominając

Renegat posłuchaj, obiecałem sobie więcej nie zabierać głosu w tym wątku bo stary już jestem i odwykłem od karmienia troli, ale ten jeden raz jeszcze zrobię wyjątek, bo nie lubię jak ktoś mnie "nie wspomina".
napisałem Ci, że jesteście wsiowymi kibicami wsiowego klubu, bo z całym szacunkiem, ale patrząc na zestaw drużyn z jakimi się Wasz klub obecnie potyka jak równy z równym w V lidze (V liga po doliczeniu ekstraklasy to nie jest przypadkiem już VI liga?) trudno mi o inny wniosek:
Cytuj:
Komplet wyników 2 kolejki:
Włókniarz Mirsk - Endico Mitex Podgórzyn 3-0 (1-0)
Czarni Lwówek Śląski - Victoria Ruszów 2-1
Piast Dziwiszów - Leśnik Osiecznica 1-3 (0-0)
Pogoń Świerzawa - Nysa Zgorzelec 1-2 (1-1)
Olimpia Kamienna Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 2-2 (1-1)
Włókniarz Leśna - Twardy Świętoszów 2-1
Piast Wykroty - Orzeł Lubawka 6-1
Hutnik Pieńsk - Łużyce Lubań 1-2

nie wiem tylko dlaczego Cię to obraża? to są po prostu fakty zresztą ja sam jako osobnik tutejszy, zgorzelecki nie mam z tym problemów, że urodziłem się i mieszkam na wsi - jeżeli Ty masz na tym punkcie kompleks to nie jest już mój problem. tyle w kwestii wyjaśnień.
z kolei o żołnierzach wyklętych powiedziałem swoje zdanie i nie bardzo wiem o czym miałbym dyskutować z Tobą na "argumenty", bo grzebać się w Twoim narodowo-parahistoryczno-radykalno-fanatycznym bełkocie po prostu mi się nie chce. życzę miłego dnia i owocnych obrad w tym wątku.
houk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 14:19 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Kibice nadają się do tego idealnie. Silni, młodzi, fanatyczni , łatwo poddadzą się propagandzie umierania (wysokie morale).

Nie potrzeba nam mięsa armatniego dla propagandy umierania w stanie zagrożenia kraju a świadomych,myślących obywateli, którzy przez swój wybór mogą poświęcić swoje życie jako ostateczność. Używając do tego najsilniejszego "mięśnia" jakim jest mózg. Czasami jest ważniejsze przetrwać niż zginąć z honorem za ojczyznę.
Dr. Dre pisze:
Po wszystkim postawi się Im pomniki.

To Panie Kolego zakrawa mi na 'ostateczne rozwiązanie kwestii kibolskiej" . Krótka,zwycięska wojenka i po tym pomniki...... Czuję, że jesteś większą częścią planu ]:->
Renegat pisze:
Manipulujesz moimi słowami, napisałem, że część żołnierzy Armii Krajowej była nacjonalistami, co jest nie tylko faktem historycznym ale i wiadomą kwestią.
Zaś Żołnierze Wyklęci to AK,WiN,NSZ,NZW,KWP,AP i wiele innych organizacji w tym lokalne, młodzieżowe często gęsto narodowe jak te w Miechowie czy Olkuszu ( przykłady z brzegu).

Renegat z tego co piszesz wynika,że nie czytasz ze zrozumieniem,albo piszesz na inny temat....Ale powtórzę dla Ciebie jeszcze raz. AK było organizacją skupiającą różne środowiska patriotyczne. W ich skład wchodziły również środowiska prawicowe, które miały mocne zaplecze społeczne w IIRP. Ale AK nigdy nie było narodowe lub nacjonalistyczne. O Żołnierzach Wyklętych w tej kwestii nic nie pisałem.....
Renegat pisze:
Co do Winnickiego, skończ z głupimi gadkami, wyżej piszesz o pyskówce a sam ją zaczynasz. Robert Winnicki nigdzie nie twierdzi,że AK było narodową "tubą". Armia Krajowa była de facto partyzantką Rządu Londyńskiego więc była otwarta na wszystkie nurty polityczne ale i z komunistami także walczyła, tu nawet mogę podać przykłady z moich stron rodzinnych.

Co ma Winnicki do AK???. Nie obrażaj bohaterów bo to jest nie na miejscu. Napisałem, że Wielki Śląsk ogłosił się apolityczny i Pan Winnicki nie pasuje do ich wizji...... no proszę.....
Renegat pisze:
Był to tekst do Twoich kolegów którzy wszędzie widzą brunatnych i sypią pomówieniami- zresztą nie wiem czy wiecie ale jest to łamanie prawa- co do imprez, idź na jakąkolwiek imprezę młodzieżową i zobaczysz jakie ludzie mają poglądy. Lewicowców na palcach jednej ręki idzie policzyć.

I tego właśnie oczekiwałem :smt078 zrobiłeś ze mnie prawie lewaka, bo wygłaszam poglądy które są całkowicie negujące Twój styl bycia i Twoje zapatrywania ]:-> nie pasujące do Twojej rzeczywistości którą tak sobie pragniesz wykreować, że nie widzisz skaz na niej, które są dosyć brunatne... Wiem że jak skończy się amunicja słowna zaproponujesz mi sportową rywalizację w sportach walki. Ale ja muszę Cię zmartwić za stary jestem na siłowanie i zostały mi tylko przepychaniki słowne :smt111 A wracając do muzyki i zespołu Legion i jego nazwy zacytuję klasyka "Na imię mi Legion, bo jest nas wielu." To można powiązać z ludźmi którzy delektują się tego typu tekstami. To są demony, które wypuszczone z zamknięcia mogłyby zamienić świat wpiekło i mieliśmy już tego próbki w historii. Powtarzam można być patriotą, nie być narodowcem. Spodziewam się również tego, że po przeciągnięciu się naszej wymiany zdań usłyszę również,że jestem pedałolubny, ciota, rudy itp ]:-> Dlatego myślę, że nie postąpisz zgodnie z "Podręcznikiem retoryki prawdziwego Polaka" i ominiesz ten punkt wypowiedzi i będzie sympatyczniej na tym forum. :smt003

Renegat pisze:
5. Niestety zaskoczę Cię na polskich stadionach nie ma symbolów nazistowskich. Widocznie nie znasz ani sytuacji na stadionach ani sytuacji prawnej i ustaw a zgrywasz wielkiego znawcę, niestety jesteś nikim

To podeślę ci na maila zdjęcie z kibicami Legii, ich flagi i ślicznej flagi nazistowskiej ..... Znam sytuację prawną i mogę i podesłać wykaz znaków zabronionych ale po co ci to i tak je znasz..... tak swoją drogą ciekawy jaki znak wisi nad twoim łóżkiem, bo mam nadzieje, iż nie jest to "zakaz pedałowania" ]:-> byłoby to dwuznaczne , że kiedy zasypiasz widzisz dwie postacie tej samej płci w akcie płciowym i do tego w czerwonej obwódce i przekreślonych czerwonym pasem ]:-> ]:-> Ale ja jestem nikim aby oceniać kto co lubi.... ]:-> ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 14:54 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Z nim jest rozmowa jak ze ścianą, szkoda sie produkować. Dla mnie to możecie sobie to rondo nazwać im. czarnej pupki. Totalnie bez znaczenia jak nasi zgorzeleccy trampkarze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 17:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
zubek- co do honoru to kibice mają własny kodeks honorowy, wątpię abyś Ty o honorze miał jakieś pojęcie ;)

neandertalski- skoro obrażasz ludzi to twoja tylko sprawa i twojego wychowania nic mi do tego.

Fisban. Tyle,że ja napisałem, że skupia różne środowiska, widocznie nie czytasz.
Wcześniej np. zubek pisał, że Winnicki twierdzi,że AK to jakaś brunatna siła, Ty wtrącasz nie wiem po jaki pies Winnickiego? Gdzie w życiu nie osiągniesz tego co on, nie znasz gościa a po nim jedziesz.
Co do oświadczenia Wielkiego Śląska przeczytaj je, potem się wypowiadaj bo nie dotyczyło jednostek czy grup kibicowskich ale Śląska jako całości.

Akurat fisban śledzę Twoje posty na zinfo i nic tam prawicowego nie widzę. Nie wspomnę o Twoim płaczu jacy to my jesteśmy straszni bo kleimy vlepki kiedyś do Cichego który z klejeniem vlep nie ma nic wspólnego- BRAWO :D Retorykę też masz jak z wyborczej.

akurat znak zakaz pedałowania jest legalny i wisi co mecz na naszym stadionie. Co do znaków zabronionych na Twoje nieszczęście znam jako student prawa całą ustawę a Legia nie ma żadnych nazistowskich flag, tym tekstem to już pokazałeś jaki jesteś obeznany :D nawet prezes B.Leśniodorski w tym temacie się wypowiedział.
Jak masz zdjęcia wstawiaj. Na stadionach od ponad 10 lat nie ma żadnych swastyk - do tego czasu były obecne min. na meczach pro-niemieckich swego czasu drużyn. Są falangi,przekreślony sierpy i młoty, przekreślony Che, zakazy pedałowania. Masz przykłady symboli nazistowskich teraz na stadionach to podaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 18:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 paź 2012, 23:37
Posty: 7
Ludzie, jaki śmiech z tej nysy jak to wszystko czytam. Jak było rondo bez nazwy to nikomu nie przeszkadzało, aż tu nagle na którejś z pijackich potańcówek na PKP/PKS któryś ze wspaniałomyślnych kibiców WKS Nysa Zgorzelec rzucił pomysł, by je w końcu nazwać i to tak nietrafnie. Wasza inicjatywa miała by poparcie, gdybyście zebrali kilka (ciekawszych i niezależnych) pomysłów i przedstawili ludności. Zgorzelec to nie jest miasto kibolskie, wszyscy mają prawo do wyrażenia swojego zdania, ograniczanie się do jednego pomysłu wróży tylko i wyłącznie fiasko. Młodzi może i poprą inicjatywę, bo jak widzę w video dla TVT herszt kibiców i pomysłodawca Rafał R. jest bardzo zafascynowany tematem i może swoją fascynacją zarażać innych młodych ludzi, ale bardziej doświadczeni, starsi mieszkańcy powiedzą zdecydowanie "NIE" i tak to się wszystko skończy. Fajnie że się angażujecie, ale róbcie to z głową!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 20:36 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat pisze:
Jak masz zdjęcia wstawiaj. Na stadionach od ponad 10 lat nie ma żadnych swastyk - do tego czasu były obecne min. na meczach pro-niemieckich swego czasu drużyn.

Albo jesteś zakłamany , albo naiwny, albo sam nie wiem.......poniżej połączenie barw Śląska z faszystami
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 82947.html
Zdjęć nie mogę podłączyć
Przestrzeń na dysku przeznaczona na załączniki jest już zapełniona.
Super że jesteś studentem prawa przez to pewnie masz monopol na wiedzę, a google zaśmiecają podróby lub fotomontaże zdjęć pismaków z "wybiórczej" .
Renegat pisze:
Niestety Polska do dziś nie rozliczyła się z komunistycznym systemem i za taki kraj jak mamy dzisiaj na pewno tak Wyklęci jak i wielu bohaterów poległych setkach bitew na przestrzeni lat nie walczyło.

AK i Prawdziwi Żołnierze Wyklęci w grobach się przewracają widząc kto próbuje na ich śmierci zagarnąć miano "Prawdziwego Polaka Patrioty" . Łzy Akowców 1 sierpnia w Warszawie były tego potwierdzeniem.
Renegat pisze:
akurat znak zakaz pedałowania jest legalny i wisi co mecz na naszym stadionie.

A kto napisał że to nielegalny znak. To przecież zastrzeżony znak nopu...... Dawniej jakiś orły, miecze były a teraz..... :smt078
a tu masz prtzykładowy likn:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... radna.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 21:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Vlepki może zrobić każdy, zresztą vlepki kibiców Śląska z Hitlerem są śmieszne raz, że za takie vlepki dostałoby się po głowie od samych kibiców i decyzyjnych więc zdecydowanie nie ma to nic wspólnego ze Śląskiem.
KKK nie jest nazistowski, powstał po wojnie secesyjnej zaś Nazizm w latach 20-tych XX wieku.
Czekam na nazistowskie symbole na polskich stadionach.

Wujek idź lepiej na ten sparing w ringu bo internet Ci nie służy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 22:52 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
rzezimiech pisze:
Czekam na nazistowskie symbole na polskich stadionach.

white power , krzyż celtycki oznaczają pewnie przyjaciół wesołego diabła..... swastyka- znak szczęścia :smt021 A jak podnoszą rękę to znak rzymski albo zamówienie 5 piw no to ja passsss :smt021
Wracając do tematu można podsumować to jednym zdaniem: Pomysł nazwy ronda jest OK, jednak ludzie którzy wyszli z tą propozycją potrafią to uargumentować tylko kilkoma sloganami: fanatycy, bić czerwonego lub kto nie popiera ten lewak, a gdzie konkretne ustosunkowanie się do przeciwników tego pomysłu???? Wygląda tak, że dostaliście pomysł odgórnie a nie napisali wam jak wzbudzić sympatię ludzi do niego. Proponuję abyście się zamknęli jak nie macie nic do powiedzenia konkretnego bo to przyniesie więcej pożytku i nie ubierajcie się w patriotyczne ciuszki, bo nigdy nie będziecie następcami bohaterów AK a w ten sposób kalacie ich pamięć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2013, 23:43 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2009, 16:33
Posty: 40
Lokalizacja: betonowe miasto
fisban pisze:
Wygląda tak, że dostaliście pomysł odgórnie a nie napisali wam jak wzbudzić sympatię ludzi do niego. Proponuję abyście się zamknęli jak nie macie nic do powiedzenia konkretnego bo to przyniesie więcej pożytku i nie ubierajcie się w patriotyczne ciuszki, bo nigdy nie będziecie następcami bohaterów AK a w ten sposób kalacie ich pamięć.

hmm... ogólnie miałem zaprzestać tu pisać, ALE sprawiłeś że aż mi żar papierosa spadł czytając twój wymysł, zastanów się co piszesz.
Nikt tego pomysłu nikomu nie narzucił, a jeśli chodzi o AK i Kombatantów to pomyśl że po obchodach 1-ego sierpnia to z tego co mi wiadomo, byli zadowoleni z postawy kibiców Nysy wiec nie wiem skąd te dziwne teorie??

Jak już strzelamy pytaniami to pozwolę sobie zadać pytanie:

Gdzie byli kibice turowa??

Jakoś nikt nie raczył się pojawić oficjalnie, a ktoś się ponoć zarzekał :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..