Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 18:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Witam Katrin!!!
Od razu wyjaśnię, że nie było moim zamiarem dowalanie komukolwiek (nawet Tomczanowi) tym bardziej, że sam pomysł jak i Twoje chęci stworzenia strony KK bardzo mi się podoba. Po Twoim opisie co obecnie robisz i kiedy tworzysz stronę masz u mnie jeszcze większy szacunek za to, że mimo sesji chce Ci się. Zaskoczony jednak jestem faktem, że to nie Tomczan jest twórcą strony, o czym mówił na zebraniu, a co przekazał mi mój syn, ale jak widzę nie przeszkadza mu to w wypinaniu klaty po pochwały za stronkę, które tak na prawdę należą się wyłącznie Tobie. Co do kolorystyki zauważyłem przewagę czarnego, a trawiasta zieleń, jak ją nazwałaś u mnie jest bardzo intensywna, ale być może to wina mojego monitora. Nie musisz pogrubiać czcionki gdyż czytałem, że strona jest w budowie i zapewniam, że czekam z niecierpliwością na efekt finalny, który jak sądzę, nastąpi niezwłocznie po zaliczeniu przez Ciebie sesji, czego Ci szczerze życzę. Reasumując nie miej do mnie żalu o moje spostrzeżenia, ale poza hurraoptymizmem towarzyszącym mi z tytułu powstania stronki wyrażam swoje spostrzeżenia, które w mniejszym lub większym stopniu mogą zasugerować Ci naniesienie ewentualnych poprawek.
Pozdrawiam i powodzenia na sesji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 19:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
To takie małe sprostowanie, na zebraniu Tomczan oznajmił, że taka strona powstanie i powiedział, że już zaczął robić ale ciężko mu to idzie bo się na tym dobrze nie zna i wtedy się zgłosiłam i powiedziałam, że mogę pomóc bo studiuję m.in. informatykę i mam pojęcie o tworzeniu stron. Być może syn tego nie usłyszał, gdyż siedziałam w drugim rzędzie.
W stopce strony (na samym dole) jest napisane, że stronę robię ja. Jak już wspomniałam każdą uwagę dotyczącą wyglądu strony rozpatrzę.
Stronę postaram się oddać gotową do końca przyszłego tygodnia, ale to już zależeć będzie wyłącznie od internetu :( niestety panujące warunki pogodowe strasznie osłabiły łączność i jednym słowem szybsze są żółwie.
A za powodzenie na sesji nie dziękuję, bo to różnie bywa.
Pzdr.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 20:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
katrin89m pisze:
To takie małe sprostowanie, na zebraniu Tomczan oznajmił, że taka strona powstanie i powiedział, że już zaczął robić ale ciężko mu to idzie bo się na tym dobrze nie zna i wtedy się zgłosiłam i powiedziałam, że mogę pomóc bo studiuję m.in. informatykę i mam pojęcie o tworzeniu stron. Być może syn tego nie usłyszał, gdyż siedziałam w drugim rzędzie.
W stopce strony (na samym dole) jest napisane, że stronę robię ja. Jak już wspomniałam każdą uwagę dotyczącą wyglądu strony rozpatrzę.
Stronę postaram się oddać gotową do końca przyszłego tygodnia, ale to już zależeć będzie wyłącznie od internetu :( niestety panujące warunki pogodowe strasznie osłabiły łączność i jednym słowem szybsze są żółwie.
A za powodzenie na sesji nie dziękuję, bo to różnie bywa.
Pzdr.


Baaaaaaaaaardzo dużo pracy przed Wami, ale życzę powodzenia i zacięcia do tego... przydaje się ;)

Btw. KK chyba stać na wykupienie domeny i serwera, na dzień dzisiejszy w różnych promocjach są to przeważnie kwoty groszowe, bo te reklamy biją po oczach i przesłaniają całą stronę...


Ostatnio zmieniony 02 lut 2010, 20:50 przez szamo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 21:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
KK chyba stać na wykupienie domeny i serwera, na dzień dzisiejszy w różnych promocjach są to przeważnie kwoty groszowe, bo te reklamy biją po oczach i przesłaniają całą stronę...


Szamo z tego co się orientuje przeważnie promocja polega na tym że rok masz za darmo ( baardzo ograniczone działanie np tylko 3 zakładki itd ) a po roku płacisz 200+zł średnio.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 21:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Avaddon18 pisze:
Cytuj:
KK chyba stać na wykupienie domeny i serwera, na dzień dzisiejszy w różnych promocjach są to przeważnie kwoty groszowe, bo te reklamy biją po oczach i przesłaniają całą stronę...


Szamo z tego co się orientuje przeważnie promocja polega na tym że rok masz za darmo ( baardzo ograniczone działanie np tylko 3 zakładki itd ) a po roku płacisz 200+zł średnio.


Słabiutko się orientujesz... https://ibc.pl/ już kilku osobą poleciłem usługi hostingowe podanej firmy i wszyscy są bardzo zadowoleni...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 22:05 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Osobiście dzięki za namiar , przyda się na przyszłość a tamten przykład podałem z życia wzięty kiedy to kumpel ( jakieś pół roku temu ) chciał wykupić domenę.

Pozdro


Ostatnio zmieniony 02 lut 2010, 22:06 przez Avaddon18, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..