Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2016, 13:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Loki pisze:
Nie chciałbym być posądzony o to, że atakuję weterana wojny w Iraku, bo nie o to mi chodzi. Jednak sp(...)gentu Wojskowego w Iraku. Jest jednym z odznaczeń wojskowych, które nadawane są w Polsce w czasie pokoju.

Z naciskiem na "odznaczenie pamiątkowe".



W precedencji polskich odznaczeń zajmują miejsce po Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i są najniższymi w aktualnym systemie odznaczeń państwowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 13:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
oxo pisze:
są najniższymi w aktualnym systemie odznaczeń państwowych.


To ja tam wolę chociaż swoją gwiazdę pustyni, bo ładnie na parapecie wygląda :)

A tak wprost, to jakieś jaja są, lipna broń, mało znaczące odznaczenia, lipne zaświadczenia, lipne mandaty, ogólnie jakaś lipa. Żeby jeszcze ich koncesja nie okazała się lipna, bo będzie wilka lipa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 13:52 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Na tym ta firma polega. Jak ktoś się nie zna to robią dobre wrażenie, ale pod tym nic więcej nie ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 14:05 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
w moim odczuciu pan JACEK jest ofiarą chorej wyobraźni feca :smt068
- dał się zmanipulować i wykorzystać ]:->
a w temacie udziału pana Jacka w walkach w Iraku:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Obrona_ratusza_w_Karbali
-wtedy chłopaki walczyli nie za Polskę, czy Irak, ale o życie własne i kolegów...
-dlatego proponuje dać spokój byłemu żołnierzowi a skupić się na poczynaniach pseudo ochroniarza, komandosa tudzież funkcjonariusza, obrońcy Narodu Polskiego, nowej gwiazdy TV, jedynego człowieka (no może poza Chuckiem Norrisem) który jest zdolny odbić zakładników przy pomocy pistoletu hukowego lub ASG, Najlepszego z Najlepszych :smt078
GERRRARRRDA F....
PS. są kawały o Chucku Norrisie, a może zna ktoś o gerardzie f. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2016, 14:08 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Robertflash pisze:
a jak ci powiem że dla mnie islam to religia wojny i że wale w tyłek mahometa to co? twój światopogląd ci się zawali?prawda jest taka, że jestem przeciw islamistom i dla mnie niech zdychają nawet islamskie dzieci (chore? owszem, ale takie mamy prawo)ale przeciw przestępcom z fenixa jestem tak samo wrogiosobiście nie płakałbym jakby w zgolu podrzynało się gardła muzułmanom i ludziom z fenixaobie antypolskie organizacje są sobie równi



I tu się wreszcie zgadzamy i doszliśmy do konsensusu. Niech tamte wpisy będą tylko znakiem nieporozumienia. Ja ze swej strony przepraszam i ogólnie PAX. W końcu Polacy muszą się dogadywać ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 11:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Tekst za www.hotmoney.pl (http://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Skrajn ... b-a31801/2)

Krzysztof S. przez pięć lat był przekonany, że pracuje w zgorzeleckiej firmie, która jest tajną jednostką Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego – informuje "Gazeta Wrocławska".

Szef rzekomej jednostki Gerard F. jest obecnie oskarżony o oszustwo. Bez żadnych podstaw podawał się za funkcjonariu­sza tajnych służb, a jego firma ochroniarska nie miała koncesji. A jednak przez lata był ważną postacią w Zgorzelcu i "szkolił" za grube pieniądze bardzo wiele osób.

Krzysztof S. jest wśród ofiar Gerarda F. najbardziej poszkodowany. Pięć lat temu uwierzył, że dzięki szkoleniom organizowanym przez oszusta trafi w szeregi ABW. Zapłacił więc Gerardowi F. kilkadziesiąt tysięcy złotych. Kiedy kandydatowi na funkcjonariu­sza skończyły się pieniądze, dostał propozycję – może się szkolić nadal, ale w zamian za wykonywanie prac na rzecz firmy.

Przez kolejne lata Gerard F. wysługiwał się Krzysztofem S., a ten nadal sądził, że jest przygotowywany do pracy w ABW. Dopiero, gdy Krzysztof S. znalazł się na progu fizycznego wycieńczenia, zaczął się zastanawiać, czy przypadkiem coś jest nie tak.

Tymczasem z dziwnej działalności Gerarda F. zdali sobie sprawę inni ludzie, przede wszystkim klienci jego szkoły przetrwania. Zauważyli, że kosztujące masę pieniędzy kursy są prowadzone po łebkach i bez sensu. Oszukani klienci skierowali sprawę do sądu. Wtedy wyszło na jaw, że już 10 lat temu Gerard F., prowadził podobny oszukańczy interes we Wrocławiu.

Rzekomy "agent ABW" przez lata działał jednak z wielkim rozmachem, organizując m.in. pokazy razem z lokalną policją i rozbijając się po mieście specjalnie oznakowanymi pojazdami swojej "jednostki". Jednak prawdziwe służby w ogóle nie zwróciły uwagi na oszusta. Jak to możliwe? Tego póki co nie wiadomo.

Autor: Paweł Rybicki | pawel.rybicki@hotmoney.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 16:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
viper126pzgc pisze:
To ja tam wolę chociaż swoją gwiazdę pustyni, bo ładnie na parapecie wygląda
Moja babcia miała kiedys cala szufladę medali i odznaczeń z NRD :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 17:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lip 2012, 23:15
Posty: 13
"Gerard niewiele mówi o swojej służbie na Bałkanach. Widział ranne kobiety i dzieci. Kiedy pytam, czy poradził sobie ze stresem pourazowym, odpowiada krótko: - Nie."

Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,14 ... z40Rd2gy00


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 19:16 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Hehehe Bałkany, hehe stres pourazwoy, hehe. Dzieciakom kiedyś na wyjeździe z klasy wojskowej też kity wkręcał o służbie w Kosowie, jak musiał kolegę postrzelić, bo chciał zabić cywila, jak podeszła do nich dziewczynka z koszykiem pełnym ładunków wybuchowych i musieli ją zabić, a koszyk odrzucili i zburzył dom. I wiele więcej, dobrą ma bajere, tylko czasem go ponosi i niektórzy mogą się zorientować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 20:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy organizowane przez niego obozy dla klas wojskowych były legalne? Znam jedną uczennicę, która z takiego obozu wróciła z połamaną ręką.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2016, 21:50 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Czy wszystkie to nie wiem, ja znam osobę, która brała udział w wyjeździe klas mundurowych z ZSZiL z Fenixem do Bolesławca na 3 dni. I tam te bzdury były gadane. Z resztą całe jego szkolenie tam to były bzdury wyssane z palca. Był to pierwszy i ostatni raz tego pana z tą szkoła, bo potem wyszedł jakiś problem finansowy (płacone miał Fenix i oni mieli załatwić wszystko z jednostką) i groziło szkole widmo braku dalszej współpracy z artylerzystami z Bolesławca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2016, 4:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Wydaje mi się, że mówimy o jednym i tym samym obozie, skoro innych nie było.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2016, 15:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2014, 10:21
Posty: 6
A co myślicie o tym filmiku?
https://www.youtube.com/watch?v=QnmyYZuqnUk
:smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2016, 15:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
filmik jak filmik, nic nowego nie wnoszący do całej dyskusji. Widać też, że zainteresowanie mediów całą sprawą już wygasło i sprawa po prostu rozeszła się po kościach. Przynajmniej do momentu, kiedy znów coś się wydarzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2016, 15:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Temat na czasie to i onet się pofatygował w nasze strony.

W filmiku mieszkańcy mówią to, co myśli 90% naszego społeczeństwa.
Burmistrz, jeżeli nawet inaczej myśli, to przez poprawność polityczną nie może/nie chce powiedzieć inaczej.

Dobre pytanie padło:
Cytuj:
Skoro nic się nie dzieje, to po co zwiększone patrole? Przecież nic się nie dzieje. Skoro nic się nie dzieje, to po co narada za zamkniętymi drzwiami Pana Wójta, Pana Burmistrza? Ja tylko pytam.


:lol: :lol: :lol:

Przecież Ci imigranci potulni są, jak baranki 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..