Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 7:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 17:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakieś pomysły, na najbliższy mecz Turowa? Jakieś transparenty, koszulki(chociażby napisy zrobione markerem) Jestem chętny do współpracy;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 20:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Faktycznie coś cicho w tym temacie. Gurović i mecz nr 7 "zasłużyły" na oprawę i poświęcenie z naszej strony, a Saso nie?!?!

Na pewno będzie skandowanie, brawa, prezenty etc...
Jednak przydałyby się jakieś WIELKOFORMATOWE TRANSPARENTY na papierze i materiale! Do tego przydałyby się SERPENTYNY - dałoby się je sprawnie posprzątać przed meczem, klub nie powinien robić z tego problemu. Ma ktoś do nich dostęp?!

PS Grengo - organizujecie coś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2009, 21:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
ja proponuje (nalegam) skandowac nazwiska naprzemiennie Filipovskiego i Miteva.

Boban rowniez wlozyl w druzyne cholernie duzo pracy a chyba tylko na meczu z Bambergiem bylo skandowane jego nazwisko (i wydawal sie nie slyszec na domiar zlego).

nie umniejszajac oczywiscie dokonac Saso bo on tu byl Glowa Rodziny :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2009, 13:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
paawlus pisze:
PS Grengo - organizujecie coś?


Jako KK TUR planujemy podziękować im obu za wspaniałą pracę jaką wykonali w naszym klubie w sposób na jaki sobie zasłużyli. Żadnych jednak akcji z transparentami czy serpentynami nie planujemy jako organizacja. Nie wykluczam jednak działań indywidualnych, bo nikt się ze mną nie kontaktował w w/w temacie, a pomysły o wręczeniu Saso worka treningowego i rękawic bokserskich negowałem od razu, bo nie jest moim zamiarem naśmiewanie się z Niego, ale docenienie Jego pracy jaką wykonał w Zgorzelcu.
Zainteresowanym członkom KK dodam, że wszelkie planowane działania winny być uzgodnione z zarządem KK.
I nie napisałem tego, by kogokolwiek straszyć, ale aby powstrzymać niektóre "gorące głowy" od nieprzemyślanych decyzji, bo przy okazji pożegnania Saso i Bobana, minutą ciszy pożegnamy również naszego zmarłego dziś kolegę Krzysztofa Naruńca.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2009, 14:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
a pomysły o wręczeniu Saso worka treningowego i rękawic bokserskich negowałem od razu, bo nie jest moim zamiarem naśmiewanie się z Niego, ale docenienie Jego pracy jaką wykonał w Zgorzelcu.

Trzeba być skończonym debilem, żeby w ogóle wpaść na taki pomysł!!
Pożegnajmy Saso i Bobiego z klasą. Wierzę, że wiele osób wykaże inicjatywę i będzie naprawdę nieźle. Kilka transparentów by się jednak przydało - wystarczy prześcieradło i farba w sprayu :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2009, 16:15 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
Pożegnanie Saszy ma się odbyć 15 min przed meczem, czy tuż przed rozpoczęciem meczu po prezentacji zawodników? Może propozycje jakiś haseł?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2009, 13:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Wśród wielu ludzi w mieście pojawiła się INICJATYWA, aby w miarę możliwości KAŻDY PRZYSZEDŁ NA MECZ Z JEDNYM KWIATKIEM i gdy zostaną wywołani na środek nasi byli trenerzy, to w tym momencie Z TRYBUN POSYPAŁOBY SIĘ KILKASET SZTUK KWIATÓW - nawet tych najmniejszych, najlichszych, najtańszych. Byłaby to bardzo pozytywna akcja, która jednocześnie pokazałaby nasze uszanowanie dla zasług obydwu trenerów z jednej strony i kompletny brak żalu za sytuację w Koszalinie z drugiej. Myślę, że taka forma podziękowania i pożegnania byłaby bardzo dobra, niepowtarzalna, z klasą i pozostałaby nam w pamięci na zawsze.
WŁĄCZMY SIĘ WSZYSCY W TAKIE POŻEGNANIE I PRZEKAŻMY TĘ INFORMACJĘ ZNAJOMYM!


Ostatnio zmieniony 16 sty 2009, 14:24 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 14:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
Bardzo dobry pomysł :smt023 łatwy w realizacji, niedrogi ale za to bardzo pasujący do okoliczności . Serpentyny jakoś nie pasują . Byłoby to podziękowanie od wszystkich bez podziału na KK i resztę kibiców . Nic nie stoi na przeszkodzie żeby krawaciarze też dołączyli do akcji ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 14:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Świetny pomysł tylko teraz jak to rozgłośnic. Szkoda że tak późno wpadł ktoś na ten pomysł bo klub mógłby zorganizować kwiaty po czym przed wejściem na hale każdy by dostał jednego. A tak to może nie wypalić bo wiele osób nie wie,że ma kupić kwiatka i rzucić jak Saso i Boban będą żegnani :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 15:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dowiedziałem się o tym pomyśle wczoraj późnym wieczorem. Szkoda, że wcześniej nikt o tym pomyśle nie poinformował. Jednak NIC STRACONEGO - musimy rozpropagować tę informację jak najbardziej się da. Klub nie udałoby się uzyskać wsparcia tej inicjatywy przez klub - za późno, kwestie finansowe, mają swój pomysł na pożegnanie etc. SAMI ZORGANIZUJMY TE KWIATY, czy to taki problem?! Przecież punktów z kwiatami jest u nas sporo, NIEKTÓRZY MOŻE MAJĄ "DOJŚCIA", aby załatwić większą ilość kwiatów - żadnych tam droższych róż tylko czegoś tańszego. Może niektóre KWIACIARKI dałyby za free jakieś gorsze, zbędne kwiaty?
Damy radę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 16:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
tylko kwiaty bez kolcow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 17:05 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
jestem jak najbardziej ZA! Tylko myślę, że te kwiaty we własnym zakresie przyniesie jakieś 40% hali (oczywiście mogę się mylić) Lepiej byłoby wręczyć każdemu kwiat przed wejściem na hale( chociaż o ile pamiętam ubiegłe mecze play-off niektórzy jak dostali koszulki nie założyli ich... wstydzili się? a jak będzie z kwiatami?). Ale skąd wziąć na to fundusze?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 17:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
Uwazam ze jesli polowa zgromadzonych faktycznie bedzie mialo kwiatka, akcje bedzie mozna bedzie uznac za bardzo udana.... na wiecej bym nie liczyl.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 18:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2008, 14:27
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie wydaje mi się aby to był dobry pomysł, owszem pożegnanie powinno być wyjątkowe ale nie w taki sposób. Rzucanie kwiatów na parkiet może niestety nie wypalić tak jak to sobie wyobrażają pomysłodawcy. Rzucanie kwiatów kojarzy mi się z ostatnią drogą Księżny Diany, oby trenerzy nie mieli podobnych skojarzeń. Poza tym jak to będzie wyglądało? Na parkiet polecą kwiaty (podejrzewam, że w niewielkiej ilości), część z nich będzie połamana, i co takie kwiaty potem ktoś musi pozbierać i co wręczy Saso i Bobanowi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2009, 18:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
a ja nieco z innej beczki. Poniewaz obowiazki sluzbowe, ktorych mimo naprawde usilnych staran jednak nicholery nie uda mi sie uniknac spowoduja ze nie bede mogl byc na meczu, BARDZO bym prosil kogokolwiek o nagranie aparatem/kamera/telefonem/czymkolwiek_sie_da pozegnania naszych coachow. Zal mi tylek sciska ze nie bede mogl tam byc osobiscie, wiec chcialbym zobaczyc to chociaz na video, a mysle ze sporo osob ma mozliwosc nagrania tego na aparacik/telefon i wrzucenie pozniej na youtube'a. Z gory dzieki wszystkim darczyncom ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..