Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 gru 2013, 13:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Kibice Nysy Zgorzelec wraz ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen i Patriotami Śląska Wrocław organizują w Zgorzelcu zbiórkę darów dla Polskich Kombatantów na Kresach Wschodnich oraz wszystkich Polaków potrzebujących pomocy za naszymi wschodnimi granicami.
Druga zbiórka darów odbędzie się 6 grudnia w sali konferencyjnej na stadionie Nysy Zgorzelec w godzinach 16-17.
Zbieramy wszelkiego rodzaju kawy,herbaty, ciastka, ryż, kaszę itp.

Dotychczas przeprowadzono jedną zbiórkę w Zgorzelcu, znaleziono także sponsora z naszego miasta a kibice z FC Zgorzelec wczoraj na meczu Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin również przekazali dary do specjalnie przygotowanych samochodów (kolejna zbiórka na meczu Śląska odbędzie się 14 grudnia na meczu z Piastem Gliwice).

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2013, 19:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
No jeśli ktoś z takim nickiem zaczyna taką akcję, to ja niespecjalnie chcę w niej brać udział... :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2013, 19:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja wiem, że polski język jest trudny, ale bez przesady. Skoro robicie plakat to wynajmijcie kogoś do sprawdzenia pisowni, skoro sami sobie nie radzicie z trudnymi wyrazami. Świadczy to o Waszym "profesjonalizmie"
Słowo piszemy STOWARZYZENIE piszemy tak: STOWARZYSZENIE.
Dalej nawet nie chce mi się czytać plakatu. Nie przekonaliście mnie.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2013, 19:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Słowo piszemy STOWARZYZENIE piszemy tak: STOWARZYSZENIE


A gdzie ty masz tak napisane?

Ok już doczytałem :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2013, 21:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
rzezimiech pisze:
FC Zgorzelec

wtf?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2013, 21:52 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Na to samo chciałem zwrócić uwagę. Prawdziwi patrioci, który nazywają klub sportowy Nysa mianem FC. A powiedzcie mi skrótem od jakiego polskiego wyrażenia jest to FC?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2013, 23:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Plakat nie jest nasz tylko organizatorów, nie my odpowiadamy za błąd drukarni.

https://www.facebook.com/FcZgorzelec

FC to inaczej Fan Club, od lat 80tych w Zgorzelcu są aktywni kibice WKS-u i mamy najdalszy i jeden z najstarszych FC tej drużyny. Aktywność FC Zgorzelec można zaobserwować poprzez zaliczone wyjazdy czy bardzo widoczną flagę na meczach Śląska.

zgc_qwerty jesteś tak głupi czy udajesz ? Kto tutaj Nysę nazywa FC ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2013, 7:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
fc to też nie z języka polskiego akronim...
mniejsza z tym, chwała że myślicie o innych, starszych, zasłużonych, którzy dodatkowo mieli pecha zostać w tamtym /na dzisiejsze czasy przymierzając/ syfie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2013, 8:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Każda taka akcja jest dobra, o ile jest przeprowadzona rzetelnie i zgodnie z założeniem, czyli niesienie pomocy potrzebującym, no i oczywiście nikt przy okazji nie czerpie korzyści dla siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2013, 9:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Każdy koordynator jest rozliczany i sam uczestniczy-jeżeli ma taką okazję- w pakowaniu i transporcie swoich darów,przykładowo kibice Lecha jadą z darami do Stanisławowa a kibice Wisły do Wilna itp. a samo Stowarzyszenie Odra-Niemen od lat wspierane jest przez kombatantów, co już o czymś świadczy, jak też bodaj przez MSZ gdyż akcja od 2010 roku odbywa się na święta Bożego Narodzenia i na święta Wielkanocne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2013, 9:13 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Uważam, że idea jest bardzo dobra i możecie liczyć na moje wsparcie.
Po niektórych wpisach widać, że ogólnorządowa akcja antypatriotyczna i antypolska odnosi skutek. Teraz to każdy kto pokazuje się z polską flagą to faszysta, każdy kibic to bandyta, nkawudzista Bauman to bohater narodowy i wybitny naukowiec.
Ps. Dziwi mnie całkowity brak empatii dla Rodaków- bohaterów mieszkających własnie tam skąd pochodzi większość społeczeństwa zamieszkująca tzw ziemie odzyskane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2013, 9:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Na Wielkanoc postaramy się o stoiska w sklepach, obecnie próbowaliśmy uzyskać zgodę zbiórki w Kościołach, pomimo jednak patronatu Arcybiskupa ( na rozmowach obecna osoba ze Zgorzelca) nie udało się uzyskać takiego pozwolenia..

Również mnie to dziwi zwłaszcza, że wg. CBOS-u 47 procent mieszkańców Dolnego Śląska i ponad 50 procent mieszkańców woj. Lubuskiego pochodzi z Kresów a wiadomo, wielu tam zostało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2013, 10:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
rzezimiech pisze:
nie udało się uzyskać takiego pozwolenia..

Ty sie dziwisz? Robisz im konkurencje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2013, 12:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
SeaBlade pisze:
ogólnorządowa akcja antypatriotyczna i antypolska odnosi skutek. Teraz to każdy kto pokazuje się z polską flagą to faszysta, każdy kibic to bandyta

każda grupa społeczna musi mieć swoich Żydów, murzynów czy homoseksualistów. Politycznie poprawni też muszą coś mieć, bo natura nie lubi pustki więc mają kiboli ;)

gobo007 pisze:
Dalej nawet nie chce mi się czytać plakatu. Nie przekonaliście mnie.

a mnie właśnie przekonują jedynie oddolne akcje, te zrobione trochę chałupniczo, trochę własnym sumptem, trochę może nieprofesjonalnie, ale skutecznie, szczerze i najczęściej bardzo celnie działające. Wszelkie UNICEFy, Greenpeacy, ZUSy to są firmy, które mają dobry marketing, tam nie ma prawa być błędu w plakacie, bo plakat często w takich molochach jest droższy niż cała akcja paczki dla kombatanta...
no ale jak kto woli...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2013, 14:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..