Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2010, 19:55 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Witam serdecznie.
Nie zamierzam się rozpisywać o sobie. Typuję mecze od dłuższego czasu. Dziwi mnie, że większość gra tzw. "taśmy" na AKO. Najlepszą metodą są "single" zatem przedstawię swoje propozycje na dzisiejszą nockę z NBA. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania związane z tematem z chęcią odpowiem. Najmocniej czuję się w koszykówce, ale posiadam dostęp do for z informacji o kontuzjach, itp. z piłki nożnej, itd... Jednak skupiam się na swoich typach.

Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers
Typ: 2 (-7.5)
Kurs: 1.65
Bukmacher: betgun
Stawka: 3/10

Analiza i Info: Napiszę tylko tyle. Detroit grają dzień po dniu. W Detroit nie zagra drugi strzelec Rodney Stuckey 62 mecze, średnio: 17.1pkt, 4.3 zb, 5.0 as). Pod znakiem zapytania stoi występ Tayshaun Prince (35 mecze, 12.4, 4.9, 2.7), Ben Wallace (60 meczy, 5.3, 9.1, 1.6), Chris Wilcox (34 mecze,4.5,3.4,0.4). Gdyby Detroit grali z przerwą, to jeszcze można by było się zastanawiać, ale Cleveland w gazie i przekonali się ostatnio o tym Bostończycy, którzy momentami nie istnieli przy Kawalerii. W ostatnim meczu rozgrywanym w Cleveland między tymi zespołami drużyna LBJ przegrywała -21, jednak konsekwencja od drugiej połowy i niwelowanie strat pozwoliło odnotować zwycięstwo 7 punktami Kawalerzystom.
Cavs nadal bez Shaqa, jednak jak dla mnie to działa tylko na + dla ekipy gości. Oby tylko LBJ i spółka mieli skuteczność oraz chęci do ogrania rywala, to handi pokryją.
Cavs po prostu nie zawaham się użyć tego słowa - najlepsza drużyna na chwilę obecną w NBA. A podrażnieni po ostatnim meczu u siebie, gdzie przegrywali nawet -21 i odrobili te straty wygrywając +7, to teraz nie powinni zlekceważą przeciwnika. Tym spotkaniu zawsze towarzyszy smaczek. Można traktować mecze pomiędzy tymi ekipami jako walkę, niczym w PO. Ale przy tej walce może zabraknąć sił Detroit, bo są dzień po dniu i grali z Bostonem i był nawet moment, że przegrywali ok 30 punktów! A Boston kilka dni wstecz z Cleveland przegrał na ich parkiecie.

GL

Memphis Grizzlies - Chicago Bulls
Typ: 1 (-9.5)
Kurs: 1.75
Buk: betgun
Stawka: 3/10

Analiza i Info:
Na podwójne nieszczęście Byków składają się dwa fakty,
1: Memphis w formie,
2: Braki w składzie:
Derrick Rose - lider - 64 mecze, średnio: 20 punktów, 3 zbiórki, 7 asyst
Luol Deng - 62 mecze, średnio 18 punktów, 7 zbiórek, 2 asysty
Joakim Noah - 50 meczy, średnio 10 punktów 11 zbiórek i 2 asysty
Kirk Hinrich- 58 meczy, średnio 10 punktów, 3 zbiórki, 4 asysty.

Zatem dodając fakt, że Chicago na wyjazdach ma bilans 12-21, a Memphis u siebie 20-15.
Memphis bez:
Ronnie Brewer 54 mecze, średnio 9.3 3.4 2.8
Pod znakiem ? są:
Marc Gasol 67 14.8 9.5 2.4
Steven Hunter 21 2.5 2.0 0
Mimo nawet, gdy nie zagra Gasol i wystawią ciekawą linię handi warto się skusić na ten typ. Po prostu w Chicago nie będzie nikogo od zdobywania punktów i zbierania.
Memphis ostatnie 10 meczy, to bilans 6-4, a Byki 2-8.
GL



Dodatkowo wg. mnie ciekawy typ na noc z NBA, to jest jeszcze
Indiana Pacers - Charlotte Bobcats
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Betklass
Stawka:3/10

Analiza i Info: O wiele lepiej prezentują się goście od kilku spotkań. Kurs pewni taki, bo Bobcats na wyjazdach słaby bilans 10-23 Indiana u siebie bilans 14-16. Charlotte musi ogrywać takie zespoły, bo są na 6 miejscu konferencji wschodniej z bilansem 34-31, za plecami czają się Miami (35-32) i Toronto (32-33).
W prawdzie Bobcats bez Gerald Wallace ( 62 mecze, 18.5 pkt, 10.4 zb, 2.1 as).
Indiana o nic w tym sezonie nie walczy, bo są na 14 miejscu z bilansem 21-45. W ostatnich 10 meczach Indiana bilans 2-8 i 2 porażki z rzędu, a Bobcats 7-3 i seria 6 zwycięstw z rzędu.
Dodatkowo Charlotte Bobcats morale pewnie poszły w górę po tym jak w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Orlando Magic, które błyszczało formą. Bobcats grają fajną zespołową koszykówkę, ale przede wszystkim grają obroną. Na wyjazdach pozwalają rzucać rywalom tylko 96 punktów, gdzie Indiana przed swoją publicznością traci 101 punktów. Na wyjazdach z zespołami swojej konferencji Bobcats mają bilans 20-19, a Indiana 16-24 na swoim parkiecie z zespołami ze wschodu. Dodatkowo na ławce Bobcats jest dobry trener Larry Brown.

GL


Oby nowe miejsce na nowe typy i nie musiał z rana zaznać na czerwono, bo często mam, że podając typy w nowy miejscu brak szczęścia. Jednak nie piszę pierwszy raz na tym forum, więc oby było dobrze.

Pozdrawiam i powodzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2010, 20:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Kurde szkoda że tego nie wysłałeś wcześniej jak stacjonarne firmy były otwarte:D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2010, 21:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
nooo, temat w sam raz dla mnie :) Przez bukmacherke juz teraz moge powiedziec ze bede zyc 10 lat krocej, bo tyle nerwow co ja na tym zjadlem to az szok... Co prawda od 3 tygodni mam detox (a co!), do stsa nie chodze od czasu, jak mnie barca zrobila w ch... w meczu ze stuttgartem, ale "na sucho" zawsze mozna potypowac.

Typy z sts.pl, bo wlasnie w STSie gram (gralem?) regularnie.

Barcelona - Stuttgart (+1) 1 1.65
Po tym co Messi zrobil z Valencia nie widze innej opcji, jak powtorzyc to w meczu z Niemcami.

Stuttgart (strz./nie strz.) 2 1.80
Wydaje mi sie ze Stuttgart postawi autobus w polu karnym i ograniczy sie do rozbijania atakow Barcy. Istnieje ryzyko wyprowadzenia skutecznej kontry, ale prawde mowiac malo prawdopodobne mi sie to wydaje.

BOR - OLY (bedz.rz.karny T/N) 1 3.40
A tu z kolei mysle, ze bedzie walka na calego, i ze karny jest calkiem prawdopodobny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2010, 21:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Wiecie może panowie kiedy otwierają "Fortunę" na warszawskiej ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2010, 23:54 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Na wstępie... Bardzo mnie cieszy, że jest kilka osób, które obstawiają mecze.
Jednak dla leniwców polecam grę w internetowych bukmacherach. Są lepsze kursy niż w ziemniakach.
Do tego apeluję. Granie na AKO nigdy nie przyniesie sukcesów. Przerabiałem, to... Szczególnie na początku mnie to kręciło. Niesmak pozostawał, gdy czekasz na ostatni mecz, który zamyka kupon, a np. kurs 1.20 zawala całą sprawę. Dlatego od jakiegoś czasu tylko same single i na prawdę polecam internetowe buki.
Renegat pisze:
Kurde szkoda że tego nie wysłałeś wcześniej jak stacjonarne firmy były otwarte:D:D

Mam nadzieję, że grasz singlami?

Blair pisze:

nooo, temat w sam raz dla mnie Przez bukmacherke juz teraz moge powiedziec ze bede zyc 10 lat krocej, bo tyle nerwow co ja na tym zjadlem to az szok... Co prawda od 3 tygodni mam detox (a co!), do stsa nie chodze od czasu, jak mnie barca zrobila w ch... w meczu ze stuttgartem, ale "na sucho" zawsze mozna potypowac.

Domyślam się, że grasz kupony... Proponuję zmienić styl grania i odczujesz różnicę. STS i inne ziemniaki właśnie żywią się takimi klientami, owszem - internetowi tez. Szczególnie są to osoby, które myślą, że uzyskają wysokie AKO i będą bogaczami... Jednak czas szybko weryfikuje takie plany ;) A granie jakiegoś hokeja 2 ligi Szwedzkiej, to już parodia...
Panowie... nie gramy nigdy po samych statystykach i kursie! Wiele czynników trzeba brać pod uwagę. Szczególnie w piłce nożnej - chociażby, dla większości głupota, ale - pogoda. Dlatego przy piłce nożnej dużo czasu trzeba tracić na analizę. W koszu mogę poświęcić tyle samo, ale dla mnie to coś co lubię robić. Piłka mnie tak nie kręci, a oglądać później mecz koszykówki, który się zagrało, to czysta przyjemność.
Co najważniejsze. Nie proponuję grać codziennie. Chyba, że ktoś siedzi w jednej lidze, dyscyplinie i jest pewien jakiegoś meczu, to tak. Mniej wtedy boli. Ale szary typer co może wiedzieć o 2 lidze hokeja? Najlepiej zająć się jedną dyscypliną ligą i wszystko będzie w porządku.
Nie ukrywam... Śmieszą mnie właśnie takie wypowiedzi, że Barca to ku*** na necie pełno można znaleźć takich opinii, bo przecież popsuła kupon na AKO 7.xx... Tylko kto rusza kursy za 1.20? Dla mnie kurs na singla, który warto rozpatrzyć zaczyna się od 1.60+. Nigdy niżej.

Wielu myśli, że przyszedł "świeżak" i będzie pouczać osoby, które grają od 'x' czasu.
Sam również gram od 'x' czasu. I dlatego zawsze będę powtarzać - nie grać na AKO.


Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 23:59 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 10:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
na stuttgart - barcelona kurs byl o ile mnie pamiec nie myli w granicach 1.70, takze nie bylo tak zle... zeby oplacalo sie grac single to trzeba juz jakies konkretne stawki inwestowac, a niestety obecne pustki w portfelu i na koncie raczej na to nie pozwalaja. A zreszta co ja gadam - detox! ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 10:39 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Cavs - 4 kwarta i wszystko jasne
Memphis - nie mogę z tym meczem się pogodzić. Było +20 dla Memphis... Trener gospodarzy sięgnął po rezerwy i Byki nadrobiły swoimi głębokimi rezerwami, bo żaden z tej 4 nie wystąpił.
Boby... skuteczności brak... A Grenger za późno doznał kontuzji, bo w samej końcówce 4 kwarcie zerwali się Boby, ale było za późno.
Myślę, że odrobimy i czerwony start przykryję zielenią.

/EDIT: Na zero wyszedłem grając -4.5 Lakers @ 1.70. Dlatego warto grać u internetowych, bo zawsze można zrobić kontrę.

@ Blair - taka przerwa służy ;) Jak wrócisz, to się odezwij w temacie, to zawsze można obgadać jakieś typy.


Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 10:44 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 11:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
PrzecPolitWSpor pisze:
Wielu myśli, że przyszedł "świeżak" i będzie pouczać osoby, które grają od 'x' czasu.
Sam również gram od 'x' czasu. I dlatego zawsze będę powtarzać - nie grać na AKO.


Wie co mówi...aż brodę zapuścił... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 13:41 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
jaro28 pisze:
PrzecPolitWSpor pisze:
Wielu myśli, że przyszedł "świeżak" i będzie pouczać osoby, które grają od 'x' czasu.
Sam również gram od 'x' czasu. I dlatego zawsze będę powtarzać - nie grać na AKO.


Wie co mówi...aż brodę zapuścił... 8)

A Ty się wszystkiego czepisz. Proszę nie robić w moim temacie OT ;)

Z PLK na dziś widzę:

Sportino Inowrocław - PBG Basket Poznań
Typ: 2 (-6.5)
Kurs: 1.70
Buk: betgun
Stawka: 5/10

Sportino po tym sezonie opuści Polską Ligę Koszykówki i gra już tylko o w miarę pozytywne pożegnanie się z ligą. PBG Basket Poznań tymczasem jeszcze walczy o jak najwyższe miejsce.Drużyna Sportino Inowrocław po ostatniej porażce w Jarosławiu nie ma już żadnych szans, aby w obecnych rozgrywkach utrzymać się w ekstraklasie.
Wojciech Szawarski (Poznań) o spotkaniu powiedział: Wojciech Szawarski, rzucający PBG Basketu Poznań: Nie lekceważymy Sportino i nie jedziemy do Inowrocławia tylko na wycieczkę. Drużyna ta, mimo że nie utrzymała się w ekstraklasie, zapewne będzie zmobilizowana. Na pewno będzie chciała godnie pożegnać się z ligą. My jeszcze mamy o co walczyć.
W I rundzie Poznań u siebie wygrał 80:72. Jednak w obu ekipach doszło do roszad. Najbardziej stracili gospodarze dzisiejszego meczu. Z klubu odeszli Scott, Anderson, Ibrahim - oni stanowili o sile tego zespołu. W tamtym meczu zdobyli łącznie 38 pkt. Sportino opiera się głównie teraz na Day - Rosnowski.
Poznań lepiej radzi sobie pod okiem nowego trenera. O wiele lepszy skład. Myślę, że powinni spokojnie pokryć handi, tym bardziej, że morale pewnie poszły w górę w drużynie PBG, bo w ostatnim meczu wygrali z rewelacją rozgrywek AZS Koszalin 94:92.


AZS Koszalin - Trefl Sopot
Typ: 2 (+8.5)
Kurs: 1.70
Buk: betgun
Stawka: 2/10

--------
NBA wstępnie:

Charlotte Bobcats - Oklahoma City Thunder; 2 @ 1.80
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers; 1 (-11.5) @ 1.75
Golden State Warriors - New Orleans Hornets; 1 (-1.5) @ 1.75
Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks; 2 (-2.5) @ 1.70
Utah Jazz - Minnesota Timberwolves; 1 (-13.5) @ 1.75

Czy coś wybiorę i zagram? Zależy od PLK. Wtedy coś skrobnę o danych meczach.

Pozdrawiam, powodzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 14:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Maniek skąd Ty znajdujesz czas na to wszystko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 14:30 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
jaro28 pisze:
Maniek skąd Ty znajdujesz czas na to wszystko

Nie golę brody, to mam czas ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 22:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
Cytuj:
Barcelona - Stuttgart (+1) 1 1.65

Cytuj:
Stuttgart (strz./nie strz.) 2 1.80

Cytuj:
BOR - OLY (bedz.rz.karny T/N) 1 3.40

wklad: 3j
wygrane: 3.45j

dobre i to, zawsze jakis minimalny plusik :)

w ogole jakis dziwny mecz w Bordeaux, przez caly mecz byl... jeden rzut rozny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 22:33 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
17.03.2010 NBA

Charlotte Bobcats - Oklahoma City Thunder
Typ:2
Kurs: 1.88
Buk:Pinnacle
Stawka: 1.5/10

Bobcats dzień po dnuiu i bez Gerald Wallace( 62 meczy,18.5 ppg, 10.4 rpg, 2.1 apg)
GL

Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Typ: 1(-12.5)
Kurs: 1.70
Buk: betgun
Stawka: 1.5/10
Oba zespoły dzień po dniu, ale Indiana bez Danny Granger (48 meczy, 23.1 ppg, 5.7rpg, 2.7 apg)
GL

Utah Jazz - Minnesota Timberwolves
Typ: 1(-12.5)
Kurs: 1.70
Buk:betgun
Stawka: 1.5/10

Minnesota dzień po dniu, wczoraj w Phoenix Timberwolves przegrali 152:114. Kirlienko i Price (Utah prawdopodobnie a wystep drugiego pod znakiem?)
GL

Golden State Warriors - New Orleans Hornets
typ: 1 (-1.5)
Kurs: 1.65
Buk: betgun
Stawka: 1.5/10
GL

Los Angeles Clippers - Milwuakee Bucks
Typ: 2 (-2.5)
Kurs: 1.65
Buk:betgun
Stawka: 1.5/10
GL

Houston Rockets - Memphis Grizzlies
Typ: 1(-3.5)
Kurs: 1.75
Buk:betgun
Stawka: 1.5/10
Memphis dzień po dniu, Gasol (MG) = stoi pod znakiem?
GL


Dodatkowo dla siebie zagrałem - JAK NIGDY!!- Houston+Bucks+GSW+Oklahoma = 6.43 @ betgun 2/10, ale nie polecam. Bo może być pogrom ze strony buka. ale tych meczy jestem nabardziej pewien. Ale w NBA nie ma pewnych meczy.

Pozdrawiam, powodzenia.

@ Blair - gratulacje. Do dziś trwał detox ;)?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 23:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
detox trwa nadal, to byly typy czysto for fun, do stsa nawet nie zamierzam isc wczesniej niz na polfinal LM. Chyba ze juz w 1/4 beda jakies mega pary, ale losowanie dopiero w piatek. Zreszta, nawet jakbym chcial, to nie mam za co teraz stawiac ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2010, 13:53 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Trochę opuściłem ten wątek, ale ostatnio różnie bywa z czasem.
Jednak jeżeli ktoś szuka informacji o jakiś spotkaniach, to polecam, to forum : www.typer.forumotion.com . Ciekawi typerzy są w sekcji publicznej, a informacje zyskowne.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..