Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 11:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
a ze zdjęcia poniżej?

O shit, ile to zdjecie ma lat ? :P

No to mi dales teraz rebusa....
Od lewej: Edziu Zak, Darek Skowronski (gora) i Heniek Bielen (dol), Nie wiem :oops: (troche wyglada jak Jaszczur, ale to chyba nie on), ten co 3yma dziecko to chyba Czerniak albo Ardeli - nie widze dobrze, Zablocki, Nie wiem :oops: , Mirek Kabala, tem z tylu to chyba Samiec - tez nie widze dobrze twarzy, ten w czapce to juz wogole nie widze twarzy ;) , Lysy to Andrew Paszkiewicz, dalej na czarno chyba Lukasz Leszczuk, potem Michal Panfil i Roman (gdzie jest Roman do ch...? :twisted: ) Rutkowski.

Czoeku nie wiem skad to photo wziales, ale wymiata. Wlasnie ustawilem jako tapete 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 11:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Przekopalem stare plytki ze wszystkimi meczami, zdjeciami jakie mam ale... ciezko bedzie znalezc cos z lat 90-tych ubieglego wieku, mam praktycznie wiekszosc zdjec z meczow od sezonu 2002, przewaznie zawodnikow... moze mi sie uda jeszcze na urlopie zgrac wszystkie plytki na dysk i zrobic cos w stylu plytki retro... postaram sie to dostarczyc do Klubu z propozycja zorganizowania galerii na scianie sali konferencyjnej... szkoda ze mnie nie ma tutaj w Polsce bo sam bym sie wszystkim zajal... hmm... moze ktos chetny?

http://pl.youtube.com/watch?v=93yZEJNSp5c a to rarytasik... pamietam ze z dobre 4 dni i 3 noce siedzialem nad tym i sklejalem pozniej to lecialo na telebimie przed hala caly czas :)
buuuu... wlasnie obejrzalem to szybko na youtube, szkoda ze taka slaba jakosc wyszla po zrzuceniu, w orginale troche lepiej jest...


Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 12:03 przez szamo, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 11:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Zawodnicy od lewej: Edward Żak, Heniu Bieleń, Darek Skowroński, Jurek Kołodziejczak, Grześ Ardeli (?), Tomek Zabłocki, Mirek Kabała, Andrzej Paszkiewicz, Romek Rutkowski oraz coach Jarosław Jęchorek.

Między Waflem a Kapciem stoi ktoś jeszcze, ale nie jestem pewien kto, fota ma za słabą rozdziałkę :)

Szamo i jak? zdałem? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 12:01 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.zgorzelec.info/forum/viewtop ... 1c6c45f094


dobry tekst




KOSZYKÓWKA
Parówkowy gigant
[podpis] Cyprian DMOWSKI, Wrocław
Gazeta Wyborcza nr 212, wydanie waw z dnia 10/09/1993 SPORT, str. 23

(A) W nowym sezonie w II-ligowym Turowie Zgorzelec będzie występował mierzący aż 222 cm wzrostu i ważący 130 kg Ukrainiec Wiktor Zabłotnyj. Były koszykarz [Spartak Lwów] jest najwyższym w historii zawodnikiem grającym w polskiej lidze. Poprzednim rekordzistą był występujący na przełomie lat 70. i 80. w warszawskiej Legii Piotr Ciak (217 cm).

Po przyjeździe Zabłotnego do Polski działacze Turowa mieli problem z kupieniem dla niego butów. Zamówiono specjalne obuwie w domu towarowym w Goerlitz. Jego stopa ma bowiem aż 39 cm (numer buta 54).

Trener Turowa Wiktor Koriagin powiedział, że lwowianin może być niezłej klasy środkowym. Musi mieć jednak dobre warunki do treningu i należy go odżywić. Zabłotnyj natychmiast po przyjeździe do Turowa zjadł 15 dużych parówek. W niedawno rozegranym turnieju w Zgorzelcu mimo bólu kręgosłupa w trzech meczach zdobył 34 punkty.


Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 12:03 przez ostry2k, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 12:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
A koło Romana jeszcze Wilas, Panfil i Leszczuk... Myślałem, że to kibice, bo nie ubrani :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 12:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
nie podam po kolei ale na zdjeciu sa:

Edward Żak, Henryk Bieleń, Dariusz Skowroński, Jerzy Kołodziejczak, Radosław Czerniak (z synem Dominikiem na rękach), Tomasz Zabłocki, Robert Mencel, Mirosław Kabała, Krzysztof Samiec, Grzegorz Ardeli, Tomasz Wilas, Andrzej Paszkiewicz, Łukasz Leszczuk, Michał Panfil i Roman Rutkowski.

Taka jest prawidłowa odpowiedź :) zapomnieliście o Robercie Mencel :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 12:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
a to rarytasik... pamietam ze z dobre 4 dni i 3 noce siedzialem nad tym i sklejalem pozniej to lecialo na telebimie przed hala caly czas

Wiele bym dal z ten filmik.... tylko w lepszej jakosci.
Moglbys to gdzies zuploadowac ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 12:16 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
No faktycznie on też wtedy był w składzie :)
Jakby nie patrzeć, miałem wtedy jakieś 10 lat :D
A i tak większość pamiętam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 12:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Szamo, ty chyba lubisz westerny, dlaczego ich tak "odchudziłeś"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 12:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
niestety, ale tak to wyszlo... postaram sie gdzies znalezc serwer jakis na upload jak wroce od dentysty... pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 12:20 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
A pamietacie jak Grzegorz Ardeli w ostatniej sekundzie dogrywki "prawie lezac" na parkiecie oddal rzut dajacy nam zwyciestwo?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 13:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Obrazek

Wszystko spoko, tylko że to nie ta dyscyplina :grin: To jest KORFBALL


szamo pisze:
buuuu... wlasnie obejrzalem to szybko na youtube, szkoda ze taka slaba jakosc wyszla po zrzuceniu, w orginale troche lepiej jest...

Na youtube maksymalna rozdz. to 480x360 (watch in high quality), dlatego warto wrzucać materiały wideo w rozdz. 640x480 - one są a tak potem konwertowane. Ten Twój klip jest niezły, tylko czemu obraz jest taki wąski? Do obróbki polecam: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... uild+28346 oraz http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 0.6.1.4140 Fajnie jakbyś poprawił ten filmik :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 13:19 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
na chwile odskocze od tematu chyba niebedzie prezentacj na jakubach bo niema jej w programie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 14:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
ostry2k pisze:
A pamietacie jak Grzegorz Ardeli w ostatniej sekundzie dogrywki "prawie lezac" na parkiecie oddal rzut dajacy nam zwyciestwo?


Mecz I ligi z Astorią Bydgoszcz bodajże w sezonie 98/99 albo sezon wcześniej. Nie pamiętam już teraz dokładnie czy Grzesiek rzucił też punkty decydujące o dogrywce, ale na pewno w dogrywce był najlepszym zawodnikiem w tym meczu.

paawlus pisze:
Na youtube maksymalna rozdz. to 480x360 (watch in high quality), dlatego warto wrzucać materiały wideo w rozdz. 640x480 - one są a tak potem konwertowane. Ten Twój klip jest niezły, tylko czemu obraz jest taki wąski?


Tak, tylko ten filmik ma już swoją rozdziałkę 1024x576 i zmiana proporcji będzie musiała wiązać się z obcięciem filmu, w sensie obraz widoczny, albo po prostu przerobienie filmu na dziwne proporcje, gdzie będzie albo za szeroki albo za wąski.

Zaraz poszukam jakiejś usługi hostingowej gdzie można ten film uploadować :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sie 2008, 15:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2006, 10:57
Posty: 56
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja ten mecz pamiętam dobrze. Grzesiek rzucił równo z końcową syreną i doprowadził do dogrywki, a potem w dogrywce dorzucił jeszcze 8 pkt i wygraliśmy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..