Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 16:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
Cytuj:
W przypadku wyjazdu sponsorowanego jadą wyłącznie członkowie KK TUR, nawet gdyby brakowało kilku osób do wypełnienia autobusu.
...i tym tekstem rozwaliłeś mi serce!BEZNADZIEJA!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 16:59 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
kinio24 probowales kiedys tak kibicowac jak tego oczekujaesz od innych? W takiej formie jaka jest teraz po meczu moj glos pozostawia wiele do zyczenia a po meczu z Prokomem i Anwilem nawet nastepnego dnia mialem problemy z mowieniem.

ps
Czy ktos wie dlaczego w naszej hali podczas prezentacji nie gasi sie swiatla tak jak to mialo miejsce kilka lat temu ( i ostatnio w Libercu)? Bardzo fajnie to wygladalo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 17:14 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
ostry2k pisze:
nawet nastepnego dnia mialem problemy z mowieniem


Znam to z kąś ;)

Faktycznie zagdzam się z ostrykiem.Łatwo jest krytykować a ciekawe czy ci co tak krytykują kk tur umieją tak samo kibicować.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 17:27 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
janekmilan pisze:
W przypadku wyjazdu sponsorowanego jadą wyłącznie członkowie KK TUR, nawet gdyby brakowało kilku osób do wypełnienia autobusu.
...i tym tekstem rozwaliłeś mi serce!BEZNADZIEJA!


Ten fragment też mnie dobił.Ja nie należe do KK TUR,a chciałbym pojechać chociaż na jeden z tych meczy.Z pełnym szacunkiem dla KK TUR ,ale czy jak już jest wyjazd sponsorowany to nieliczy się czy będzie komplet czy nie?To chyba o to chodzi żeby było nas jak najwięcej żeby głośno dopingować naszą ukochaną drużynę.Proszę o to aby Grengo się nie uraził moją wypowiedzią bo ja bardzo szanuję jego osobę jak i cały KK TUR.Tylko chciałbym się dowiedzieć dlaczego wtedy jadą tylko członkowie KK


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 18:00 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
do kwidzynia mogl by byc wyjazd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 18:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
ostry2k pisze:
Czy ktos wie dlaczego w naszej hali podczas prezentacji nie gasi sie swiatla tak jak to mialo miejsce kilka lat temu ( i ostatnio w Libercu)? Bardzo fajnie to wygladalo.

chybga niewolno w plk gasic


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 18:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
kinio24 pisze:
nie mozna odmowic KK zaangarzowania w kibicowaniu na hali w zgorzelcu za to szacunek, ale jakosc jest taka sobie, nie ma fajnego dopingu przed meczem, nie ma krzyczenia miedzy kwartami w trakcie wzietego czasu- to tak troche piknikowo wyglada jak sie kibicuje tylko w trakcie meczu, takie mam zdanie, przeciez te proste srodki sa bardzo widoczne i zawodnicy napewno by sie fajnie poczuli jak by sie przekrzyczalo muzyke podczas Time Out


Teraz posłuchaj ;)
1.Jakość?- co do tego nie mamy sobie nic do zarzucenia chodź wiadomo zawsze mogło by być lepiej żeby jakość była nie wystarczą tylko gardła ludzi z KK musi brać w tym udział cała hala;/
2.Krzyczenie między kwartami można powiedzieć jest bezsensu bo co z tego że my będziemy drzeć gardła skoro spiker i tak nas zagłuszy muzyką chyba że i tu znowu nawiąże do tego że KK nie ma wsparcia wśród innych kibiców oczywiście nie mówie o wszystkich bo wiadomo że jest też troche zapaleńców dla który mam wielki szacunek :smt049 Naprawde zrozum żeby zmobilizować całą hale podkreślam całą musiał byś chyba każdemu obiecać samochód za doping ;/;/ Jak ja słysze jak rozmowe kibiców przed meczem i jeden mówi że przyszedł sobie oglądnąć mecz a nie się wydzierać i klaskać to naprawde ręce opadają :/:/ Takie moje zdanie ;) PoZdRo for ALL:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 19:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Jest jedna rzecz która w działaniu członków KK doprowadza mnie do szału;otrzymalismy za DARMO klepaczki (ok 70 sztuk) oraz małe flagi(ok 80 sztuk).Otrzymaliśmy je za darmo i co dalej.Na palcach jednej reki mozna policzyć ilu kibiców używa klepaczek w trakcie meczu,a efekt z ich udziałem jest świetny.Małe flagi tez można policzyć na palcach jednej ręki.O ile ciekawiej ,ładniej wygladało by gdyby KK w tracie czasu bądx pomiedzy kwartami wymachiwał wszystkimi flagami(jest 5 wielkich i ok 80 małych). :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 20:20 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
chybga niewolno w plk gasic


W Slupsku gasza (przynajmniej gasili na poczatku sezonu), slyszalem ze nasze lampy sie dlugo nagrzewaja :roll: .


A moze tak jak kiedys podczas prezentacji wywolywac zawodnikow, spiker mowil imie a reszta hali nazwisko. Kiedys nawet byla robiona na naszej hali fala... mi sie podobalo.


Co do KK polowa rundy zasadniczej za nami, ciekawe czy jutro ktos nie bedzie mial koszulki w kolorze zielonym lub czarnym... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 20:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
Właśnie to klaskanie w różnych rytmach na rozpoczęciu meczu jest totalnie bez sensu,.tak jak to miało miejsce na Crvenie,zero efektu,pół hali tak,a pół tak,porażka.I u nas na hali tak samo zaczyna się dziac.Poziom kibicowania w Zgorzelcu pozostawia wiele do życzenia...chociaż są momenty,że łezka w oku się kręci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 21:58 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
"żarło, żarło i zdechło" - sprawa transparentu :) z tego co się dowiedziałem, to jeden jest wykonany na bank -mam nadzieję, że efekt zobaczymy na meczu :) i to z hasłem, które przytoczyłem na forum, jeżeli to prawda to dziękuję za uwagę i za zrealizowanie pomysłu dla tego Kibica :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 22:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Transparent jest bo widziałem foto :)
Hasło na transparencie to :
Gurović - 1 dzień
SASO - 3 miesiące
PLK - bezkarne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 22:09 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
BR3MEK pisze:
Transparent jest bo widziałem foto :)
Hasło na transparencie to :
Gurović - 1 dzień
SASO - 3 miesiące
PLK - bezkarne
Czyli cos podobnego jak ja proponowalem na forum. Chociaż jeden transparent - brawa dla tego Kibica za wykonanie transparentu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 22:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
PrzecPolitWSpor pisze:
BR3MEK pisze:
Transparent jest bo widziałem foto :)
Hasło na transparencie to :
Gurović - 1 dzień
SASO - 3 miesiące
PLK - bezkarne
Czyli cos podobnego jak ja proponowalem na forum. Chociaż jeden transparent - brawa dla tego Kibica za wykonanie transparentu :)


jeszcze mozna cos powymyslac do jutra


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 23:32 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Cytuj:
jeszcze mozna cos powymyslac do jutra
To można zawsze, ale kto to zrobi?
Kilka pomysłów na szybko:
1. PLK - Polska Liga KORUPCJI
2. Za te wszystkie śmieszne kary, za te wszystkie nerwy, J.W. nigdy więcej oglądać nie chcemy
3. Równi, Równiejsi, PLK lub słaby, słabszy, PLK
4. Układy i układziki - to gwarantuje Ci PLK
5. "Zarząd" PLK to dno
6. PLK to drugi PZPN - brakuje tylko kuratora


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..