Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 paź 2007, 22:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Moja pozycja roszczeniowa była i będzie.Dlaczego? to już wam wcześniej pisałem. Dlaczego mam się nie domagać czegoś co robię z pasją co wypaliło i było dla wszystkich.A wam się wydaje że nie?.To w końcu dziesięć lat.Wy wogóle nie piszecie i nie odpowiadacie merytorycznie.To co ja piszę, do was nie trafia.Kręcicie opinią jak się da, aby tylko uderzyć.Może kiedyś zabrałem wam z pod nosa jakaś panienkę? Dlatego co bym nie odpisał będzie zawsze żle.Szkoda już mojego czasu i energii.I tak już was nie przekrzyczę.
Ujadajcie dalej.
Rozliczenia przyjdą wcześnie czy póżniej.
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2007, 22:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Cytuj:
Organizatorzy i wolontariusze podniecają się faktem, że grecka impreza powinna wyglądać jak Jakuby.


Przykro mi to mówić, ale jedyną osobą która tu się podnieca jesteś Ty. Mi osobiście nawet przez myśl nie przeszło, że grecka impreza ma wyglądać jak Jakuby (a wolontariuszem jestem, jeszcze). Co ważniejsze nawet nie może wyglądać bo inne są cele tych imprez. Przyszłoroczne Jakuby też pewnie będą inne, a to dzięki temu, że zajmuje się tym grupa ludzi każdy wnosi coś od siebie.

Cytuj:
Wymyślenie imprezy pt. Festiwal Kultur czy Festiwal Bałkański w których ewentualnie i łaskawie znajdą się elementy greckie są poniżeniem naszej nacji, zepchnięciem w kąt i zdewaluowaniem idei przedstawicieli rady sprzed lat powołujących uchwałę o powołaniu Festiwalu


Wiesz wciąganie w to ksenofobizmów jest co najmniej niestosowne i raczej poklasku nie znajdzie.

Cytuj:
Bo kogoś się nie lubi, bo był politykiem?


Zdziwiony ? Ja jakoś nie...

Cytuj:
Jak można rezygnować z takiego dorobku i wymyślać coś co nie jest sprawdzone i nie wiadomo czy wypali?


Tu należy odpowiedzieć pytaniem: A jaka była gwarancja, że Festiwal Grecki wypali? Żadna. Nie pamięta wół jak cielęciem był? Żaden to argument. Zawsze coś się kiedyś zaczyna i zawsze istnieje niebezpieczeństwo porażki.

Cytuj:
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w samym PO jest frakcja.
Przewodniczący Rady, burmistrz Baranowski, którzy mnie zapewniali, że mają problemy z Groniczem


Rozbrajająca szczerość, za która chyba wszyscy musimy Ci podziękować.

Cytuj:
Może kiedyś zabrałem wam z pod nosa jakaś panienkę?


Z całym szacunkiem, tak atrakcyjny nie jesteś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2007, 22:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
nikos

Cytuj:
Dlaczego mam się nie domagać czegoś co robię z pasją co wypaliło i było dla wszystkich.


Problem polega chyba na tym, że Ty nie raczysz dostrzec tego, że większość z piszących w tym temacie uważa inaczej.
Być może dla Ciebie i garstki Greków impreza ta była udana,..dla mnie osobiście trąciła kiczem i z faktu, że już jej nie będzie, a będzie w to miejsce inna, być może ciekawsza impreza, cieszę się ogromnie. :grin:

Cytuj:
To co ja piszę, do was nie trafia


I vice versa,...nie ma w Twoich wypowiedziach nawet śladu skromności i zwykłego, ludzkiego wstydu z tego powodu, że tak wielu ze zgorzelczan nisko oceniała i ocenia organizowany przez Ciebie Festiwal Grecki!!!

Cytuj:
Ujadajcie dalej.


I to krótkie zdanie niech będzie symbolem Ciebie i Twojego podejścia do nas, mieszkańców Zgorzelca oraz opinii publicznej jako takiej!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2007, 6:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 wrz 2005, 17:01
Posty: 59
Nikos:
Cytuj:
Może kiedyś zabrałem wam z pod nosa jakaś panienkę?


Nareszcie sie obnażyłeś w całej swojej okazałości. Jak zabrakło aargumentów to i d..a dobra. Zero skromności, pokory, wewnętrznej i zewnętrznej kultury. Rzeczywiście szkoda czasu na twoją osobę. Żegnam, z wielką satysfakcją że wyszło wreszcie szydło z worka :smt096


Ostatnio zmieniony 18 paź 2007, 8:54 przez Andrzej Z., łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2007, 8:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 mar 2007, 8:59
Posty: 35
Lokalizacja: Zawidów
Hej Nikos!
Niezły jesteś, ale, że nie rozumiesz górnolotnych myśli, to napiszę prosto.
Dobrze, że Burmistrz nie da więcej pieniędzy na Twoją prywatną imprezę. Napisz projekt dla Uni Europejskiej, 20% poszukaj po sponsorach (np. Twoja prywatna firma) i działaj chłopie. Oni czekają na takie ciekawe, międzynarodowe pomysły kulturalne. W internecie znajdziesz wszelki potrzebne informacje.
Podobało mi się, jak napisałeś, że Pani Letza (ówczesny dyrektor MDK-a) została zwolniona, ponieważ stworzyła frakcję polityczną przeciw Burmistrzowi. Wiesz, całe szczęście że nie żyjemy w Korei Północnej, bo poszłaby do obozu wraz z całą rodziną. A dla Ciebie Nikos nie do pomyślenia, żeby ktoś miał inne zdanie, niż władza.
Mógłbym tak czepiać się każdego Twojego zdania i udowadniać, że pachnie mi tu tylko głupotą, ale pozwolę sobie dokończyć tylko jednym. Słuchaj:
Uważam, że jesteś głównym winowajcą kulturalnej pustki, jaka panowała porzez tyle lat w Zgorzelcu i z trudem się odradza. Twoja działalność, wraz z koleżkami, spowodowała, że została rozbita bardzo dobrze zintegrowana grupa, która tworzyła kulturę niszową dla kilkuset osób. Jest to bardzo trudne i trzeba mieć w sobie wiele pasji, aby wytrwać w tej sile. MDK stracił cały swój rozpęd i nawet nieliczne jednostki nie potrafiły go na nowo kulturalnie wskrzesić. Spowodowałeś, że w MDK zrobiło się niebezpiecznie, zwłaszcza w soboty. Nie daj Boże, jak odbyła się jakaś impreza, kiedy Twoje łyse, naćpane klienty musiały bic kolega, bo on być inny. Sam dostałem kiedyś na Marleykach.
Cieszę się, że tak ładnie wszystko się Tobie odwróciło, a jak będziesz dalej się rzucał, obrażał, to będzie Tobie coraz gorzej szło i przesiądziesz się z Mercedesa na latający dywan i odlecisz stąd w siną dal.
Ahoj!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2007, 8:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
nikos pisze:
Może kiedyś zabrałem wam z pod nosa jakaś panienkę? Nikos


A pisałem Nikos wcześniej - daj sobie już spokój , bo tylko się wygłupisz...
Ja to naprawdę z dobrej woli pisałem ;)

btw - aż taki macho to z Ciebie nie jest ;) Nie dodawaj sobie otuchy - mój kolega tak zwykł mawiać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2007, 10:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 17:44
Posty: 169
Lokalizacja: Zgorzelec
buhehehehe no nie moge obraził nam się Nikos i Festiwalu nie będzie, chcieli mu bezczelnie dać tylko 40 tyś zł, a firma ponoć pręznie działająca i zaradna... ale poco się wysilać najlepiej niech miasto rzuci całą kwote i bedzie spokój...

Szkoda słów na to rozpaczliwe gadanie, zaraz jeszcze powie że getto Grekom juz miasto zaczeło tworzyć.
Mnie tam jakoś nie jest smutno z powodu braku festiwalu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2007, 13:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Nikos żałosny jesteś w tych swoich tekstach.
Andrzej Z. pisze:
Teraz masz okazję zorganizować wszystko sam, od podstaw, bez pańskiej łachy i pokazać swoje zdolności menadźerskie. Masz możliwość udowodnienia wszystkim, że pomimo tego wszystkiego potrafisz Zrób sam festiwal i pokaż żeś Grek z jajami.

I to jest propozycja abyś nie oglądając się na żadnych przeciwników politycznych zrobił coś, co przysporzy Ci splendoru, chwały i pieniędzy.
Obracasz się przecież w światku artystycznym i pewnie wiesz, że od wielu, wielu lat festiwal w Opolu (gdzie masz siedzibę firmy) czy w Sopocie jest imprezą biletowaną, na którą bilety rozchodzą się w przedsprzedaży. Skoro więc Ty jesteś taki pewny super jakości swojej imprezy, to dlaczego nie organizujesz imprezy biletowanej, na której mógłbyś zarobić? Ano dlatego, że niestety impreza była słaba, nastawiona na minimalne wydatki, a maksymalne dochody. Dawanie całej kasy na organizację Twojej imprezy to była totalna porażka. A gdzie Twoja zaradność i umiejętności marketingowe.
nikos pisze:
Festiwal Piosenki Greckiej był trafionym przedsięwzięciem, promował nasze miasto

Może się powtórzę, bo pisałem o tym w innym temacie, ale nie powołuj się na promocję miasta, bo miało to miejsce tylko raz do roku. Program Kawa czy herbata, w którym występowałeś był nadawany w tak atrakcyjnych godzinach, że ludzie go oglądali będąc w pracy a młodzież będąc w szkołach.
Skoro obraziłeś się na władzę, to zabierz zabawki i jedź do innego miasta ze "swoim" festynem. Jeżeli uważasz, że Ty i tylko Ty potrafisz zorganizować taką imprezę, to jesteś w błędzie. Pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, a wypalonych są setki a nawet tysiące.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 paź 2007, 23:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
O czym wy piszecie????
Przecież pieniądze (150 tys.) są, a raczej były potrzebne na utrzymanie pewnego poziomu imprezy. Jaka ona była, taka była, ale była, a teraz cytując Kononowicza nic nie będzie.
Druga sprawa. Na jakim wy świecie żyjecie - Festiwal Piosenki Greckiej imprezą biletowaną????? Porównanie do Sopotu czy Opola?????? Bez jaj!!!! Zresztą były już próby organizacji imprez biletowanych w zgorzeleckim amfiteatrze ( Lady Punk, Ich Troje), który notabene nie jest przystosowany do tego typu koncertów.
Trzecia sprawa. W obecnych czasach i na naszym terenie satysfakcjonującej kwoty od sponsorów nikt nie uzbiera choćby nie wiem co, a teksty, że to Nikosa prywatny festiwal to gruba przesada. Także dajcie spokój. Trzeba chyba zakończyć temat tak jak zakończył się Festiwal Piosenki Greckiej w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 paź 2007, 10:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2007, 9:07
Posty: 7
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja też osobiście sie cieszę że nie będzie tego festiwalu. Już wolę żeby nic nie było, niż taka tandeta w którą pompuje się publiczne pieniądze. A biletowaną imprezę jak chce Nikos organizować, to może przecież wynająć halę sportową.
Jestem zażenowana i zdegustowana zachowaniem Nikosa. Ten ostatni jego post to wycie i skowyt, ujadanie, bez honoru. Wstyd przynosi sobie takim obrzucaniem błotem . Biedny, pozostało mu tylko popłakanie się. Jak babie :grin:
Niech teraz pocieszą go Adrian, kolega Wojtków, i ci wszyscy którzy tak dla niego wyczyścili pole 10 lat temu w MDK.
I tutaj panie Nikos nie chodzi o
Cytuj:
Może kiedyś zabrałem wam z pod nosa jakaś panienkę?

ale o bezsensowność dawania funduszy dla ciebie n a tą imprezę oraz o pamięć jak żeś potraktował Wiesławę Letze, która wcale nie tworzyła przeciwnej frakcji politycznej tylko nie zgadzała sie na pański wyszynk w MDK. I dlatego poleciała. I my tego NIGDY nie zapomnimy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2007, 15:03 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 01 sie 2007, 17:50
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja jestem ciekawy jak ostatecznie w budżecie wygląda sprawa finansowania Festiwalu?
Czy ktoś wie coś na ten temat ?
:roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2008, 17:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

W gazecie Wojewódzka z dnia 31 12 2007 roku w rozmowie z burmistrzem Zgorzelca Rafałem Groniczem dowiadujemy się
cyt:
"Nastąpi pożegnanie z festiwalem piosenki greckiej,gdyż nie udało nam się porozumieć z dotychczasowym organizatorem festiwalu.Nie widzę z jego strony woli do takiego porozumienia"

Niestety muszę do tych zdań się odnieść.Są to nieprawdziwe fakty, kłamliwe ,i sugerują że to ja nie chcę tego festiwalu robić ,a jest dokładnie odwrotnie.Jak już pisałem i mówiłem na ten temat sporo wcześniej, przypomnę-
-21 sierpnia spotkałem sie z Panem Groniczem który zaproponował 50.000 zł na organizację XI festiwalu.
-Ja się na tą kwotę nie zgodziłem gdyż ja nie będę obniżał pożiomu tej imprezy.
-Przypomnę że że na I festiwal w 1998 roku Rada miasta przeznaczyła 40.000zł.
-Zaraz po tym Pan vice burmistrz Baranowski w rozmowie telefonicznej oświadcza mi że porozmawiają w szerszym gronie z burmistrzem i dadzą mi znać za kilka dni ,i żebym nic nie robił.
-31 sierpnia zwołuję konferencję prasową i przedstawiam fakty na ten dzień.
-Następnie jestem wezwany do przewodniczącego rady Pana Bilińskiego na rozmowę.
I znowu pada zapewnienie iż Panowie Baranowski i Biliński przekonają burmistrza aby się spotkać i dojść do kompromisu.....Do dzisiejszego dnia nie było żadnego zaproszenia ani rozmów.
To kto nie chce tego festiwalu?Zamiarem od początku żądzących było zaprzestać jego organizacji po X EDYCJI.
I takie są fakty.
Pozdrawiam Nikos


Ostatnio zmieniony 04 sty 2008, 8:49 przez nikos, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2008, 18:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Nikos - coś Ci się zdublował ten napisany przez kogoś innego tekst ;)

A poza tym to przecież my to już wiemy - tak samo jak i to , że podrywasz nam dziewczyny i dlatego jesteśmy tacy złośliwi ;)

Po co odgrzebujesz trupa? Tu żałobników nie było chyba zbyt wielu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2008, 22:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Rozumie słabość w języku polskim ale "żądzących' w obu kopiach to miało być "żadlących" czy to celowe określenie "żądu"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2008, 23:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
Trochę szacunku proszę, w końcu greka jest dużo starsza od polszczyzny. I wydaje się, że ma swoje prawa,... tak jak Nikos...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 85  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..