Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: SZALIKI klubowe
Post: 25 wrz 2008, 13:17 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie wiem kto „dziergał” nam dotychczasowe szaliki, ale one są już dawno nie na czasie i do tego takie jakieś „ moherowe ” , po prostu brzydkie są . Przydało by się zamówić wreszcie coś nowego, lepszej jakości.
Niestety nie orientuję się kto od kogo zależy decyzja o zamówieniu nowych szalików ( klub ? )i jakie są na to szanse ? Jestem pewien że chętnych nie zabraknie tym bardziej że nawet tych starych badziewnych też zdaje się nie można kupić .
W handlu rozróżniane są szaliki dziane i tkane . Te drugie posiadają bardzo wyraźne rysunki drobnych detali i prezentuja się znacznie lepiej.


Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 21:33 przez saso, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 13:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Też liczę, ze będą do kupienia nowe szaliki. Tylko niech będą jak najwyższej jakości, bo taki szalik musi długo służyć oraz godnie reprezentować klub i kibiców. Faktycznie niech będą to szaliki tkane choćby kosztowały kilka zł więcej. Dobrze gdyby też były np. 2 wzory. No i niech zielony w nich dominuje, bo to główny kolor naszego klubu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 13:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
a sa chetni, by zrobic projekt szaliku ? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 14:59 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
zgłaszam sie !! :) postaram sie sprobowac coś wydumać...zreszta artystów ;) pewnie jest niemało. Pewne kwestie mozna wspólnie uzgodnić. Na początek trzeba by jakies założenia zrobic i pierwsze juz Paawlus zaproponował :
Cytuj:
No i niech zielony w nich dominuje, bo to główny kolor naszego klubu.

:smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 15:55 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
No i niech tam bedzie napis TURÓW ZGORZELEC ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 16:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
nitroo pisze:
projekt szaliku



Redaktorowi nie przystoi... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 19:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Ta sytuacja z szalikami zaczyna przypominać "pospolite ruszenie" przed meczami finałowymi. I dobrze :smt023
Proponuję, aby pewne ustalenia zapisywać. Jako pierwsze:
1) Kolorem dominującym szalika jest zielony (ok. 75% pow. szalika, odcień nie za ciemny)
2) Szalik musi być tkany (lepsza jakość i żywotność)

Co do innych kwestii, to osobiście uważam, że projekt powinien być czytelny i niewydziwniony - konkretny. Nie może tam być zbyt wielu napisów, kolorów czy wzorów. Oprócz zielonego powinien być kolor czarny i biały. Z elementów i napisów: Turów, Zgorzelec i logo klubu. Z czego napis "Turów" powinien być największy. Mając takie założenia można tworzyć projekty.
Co myślicie o tych propozycjach?

PS Linki:
1) http://www.szaliki.fora.pl/informacje-d ... ow,42.html
2) http://www.tootoo.com/buy-Fan_Scarf/
3) http://www.globalsources.com/manufactur ... Scarf.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 19:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Nowe szaliki jak najbardziej pożądane, niech sklepik sie rozwija w nowe produkty. Co do tych starych badziewnych jak to określił saso to nie można już ich dostać, no chyba że napiszesz do producenta, żeby ci taki zrobił. Ja tam wolę ten najstarszy z I ligi, i nie zamierzam go wymieniać na żaden inny i to nie tylko moje zdanie.


P :smt023 zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 20:35 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
KeMoT^^ pisze:
Ja tam wolę ten najstarszy z I ligi, i nie zamierzam go wymieniać na żaden inny i to nie tylko moje zdanie.

wcale mnie to nie dziwi ...Polacy naród sentymentalny ( wembley itp. ) :grin: Zawodnicy maja stroje na czasie :-) więc wydaje mi sie że i my kibice miejmy koszulki, szaliki i inne gadzety " na poziomie " ;) . Świetnym przykladem sa zeszłoroczne koszulki Tuty ..... teraz wszyscy chca mieć koszulki tylko w wersji wiernej kopii aktualnych koszulek meczowych a nie jakis podróbek i to za duzy kesz. I to mi sie podoba :grin: . Tak trzymać :smt023
A przeciez można było zostac w spranych ( oby) koszulkach z czasow I ligi :P
Uwazam że projekt nie musi być za bardzo wydumany. Bez żadnych PGE czy cóś bo nigdy nic nie wiadomo ;) . Paawlus właściwie to juz zaprojektowałeś szalik ...teraz tylko kwestia rozmieszczenia elemetów i jakość ..przede wszystkim jakosc szaliczka !!! to bardzo ważne ...bez moherostwa !!
Zapraszam do tworzenia projektów szalika wg ogólnych zasad okreslonych przez Paawlusa , wydaja sie bardzo dobre , zreszta tu nie ma za bardzo co kombinować ...wiadomo co ma być :grin:


Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, 21:24 przez saso, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 21:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Zapraszam do tworzenia projektów szalika wg ogólnych zasad okreslonych przez Paawlusa , wydaja sie bardzo dobre , zreszta tu nie ma za bardzo co kombinować ...wiadomo co ma być :grin:

Thanks 8)

Oto więc ustalenia co do projektów szalika:
1) Kolorem dominującym jest zielony (ok. 75% pow. szalika, odcień nie za ciemny)
2) Kolory uzupełniające to czarny i biały
3) Projekt zawiera elementy:
a) napisy: Turów ; Zgorzelec
b) logo klubu
c) ew. wzory, desenie itp.
4) Projekt powinien być przejrzysty i czytelny
5) Szalik musi być tkany (lepsza jakość i żywotność)

PS Logo klubu: http://img247.imageshack.us/my.php?imag ... ec1ok1.gif


Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, 21:35 przez paawlus, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 21:32 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus pisze:
1) Kolorem dominującym jest zielony (ok. 75% pow. szalika, odcień nie za ciemny)

jakby ktos mial watpliwosci dlaczego dominujący ma byc zielony ? to wyjasniam po swojemu ( nie wiem co mial na mysli Paawlus) : mamy dwa kolory wiadomo jakie ale na przykladzie rozdawanych w play-offach koszulek ..efekt na hali jest nijaki ...niech będzi jeden kolor dominujacy i raczej niech to będzie zieleń a nie czerń .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 21:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
jakby ktos mial watpliwosci dlaczego dominujący ma byc zielony ?

Pamiętam, że dawno temu czytałem jakąś oficjałkę klubową i było tam napisane, że nasze barwy są: "zielono-czarne". Czyli zielony to podstawa. To, że śpiewamy "czarno-zielone", "czarno-zieloni" jest tylko wynikiem lepszego brzmienia i rymowania 8)
Poza tym Twój argument o nijakosci i ponurości czarnego jest w zasadzie decydujący. Howgh!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 6:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Projekt nowego szala nabiera kształtów. Ja natomiast mam jeszcze inną propozycję. A może wzbogacić kolekcję też o taki rodzaj szala --> foto. Oczywiście wystarczyło by zmienić tylko haft.


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 8:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Bardzo dobry pomysł z klubowymi szalikami. :smt026 Oby tylko nie był to słomiany
zapał i projekt i pomysł został zmaterializowany. Gdybyśmy mieli halę o
podobnych parametrach jak w Libercu to pomyślałem sobie aby
"wyprodukować" taki potężny baner ale to raczej nie wypali. Może już w
nowej zgorzeleckiej hali coś takiego powstanie. Lepszej reklamy klubowej
chyba nie trzeba, pomijając oczywiście wyniki sportowe. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 13:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Nitroo - czy projekty szalika, które tu powstaną zainteresują prezesa Waśniewskiego? Bo tylko w ten sposób mogą zostać wyprodukowane i sprzedawane w sklepiku klubowym.
Mam nadzieję, że klub pozytywnie podejdzie do naszego pomysłu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..