Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lut 2016, 20:13 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Dokładnie. Idąc tym tokiem rozumowania można łamać prawo, byle łamać je czasami też w stosunku do tych co ich nie lubimy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 20:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
niecierpek pisze:
oxo twój ograniczony światopogląd nie pozwala ci dostrzec ze ta pseudo firemka to nie bohatero(...) to uderzają w patriotyczne tony żeby tą doope ratować a ty łykasz te ich manipulacje jak młody pelikan


Dalej nie rozumiesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 20:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Blair pisze:
jakoś już nikt nie pamięta, jak jeszcze wcale nie tak dawno temu próbowali jakieś lewe mandaty w parku Paderewskie(...)pozostali tylko idą jego śladem z obawy o utratę pracy. Zastanawiam się jakby działania Fenixa wyglądały, gdyby Gerard poszedł siedzieć nawet na kilka miesięcy i nie miałby żadnego wpływu na firmę...


Mam podobne zdanie co wielu z was. Działalność tej firmy sprawia, że człowiek puka się w głowę, ale mam też wrażenie, że popadliście w skrajność.

Nie widzę problemu w tym, że ktoś chce sobie robić prywatną firmę i bawić się w komandosa. Jeśli komuś ta firma stwarza problemu, można w ramach prawa rozwiązać te sprawy i doprowadzić do tego, że działalność tej firmy będzie coraz bardziej profesjonalna. Przypuszczam, że w czasach rozbrojenia Polaków, braku wojsk, nieudolności policji, indolencji strażników takie organizacje jak Fenix mogłyby być rozwiązaniem wielu problemów z poczuciem bezpieczeństwa.

Łatwo wieszać na kimś psy, ale zamiast wytykać ich palcami zaproponujcie konstruktywne rozwiązania. Nie chcę roztrząsać tych pomyj słusznych czy nie słusznych, chciałbym by w naszej krytyce było więcej profesjonalizmu. Czego wszystkim życzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 20:57 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
To ustalmy. Mogą zatrzymywać i legitymować, jeśli uznają to za stosowane tak? Ganiać z hukowcem i strzelać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 21:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
oxo pisze:
Łatwo wieszać na kimś psy, ale zamiast wytykać ich palcami zaproponujcie konstruktywne rozwiązania.


To wg Ciebie tylko osoby potrafiące coś sensownego zaproponować powinny się w tym wątku wypowiadać? :roll:
To mniej więcej ten sam argument, który po kiepskim obiedzie w restauracji zamknie mi usta i zakaże negatywnych wypowiedzi (bom kucharz marny i nie potrafię gotować).

Zauważ oxo do czego zaczęła się cała zadyma - od idiotycznej akcji fejsbukowej gdzie to chłopaki (Jezu - piszą o nich "patrioci") reklamują swe wątpliwej jakości usługi :smt021 Potem było już tylko gorzej... :roll:

Powtórzę to co wcześniej napisałem :
YELLO_35 pisze:
Ale tak na poważnie - to ja nie bardzo rozumiem. Idzie se facet po mieście, ciekawski (jeśli wierzyć, że zaglądał za bramę), a te "komandosy" łapią go, fotografują, publikują facjatę w necie (!!!) i co? I nic? Na to są paragrafy Choć na pewno z powództwa cywilnego. I mało mnie interesuje manzir czy problem został rozdmuchany. Jakby tak Ciebie za Nysą dorwało komando niemieckie i zrobiło gwiazdą fejsa? Jakby Ci było?


oxo - co Ty na to? Nie miałbyś nic przeciwko? No jakoś nie wierzę... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 21:12 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Dr.Skacz pisze:
To ustalmy. Mogą zatrzymywać i legitymować, jeśli uznają to za stosowane tak? Ganiać z hukowcem i strzelać?


W sprawie zatrzymania:
# http://www.serwisprawa.pl/artykuly,33,5 ... ywatelskie

#legitymowanie
Oprócz policji uprawnionymi do legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości są: funkcjonariusze Straży: Granicznej, Łowieckiej, Ochrony Kolei, Miejskiej (Gminnej),Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Agencji Wywiadu, Biura Ochrony Rządu. Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Służby Celnej, , Uprawnienia takie mają również funkcjonariusze Straży Rybackiej ale jedynie wobec osób podejrzewanych o nielegalne dokonywanie połowu ryb.
Osoba cywilna może być także legitymowana przez Żandarmerię Wojskową w trakcie pobytu na terenie jednostki wojskowej lub w obiekcie wojskowym.

#ganiać z hukowcem i strzelać
...to i ja mogę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 21:14 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Wytoczyłbym im sprawę, może po kilku takich sprawach zmądrzeliby a ja wzbogaciłbym się no i może został gwiazdą?

Może dodam, gdy pierwszy raz byłem w Zgorzelcu w gazecie głównie pisało się o napadach a na jednej ze stron widniały zdjęcia poszukiwanych osób...

Chciałbym by w naszym mieście funkcjonowała cywilna agencja bezpieczeństwa, oczywiście w ramach cywilizowanych norm.


Ostatnio zmieniony 13 lut 2016, 21:21 przez oxo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 21:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
oxo pisze:
Wytoczyłbym im sprawę, może po kilku takich sprawach zmądrzeliby a ja wzbogaciłbym się no i może został gwiazdą?

Zacytuję Ciebie :
oxo pisze:
Dalej nie rozumiesz.

:smt021

Trochę czekałem, bo myślałem, że jakiś jajcarski emotikon dodasz. Zawiodłeś... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 21:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
oxo pisze:
...oczywiście w ramach cywilizowanych norm.


Toż o tym jest wątek - o braku tych norm :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 22:34 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Yello odpuść, nie karm trolla. On ma swoje wizje, my swoje. Kolega nie wie, że ochroniarz to sobie może na terenie chronionym, a nie na ulicy, a Fecyk nie uprawiał joggingu, tylko ujął faceta w samochodzie na mieście, chciał go wylegitymować i rozpytać, a jak policja zakończyła czynności to znów go ująć i goniąc go strzelał na wiwat. Panu się to podoba, życzę mu zatem bliskich kontaktów z kompetentnymi panami w czerwonych autach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2016, 23:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 kwie 2015, 17:33
Posty: 16
SeaBlade pisze:
Robertflash pisze:
problem w tym że jak je... gerard zgwałci mieszkankę zgorzelca to nikt o tym nie opowie, wszystko będzie uciszane w stosunku do kolaboracji fenixdla mnie jesteś idiotą który woli aby jego córka zamiast ciapatego była bolcowana przez patologicznego przestępce który grozi starszym kobietom


Jak widać nic nie jest wyciszane. A twoja logika rozumowania dająca jakoby wybór jest patologią. Tutaj na forum wyzywanie od idiotów jest zabronione, ale z tego co widzę i czytam jesteś zwykłym lewakiem a oni nie grzeszą inteligencją.


a jak ci powiem że dla mnie islam to religia wojny i że wale w tyłek mahometa to co? twój światopogląd ci się zawali?
prawda jest taka, że jestem przeciw islamistom i dla mnie niech zdychają nawet islamskie dzieci (chore? owszem, ale takie mamy prawo)
ale przeciw przestępcom z fenixa jestem tak samo wrogi
osobiście nie płakałbym jakby w zgolu podrzynało się gardła muzułmanom i ludziom z fenixa

obie antypolskie organizacje są sobie równi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 9:09 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2009, 9:26
Posty: 86
Lokalizacja: szafy
Nie wiem czy w komentarzach było zauważone to co powiedział były policjant w programie "CznB" 9 minuta 39 sekunda
że Ci panowie latają z pistoletami na plastikowe kulki :))))) ( popłakałem się ) i że są to zabawki !!!!

#sieniawka :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 9:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszem i wobec pan Fecyk krzyczy, że wypowiada wojnę narkomaństwu, dilerstwu i wszelkiej maści tałatajstwu. Dlaczego zatem po zmroku, po moim osiedlu pikożercy latają całymi stadami i kradną, niszczą co popadnie? Gdzie jest pan Fecyk i jego czerwone samochody? Dlaczego, ja, zwykły, szary obywatel wracając z II zmiany muszę iść osiedlowymi chodnikami z nożem w kieszeni i rurką w rękawie? Dlaczego nie mogę wracać z pracy do domu, spokojny o swoje bezpieczeństwo, bez tego dodatkowego ekwipunku? Gdzie pan Fecyk i jego komandosi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 12:08 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2016, 18:51
Posty: 8
Nie chciałbym być posądzony o to, że atakuję weterana wojny w Iraku, bo nie o to mi chodzi. Jednak sprawdziłem z ciekawości odznaczenie, które Pan Jacek otrzymał od Prezydenta, a którym Gerard i jakiś roztrzęsiony starszy pan z Goerlitz tak chętnie się chwalą. Chodzi o Gwiazdę Iraku. I oto co można wyczytać w Wikipedii.
Gwiazda Iraku – polskie odznaczenie pamiątkowe przyznawane żołnierzom Sił Zbrojnych i osobom cywilnym, uczestnikom Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku. Jest jednym z odznaczeń wojskowych, które nadawane są w Polsce w czasie pokoju.

Z naciskiem na "odznaczenie pamiątkowe".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 12:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Loki pisze:
Z naciskiem na "odznaczenie pamiątkowe".


No ale jak by nie było nadane przez Prezydenta :)

On ma Gwiazdę Iraku, a ja mam w pokoju na parapecie gwiazdę pustyni :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..