Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lut 2014, 8:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
roman77 pisze:
z chlebem to prawda że rano zawsze jest niby świeży ale jak na moje oko tylko przepakowany ze zwrotów z całego rejonu jaki zaopatruje piekarnia (świeży można dostać po południu ) ,co do palet na sklepie? cóż? minimum dwa auta są rozładowywane od 6 rano wiec nikt nie jest w stanie rozlokować tego towaru do otwarcia sklepu i stąd takie sytuacje w porannych godzinach mają miejsce.
wniosek dla kolegi Marcopollo,który nie ma ochoty......-omijać szerokim łukiem ten sklep


Kolego z rana bardzo często również jest nie świeży chleb. Co do palet to stoja przez okrągły dzień, przejdź się po sklepie i sprawdź.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2014, 10:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Marcopollo pisze:
Co do palet

w kauflandzie palety jeszcze jakoś znoszę ale szczerze mówiąc zaczyna mnie do rozpaczy doprowadzać polityka dostawkowo-paletowa w carrefurze/citronexie obok basenu... szanuję ten sklep głównie za to, że można u nich kupić świeże pieczywo od Pływacza (zwłaszcza po południu) i w zasadzie kupuję je tam codziennie, jednak nagromadzenie w przejściach towaru w tym sklepie już mnie powoli zaczyna drażnić, nie wiem jakie są normy szerokości przejść w tego typu sklepach, ale tu jest jakiś dramat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2014, 11:22 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
Marcopollo pisze:
roman77 pisze:
z chlebem to prawda że rano zawsze jest niby świeży ale jak na moje oko tylko przepakowany ze zwrotów z całego rejonu jaki zaopatruje piekarnia (świeży można dostać po południu ) .....


Kolego z rana bardzo często również jest nie świeży chleb......


a co ja napisałem?? że jest świeży???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2014, 11:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
roman77 pisze:
Marcopollo pisze:
roman77 pisze:
z chlebem to prawda że rano zawsze jest niby świeży ale jak na moje oko tylko przepakowany ze zwrotów z całego rejonu jaki zaopatruje piekarnia (świeży można dostać po południu ) .....


Kolego z rana bardzo często również jest nie świeży chleb......


a co ja napisałem?? że jest świeży???


No tak. Z resztą wieczorem tym bardziej świeżego nie uświadczysz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2014, 15:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2008, 13:00
Posty: 222
Lokalizacja: Zgorzelec
Palety w Kauflandzie są obecne o każdej porze dnia i chyba niestety czas się przyzwyczaić :roll:
Wg. mnie bardziej wkurzające są panie sprzątające, zwłaszcza przy owocach/warzywach, które akurat gdy jest najwięcej ludzi, muszą "teraz i natychmiast" przejechać swoją maszyną do konserwacji powierzchni płaskich :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2014, 16:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Gaja pisze:
Wg. mnie bardziej wkurzające są panie sprzątające, zwłaszcza przy owocach/warzywach, które akurat gdy jest najwięcej ludzi, muszą "teraz i natychmiast" przejechać swoją maszyną do konserwacji powierzchni płaskich :smt003


Posprzątać muszą, najwięcej ludzi to największy bałagan niestety. Ale fakt taka starsza bladynka nie przepuści nikomu, jak słyszę wymuszające "przepraszam" z podniesionym tonem które brzmi jak " spiepszaj dziadu" to mnie krew zalewa. Kolejna starsza pani na mięsnym która ta samą rękawiczką nakłada surowe mięso, a potem wędliny :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2014, 17:25 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2008, 13:00
Posty: 222
Lokalizacja: Zgorzelec
Chyba wiem, którą z mięsnego masz na myśli....Zamiast "słucham ?" mówi "suam" :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2014, 21:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Gaja pisze:
Chyba wiem, którą z mięsnego masz na myśli....Zamiast "słucham ?" mówi "suam" :lol:


Tak to sama :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2016, 18:51 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
W tę niedzielę robiłem zakupy w JYSK-u.
Wpadłem tam o 17:45 - ekipa już zwijała majdan z zewnątrz sklepu. Nie zerkała nawet na nas, ani nie interesowała się choć staliśmy zaraz obok kasy. Więc poprosiłem o możliwość zakupu :roll: Godzina zakupu na kwicie to 17:50. Sprzedawca poprosił żeby w miarę szybko zajechać na magazyn i odebrać towar. OK. Po chwili jestem na tyłach - dzwonię i zostaje mi wydany towar. Pan z rampy przekazuje mi karton i pyta czy go trzymam. Trzymałem. Gdy go puścił okazało się, że waży b. dużo. Drugi podany jeszcze bardziej beztrosko ważył kilogram więcej - 30kg. Obróciłem to w żart ale potem pomyślałem jak to się mogło skończyć - pomijając fakt, że nie mogę nosić takich ciężarów to po prostu mogłem to upuścić. Wina byłaby moja :roll: I teraz myślę sobie, że to było prymitywnie złośliwe zachowanie. Bo mocniej tego nie chcę nazwać :smt075

Niedawno kupowałem tam meble ogrodowe - damska obsługa była bardzo miła. Tym razem trafiłem na męską - może to słaby punkt tego sklepu...? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2016, 20:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Zakupy w Niedzielę...to była kara boża dla ciebie, bo przecież spieszyli się na mszę 18:00.
Bezbożniku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2016, 21:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Pan z rampy przekazuje mi karton i pyta czy go trzymam. Trzymałem. Gdy go puścił okazało się, że waży b. dużo. Drugi podany jeszcze bardziej beztrosko ważył kilogram więcej - 30kg. Obróciłem to w żart ale potem pomyślałem jak to się mogło skończyć - pomijając fakt, że nie mogę nosić takich ciężarów to po prostu mogłem to upuścić

A czy Ty wiedząc, że nie możesz dźwigać nie mogłeś poprosić o pomoc w załadunku? Tu niema co patrzeć, że prawie zamykali, Twoje plecy więc naucz się o nie dbać bez skrupułów. Myślę że pomógł by ci ten pan z rampy ;).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2016, 22:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
Myślę że pomógł by ci ten pan z rampy


To wręcz jego obowiązek ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2016, 7:22 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
czy Ty wiedząc, że nie możesz dźwigać nie mogłeś poprosić o pomoc w załadunku?


Pan mógł ostrzec o ciężarze - bo takiego się najnormalniej w świecie nie spodziewałem :roll:

oxo pisze:
Zakupy w Niedzielę...to była kara boża dla ciebie, bo przecież spieszyli się na mszę 18:00.
Bezbożniku


O tym nie pomyślałem :lol:

manzir pisze:
To wręcz jego obowiązek


Nie wiem czy obowiązek - ale upuszczenie komuś 30kg z rampy bez ostrzeżenia na pewno nie jest czymś normalnym :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2016, 12:53 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Właśnie sobie przypomniałem, kupiłem nową pralkę, 2 lata temu

Firma była zobowiązania odebrać starą i dać nową. 3 piętro + parter. Zdemontowałem ze starej ciężarki stabilizujące. Sama obudowa, silnik nie ważyły dużo więc dało mi się ją znieść mimo, że miałem kontuzję barku (wypadek przy pracy)-Sygnalizowałem w sklepie, by we 2 przyjechali z nową pralką, bo sam tego nie wniosę, bo nie jestem w pełni sprawny.

Przyjechali, na rampie opuścili nową i postawili przed klatką, ja w tym czasie poszedłem po starą, bo zostawiłem ją w środku klatki, gdy tylko ją wytargałem z klatki...zobaczyłem jak pojechali sobie...
Zostawili mnie ze starą i nową.

Nie wiem ile to trwało, jedną ręką pralkę ważącą 80 kilo wtargałem na moje piętro, pod ósemeczkę.
Bez łaski, *** im w dupę.
Już nigdy więcej moja rodzina nie kupi tam absolutnie nic.
A tego kolesia z którym się dogadywałem w sprawie transportu zapamiętam do końca życia, jak będzie błagał o pomoc, spuszczę na niego 80 kilową pralkę z 4 piętra.

Ten koleś już tam nie pracuje, więc nie będę dawał antyreklamy.


Ostatnio zmieniony 13 wrz 2016, 13:10 przez oxo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2016, 13:02 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2014, 11:08
Posty: 90
Cytuj:
Pan mógł ostrzec o ciężarze - bo takiego się najnormalniej w świecie nie spodziewałem


Chamstwa obsługi nie wytłumaczy absolutnie nic... I dokładnie tyle samo osiągnie ten człowiek z takim zaangażowaniem. Ze swojej strony mogę podać podobny przykład identycznego zachowania w tym sklepie. Jednak mimo wszystko wiedziałem co kupuję i ciężar jako taki nie był zaskoczeniem - jedynie samozadowolenie tego Pana po tym, że (sic!) wydał towar dla klienta. A że chłop ja niemały to jak napisał oxo:

Cytuj:
Bez łaski, *** im w dupę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..