Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

czy Turów pokona Atlas?
Czas głosowania minął 25 sty 2009, 16:30
tak 46%  46%  [ 18 ]
nie 44%  44%  [ 17 ]
nie wiem 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 39
Autor Wiadomość
Post: 21 sty 2009, 16:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
w 1 rundzie w meczu z atlasem ustanowilismy nasz pierwszy rekord w tym sezonie zdobylismy az 112 pkt. i pokonalismy atlas 112-78 lecz w tym meczu bedzie owiele trudniej z taka gra mamy male szanse ale w koncu mamy wiec stworzylem ten temat abysmy mogli pisac o tym meczu stworzylem rowniez ankiete abysmy mogli glosowac ja zaglosowalem ze wygramy poniewaz wieze w Turow mowie ze Turow wygra ok. 4-6pkt


Ostatnio zmieniony 21 sty 2009, 19:06 przez kuktus, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2009, 18:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 sty 2009, 9:52
Posty: 21
Lokalizacja: Zgorzelec
ja, biorać pod uwagę obecną sytuację w klubie, której praktycznie nie znamy, obstawiam, że Stal grając u siebie, przy swoim gorącym dopingu, pokona Turów około 10-15 punktami ... nie biorę oczywiście pod uwagę ewentualnej kary dla Baileya ... bo bez rozgrywającego to możę być i 20 w plecy ... ale i tak na pytanie "kto wygra mecz?" odpowiem TURÓW !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 8:19 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Obstawiłem na "Nie wiem" Atlas jest w tym sezonie dużą zagadką potrafi wygrać z zespołem klasowym jak Prokom i przegrać z drużyną z końca tabeli. Moim zdaniem jeśli Turów nie będzie popełniał głupich strat i każdy włączy się w zdobywanie punktów nawet Harris;/ to mecz powinien być do przodu. Każdy wie jaką Stal ma publikę także na pewno nie będzie łatwo. Po ostatnich zawirowaniach niestety trzeba mieć tylko nadzieję bo chyba tylko to zostało ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 13:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
wie kto s czy w meczu z atlasem wystapi dragisa albo jakis nowy zawodnik?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 13:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
kuktus pisze:
wie kto s czy w meczu z atlasem wystapi dragisa albo jakis nowy zawodnik?


Co do Dragisy to nie wiem.Napewno wszystko będzie uzależnione w jakim stanie będzie jego noga.A co do nowego zawodnika to wątpie aby takowy był.Stefański napewno jeszcze nie zagra.Turkiewicz mówił że chciałby mieć nowego rozgrywajka właśnie na ten mecz ale myśle że to też nie dojdzie do skutku.

Myślę że mecz będzie wyrównany do ostatnich sekund.Faktycznie w tym sezonie drużyna z Ostrowa jest wielką zagadką i przede wszystkim gra nierówno.Jednak na naszą niekorzyść przemawia hala.Widać to gołym okiem że drużyna z Wielkoposki jak gra na swoim boisku jest całkim innym zespołem(w kwestii pozytywnej).Wielką zagadką jest postawa naszego zespołu w tym meczu.Mam nadzieje że z Dragiszą pokonamy w niedziele Atlas i nasi chłopcy się odbudują.Bo jak nie teraz to kiedy??Nadchodzące mecze bedą już z samymi dobrymi przeciwnikami które trzeba wygrać aby myśleć o play-off.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 13:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
fan turowa pisze:
Bo jak nie teraz to kiedy??



Ze Sportino?...moim zdaniem z Atlasem polegniemy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 14:03 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2009, 7:52
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Turów to dobra drużyna i moim zdaniem wygramy :) ...
A my powinniśmy być jak kibice Atlasu ...
Bo jak Atlas przegrywał to oni dalej w nich wierzyli i kibicowali .....
My też tak powinniśmy a nie pisać że przegramy 15 punktami .....
Zwłaszcza że ostatni mecz nie był taki xły bo 4 punkty to nie jest dużo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 14:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Wierzyć i kibicować to jedno...czy ja mówię że nie będę tego robił?

natomiast każdy ma prawo do swojego zdania i moje po tym co obejrzałem w wyjazdowym spotkaniu ze Sportino jest takie..że polegniemy i wszystko w temacie..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 15:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
kwiatek1991 pisze:
Zwłaszcza że ostatni mecz nie był taki xły bo 4 punkty to nie jest dużo


ale jak bysmy rzucili 5 punktow wiecej bysmy wygrali 1 punktem i mieli 2 punkty a nie 1 w tabeli


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2009, 9:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
na polskikosz.pl mowia ze to jednak atlas jest faworytem:
Atlas Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Turów Zgorzelec

Cytuj:
Ostrowianie słyną w obecnym sezonie z wahań formy, ale też umiejętności mobilizacji na spotkania z silnymi przeciwnikami. Pokonali przecież aktualną pierwszą trójkę tabeli ekstraklasy - Anwil Wlocławek, Polpharmę Starogard Gdański i Asseco Prokom Sopot. W meczu z tymi ostatnimi wykorzystali problemy mistrzów Polski z pozycją rozgrywającego, a to właśnie największy kłopot także dla wicemistrzów kraju. Zmiennikiem Branta Baileya jest utalentowany 17–letni Sebastian Szymański, który zadebiutował w PLK w Inowrocławiu. Można być pewnym, że Krzysztof Szubarga i Brandun Hughes zmuszą rywali do wysiłku agresywną defensywą, a snajper Turowa Damir Miljković chyba nie może być jeszcze skuteczniejszy niż w meczu ze Sportino.

Typ autora: Atlas Stal
25.01.09 godz. 18:00


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2009, 10:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lis 2008, 16:58
Posty: 25
Lokalizacja: zgorzelec
Turów wygra z Stal Ostrów Wielkopolski 20 punktami . :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2009, 11:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
janusz gdyby bylo tak latwo to bysmy nieprzegrali ze sportino przeciez my nie mamy zawodnikow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2009, 11:44 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
W Ostrowie zagramy bez Dragisy, bez nowego rozgrywajka- rozmowy coś się przeciągają. Pogra sobie Szymański.Atlas bedzie ciepał za 3 i jak będzie im wchodziło to pozamiatane. Poza tym Turów słabo broni zawodników obwodowych. Jakoś nie widzę dużych szans na pokonanie Stali. Ale sport jest nieprzewidywalny. Zobaczymy.

PS. Wywiad z Witką pokazuje, że zespół czeka na rozgrywajka jak na zbawienie. Czyżby kandydat Adamka niespodobał się prezesowi Michalskiemu? Mamy czas -powiedział Michalski do Adamka :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2009, 13:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Niepokojąca jest to długa absencja Drole - to już 2 tyg.! Miejmy nadzieję, ze w następnym meczu już zagra, bo mimo wszystko ma on duży wkład w nasze wyniki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2009, 13:11 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2006, 11:27
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
janusz pisze:
Turów wygra z Stal Ostrów Wielkopolski
....tak,chyba ,,gorzkie żale na fujarce" :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..