Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 0:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 04 lut 2009, 21:13 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Być może prezes J.M. zapłacił za wynajem baru, a wtedy to on decyduje kto tam wchodzi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2009, 22:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
dery8 prezes nie zaprosił kibiców z poza KK bo pomyśl se logicznie jak by takich tysiąc kibiców mogło weż to takiego małego pabu ?


Ostatnio zmieniony 04 lut 2009, 22:32 przez saviol22, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 4:19 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
nie sądzę, żeby tyle osób przyszło na spotkanie techniczne, ale być może się mylę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 7:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:46
Posty: 13
Lokalizacja: zgorzelec
nie sądzę, żeby tyle osób przyszło na spotkanie techniczne, ale być może się mylę
Mysle ze to spotkanie jest z gory ustawione ,J.M.zna juz pytania /jak ktos z wczesniej napisal ze J.M.boi sie spotkania w wiekszym gronie/. :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021

[ Dodano: Czw Lut 05, 2009 7:30 am ]
nie sądzę, żeby tyle osób przyszło na spotkanie techniczne, ale być może się mylę
_________________


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 10:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Jestem przekonana, że spotkanie z zawodnikami można było zorganizować na hali, dla wszystkich. Raz, że taniej (nie byłoby spekulacji o wynajęciu przez prezesa baru), dwa, że wszyscy zainteresowani mogliby wziąć w nim udział, trzy... dziwnie to wszystko wygląda.
Klub kibica walczy z nieklubowiczami o miano lepszego kibica?
Na następnym meczu nie krzykne, nie pisknę, nie zaklaszczę... niech lepsi to robią:)
ps. NIE KAŻDY mógł wstąpić do KK choćby ze względu na wykonywaną pracę (zmianowość i wieczna dyspozycyjność)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 10:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:46
Posty: 13
Lokalizacja: zgorzelec
tur16 pisze:
Być może prezes J.M. zapłacił za wynajem baru, a wtedy to on decyduje kto tam wchodzi...
,zaplacil czy nie ale "KS TUROW" nie jest tylko wlasnoscia KK :smt021 :smt021 :smt021 :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 12:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
dery8 pisze:
zaplacil czy nie ale


Jak zapłacił to może zaprosić kogo chce..nawet byłych członków SS


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 13:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
blueeelabel pisze:
Jestem przekonana, że spotkanie z zawodnikami można było zorganizować na hali, dla wszystkich. Raz, że taniej (nie byłoby spekulacji o wynajęciu przez prezesa baru), dwa, że wszyscy zainteresowani mogliby wziąć w nim udział, trzy... dziwnie to wszystko wygląda.
Klub kibica walczy z nieklubowiczami o miano lepszego kibica?
Na następnym meczu nie krzykne, nie pisknę, nie zaklaszczę... niech lepsi to robią:)
ps. NIE KAŻDY mógł wstąpić do KK choćby ze względu na wykonywaną pracę (zmianowość i wieczna dyspozycyjność)


blueeelabel nie siej fermentu, że KK chce walczyc z innymi kibicami o miano kto jest lepszy. Przeciez nie o to tu w tym wszystkim chodzi. Jak juz ktos to zdążył wczesniej zauwazyc to ze jest to spotkanie tylko z KK było decyzją Prezesa J.M. wiec o jakiej Ty walce mówisz.


zaplacil czy nie .... Po co miałby płacić.... KS mial swoj wkład w ten pub ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 13:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Ale wy macie problemy, masakra... skoro takie spotkanie jest zorganizowane to trzeba to uszanowac, juz sam nie wiem, zazdrośni jesteście czy co? skoro chcecie się spotkać z zawodnikami, to idźcie do klubu, pogadajcie z Prezesem, z trenerem, na pewno sie zgodzą i zorganizuja takie otwarte spotkanie dla wszystkich. A nie piszecie tu takie bzdury, że szok... jak dzieci...i jeszcze te młotki... :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 15:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
blueeelabel pisze:
ps. NIE KAŻDY mógł wstąpić do KK choćby ze względu na wykonywaną pracę (zmianowość i wieczna dyspozycyjność)


Zmianowość zmianowością dlatego właśnie KK robiło pobór także w sobote właśnie ze względu na zmianowość i dyspozycyjność :roll: :roll: I nie wierze że naprawde przez długi okres poborów nie można było znaleźć czasyżeby podejść do hali ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 20:03 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Irytuje mnie po trochę spojrzenie niektórych osób... To nie KK zadecydowało o spotkaniu. Naprawdę tak ciężko to zrozumieć?
Przecież to prezes J.M. wyszedł z inicjatywą i to on to organizuje. KK się nie wywyższa, tylko jest w tym wypadku wywyższone, a to różnica dosyć spora.
Nie ma powodu, żeby się między sobą kłócić... "nie krzyknę na meczu" - to nie jest strata dla KK, tylko dla zawodników... ale może ciężko to załapać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 21:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
tur , w końcu ktos to zrozumiał. z drugiej strony to naprawde rozdmuchana sprawa, bo nie wierzę, że przed drzwiami będzie stał napakowany koleś i sprawdzał legitymacje członkowskie!!! W jakim my świecie żyjemy?
Ja jestem KK od początku jego powstania, jeszcze jak Turów był w 1 lidze, jak pamiętam spotkanie organizacyjne było w kubusiu na dole, miałem nawet opory żeby tam pójść... ja taki nikt... wróciłem w te strony po 8 latach pobytu we Wrocławiu...

Jestem jak pisałem wczesniej od samego początku w KK, były sezony że nie opusciłem żadnego wyjazdowego meczu !!! A mam pracę, rodzinę, problaemy takie i inne jak wszyscy z nas...

Tak że nie piszcie tutaj farmazonów, że czemu, że jak? że ja chcę , a ja muszę...

skoro tak bardzo jesteście z tym klubem to pokażcie to na meczach !!! a nie płaczecie, bo nie ma wstępu na spotkanie z zawodnikami...

Ja osobiście stałem i czekałem 2 godziny po meczu żeby pogratulować Witce, Chrisowi czy Mordzakowi... nie mówie już nawet o Wafelu... można? Mozna...

BRRRRRRRRRR NORMALNIE szlak mnie trafia jak widze wasze wypowiedzi tutaj...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 21:33 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Na spotkanie udzie tylko KK Tur.
KK Tur to gwarantowany doping na meczach.
Doping na meczach, to zwiększone szanse na wygraną.
Trzecia z czterech reklam na tym filmiku pokazuje dlaczego doping jest taki ważny :)
http://www.youtube.com/watch?v=PRiYkwtBK34&NR=1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2009, 22:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2009, 14:29
Posty: 59
Lokalizacja: Bogatynia
Wlasciwie to mialem tego nie komentowac, bo nawet jakby zebranie bylo dla wszystkich to i tak nie dam rady przyjechac do Zgorzelca..

Odnosze jednak wrazenie, ze panuje takie ogolne przekonanie jakoby tylko KK wydzieral mordy na meczach - a przeciez wcale tak nie jest. Owszem robicie sporo halasu i chwala wam za to ;) Ale jakbym mogl przyjsc z bebnem to tez bym chetnie robil raban - niestety na trybunie nie bylo by to mile widziane, wiec kibicuje jak moge a na drugi dzien czesto nie moge mowic :)

Tak czy inaczej, spotkajcie sie i powiedzcie swoje (nasze) zdanie na temat tego co sie dzieje. Zadawajcie niewygodne pytania i przycisnijcie do muru kogo trzeba pytajac DOKAD ZMIERZASZ TUROWIE?? Bo ja mam wrazenie ze to juz tylko naiwni kibice (w tym ja) wierza ze cos sie jeszcze odwroci i klub nadal bedzie nasza duma..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2009, 7:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Brawo KK to jest Wasze prawo i Wasza powinność . Spotkanie z graczami klubu z którym sie identyfikujecie jest ok i macie prawo do wyłaczności. Spotkanie z wszystkimi kibicami jest zawsze na meczach. Jesteśmy obserwatorami i na tym kończy sie nasza rola , nawet wtedy kiedy po meczu nie mozemy mówić. A jezeli chcemy znać jakieś bliższe szczegóły i kuluary klubu to trzeba sie z nim identyfikować poprzez KK lub inne formy aktywności/ sponsoring, działalnośc bezposrednia w klubie itp/ Jest jeszcze inna forma z której często ja korzystam a mianowicie kontakt z członkami KK , osobisty ,bądź chociazby na tym lub innym forum . Takie spotkanie to niewątpliwie Wasz przywilej i korzystajcie z niego bez krepacji. Przepraszam za duże literki ale to zwykły szacunek dla zapału kibiców szczególnie teraz gdy brak sukcesów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..