Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ZALEW
Post: 11 wrz 2006, 23:58 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 sie 2006, 15:30
Posty: 41
Lokalizacja: Zgorzelec
ksavier pisze:
Ja mam osboście zastrzeżenia do organizatorów imprezy na zalewie z dnia 19.08.06.
1)impreza płatna(5zł), mimo wielu sponsorów(dni miasta zgorzelca są sponsorowane i impreza jest darmowa)
2)Piwo Tyskie i do tego zgrozo z dużą domieszką wody(pić się tego nie dało)
3)Pod koniec imprezy ZABRAKŁO tego piwa, a własnego alkoholu wnosić nie można było.


Nie można porównywać imprezy na zalewie do dni miasta, ponieważ różnica w kosztach organizacji jest kolosalna a i zyski są nieporównywalne, sponsorzy pokryli tylko część kosztów imprezy, a uwierz mi, że koszty mimo tego, że impreza była niewielka są spore.
Napojami i garmażerką zajął się właściciel Zalewu a nie organizator imprezy! (takie są warunki ogranizacji imprezy w tym miejscu)
Mogę jedynie zapewnić ze 16.09. na vol.2 piwa nie powinno zabraknąć !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Jelenia Góra
Post: 08 paź 2006, 15:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 paź 2006, 11:12
Posty: 16
Nie polecam Salonu Gebi w Jeleniej Górze,a to dla tych którzy zamierzają połączyć się świętym węzłem małżeńskim.Szczegóły w plotkach i ploteczkach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Kaufland
Post: 26 kwie 2007, 18:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszystko pięknie gra, pięć złoty za to, że stoisz w kolejce dłużej niż pięć minut. Okazuje się, że w okolicach ostatnich świąt w tajemniczy sposób dwie kasy nie działają, a szefostwo tłumaczy się tym, że to z przyczyn technicznych. Ciekawe kto w to uwierzył: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2007, 18:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Ksavier pisz dokładnie że chodzi Ci o Ka :twisted: ufland


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2007, 18:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Renegat - przecież w tytule napisał ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2007, 18:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzięki kasia145 :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2007, 16:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:47
Posty: 4
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam,
czy od 6-ciu miesięcy nikt nie wypowiadał się na ten temat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2007, 5:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 sty 2007, 20:35
Posty: 7
Lokalizacja: Zgorzelec
Najlepszy jest sklep Reporter w Carrefurze !!! :smt044 Na zimowych "wyprzedażach mierzyłam kurtkę .....była nie dość,że ufajdana ,to jeszcze w kieszeni znalazłam paczkę Marlboro i zapalniczkę!!! To ci dopiero niespodzianka!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: SFERIS
Post: 28 kwie 2007, 9:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Niedawno do polski przyjechał mój siostrzeniec i chciał kupić kartę graficzną i pamięć RAM. Nie dość, że na RAM musiał czekać 24h, zapłacił więcej niż mu obiecano dzień wcześniej to jeszcze nikt nie chciał mu go sprawdzić na miejscu. Sferis powinien uczyć się od innych sklepów, a do tego nie jest najtańszy w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2007, 12:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
ksavier moja niedopatrzenie :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2007, 12:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 gru 2006, 12:36
Posty: 27
Ja to "uwielbiam" sklep Kaufland!!!
Na oczach kupujących młodzi ludzie wkładają do plecaków towar z półek, a kasjerki widzą ich wychodzących przez ostatnią, nieczynną kasę i szepczą do siebie między kasami.
Na moje pytanie czemu nie ma żadnej reakcji z ich strony i co tu sie w ogóle dzieje?Pani odpowiedziała-po kilku minutach milczenia i zastanowieniu się czy mi mówić czy nie-że to wina kierownictwa, że ona zarabia 700 zł i chce pracowac bo ma dziecko, że ochrona się boi, że jeden z ochroniarzy został pobity.
W sumie racja, co tu winic kobietę.Ona siedzi na kasie, a od pilnowania i zabezpieczeń w sklepie są inni, którzy dostają za to pieniadze.
Ponieważ mieszkam niedaleko tego "świetnego" sklepu robię tam czesto zakupy. Chłopcy, którzy tam kradną są mi już znajomi z widzenia. Widziałam kiedyś taką sytuację, że jeden z ochroniarzy z Kauflandu wraz z dziewczyną z kasy szli razem-prawdobodobnie z pracy, bo to było niedaleko sklepu i podszedł do nich jeden z tych chłopców. Witali sie jak starzy znajomi, a on pokazywał im co ma w reklamówce.Wyciągał dezodoranty, jakies żele do kąpieli....Mieli niezły ubaw.
Następnie widziałam chłopców, ktorzy rozmawiali w sklepie miedzy sobą, którą ukraść maszynkę, czy ta czy inną, która jest lepsza.
I można by tak pisać i pisać....
Dla mnie ten sklep - nie pod względem towaru czy obsługi, ale tego złodziejstwa, na które ktoś pozwala i przymyka oczy - to jedna wielka porażka!!!
Może ja jestem głupia ze robie tam zakupy i płace za nie?
Podobno w sklepie zmieniła się ochrona i kierownik - tak słyszałam, ale ciekawe czy to coś zmieni.
Tego nowego "tajniaka" chroniarza krążącego między półkami i oglądającego towar znam już na pamięć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2007, 14:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
e tam, nie twoj cyrk, nie twoje malpy. Okazja czyni zlodzieja, jak ochrona nie jest w stanie upilnowac towaru a kierownictwo nie umie sobie poradzic z tym procederem to winni poszukac sobie nowej pracy. Ale o to niech sie juz wlasciciel obiektu sie martwi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Dzięki
Post: 28 kwie 2007, 14:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziękuję rsd za wyczerpującą informację. Prawda nie nasz cyrk nie nasze małpy, ale dlaczego my płacimy, a ktoś nie i właśnie dla tej zasady ktoś powinien to ukrucić. Postaram się skontaktować z kierownictwem Kaufland-u i przedstawić ten proceder, może nie wiedzą co sie dzieje za ich plecami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2007, 21:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
A oto "ciekawostka" z naszego Kauflandu :lol:
Komentarz dopowiedzcie sobie sami :grin:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: kaufland
Post: 06 maja 2007, 11:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 kwie 2007, 11:00
Posty: 70
Lokalizacja: stąd
co do kauflandu to jakiś czas temu sama byłam ostro przerażona sytuacją ,jaką tam dostrzegałam
łebki którzy tam kradli (skądinąd dobrze mi znani) niemal zamieszkali w obiekcie, stając się jego elementem stałym, niezbyt dobrze się jednak kojarzącym
pomijam interes sklepu itp., mnie porażał fakt, że chłopaki mieli ciche przyzwolenie (a słyszałam że także niepisaną umowę) z ochroniarzami na bezkarną kradzież
ja sama jak tylko widziałam-dawałam cynę ochroniarzom co, jak i gdzie-a co oni z tym zrobili to już kwestia ich sumienia i rzetelności

często bywam w kauflandzie, i ku mojej radości widzę że ukrócili łebkom możliwości- już tam nie "mieszkają", i-przynajmniej ja nie widziałam- nie kradną już na potęgę, jak to było wcześniej

a co do zachowania w takiej sytuacji(na przyszłość)- pisać do dyrekcji w zgorzelcu chyba nie ma sensu, bo skoro klienci widzą co się dzieje, to dyrekcja też na pewno widzi

chyba lepiej napisać do centrali- tam pewnie pojęcia o tym nie mają-i powinni zadziałać ostro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..