Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 lut 2016, 17:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli robili to na terenie, który ochraniają, to mieli prawo. Wiem, że wcześniej mieli problem z legalnością swoich poczynań i wykorzystywali niewiedzę ludzi.
W artykule było napisane, że interwencja miała miejsce podczas patrolu - ufam, że legalnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 18:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Wszystko OK. Wedlug tego co pisza na FB zobaczyli delikwenta, ktory na ich widok zaczal uciekac. W tym miejscu uwazam, ze jest to postawa poprawna. Nikt ot tak sobie nie ucieka. Zaszlo wiec uzasadnione podejrzenia, ze moze byc to zlodziej, przestepca itp... itd.
Jest tylko jedno ALE. Oni na FB napisali, ze koleś był nielegalnie, a jak się okazuje jest legalnie w Niemczech z możliwością przekraczania granicy. Wiec skoro klamstwo jest w tym miejscu może być i w innym... np w tym ze zaczął uciekać.

Jestem przeciwny emigracji tak jak i dziwnym działaniom pseudo komandosów.

YELLO pamietasz propozycje akcji "solny deal". Teraz proponuje kolejna. Poniewaz obaj lubimy fotografowac nazwalem ja "negatyw". Koszt akcji niewielki. Kilka pudelek pasty do butow co by sie delikatnie przyciemnic. W tygodniu bedziemy sie pojawiac w miejscach obslugiwanych przez Fenixa :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 18:35 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Ucieczka na widok patrolu Fenixa to nie jest żadna podstawa prawna i wątpię, czy on w ogóle uciekał. Ostatnio jak im gościu na Daszyńskiego uciekał to go nie dogonili. Po drugie te ich "patrole" to nic innego jak jeżdżenie sobie po mieście od punktu A do punktu B. Sprawdzają ochraniane obiekty, zjeżdżają do bazy, itp. I z tego co wiem to ulica Traugutta nie jest przez nich ochraniana ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 19:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr.Skacz pisze:
to nie jest żadna podstawa prawna
a moim zdaniem daloby sie to jakos podciagnac pod zatrzymanie obywatelskie. Tylko ja tez
Dr.Skacz pisze:
wątpię, czy on w ogóle uciekał


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 19:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
no jakoś nie chce mi się do końca wierzyć, że gość, który w pełni legalnie sobie spaceruje po mieście, nagle ni stąd, ni zowąd miałby zacząć uciekać na widok "komandosów" - no bo skoro ma papiery na legalny pobyt, to i niby po co miałby uciekać? Śmierdzi mi tu tanią wymówką fenixa...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 20:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
YELLO pamietasz propozycje akcji "solny deal". Teraz proponuje kolejna. Poniewaz obaj lubimy fotografowac nazwalem ja "negatyw". Koszt akcji niewielki. Kilka pudelek pasty do butow co by sie delikatnie przyciemnic. W tygodniu bedziemy sie pojawiac w miejscach obslugiwanych przez Fenixa



Pamiętam, pamiętam :smt003
Gorzej z wykonaniem...choć kiedyś dobrze biegałem :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 21:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Interia już o tym pisze drugi raz... KLIK KLIK


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 22:30 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Śmieszni są, zobaczcie jaka lawina postów na ich stronie fb. 3 godziny temu "Twardo przystajemy przy tym, iż ów Syryjczyk, który został przez nas zatrzymany, nie posiadał dokumentów na legalny pobyt w Polsce.", a post sprzed godziny brzmi "Wezwany na miejsce patrol SG zatrzymał obywatela Syrii. Dalszymi jego losami nie byliśmy zainteresowani.
Informujemy również, że nie jesteśmy właściwą instytucją do potwierdzania legalności pobytu i nie zamierzamy wchodzić w kompetencje SG, gdyż to ona jest organem właściwym do ustalania faktów, czy dana osoba legalnie przebywa na terenie kraju. " No komedia :D

Dla fejsbukowiczów ;) Sprawą ma się zająć Rzecznik Praw Obywatelskich
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1030429883664879&id=100000936304607&__mref=message_bubble


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 22:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00
Posty: 49
Dla mnie to zatrzymanie "reklamowe". Zawinęli typa, co po polsku ani słowa nie potrafi i oberwało mu się za to że ciapaty. Mało w Gorlitz ciapatych? Porobili zdjęcia, upublicznili wizerunek chłopaka, bez żadnych podstaw.

Ktoś napisał wyżej, że nie mają na traugutta żadnego obiektu - mają parking i hurtownię obok kauflandu, często ich tam widywałem.
Obrazek

Nie zmienia to faktu, że "zatrzymania" dokonali poza murami chronionego obiektu(patrz: okolice X na obrazku). Ogólnie to syryjczyk miał wszystkie potrzebne kwity, był czysty, na jego miejscu bym ich pozwał.


Mając na uwadze wszystkie poprzednie akcje "GATF" widząc ich posta na stronie od razu wiedziałem że coś nie tak. Zmysł mnie nie zawiódł.

Dla fana militariów ta firma prezentuje się spoko, ale jeśli chodzi o wykonywane usługi, to są na ostatnim miejscu(jeśli o jakość chodzi)

Redakcjo zgorzelec.info: czekam na pismo od Fenixa nakazujące usunąć wątek, jak to kiedyś było.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2016, 23:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
Cytuj:
Informujemy również, że nie jesteśmy właściwą instytucją do potwierdzania legalności pobytu i nie zamierzamy wchodzić w kompetencje SG, gdyż to ona jest organem właściwym do ustalania faktów, czy dana osoba legalnie przebywa na terenie kraju".

Fenix po raz pierwszy przyznaje, że coś nie leży w ich kompetencji :shock: :shock: :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2016, 7:49 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
lelkus pisze:
Ktoś napisał wyżej, że nie mają na traugutta żadnego obiektu - mają parking i hurtownię obok kauflandu, często ich tam widywałem.

Nie, że nie mają tam obiektu, a że ulicy jako takiej nie ochraniają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2016, 8:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr.Skacz pisze:
Sprawą ma się zająć Rzecznik Praw Obywatelskich...


W ZET-ce przed chwilką gadali :roll:
Wykazali się chłopaki czujnością po zbóju :smt021

btw - dobrze, że brodę ogoliłem, bo strach po mieście chodzić - a biegać to już w ogóle... :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2016, 8:51 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jestem przeciwny metodom, które stosuje fenix, ale cała ta sytuacja jest chyba przez kogoś mega wyolbrzymiana - komuś bardzo zależy na tym, aby zdyskredytować tą firmę - czuję, że jakaś prywatna zemsta wchodzi w grę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2016, 9:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
...komuś bardzo zależy na tym, aby zdyskredytować tą firmę - czuję, że jakaś prywatna zemsta wchodzi w grę.


Zadanie jest tym prostsze, że owa firma sama najlepiej się dyskredytuje :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2016, 11:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00
Posty: 49
Dr.Skacz pisze:
lelkus pisze:
Ktoś napisał wyżej, że nie mają na traugutta żadnego obiektu - mają parking i hurtownię obok kauflandu, często ich tam widywałem.

Nie, że nie mają tam obiektu, a że ulicy jako takiej nie ochraniają.


A to sorry, racja : )

Sytuacja odbiła się ogromnym echem w całej polsce. Fenix nazwany paramilitarną bojówką, byłymi komandosami, tak męscy, tak polscy, tak bardzo afganistan misja - miód na uszy Gerarda. Obawiam się, że nawet gdyby cofnięto im jakąkolwiek koncesję, to i tak dalej by świrowali po mieście jako "patrol obywatelski". Czy ktoś wie jak można ich powstrzymać? Nie podoba mi się, że moje miasto(i tak już zniszczone przez "kasyna", mete i złodziejstwo) terroryzowane jest przez jakichś umysłowych małolatów. Tego trochę już za wiele..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..