Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lis 2007, 11:04 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Ciekaw jestem waszej opini na temat tej publikacji. Czy jesteśmy gotowi w pełni zaakceptować fakt istnienia mniejszości seksualnych w naszym społeczeństwie. Co myślicie o pomyśle wprowadzenia tej pozycji książkowej jako lekturę uzupełnijącą w liceach.

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... olna_.html


Ostatnio zmieniony 28 sie 2010, 15:12 przez menelopa, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2007, 11:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
wg innego artykułu za 125 tys. lat chromosom Y zostanie tylko wspomnieniem... czyli problemu nie będzie ;) i wszyscy, pardon, wszystkie będą równe :D

http://wiadomosci.onet.pl/1647456,16,item.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2007, 11:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
menelopa pisze:
Czy jesteśmy gotowi w pełni zaakceptować fakt istnienia mniejszości seksualnych w naszym społeczeństwie.



Poczekajmy na opinię MłodziAndrus he he he.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2007, 12:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Ernesto pisze:
Poczekajmy na opinię MłodziAndrus he he he.

a co? chciałbyś mu dokopać czy poznać jego opinie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2007, 13:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
Widzę że wesołkowie atakują... nie jesteśmy gotowi na zaakceptowanie istnienia "mniejszosci seksualnych" gdyż takie coś nie istnieje jest to zwykłe wynaturzenie a jeżeli chcą je w sobie podtrzymywać to niech robią to w swoim mieszkaniu a nie w szkole.
Dlaczego mamy uczyć dzieci jak wygląda seks lesbijski i gejowski? Jak powiedzieć rodzicom, że jestem gejem? Jak zachować się wobec kolegi geja? Lepiej uczyć dzieci i młodzież filozofii, podstaw ekonomii i przedsiębiorczości czy też historii i tradycji regionu.
PS : Admin, co to ma wspólnego z naszym miastem??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2007, 14:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
tadam pisze:
Ernesto pisze:
Poczekajmy na opinię MłodziAndrus he he he.

a co? chciałbyś mu dokopać czy poznać jego opinie?



Znam jego opinię na ten temat, własnie ja wyłuszczył , stając się już mega monotematyczny.
Dlaczego dokopać?
Błaznów zabijano na końcu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2007, 14:38 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Andrus pisze:
Lepiej uczyć dzieci i młodzież filozofii

Platon był homoseksualistą
Andrus pisze:
PS : Admin, co to ma wspólnego z naszym miastem??

Zakładam, że chodzisz jeszcze do gimnazium ale pewnie już słyszałeś, że w naszym mieście mamy liceum ;) Jeżeli ta książka wejdzie do zbioru lektur uzupełniających to niebawem będziesz miał możliwość spotkania się z jej treścią na lekcjach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2007, 14:58 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Zdaniem kawalera pomysł jest w miarę rozsądny. Taki fakt społeczny istnieje nie tylko w naszym kraju, ale też i w innych. Z punktu widzenia rodzica ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo jeszcze nie zdążyłem stworzyć żadnego mini Alexa, jednak sądzę, że każdy rodzic postawiony przed problemem dziecka (niezależnie od wieku) homoseksualnego może mieć problemy z zaakceptowaniem tej informacji.

Ludzie mimo to powinni wiedzieć, że czyjeś upodobania homoseksualne nie są czymś złym tylko zjawiskiem międzyludzkim. Tzw. udziwnienia w życiu seksualnym ludzi są naprawdę skrajne, zapewne dużo w tym temacie może powiedzieć nie jeden sprzedawca w sklepie erotycznym (sex shopie).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2007, 15:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
aleksander pisze:
Ludzie mimo to powinni wiedzieć, że czyjeś upodobania homoseksualne nie są czymś złym tylko zjawiskiem międzyludzkim.

właśnie, problem jest w tym, że homoseksualizm postrzegany jest jako "upodobania" często wręcz jako dewiacja, czarny lateks, pejcze, zameczki błyskawiczne itp.
Ale co śmieszniejsze "awangarda" polskiego (i europejskiego) homoseksualizmu nie stara sie tego obrazu zmienić. Osobiście odnoszę wrażenie, że niektórym na tym bardzo zależy - im większa zadyma tym lepiej - co oczywiście szkodzi zwykłym (normalnym) homoseksualistom, którzy rykoszetem dostają, że się tak wyrażę, po doopie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2007, 16:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
Sa też inni twórcy filozofii niż Platon, choć do niego nic nie mam
Czy wejdzie do liceum czy nie wejdzie - gdybania
tadam zgodze się homosie chcą aby postrzegać ich za uciśnionych.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2007, 17:52 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Andrus: w ramach informacji - homosie - to określenie mogące urazić osoby homoseksualne, więc zważaj na słowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2007, 16:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 gru 2006, 15:15
Posty: 60
Lokalizacja: Zgorzelec
aleksander pisze:
Andrus: w ramach informacji - homosie - to określenie mogące urazić osoby homoseksualne, więc zważaj na słowa.

nie no coś nowego, jest to zdrobnienie....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2007, 17:23 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
O_o? Ty jestes powazny? Nie dostales bana zeby go obchodzic, to ma byc swego rodzaju kwarantanna zebys sie zastanowil nad swoim postepowaniem.
Za takie numery juz powinien byc permban.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2007, 1:05 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Przezylem wiele lat edukacji.
Czy takie glupoty byly mi potrzebne? Nie.
Czy w ogole mnie interesowalo 2ch calujacych sie panow, i czy chcialbym ich ogladac w ksiazce? Nie.
Czy dzieki temu bylbym madrzejszy czy lepszy? Nie.
Czy za to jakis kolejny madry pedagog kazal by mi cos z tego wykuc? Z pewnoscia by sie znalazl.
Wiec wydaje mi sie, ze jest to potrzebne jak lornetka slepemu. Ale rozumiem ze temat chwitliwy, na czasie, trendi i w ogole. Ogolnie rzecz biorac, mlodzierz ma i tak teraz tyle parad gejowskich w TV ze wcale nie musi szukac tego w podrecznikach. I nic nie mam do gejow. Tylko niech mi przed domem sie nie obnosza ze swoja innoscia/choroba. Jak ja mam grype to nie skanduje "Mam grype! Nikt mnie nie zauwaza! JEst mi zle! Ojejujeju!!!".
O chorobach mozna z reszta juz w niektorych ksiazkach poczytac. Nie trzeba wcale pisac nowych.

aleksander - troche przesadziles z ta uwaga ad. homosie. Mowiac "ludziki, biedni, nieudacznicy" itd. itp. tez kogos mozna urazic, a nie widzialem zeby uwagi byly by nie uzywac na forum. Troche luzu proponuje i dystansu (w koncu chca byc traktowani normalnie - wiec witamy w normalnym swiecie - bez marudzenia, stekania i zalu).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2010, 9:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Co o tym powiecie?
http://www.nacjonalista.pl/wiadomosci.p ... 013&licz=1
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..