Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lip 2006, 9:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Temat ma na celu zgromadzić jak najwięcej informacji na temat sklepów i firm, które należy omijać z daleka. Proszę opinie i opisy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 9:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Uwaga na sklep Kalaty może mieć słaby strop


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 9:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Uwaga na sklep Kalaty może mieć słaby strop


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 10:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Ja nie polecam zakupów w księgarni Centrum, ostatni raz byłam tam rok temu, może coś się tam zmieniło na plus, ale w sumie w to wątpię... Rok temu postanowiłam, że nigdy więcej tam nie pójdę i słowa dotrzymuję, wolę księgarnię w pobliżu granicy ;) Dlaczego tak sobie założyłam? Po pierwsze: gdy chciałam zwyczajnie pooglądać książki, zastanowić się itd. to zawsze ktoś stał obok mnie i patrzył mi na ręce. Czułam się jak potencjalna złodziejka :\ I taka sytuacja miała miejsce zawsze, choć księgarni tej dałam zarobić sporo i mogli wreszcie się domyślić, że nie przychodzę tam kraść :\ Poza tym, gdy rok temu kupowałam podręczniki w tej księgarni - oni tam zawsze mają wykazy książek, to zaistniała taka sytuacja: chciałam kupić podręcznik, którego na wykazie nie było, starsza pani z obsługi zaczęła się ze mną kłócić, że w takim razie w ogóle tego podręcznika nie ma, bo na pewno by go mieli itp. Doszło do dość głośnej wymiany zdań ;) Poszłam do księgarni obok granicy, kupiłam ten podręcznik, wróciłam się z nim do Centrum i zaprezentowałam tej "przemiłej" pani ze słowami, że więcej już tu nie przyjdę :) Stracili dobrego klienta :P

bog180 - podwójna siła posta? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 10:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Ja bardzo polecam sklep komputerowy na ulicyLangiewicza "Vertical" w tym sklepie obsługa jest profesjonalna a jeżeli danej części nie ma to maxymalnie za 24 h przyjdzie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2006, 10:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 sty 2006, 13:42
Posty: 98
Lokalizacja: DZG
co do kazdej firmy co osoba to opinia, co do ksiazek ja tylko w necie kupuje - z dostawa do domu lub biura


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 11:39 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
Ja nie polecam zakupów i korzystania z usług w każdym miejscu gdzie brakuje profesjonalizmu obsługujących nas osób.W dziedzinach sprywatyzowanych, gdzie jest rozwinięta konkurencja(handel i usługi) możemy wybierać. O wiele gorzej jest w "budżetówce"
( urzędy, służba zdrowia, szkolnictwo,prokuratura) tu skazani jesteśmy na monopol.
Rozwiazanie tego problemu widzę przez:
1)Prywatyzację
2)Zmianę Kodeksu Pracy polegajacą na "ułatwieniu zwalniania pracownika".
Punkt drugi moze wydać się wielu osobom kontrowersyjny, ale praktyka pokazuje , że kraje (USA , Singapur)gdzie "łatwość zwolnienia" jest największa mają bardzo niskie bezrobocie.Zasada ta mobilizuje pracowników do doskonalenia swoich kwalifikacji co jest najlepszym gwarantem otrzymania i utrzymania pracy.U nas gwarantem pracy są "znajomości " i "lizanie d... "
Ja stosuję zasadę opisaną przez Kasię 145 . Kłótnia z klientem to dyskwalifikacja każdego biznesu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 11:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
Nie wiem Kasiu... :P widocznie za malo dalas im zarobic :P
Ja tam czesto przychodze zarzucic okiem na jakies ciekawe publikacje o tematyce typowo informatycznej- wiadomo ze te ksiazki chyba sa najdrozsze -praktycznie zawsze przychodze z plecakiem :P i nigdy nikt mi nie patrzy na rece :) Moze klientow ktorzy na raz zostawiaja tam 1500zl bardziej zapamietuja :P hehe
A moze wygladalas podejzanie :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 14:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2006, 18:32
Posty: 173
Lokalizacja: Zgorzelec / Batorego
moim zdaniem nalezy omijac komis telefonow w salonie ery na daszynskiego.
1. chcialem kupic mocniejsza baterie do mojego n-gage a oni wcisneli mi slabsza.
2. chcialem sie zorietowac za ile moglbym mojego n-gage sprzedac im a oni powiedzielli ze nigdy nie kupia n-gage a po 4 dniach na ich wystawce do sprzedania lezal n-gage.

ja raczej nie bede tam juz nic kupowal. lepszy jest komis na pilsudskiego kolo banku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 14:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
od kilku miesięcy nie ma komisu w erze na Daszyńskiego - został przeniesiony na Warszawską 2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: NAJLEPSZE
Post: 17 lip 2006, 5:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Powstał nowy post. Najlepsze sklepy i firmy. Proszę, więc nie pisać na tym temacie o sklepach i o firmach, które lubimy, Piszcie o nich w nowym temacie. Zapraszam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2006, 6:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
TGV pisze:
co do kazdej firmy co osoba to opinia, co do ksiazek ja tylko w necie kupuje - z dostawa do domu lub biura

I za KAŻDYM razem dopłacasz- koszty przesyłki.
Choć- przyznaję, czasami trudno dostać coś konkretnego, w księgarni za tzw. "rogiem".

A co Księgarni Centrum.
Przyjmuja JUŻ karty płatnicze? Czy nadal -tylko gotówka?
Bardzo mnie kiedyś zniesmaczyli, gdy nabrałem ksiażek całe narecze,jak głupi -kitu i dumny dążąc do kasy, zostałem znienacka oblany kubłem zimnej wody-
"my nie realizujemy zapłaty kartami......."
Podniosło sie mi cisnienie niebezpiecznie!
:\


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lip 2006, 6:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
ale wymagający,karty płatnicze,a za rogiem może jest bankomat?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lip 2006, 7:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej
Karty w centrum akceptuja, bo sam niedawno tak placilem za ksiazke.
Nie ukrywam tez,ze nie podobalo mi sie podejrzliwe spogladanie na mnie jak na potencjalnego zlodzieja. Najlepsze bylo to,ze ja bylem sam, a w sklepie byly 4 osoby z obslugi:)
Pozdrawiam
Piotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lip 2006, 8:40 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
Mariusz pisze:
ale wymagający,karty płatnicze,a za rogiem może jest bankomat?

Hmm.....
No proszę, jaki jesteś skłonny dopłacać do "interesu'...
1%, _nie mniej_ niż zł 5-7
bo ja akurat nie "trawię" ani
Deutsche Bank,
ani PKO SA,
ani PKO BP
ani Bank-u Spóldzielczego
ani Bank WBK (chyba -Zachodni)?

i w moim odczuciu - własciciele idą na całego po linii
minimum ryzyka. I max zysku.
Ale prawdą jest i to, że maja niezłą ofertę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..