Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 5:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 15:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
A może on nie chce się zniżać do takiego poziomu i takich spraw załatwiać na forum gdzie ludzie z innych miast czytają wasze zażalenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 16:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 mar 2009, 7:50
Posty: 53
Lokalizacja: zgorzelec
Tylko że jak była potrzeba szybkiego zwołania zebrania i zapobieżenie rozwoju konfliktu to nic nie zrobił ani na necie ani w realu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 16:45 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
REP pisze:
ani w realu

może woli biedronkę :P

P.S. JOKE ^^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 16:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Oświadczam, że wszelką polemikę w tym temacie zakończyłem i nie zamierzam odpowiadać na żadne zadane tutaj pytania przez osoby z szeregów Klubu Kibica "TUR", jak i spoza.
:lol:
Tomasz Urbaniak
Prezes Zarządu KK "TUR"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2010, 18:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 paź 2009, 6:28
Posty: 20
Lokalizacja: nie z tej ziemi
Brawo Tomczan :smt026
Podjąłeś męską decyzję :smt058
Mam już dość wyciągania brudów na temat KK! I nieważne czy to jest czynione tu, czy w sprawach KK TUR! Trzeba się pogodzić z faktem, że ex prezes KK ma problemy emocjonalne.Wszyscy widzą, że on próbuje wciągnąć Ciebie w swoje gierki wszelkimi sposobami. Najwyraźniej jego życiowe motto brzmi ,,nieważne co mówią, ważne, że w ogóle mówią". Nie daj się sprowokować, bo później każda próba podjęcia jakiejś sensownej rozmowy z tym człowiekiem może zostać wykorzystana przeciwko Tobie jako oznaka słabego charakteru. A po co to? Kolejny pretekst do podkręcania śruby. Daj spokój gościowi, bo on dąży do zniszczenia KK, co boli. ,,DZIĘKI" jego zasługom został już naruszony wizerunek naszego klubu, członkowie KK zaczynają się grupować na obozy fanów grupy rządzącej i fanów opozycji. My, kibice Turowa chcemy się dzielić szczęściem z wygranych drużyny i dyskutować o przyczynach niepowodzeń. Dość już tej nienawiści na forum :( Zajmijmy się (apeluję do wszystkich kibiców) Zajmijmy się kibicowaniem :smt026


Ostatnio zmieniony 17 sty 2010, 18:45 przez Liska, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2010, 20:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
bo jak sie nie ma jaj i sie ma cos na sumieniu to sie ucieka przed odpowiadaniem na niewygodne pytania;) brawo prezesie KK...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2010, 21:00 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
bo jak sie nie ma jaj i sie ma cos na sumieniu to sie ucieka przed odpowiadaniem na niewygodne pytania;) brawo prezesie KK...


Powiedział co wiedział.Czyli nic.
A Liska ujęła całą sprawę jak nikt inny. 101% REALIÓW.


Ostatnio zmieniony 17 sty 2010, 21:01 przez Avaddon18, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2010, 22:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2009, 18:52
Posty: 18
Lokalizacja: Zgorzelec
gregor-85 pisze:
bo jak sie nie ma jaj i sie ma cos na sumieniu to sie ucieka przed odpowiadaniem na niewygodne pytania;) brawo prezesie KK...

a ty co najemnik jesteś? typowe zachowanie mąciciela wody , uszanuj zdanie Tomczana ,nie chce i nie będzie polemizował bo po co? żeby ktoś inny miał zabawę? może Ty?
to żenujące.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2010, 23:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
żenujące to jest jak "prezes" KK próbuje uniknąć odpowiedzi na pytania. ciekawe jakby na wasze pytanie prezes M. tak sie zachowywał to też byście go tak bronili.. zapewne byście go wychwalali i nie wieszali na nim psów co? ;) hipokryci..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2010, 8:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2009, 16:33
Posty: 40
Lokalizacja: betonowe miasto
gregor-85 pisze:
żenujące to jest jak "prezes" KK próbuje uniknąć odpowiedzi na pytania. ciekawe jakby na wasze pytanie prezes M. tak sie zachowywał to też byście go tak bronili.. zapewne byście go wychwalali i nie wieszali na nim psów co? ;) hipokryci..


Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i chyba nie dla zabawy TEN u góry obdarował nas wolną wolą żebyśmy mogli wybierać co chcemy robić ;)

Pozdrawiam bez imienny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2010, 17:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Liska pisze:
Mam już dość wyciągania brudów na temat KK! I nieważne czy to jest czynione tu, czy w sprawach KK TUR! Trzeba się pogodzić z faktem, że ex prezes KK ma problemy emocjonalne.

Wyciągasz strasznie błędne wnioski, nie mam i nigdy nie miałem problemów emocjonalnych jeżeli chodzi o działalność KK.
Liska pisze:
Wszyscy widzą, że on próbuje wciągnąć Ciebie w swoje gierki wszelkimi sposobami.

Skąd ta pewność, że "wszyscy" widzą, a nie Ty i Tobie podobni?
Liska pisze:
Daj spokój gościowi, bo on dąży do zniszczenia KK, co boli.

Bzdury wypisujesz, ale masz prawo tkwić w niewiedzy.
Cytuj:
,,DZIĘKI" jego zasługom został już naruszony wizerunek naszego klubu,

I tu pokazujesz jaką "wiedzą" dysponujesz. Czy to ja zasłynąłem tym, że nie zorganizowałem spotkania wyjaśniającego zanim doszło do eskalacji konfliktu (domagałem się tego blisko 2 m-ce)? Czy to ja napisałem do KK w Polsce list, dzięki któremu wszyscy się śmieją z KK TUR? Czy to ja stoję na czele zarządu KK, którego jeden z członków jest notorycznie "dziabnięty" na każdym meczu Turowa, czym nie wpływa na pozytywny wizerunek KK? Takich przykładów mogę napisać więcej, tylko po co je powtarzać? Tkwij sobie w swojej niewiedzy i co najmniej dziwnym "subiektywnym" spojrzeniu na całość. Masz prawo, ale do licha nie pisz bzdur nie mających pokrycia w faktach.
Liska pisze:
członkowie KK zaczynają się grupować na obozy fanów grupy rządzącej i fanów opozycji

A może inaczej: dzielą się na tych, którzy znają prawdę i tych którzy jeszcze jej nie poznali? Tak czy siak mają ludzie prawo wyboru i nie twierdzę, że jedyny słuszny wybór to ten, który popiera moje zdanie.
Liska pisze:
My, kibice Turowa chcemy się dzielić szczęściem z wygranych drużyny i dyskutować o przyczynach niepowodzeń. Dość już tej nienawiści na forum :( Zajmijmy się (apeluję do wszystkich kibiców) Zajmijmy się kibicowaniem :smt026

I tu się z Tobą zgodzę w 100%.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2010, 7:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lis 2009, 16:33
Posty: 40
Lokalizacja: betonowe miasto
grengo pisze:
[...]którego jeden z członków jest notorycznie "dziabnięty" na każdym meczu Turowa, czym nie wpływa na pozytywny wizerunek KK?


hmm... z tego co pamiętam to była kiedyś na ten temat dyskusja to dlaczego wtedy nie reagowałeś skoro dobrze wiedziałeś kim jest ta osoba??

Wybacz jeśli uraziłem.


Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 7:04 przez bez imienny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2010, 9:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
bez imienny pisze:
hmm... z tego co pamiętam to była kiedyś na ten temat dyskusja to dlaczego wtedy nie reagowałeś skoro dobrze wiedziałeś kim jest ta osoba??

Wybacz jeśli uraziłem.


Zacznę od końca: nie uraziłeś mnie, więc nie mam czego wybaczać.
Natomiast co do pierwszego pytania powiem tak: weryfikacja jakiej dokonywałem jako prezes KK na stadionie miała na celu głównie uporządkowanie spraw personalnych w KK. Jednak oprócz tego było to działanie mające na celu usunięcie z szeregów KK ludzi, którzy nadużywali alkoholu (ze względu na sentyment jakim darzyli Go członkowie Zarządu niestety oprócz Świstaka), a którzy zostali ponownie przyjęci do KK przez obecny Zarząd. Dzisiaj wiem, że była to zła decyzja (pozostawienie Go w KK), ale wówczas ja i moi koledzy przeprowadziliśmy ze Świstakiem kilka rozmów porządkowych nt. jego stanu w trakcie meczów. Był nawet moment, że został On pozbawiony możliwości dokonywania zapisów na jakiś czas, co przełożyło się pewnie na zmniejszenie ilości osób odwiedzających Jego, bądź co bądź placówkę handlową, co pewnie przełożyło się również na osiągane przez Niego dochody. Jak pokazał czas Świstak podczas sprawowania przeze mnie jak i moich kolegów władzy w KK starał się nie nadużywać zaufania jakie zostało Mu po raz kolejny udzielone. Za czasów mojej prezesury nie dotarła do mnie ani jedna skarga dotycząca stanu trzeźwości kogokolwiek z Zarządu KK więc nie miałem powodów do reagowania, natomiast w obecnym czasie, zanim zostałem usunięty z KK osobiście dwa razy wskazywałem Tomczanowi, że Świstak był nietrzeźwy i nic w tym temacie nie drgnęło do dzisiaj. Po usunięciu mnie z KK wskazałem trzecią sytuację gdzie Świstak był "pod wpływem" i nadal nic. Obecny Zarząd wydaje się być "kółkiem wzajemnej adoracji", tak jak każdy dotychczasowy, bo członkowie jednego organu muszą się nawzajem wspierać, ale to co się teraz wyprawia, to już nie jest "kółko", to jest "diabelski młyn" (oczywiście chodzi mi o wielkość okręgu).

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 10:11 pm ]
Ciekawy fortel został dzisiaj zastosowany przez Świstaka. Jak zwykle w dniu, kiedy planuje wypić (czyli w dniu meczowym) nie przyjechał do pracy samochodem, ale nie to jest tematem więc koniec. Ciekawy jest natomiast wybieg Zarządu co do stroju Świstaka - dzisiaj aby ukryć swój stan trzeźwości Świstak miał na głowie kapelusz, który miał okrywać jego coraz bardziej "dziwny" wyraz twarzy, jakiego doznawał po każdej przerwie w meczu. I choćby ktoś z boku się przyglądał, to mógł nie dostrzec tego, co jest oczywiste w przypadku tego jegomościa. Im było bliżej końca meczu, tym bardziej otok kapelusza Świstaka spadał mu na oczy. Czyżby za luźny sznurek w kapelutku?
Reszta jak zwykle - bez komentarza.
Ciekawe tylko co zrobi Tomczan, bo wszystko dzieje się na Jego oczach, u Jego boku i pod Jego zarządem?
Aha i jeszcze jedno mi się przypomniało, czy w naszym, przepraszam- waszym statucie jest coś o sposobie dopingowania, bo dzisiaj jakoś marnie wychodziło to Złotemu i jego synowi. Mam kilka zdjęć i nie są to zdjęcia przypadkowe, czy celowe, ale uchwycone, kiedy wszyscy klaszczą, a złotka nie, bo i po co.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 12:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 mar 2009, 7:50
Posty: 53
Lokalizacja: zgorzelec
Dziwne zachowanie Swistaka nawet nie zauwazyl ze -jak zwykle - chcialem sie z nim przywitac


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 13:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 paź 2009, 17:33
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak Dzieci .
Jak Uraziłem , Przepraszam... Ale Taka Prawda


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..