Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 22:05 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2006, 12:57
Posty: 20
Lokalizacja: ZgorzelecMiasto!
Może tak,a może nie :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2006, 23:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
po 1 nie U Jakuba tylko Przy Jakubie, to tyle z wymądrzania :)

a po 2 tam jest naprawdę super! tylko najlepiej jest zarezerwować sobie stolik, bo po 19, szczególnie podczas weekendów, bardzo ciężko tam o miejsce. Ja zawsze rezerwuję, na wszelki wypadek i za każdym razem okazuje sie, że dobrze zrobiłam.

w razie potrzeby numer telefonu:
77 17 983


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 kwie 2006, 0:13 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
www.pizza.zgorzelec.info


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2006, 12:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2006, 22:37
Posty: 11
www.pizza.zgorzelec.pl
- kolejny niedziałający link z serii www.***.zgorzelec.pl

Troszkę za dużo tych felernych linków Aleksander !

Wracając do knajp, barów, restauracji w Zgorzelcu.
Jadałem w każdym barze w Zgorzelcu i okolicy.

Najczęściej stołuje się w "De Franco" - pizza ok, ceny przystępne tylko ... o b s ł u g a bezndziejna.
"Szefowa" - byłem świadkiem jak "szefowa" wraz z kelnerkami nagina się z klienta po jego wyjściu, który będąc pierwszy raz w "De Franco" zadawał pytania typu: co może mi Pani dzisiaj polecić.
następny problem: wystój lokalu, a raczej jego brak - porażka.

Ostatnio z ciekawości odwiedziłem "La Gondolę" czy jakoś tak,
obsługa mierna, pizza - typu Biedronka z mikforfali, ciasno, i peeełno dymu papierosowego. Polecić nie mogę !

"Kaprys" wygórowane ceny, ładny wystrój, obśługa mierna, kiedyś zamówiłem mięso z grilla dostałem kotlety :)

"Staromiejska" nastawiona tylko na Niemców, którzy z regóły przychodzą tam tylko jeden raz z ciekawości, w Goerlitz nie cieszy się dobrą opinia.

Nie ma przyjemnej knajpki gdzie wracałbym z przyjemnością. Jak jestem głodny i mam ochotę na pizze jadę do "De Franco", wolę zwykły obiad idę do "Centa", może ta nową pizzeria ma szansę stać się ulubioną pizzerią mieszkańców Europa-Miasta 2016 ? ? ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2006, 14:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
kiedyś (jakies 5-6 lat temu) była tam fajna pizzeria :) w oczekiwaniu na pizze dawali tam cieplutkie bułeczki z pysznym sosem czosnkowym.
teraz ci ludzie maja pizzerie w lubaniu (z powodow osobistych tam sie przeprowadzili).
w nowej pizzerii nie bylam

Alfred: jadłes w Jakubie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2006, 15:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2006, 22:37
Posty: 11
starej pizzeri nie pamiętam,
u Jakba jadłem raz, zaraz po otwarciu knajpy ... jakoś ponownie nigdy się tam nie wybrałem :)
Coś się polepszyło ? ? ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2006, 17:13 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
wlasnie nie jadlam tam nigdy.. tylko na kawke czy ciasto. a zastanawiam sie czy normalne jedzenie jest dobre


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2006, 18:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2006, 22:37
Posty: 11
Po otwarciu jedzenie było "w miarę", żadna rewelacja.

Ciasta same piekę i wcinam w domku, najczęściej chodzę na obiadki no i piwko po knajpach :).

Co Ty tak z tymi bolącymi plecami ?
Masaże polecacz? ? ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2006, 20:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Przy Jakubie jedzonko dobre ale małe porcje. Polecam polędwiczki i pierogi ruskie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2006, 8:45 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
jestem nowo wyrosłą gwiazdą masażu :]

ja tez ciasta wole w domu, ale sernik i jabłecznik maja dobry w jakubie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2006, 20:22 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
alfred, przeciez ja napisałem www.pizza.zgorzelec.info a nie "zgorzelec.pl" więc nie wiem gdzie był problem

W każdym razie chciałem powiedzieć, że byłem dzisiaj po raz pierwszy w tej restauracji i jestem zachwycony. Właśnie piszę o tym artykuł, więc jak tylko go opublikuję to zamieszczę tu także jego treść.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2006, 0:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2006, 20:29
Posty: 118
Lokalizacja: nad jeziorem
By³am ostatnio w Sawannie i mia³am mo¿liwo¶æ skosztowaæ kilka rodzajów pizzy, jakie tam podaj±. Muszê przyznaæ, ¿e jestem mile zaskoczona - daj± tam naprawdê dobr± pizzê. Wystrój tego miejsca jest równie¿ bardzo przyjemny, szczególnie górne piêtro przypad³o mi do gustu, bo jest bardzo stylowe. Chyba wrócê tam kiedy¶ jeszcze na pizzê.
Adminie, mia³e¶ napisaæ jaki¶ artyku³ o pizzerii Espresso, o ile mnie wzrok i pamiêæ nie myl±. Przechodzi³am dzi¶ ko³o tego miejsca - wystrój i ceny mile mnie zdziwi³y. Czekam na recenzjê tamtejszych przysmaków :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2006, 0:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Ja również lubię pizze w Sawannie,co do wystroju to fakt jest dość klimatycznie,a górna część lokalu jest o wiele bardziej przytulna niż dolna 8) A do Expresso jeszcze jak do tej pory nie doszłam...hmmm czas sie chyba wybrać... Chociaz najpierw poczekam na recenzje :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2006, 7:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej
A jaka Waszym zdaniem jest najgorsza restauracja w Zgorzelcu?
U mnie i moich znajomych bezsprzecznie na pierwszym miejscu jest Kaprys.
Jest to normalny lokal, ktorego obsluga sprawia wrazenie,ze pracuje w restauracji hotelu Ritz a w rzeczywistosci przypomina czasy PRL-u.
Myslalem kiedys,ze to bedzie fajne miejsce - bez dresiarstwa i innych podobnych zgorzeleckich klimatow. Niestety po kilku wizytach powiedzialem,ze wiecej tam nie pojde. W czasie sporej imprezy, okolo 15osob, kilkukrotnie nas uciszano, mimo,ze nikt nie byl pijany, wrzeszczacy, a po prostu toczyly sie normalne rozmowy. Pod wieczor pani w szatni powiedziala,ze idzie do domu i ze mamy zabrac swoje plaszcze, bo jej nikt nie placi za nadgodziny. Przy wyjsciu zamowilismy taksowki i czekajac na nie zostalismy wygonieni przez ochrone na zewnatrz, bo zamykano brame wjazdowa...normalna kleska.
Towarzystwo bylo miedzynarodowe, umiejetnosci jezykowe barmana byly zenujace, jedyne co powiedzial kladac talerze na stole to: essen.
Sytuacja miala miejsce chyba z 3 miesiace temu, od tamtej pory nie bylem w tym lokalu i szybko nie bede. Czemu wspominam teraz o tym? Moi znajomi powiedzieli mi,ze bedac tam ostatnio na sporej imprezie dostali, uwaga: zakaz wstepu do lokalu za spiewanie:)
Rowniez miala miejsce sytuacja z plaszczami i naburmuszona pania szatniarka. Rozmawiajac z kolejnymi znajomymi wszyscy po 1-2 wizytach podziekowali za ten lokal. Oprocz wygladu i w miare dobrego jedzenia nie oferuje niczego ciekawego, bo wszystko niszczy obsluga. Nie wiem kto dobieral tych ludzi i wedlug jakiego klucza, ale to normalna partyzantka.
A jakie jest Wasze zdanie na temat tego miejsca?
Pozdrawiam
Piotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2006, 8:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
madzia_zgc pisze:
A do Expresso jeszcze jak do tej pory nie doszłam...hmmm czas sie chyba wybrać... :twisted:


możemy wybrać się kiedyś, mnie też ciekawi ta pizzeria, szczególnie dlatego, że ile razy tamtędy przechodzę, to albo ludzie wchodzą, wychodzą, ogólnie kręci się tam dużo ludzi, co może znaczyć, że jest całkiem ok.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..