Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2009, 14:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Koszulki i gadżety MUSZĄ BYĆ ZIELONE - i to najlepiej w "żywym" jaśniejszym odcieniu. Czarny kolor tragicznie wypada w tv i na żywo- nie ma tego efektu, jest dość ponuro i "poważnie". Naszym głównym kolorem klubowym jest ZIELONY, a nie czarny - klub tylko dlatego stosuje czarny kolor strojów, bo na nim lepiej widać logo sponsora. Tak więc wszyscy na zielono!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2009, 19:39 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
A więc moim zdaniem powinno być tak jak w tamtym sezonie,czyli klub na pierwszy mecz z Czarnymi przygotowuje nam kibicom koszulki które będą rozdawane w holu.Powinny one być z jakimś hasłem podobnym do tego z zeszłego roku,oraz wszystkie w kolorze zielonym,bo tak jak napisał paawlus czarny jest zbyt ponury i poważny.Jeżeli udało się w tamtym roku znaleźć sponsora na te koszulki to myśle że w tym roku też nie będzie problemu tym bardziej że drużynie idzie.Myślę że to lepszy pomysł ponieważ większość ludzi założy zieloną koszulke bo i tak dostanie ją na hali.Oczywiście całą akcje pt.:Wszyscy na zielono trzeba by było rozgłośnić choćby na ksturow.pl i zgorzelec.info.Co do balonów to też należ wziąć wzorzec z ubiegłorocznych finałów kiedy to baloniki rozdały tuż przed prezentacją nasze cheleaders dla kk tur i sektoru IV.Myśle że te pomysły trzeba przedstawić Panu Michalskiemu i tu proźba do Grengo.Trzeba zgotować Czarnym piekło i pomóc naszym chłopcom w awansie do finału.Musimy pokazać że my kibice zgorzeleccy to też jedna wielka rodzina.Możemy pokazać całej Polsce(dwa pierwsze mecze w Zgorzelcu w Tvp Sport)jak wygląda prawdziwy doping


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2009, 7:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
REP pisze:
Koszulki w zeszłym roku to nie był wymysł klubu sportowego lecz KK i to oni zdobyli na to środki.[/list]



No właśnie a w tym roku będzie o wiele trudniej gdyż organizujemy MPKK i kasa od znalezionych sponsorów poszła na te mistrzostwa ;) No ale najlepiej wytłumaczy nam to grengo jak wpadnie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2009, 20:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MEK pisze:
REP pisze:
Koszulki w zeszłym roku to nie był wymysł klubu sportowego lecz KK i to oni zdobyli na to środki.[/list]



No właśnie a w tym roku będzie o wiele trudniej gdyż organizujemy MPKK i kasa od znalezionych sponsorów poszła na te mistrzostwa ;) No ale najlepiej wytłumaczy nam to grengo jak wpadnie ;)


Moim zdaniem klub, gdyby się postarał, to bez problemów znajdzie sponsorów na koszulki - kopalnia, elektrownia, urząd miasta, citronex, carrefour itp. Koszt koszulki (z nadrukiem) to jakieś 7 zł pomnożone to przez powiedzmy 1200 sztuk, daje 8400zł. W zamian za reklamę-logo najlepiej z tyłu koszulki, te firmy dałyby te kilka tysięcy. Tylko pytanie brzmi czy klub wykona jakieś ruchy w tym kierunku?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2009, 20:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
znając życie, to koszulek nikt w tak krótkim czasie nie załatwi... chyba, że sie myle... najlepiej niech każdy juz teraz postara sie prywatnie o zielone barwy na mecze z Czarnymi... jestem realistą...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 13:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 kwie 2009, 23:07
Posty: 58
Lokalizacja: Bogatynia
http://www.youtube.com/watch?v=trHB0UxavmU
akcja wszyscy na zielono w wykonaniu Kevina Garnetta


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2009, 19:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
A więc tak doszły mnie słuchy że prezes Michalski chce wprowadzić jakąś pieśń na powitanie ;) Nieoficjalnie wiem że ma to być refren piosenki ich troje "a wszystko to bo Ciebie kocham" . Mi to nie za bardzo pasuje ;/ nie wiem jak wam . Moja propozycja to lekko przerobiony hymn Lecha Poznań ;) a leci on tak :

Ludzi tłum - przez miasto gna
Kiedy Turów - mecz swój ma
W kasach ścisk - biletów brak
Hala cała trzeszczy w szwach

W górę serca bo Turów wygra mecz
bo Turów wygra mecz bo Turów wygra mecz x2

Sędzia już - rozpoczął grę
Piłka znowu - toczy się
Wnet z podania - mamy punkt
Cała hala - robi huk

W górę serca bo Turów wygra mecz
bo Turów wygra mecz bo Turów wygra mecz x2

Zgorzelec! - Skanduje tłum
Zgorzelec! - I piłka w ruch
Zgorzelec! - Na kosza wal
Zgorzelec! - I punkt jest nasz

W górę serca bo Turów wygra mecz
bo Turów wygra mecz bo Turów wygra mecz x2

Gdy się mecz - zakończy już
Pustą halę - zamknie stróż
Tylko jeszcze - długo w noc
Będzie brzmiał - kibica głos!

W górę serca bo Turów wygra mecz
bo Turów wygra mecz bo Turów wygra mecz x2



Oczywiście można śpiewać tylko 1 zwrotkę + refren ;)
Sorki jak w złym temacie ;)
Mam nadzieje że uda nam się coę takiego wprowadzić :)

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 8:48 pm ]
Na tą melodię :

http://www.youtube.com/watch?v=ZC2A5OzM ... re=related


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2009, 20:41 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MEK pisze:
A więc tak doszły mnie słuchy że prezes Michalski chce wprowadzić jakąś pieśń na powitanie ;) Nieoficjalnie wiem że ma to być refren piosenki ich troje "a wszystko to bo Ciebie kocham" . Mi to nie za bardzo pasuje ;/ nie wiem jak wam . Moja propozycja to lekko przerobiony hymn Lecha Poznań ;) a leci on tak :

Ludzi tłum - przez miasto gna
Kiedy Turów - mecz swój ma
W kasach ścisk - biletów brak
Hala cała trzeszczy w szwach

W górę serca bo Turów wygra mecz
bo Turów wygra mecz bo Turów wygra mecz x2

Sędzia już - rozpoczął grę
Piłka znowu - toczy się
Wnet z podania - mamy punkt
Cała hala - robi huk

W górę serca bo Turów wygra mecz
bo Turów wygra mecz bo Turów wygra mecz x2

Zgorzelec! - Skanduje tłum
Zgorzelec! - I piłka w ruch
Zgorzelec! - Na kosza wal
Zgorzelec! - I punkt jest nasz

W górę serca bo Turów wygra mecz
bo Turów wygra mecz bo Turów wygra mecz x2

Gdy się mecz - zakończy już
Pustą halę - zamknie stróż
Tylko jeszcze - długo w noc
Będzie brzmiał - kibica głos!

W górę serca bo Turów wygra mecz
bo Turów wygra mecz bo Turów wygra mecz x2



Oczywiście można śpiewać tylko 1 zwrotkę + refren ;)
Sorki jak w złym temacie ;)
Mam nadzieje że uda nam się coę takiego wprowadzić :)

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 8:48 pm ]
Na tą melodię :

http://www.youtube.com/watch?v=ZC2A5OzM ... re=related



pomysł bardzo fajny, tyle że znając życie garstka osób to zaśpiewa.... a poza tym fragment "W kasach ścisk - biletów brak
Hala cała trzeszczy w szwach" to w tych play-offach to pobożne życzenie niestety.... i sami sobie odpowiedzmy dlaczego.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 13:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Bremek zapomnij o takich hymnach-takie rzeczy nie przejda.
zapomniełeś jak w zeszłym sezonie dwókrotnie drukowalismy po 500 sztuk gotowego do śpiewania tekstu.I co z tego wyszło.D upa,choć połowa KK to juz znała.
W naszej hali niewiele nowinek da sie wprowadzic.Nikt sam od siebie nie chce dać,śpiewac sie wstydza ,na zielono się nie ubiorą bo po co.U nas wiekszośc liczy na to że dostanie ponownie koszulkę i moze wtedy beda w przewadze barwy klubowe.Na pospolite ruszenie w tym temacie bym nie liczył!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 13:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Hymny by przeszły gdyby ludzie je poznali... Jedynym sposobem na wdrożenie czegoś takiego jest nagranie przez kogos w formie nadającej się do puszczenia na hali i powtarzanie przy każdej przerwie, az wszyscy się nauczą. Do dzis nuce "Za nasze miasto i za te barwy, oddamy życie swe, ty nam zwycięzaj, my wygrywamy, Turów Zgorzelec kochamy cie"... gdyby cała hala ryknęła - pewnie bym się wzruszyła.
Jest jeszcze coś co nie daje mi spać po nocach. Kto odpowiada za te pseudo djowskie zgrzyty kiedy nasza drużyna rzuca osobiste? Ludzie, przecież to jakaś paranoja... Osobiście kłuje mnie to w uszy bardziej niż pamiętna syrena i mam wrażenie, ze ma to przeszkodzić w rzucie a nie pomóc. Niech ten pan odpowiedzialny za to zgrzytanie odpusci sobie... bo w "moim" sektorze fanów on nie ma i mieć nie będzie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 14:30 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
blueeelabel pisze:
Hymny by przeszły gdyby ludzie je poznali... Jedynym sposobem na wdrożenie czegoś takiego jest nagranie przez kogos w formie nadającej się do puszczenia na hali i powtarzanie przy każdej przerwie, az wszyscy się nauczą. Do dzis nuce "Za nasze miasto i za te barwy, oddamy życie swe, ty nam zwycięzaj, my wygrywamy, Turów Zgorzelec kochamy cie"... gdyby cała hala ryknęła - pewnie bym się wzruszyła.
Jest jeszcze coś co nie daje mi spać po nocach. Kto odpowiada za te pseudo djowskie zgrzyty kiedy nasza drużyna rzuca osobiste? Ludzie, przecież to jakaś paranoja... Osobiście kłuje mnie to w uszy bardziej niż pamiętna syrena i mam wrażenie, ze ma to przeszkodzić w rzucie a nie pomóc. Niech ten pan odpowiedzialny za to zgrzytanie odpusci sobie... bo w "moim" sektorze fanów on nie ma i mieć nie będzie...


Zgadzam się z Tobą w 100%. Poza tym te "djowskie zgrzyty" są też puszczane w przerwach, kiedy to KK chce zaśpiewać jedną z przyśpiewek.... a te "zgrzyty" jak to fajnie nazwałaś uniemożliwiają to. A później inni mają pretensje że KK nic nie śpiewa..... ale jak tu śpiewać skoro jest się zagłuszanym. :smt021
Z tego co mi wiadomo za to odpowiedzialna jest osoba "z mikrofonem" która prezentuje drużyny.... Paawlus czy to przypadkiem nie Ty??


Ostatnio zmieniony 29 kwie 2009, 14:30 przez faworynka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 14:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
faworynka pisze:
Z tego co mi wiadomo za to odpowiedzialna jest osoba "z mikrofonem" która prezentuje drużyny.... Paawlus czy to przypadkiem nie Ty??

Nie - redaktorem Pawulem nie jestem oraz nawet nie noszę takiego kucyka :grin:


Co do jakiejś pieśni, hymnu - warto,a by coś takiego było ale, musi (jak zauważyła to blueeelabel) wdrażane konsekwentnie. Warto aby tekst i melodia takiej pieśni została wybrana po ew. konkursie/propozycjach - żeby ludzie się z tym utożsamiali i im się podobało. Warto, aby tekst i melodia nie były zbytnio trywialne. Gdy melodia i słowa byłyby wybrane, wówczas przy każdej okazji puszczałoby się to na hali, a ludziom rozdawało tekst, Tekst i melodia winny być też na oficjalnej stronie klubowej - coby każdy mógł zawsze sie z tym zaznajomić.
To naprawdę nie jest trudne i kosztowne do zrobienia. Trzeba tylko chcieć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 15:21 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
blueeelabel pisze:
"Za nasze miasto i za te barwy, oddamy życie swe, ty nam zwycięzaj, my wygrywamy, Turów Zgorzelec kochamy cie"


kibicow legi piosenka tu filmik jak oni sie uczyli na hokeju ja spiewac http://legia.tv/video/120,Za_nasze_miasto_i_za_te_barwy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 15:25 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Niech ktoś z ważniejszych członków KK pójdzie do pomieszczenia i poprosi o nie puszczanie tych śmiesznych zgrzytów z głośników. A co do przyśpiewek to tak samo aby jeden z członków KK dogadał się z Instruktorką cheerleaderek aby na jednej z przerw dziewczyny nie wychodziły na parkiet, najlepiej między 1 a 2 kwarta i 3 a 4 wtedy żadna muzyka by nie leciała z głośników a KK mógłby w tym czasie odśpiewać jedną z przyśpiewek. Myślę, że to jest najlepszy sposób aby normalni kibice mogli w końcu załapać tekst tych przyśpiewek.


Ostatnio zmieniony 29 kwie 2009, 15:30 przez Wade, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 19:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
zapomnijcie o przyśpiewkach na Turowie, kibice w Zgorzelcu są stworzeni głównie tylko do klaskania i śpiewania dwóch wyrazów - TURÓW ZGORZELEC... zresztą ten doping już jest tak monotonny, że nie ma po co go zmieniać... aha... co do uczenia się... heh... nie umiecie się uczyć i nie ma wodzireja, który pokazałby jak to śpiewać, a jeszcze brakuje tego, żeby reszta hali nie przerywała tego gwizdaniem, jak przeciwnik ma piłkę.

Dzisiejsze NA KOLANA = :smt044

chyba ktoś nie zauważył, jaki jest wynik rywalizacji i jaki jest wynik meczu... żeby krzyczeć na kolana - paranoja!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..