Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 20:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dopingowanie
Post: 21 sty 2010, 15:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lut 2009, 21:33
Posty: 12
Lokalizacja: Zgorzelec
Żeby wszyscy tak Dopingowali jak MY a zwłaszcza twój Syn to było by dobże i nie życzę sobie żebyś mi robił jakieś zdjęcia .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 15:16 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
Ciekawy fortel został dzisiaj zastosowany przez Świstaka. Jak zwykle w dniu, kiedy planuje wypić (czyli w dniu meczowym) nie przyjechał do pracy samochodem, ale nie to jest tematem więc koniec.


Śledzisz go czy jaka cholera??
Detektyw Malanowski w Akcji :smt082 :smt082
A tak na poważnie wyjasnij mi proszę słowa "Ciekawy jest natomiast wybieg Zarządu co do stroju Świstaka - dzisiaj aby ukryć swój stan trzeźwości Świstak miał na głowie kapelusz, który miał okrywać jego coraz bardziej "dziwny" wyraz twarzy, jakiego doznawał po każdej przerwie w meczu."
Twierdzisz ze pił podczas meczu czy alkohol zaczął go chwytać dopiero na hali?
Bo byłem przed meczem u niego i jakoś nie wyglądał mi na pijanego,ani nic nie pił.
No ale wiele sie może zmienić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 17:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
zloty73 pisze:
dobże


ło matko... lepiej sie nie chwal kto polskiego uczył w szkole bo zawału nauczyciel dostanie :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 19:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
zloty73 pisze:
Żeby wszyscy tak Dopingowali jak MY a zwłaszcza twój Syn to było by dobże i nie życzę sobie żebyś mi robił jakieś zdjęcia .

To nie koncert życzeń, a Ty i Twój syn są tylko niewielkim elementem całego zdjęcia, które jednak pokazuje, jak dopingujesz. Ale cóż widać, że prawda boli.

Avaddon18 pisze:
Śledzisz go czy jaka cholera??

Nie Avaddonie, ja tylko pokazuję nieprawidłowości w szeregach KK, jakich dopuszcza się członek Zarządu, a wobec którego inni członkowie tego samego zarządu nie wyciągają konsekwencji.
Avaddon18 pisze:
Twierdzisz ze pił podczas meczu czy alkohol zaczął go chwytać dopiero na hali?

Nic nie twierdzę, ale Jego wygląd twarzy zmieniał się z minuty na minutę...niestety.

Cytuj:
ło matko... lepiej sie nie chwal kto polskiego uczył w szkole bo zawału nauczyciel dostanie :lol:

A może już był zszedł i dlatego Złoty tak sobie folguje? :smt082 :smt082 :smt082


Ostatnio zmieniony 21 sty 2010, 19:15 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 19:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Cytat:
ło matko... lepiej sie nie chwal kto polskiego uczył w szkole bo zawału nauczyciel dostanie

A może już był zszedł i dlatego Złoty tak sobie folguje?


czuje sie urażony faktem ze nie zostało dodane że to mój cytat :D ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 20:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
gregor-85 pisze:
czuje sie urażony faktem ze nie zostało dodane że to mój cytat :D ]:->

No żesz bardzo Cię przepraszom, ale to jakiejsik tak se wyszło ze systemu, ze nie podało cyje to powiedzenie było. No straśnie mi psykro, ze jakiejsik sie tak stanyło i obiecujem, ze we wty psysłości dołozem wselaćkich staroń coby jus nigddy takiejsik pomyłek nie było. Hej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2010, 19:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.turkk.yoyo.pl/

Pracujemy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 17:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
http://www.turkk.yoyo.pl/

Pracujemy


Bardzo marnie, ale jednak. Tylko po co to uruchomienie jak tam się nic kompletnie nie dzieje. Poza tym przestajesz być słowny. Miałeś się tutaj nie odzywać w żadnym temacie. Admin banuj za reklamę ]:-> ]:-> ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 17:53 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
Admin banuj za reklamę


Admin banuj za idiotyczną arogancję :smt026 :smt026

Cytuj:
Bardzo marnie, ale jednak.


Bynajmniej istnieje , noo chyba że za twoich rządów także coś takiego było ( lub była próba ) stworzenia a ja niedoinformowany żuczek o tym nie wiem.

Po raz kolejny pokazałeś że jesteś przykładem osoby która chce "zgnoić" intencję w zarodku :smt082 :smt082

Pozdrawiam cię ciepło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 18:40 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Admin banuj za reklamę ]:-> ]:-> ]:->

sam ją masz w podpisie:
Cytuj:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 19:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 20:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Avaddon to Ty jednak żyjesz?!!!
Twój wpis po tak długim czasie wskazuje tylko na jedno - piszesz po to, bo jesteś chyba ustami Tomczana i kiedy ja zamilkłem tu na forum, to i Twoja aktywność spadła, ale cóż Twój wybór ( w końcu On Cię przyjął do KK - ja nie).
Cytuj:
Po raz kolejny pokazałeś że jesteś przykładem osoby która chce "zgnoić" intencję w zarodku :smt082 :smt082

Nie chcę gnoić - jedynie wyraziłem swoją opinię w temacie - a przepraszam, czy to znaczy, że nie wolno??? Za moich czasów nie było strony - fakt, ale za czasów Tomczana też jej "jeszcze" nie ma, bo to co się na razie otwiera to ledwie fragment "karteczki", a nie "cała" strona. Powodzenia w tworzeniu całości - bez ironii twierdzę, że czekam na efekt końcowy.
Wg mnie jak na razie wszystko jest mało czytelne i zlewa się w jedną wielką zieloną plamę -kolor mógłby być bardziej stonowany, a nie taki żarówiasty(Avaddon to nie atak, tylko moje spostrzeżenie). No i to tło, te twarze - kompletny brak "parcia na szkło". :smt023

4mA pisze:
grengo napisał/a:
Admin banuj za reklamę ]:-> ]:-> ]:->

sam ją masz w podpisie:
Cytat:
Zagłosuj : http://www.czlowiekroku.zinfo.pl/


Admin - banuj!!! :smt082 :smt044 :smt044 :smt044

[ Dodano: Pon Lut 01, 2010 8:49 pm ]
Avaddon18 pisze:
a ja niedoinformowany żuczek o tym nie wiem.


Postawię nacisk na "niedoinformowany"...i odpowiem, że nie wiesz - ale nie martw się niewiedza, to nie grzech :lol:


Ostatnio zmieniony 01 lut 2010, 20:45 przez grengo, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 21:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
Avaddon to Ty jednak żyjesz?!!!


Żyje i mam sie nawet całkiem dobrze :)

Cytuj:
Twój wpis po tak długim czasie wskazuje tylko na jedno - piszesz po to, bo jesteś chyba ustami Tomczana i kiedy ja zamilkłem tu na forum, to i Twoja aktywność spadła, ale cóż Twój wybór


Zgodzę się moje wpisy mogą sugerować takie spostrzeżenie.
Jednak jak napisałeś niżej wytłumaczenie swoich słów to teraz wszystko rozumiem.
Chociaż mogłeś ująć to troszkę delikatniej.
Masz jakieś ale to je wyłuszcz grubaśnym drukiem ( tylko nie dosłownie :P )bo ktoś się stara , kombinuje chce zrobić i uwierz mi taka uwaga to czasem jest krytyką nie wytyczną.


Cytuj:
Admin - banuj!!!


To skoro wy macie prośby to i ja - ADMIN PIWO PROSZĘ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 22:33 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Avaddon18 pisze:
bo ktoś się stara , kombinuje chce zrobić i uwierz mi taka uwaga to czasem jest krytyką nie wytyczną.


Ależ Avaddonie - to ma być krytyką, ale konstruktywną - czyli wnoszącą coś co można zmienić ( pokazującą inną drogę). To właśnie krytyka wpływa w wielu przypadkach na to, co później okazuje się czymś dobrym, właściwym. To dzięki krytyce można dostrzec popełniane błędy, które niestety są dostrzegane wyłącznie przez osoby trzecie i nie należy (tak jak dzieje się to w przypadku tego zarządu) postrzegać wszystkiego jako ataki, ale należy spróbować dopatrzeć się czegoś głębszego niż swój czubek nosa (Dwulicus).

[ Dodano: Pon Lut 01, 2010 10:34 pm ]
Avaddon18 pisze:
To skoro wy macie prośby to i ja - ADMIN PIWO PROSZĘ


Nie przeginaj - nawet ja Aleksa po piwo nie ganiam... :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 16:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
grengo pisze:
Wg mnie jak na razie wszystko jest mało czytelne i zlewa się w jedną wielką zieloną plamę -kolor mógłby być bardziej stonowany, a nie taki żarówiasty(Avaddon to nie atak, tylko moje spostrzeżenie). No i to tło, te twarze - kompletny brak "parcia na szkło". :smt023


Więc tak, tworzenie strony to nie jedyne moje zajęcie (studiuję dziennie na kierunku inżynierskim, gdzie mam 3 razy więcej nauki a właśnie jest sesja) i stronkę robię po nocach kiedy Ty sobie śpisz, od zaledwie kilku dni, więc jak na ten krótki czas wg mnie strona jest ok.
Po drugie jest na stronie startowej napisane, że jestem w trakcie tworzenia, ale może powiększę czcionkę, skoro nie widziałeś.
Zlewa się w zieloną plamę?? Przeważającym kolorem jest CZARNY a tylko dodatki są zielone (chyba takie są barwy klubowe) i jesteś jedyną osobą, której się coś zlewa na zielono, ale ok wezmę to pod uwagę. Żarówiasty? może sobie ostrość na monitorze zmień, bo na moim i na uczelni na komputerach jest "trawiasta" zieleń.
Co do tła to jest czarne ale pewnie chodzi Ci o baner więc te twarze nie są pierwszoplanowe. To się nazywa kontrast.
Oczywiście to nie jest tłumaczenie, chcę tylko abyś miał trochę dystansu do czegoś co się dopiero buduje. Jak już będzie skończona i będziesz miał zastrzeżenia chętnie wysłucham ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..