Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 166  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 maja 2010, 20:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 sty 2010, 17:03
Posty: 61
Lokalizacja: Jesteś?
Może zbyt wcześnie, ale sporo jest osób mających rozeznanie w klubie, kto opuści klub, bo oficjalka nie informuje o takich sprawach. Poruszyć można tez tematy związane z naszym kibicowaniem ewentualnie może jakaś akcja podczas pożegnania drużyny jeśli takowe się odbędzie.


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 21:04 przez XYZ, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 11:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
ZaAnawetPrzeciw pisze:
Zasmucę Cię ale nie :grin:
miałem nie zabierać głosu w okresie dużych emocji, ale nie mogę się powstrzymać.
Wrocław był, jest i będzie zainteresowany wskrzeszeniem własnych tradycji koszykarskich. Turów z kolei, oprócz tradycji, ma niestety gorsze położenie, słabsze lobby polityczne i skłócone środowisko.
Co możemy (i powinniśmy) zrobić, aby ten bilans wyrównać i zwiększyć nasze szanse na pozostawienie ekstraklasy koszykarskiej w Zgorzelcu, na udowodnienie, że ostatni sezon to był tylko 'wypadek przy pracy'?
Przede wszystkim zakończyć kłótnie. Pokazać, że na baskecie w Zgorzelcu zależy nam bardziej, niż na własnych chorych ambicjach. A tych, którzy nie potrafią tego zrobić, proszę o niepisanie na forum. Przecież wszyscy to czytają. We Wrocławiu też. Wyczuwają moment, w którym mogą nas wyślizgać. Podejrzewam, że takich artykulików będzie więcej.
Jeśli ktoś się nie zgadza, trudno, ale ja tak to widzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 13:02 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Nie zgadzam sie z Tobą. Może z powodu braku wiary w dobre chęci, wspomnianych przez Ciebie "elyt". Tyle dziwnych i negatywnych zbiegów okoliczności nie może być w jednym sezonie.


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 13:25 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 13:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Chuck Norris jr pisze:
Przede wszystkim zakończyć kłótnie. Pokazać, że na baskecie w Zgorzelcu zależy nam bardziej, niż na własnych chorych ambicjach. A tych, którzy nie potrafią tego zrobić, proszę o niepisanie na forum. Przecież wszyscy to czytają. We Wrocławiu też. Wyczuwają moment, w którym mogą nas wyślizgać. Podejrzewam, że takich artykulików będzie więcej.
Jeśli ktoś się nie zgadza, trudno, ale ja tak to widzę.

Popieram w 100 % !
Wszelkie działania, np. petycje do PGE o odwołanie Prezesa Michalskiego tylko wskazują PGE, że w Zgorzelcu jest źle. Bo i jest! Ja się z tym zgodzę. Ale weźmy taki scenariusz, gdy są prowadzone rozmowy na temat kwoty od sponsora, a ten widzi jakieś pismo z prośbą o interwencję, to zacznie drapać się po głowie. Zawiązuje worek z pieniędzmi i przesuwa go na inne boisko do koszykówki, np. do Wrocławia. A tam aż szczają za takim sponsorem, jak PGE.
Czy ci, którzy podpisują się pod tą petycją załatwią nam nowego sponsora??? Sponsora, który da na koszykówkę w Zgorzelcu 5-8 milionów???
Uważam, że przy okazji pokazania "pazura" rozdrapać nim można worek z pieniędzmi, z którego zacznie się wysypywać w drodze do Zgorzelca i na miejscu może okazać się, że jest pusty.
Oj, to sobie wtedy koszykarzy pozyskamy. :oops:
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 13:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 20 lis 2006, 19:19
Posty: 133
Chuck Norris jr pisze:
Przede wszystkim zakończyć kłótnie. Pokazać, że na baskecie w Zgorzelcu zależy nam bardziej, niż na własnych chorych ambicjach.

A kto tu się kłóci?!
Skoro Ci co ustawowo powinni dbać o nasz klub (dostają kasę) -mam na myśli radę nadzorczą - nie dbają, to ktoś musi głośno im to wytknąć choćby na tym forum.
Czy kibice mają udawać że wszystko jest ok? przecież to kibice najbardziej cierpią.
Powtarzam kolejny raz odpolitycznić radę nadzorczą, zarząd i będzie od razu lepiej.
Nie chcę wracać do historii, prawdziwi kibice pamiętają zmiany jakie zachodziły w klubie i co z nich wyszło...

Pewnie znasz bardzo dobrze Michalskiego i wiesz że mu zawsze na opak wychodziło...
Obojętnie w jakich politycznych barwach występował


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 13:49 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
@ Tomczan jak zwykle ... Człowieku i ty dalej chcesz nas nabrać, że nie masz nic wspólnego z nieudacznikiem J.M... Oj, chłopie, chłopie.

Jan Michalski pisze:
W poprzednim sezonie mimo wzrostów euro i dolara udało mi się uratować budżet, rozliczyć ze wszystkimi zawodnikami i uzyskać jako zespół drugie miejsce.

Ten człowiek już jest dla mnie MNIEJ NIŻ 0!! Nie ma to jak spijać po kimś śmietankę. TAK ROBIĄ TYLKO AMATORZY prezesie !!

Źródło


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 13:50 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 14:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
Ale weźmy taki scenariusz, gdy są prowadzone rozmowy na temat kwoty od sponsora, a ten widzi jakieś pismo z prośbą o interwencję, to zacznie drapać się po głowie. Zawiązuje worek z pieniędzmi i przesuwa go na inne boisko do koszykówki, np. do Wrocławia


tomek mimo ze cie lubie i szanuje to nie zgadzam sie z tym co napisales, sponsor powinien wiedziec ze tu jest zle i powinien wiedziec z jakiego powodu jest zle, jesli on jest zwierzchnikiem prezesa ks turow to albo przystanie na petycje i doprowadzi do zwolnienia pana "prezesa" michalskiego, bo skoro jest zle przez w/w, a bedzie chcial dalej w koszykowke zgorzelecka inwestowac i tym razem z lepszym efektem "posezonowym" to w koncu zatrudni czlowieka z prawdziwego zdarzenia na stanowisko prezesa ks turow, takiego ktory sie zna na koszykowce. a tych ludzi przez ktorych jest zle i nie ma wynikow w obecnym sezonie wezmie w odstawke.

nie rozumeim dlaczego tak obstajesz za panem michalskim skoro sezon sie juz skonczyl i zadnych korzysci w postaci darmowego autobusu na wyjazd itp juz nie otrzymamy tak czy siak .......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 14:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
gornik pisze:
Powtarzam kolejny raz odpolitycznić radę nadzorczą, zarząd i będzie od razu lepiej.
Teoria. Znasz jakiś sposób, aby to zrobić?
Może, kiedy w naszej polityce zaczną przeważać ludzie, ukierunkowani na interes i dobro publiczne a nie na prywatę, coś się ruszy. Także profesjonaliści a nie sprytni amatorzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 15:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomczan pisze:
Ale weźmy taki scenariusz, gdy są prowadzone rozmowy na temat kwoty od sponsora, a ten widzi jakieś pismo z prośbą o interwencję, to zacznie drapać się po głowie. Zawiązuje worek z pieniędzmi i przesuwa go na inne boisko do koszykówki, np. do Wrocławia. A tam aż szczają za takim sponsorem, jak PGE.
Czy ci, którzy podpisują się pod tą petycją załatwią nam nowego sponsora??? Sponsora, który da na koszykówkę w Zgorzelcu 5-8 milionów???
Uważam, że przy okazji pokazania "pazura" rozdrapać nim można worek z pieniędzmi, z którego zacznie się wysypywać w drodze do Zgorzelca i na miejscu może okazać się, że jest pusty.
Oj, to sobie wtedy koszykarzy pozyskamy. :oops:
Pozdrawiam


Tomczan nawet gdyby to lepiej jest grać w I lidze z ambitnymi zawodnikami i zarządem, który ma pojęcie i pasję niż dalej brnąć w bagno...

Piszesz, że PGE zawiąże worek z pieniędzmi to powiem Ci dlaczego tak zrobi, jak do Ciebie jeszcze to nie dotarło - zrobi to ze względu na słaby target marketingowy, nie dość, że Zgorzelec to pipidówa gdzie Turów to jedyna rozrywka, wszędzie daleko i żadnych perspektyw na rozwój miasta to jeszcze na dodatek wynik i styl w jakim Turów zakończył sezon w TBL i Eurocup'ie (mój błąd w petycji, przepraszam - roztargnienie) woła o pomstę do niebios.

I pragnę Ci oświadczyć, że w Zgorzelcu jest wiele osób, które z chęcią, pasją i nie ze względu na zarobki podjęłyby się prezesowania w Klubie, a otaczając się ludźmi doświadczonymi, z wykształceniem i chęciami osiągnęłyby więcej niż obecnie rządzący.

Btw.

Co do zbierania podpisów pod halą... świetny pomysł, jeżeli ktoś pracuje w kopalni i elektrowni to też może wziąć wydrukować tą petycję i zbierać podpisy. Wystarczy przygotować zwykłą tabelkę w wordzie z imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia, numerem dowodu osobistego i adresem i heja do roboty. Gdyby nie pewne osobiste sprawy pewnie już dawno bym się pokusił o krótki urlop w Zgorzelcu.

Jeszcze się odnosząc do słów Pana Michalskiego w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego małe stare polskie porzekadło - "(...)Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni(...)"


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 15:07 przez szamo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 15:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
Uważam, że przy okazji pokazania "pazura" rozdrapać nim można worek z pieniędzmi, z którego zacznie się wysypywać w drodze do Zgorzelca i na miejscu może okazać się, że jest pusty

A co może do tej pory było inaczej?? Przelicz ile Wójcik dostał za sezon siedzenia na ławie, przelicz ile poszło na nietrafione transfery, przelicz ile poszło na niekompetentne osoby zarządzające klubem i w końcu policz ile zostało na graczy którzy wkładali umiejętności i serce do gry, no i ile zostało? Twój worek z pieniędzmi od sponsora na miejscu, czyli w Zgorzelcu został rozerwany i wysypany!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 15:52 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Właśnie. Mój poprzedni wpis miał tyczyć się Wójcika... Zapomniałem na śmierć...
Prezes czepia sie Graya. To może coś powie o kolosalnej wypłacie dla Wójcika, który jak wszedł, to zagrał 3 minuty, a brał za 2 a nawet za 3 zawodników, którzy by go godnie zastąpili. Dlatego niech ten człowiek ucieka z tego fotela, czym szybciej tym lepiej będzie dla klubu. Wielki znawca się znalazł. Do niedawna mylił tercje z kwartami, a teraz ma się za super prezesa i będzie szukał sprawiedliwości. Akurat cały ten zarząd o sprawiedliwości ma gó**, a nie pojęcie.
Witka wyleciał za prawdę.
Dlaczego Wójcik nie wyleciał za to, że bez informacji chciał wyjechać ze Zgorzelca, z nikim nie rozmawiając w trakcie przygotować?? Tego zarząd już nie nagłośnił i dla tego gwiazdora zadnych konsekwencji nie było...Super dał przykład jak na kapitana, tego Pan nie widział? Parodia prezesie co Pan robi... Tyle pieniędzy dla Wójcika, a gość, to już kompletne drewno... Pora otworzyć oczy p. prezesie.
Wyleciał Thompson, a Loyd i Glavas nie pokazali choć w 25% tego co ten rozgrywający pokazywał w Zgorzelcu.
Rindin... Przyszłość Turowa... Klocek, który ledwo co piłkę zbiera w dodatku z kontuzją PLECÓW! BRAWO !
Loyd i Glavas - kazdy widział...
BRAK SŁÓW! PREZESIE ODEJDŹ Z TEGO KLUBU!!!


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 15:57 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 16:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
kinio24 pisze:
sponsor powinien wiedziec ze tu jest zle i powinien wiedziec z jakiego powodu jest zle, jesli on jest zwierzchnikiem prezesa ks turow to albo przystanie na petycje i doprowadzi do zwolnienia pana "prezesa" michalskiego

albo nie. Jest też takie przysłowie, że ręka rękę myje.
Zapewniam Cię, że zapewne wie. Pracuje dla niego sztab ludzi, którzy, gdy tylko gdzieś pojawi się nazwa PGE, to zaraz to czytają i analizują, jak działa to na wizerunek marki sponsora.
kinio24 pisze:
nie rozumeim dlaczego tak obstajesz za panem michalskim skoro sezon sie juz skonczyl i zadnych korzysci w postaci darmowego autobusu na wyjazd itp juz nie otrzymamy tak czy siak

Niestety jesteś w błędzie. Nie obstaję za nim.
Uważam tylko, że w obecnej chwili, gdy ważą się losy pewnych decyzji ważnych dla klubu, a co za tym idzie ważnych i dla Kibiców pewne kroki mogą zaszkodzić, zamiast wnieść coś dobrego.
szamo pisze:
Tomczan nawet gdyby to lepiej jest grać w I lidze z ambitnymi zawodnikami i zarządem, który ma pojęcie i pasję niż dalej brnąć w bagno...

I tu się z Tobą zgodzę aczkolwiek z jednym ale- potem wchodzimy znowu do ekstraklasy, następnie jesteśmy na "fali" do momentu, gdy ktoś będzie chciał położyć na tym rękę, bo przy okazji można zarobić.
Potem znowu mniej tłuste chwile, bo... . Już wiadomo co, gdyż to teraz przerabiamy. I tak w kółko Macieju. Znowu bagno.
szamo pisze:
Piszesz, że PGE zawiąże worek z pieniędzmi to powiem Ci dlaczego tak zrobi, jak do Ciebie jeszcze to nie dotarło - zrobi to ze względu na słaby target marketingowy, nie dość, że Zgorzelec to pipidówa gdzie Turów to jedyna rozrywka

Może i" pipidówa". Ty teraz większe miasta oglądasz to masz porównanie. Bierz tylko pod uwagę, że sąsiedztwie tej "pipidówy" są dwa potężne zakłady wchodzące w skład PGE-kopalnia i elektrownia. Czy jest coś lepszego od kojarzenia "pipidówy" poprzez te zakłady z PGE?
szamo pisze:
I pragnę Ci oświadczyć, że w Zgorzelcu jest wiele osób, które z chęcią, pasją i nie ze względu na zarobki podjęłyby się prezesowania w Klubie, a otaczając się ludźmi doświadczonymi, z wykształceniem i chęciami osiągnęłyby więcej niż obecnie rządzący

Nigdy nie twierdziłem, że nie ma. Sam znam też kilka takich osób.
Jednak mimo wszystko chciałbym się Ciebie zapytać:
Czy osoby podpisujące się pod petycją już znalazły nowego sponsora na przyszły sezon?
Kto w takim układzie powinien poprowadzić drużynę, która po stracie sponsora grając w totalnie zgorzeleckim składzie z braku pieniędzy, spadnie do pierwszej ligi?
Czy celem tego wszystkiego co jest powiązane z petycją jest to, aby odwołać P. Michalskiego, czy abyśmy spadli do pierwszej ligi?
Pytam, gdyż kij ma dwa końce i na jednym jego końcu będzie odwołanie obecnego Zarządu KKS a na drugim w najczarniejszym scenariuszu spadek z TBL.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 17:05 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.youtube.com/watch?v=ZdhuuLhc ... re=related
Posłuchajcie sobie :) Tak mi się skojarzyło z Prezesem :P

Jak dla mnie i jak mam wybierać - kompromitowanie się na świeczniku w TBL. Żenujące zarządzanie klubem i inne tego typu sensacje, a granie spokojnie w 1 lidze z pięknym dopingiem w zacisznych halach :) To ja poproszę 1 ligę :D
Dziękuję :)

P.S. Tomczan, sponsor w naszym przypadku "zawsze" będzie --> z powodu kopalni i elektrowni właśnie. Takie moje przemyślenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 17:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomczan pisze:
I tu się z Tobą zgodzę aczkolwiek z jednym ale- potem wchodzimy znowu do ekstraklasy, następnie jesteśmy na "fali" do momentu, gdy ktoś będzie chciał położyć na tym rękę, bo przy okazji można zarobić.
Potem znowu mniej tłuste chwile, bo... . Już wiadomo co, gdyż to teraz przerabiamy. I tak w kółko Macieju. Znowu bagno.


Krótkowzroczność mój drogi, jeżeli ktoś będzie tym dobrze kierował, awansuje do ekstraklasy i w dalszym ciągu będzie tym dobrze kierował z głową to chyba nie trzeba nic zmieniać...

Tomczan pisze:
szamo pisze:
Piszesz, że PGE zawiąże worek z pieniędzmi to powiem Ci dlaczego tak zrobi, jak do Ciebie jeszcze to nie dotarło - zrobi to ze względu na słaby target marketingowy, nie dość, że Zgorzelec to pipidówa gdzie Turów to jedyna rozrywka

Może i" pipidówa". Ty teraz większe miasta oglądasz to masz porównanie. Bierz tylko pod uwagę, że sąsiedztwie tej "pipidówy" są dwa potężne zakłady wchodzące w skład PGE-kopalnia i elektrownia. Czy jest coś lepszego od kojarzenia "pipidówy" poprzez te zakłady z PGE?
szamo pisze:
I pragnę Ci oświadczyć, że w Zgorzelcu jest wiele osób, które z chęcią, pasją i nie ze względu na zarobki podjęłyby się prezesowania w Klubie, a otaczając się ludźmi doświadczonymi, z wykształceniem i chęciami osiągnęłyby więcej niż obecnie rządzący

Nigdy nie twierdziłem, że nie ma. Sam znam też kilka takich osób.
Jednak mimo wszystko chciałbym się Ciebie zapytać:
Czy osoby podpisujące się pod petycją już znalazły nowego sponsora na przyszły sezon?
Kto w takim układzie powinien poprowadzić drużynę, która po stracie sponsora grając w totalnie zgorzeleckim składzie z braku pieniędzy, spadnie do pierwszej ligi?
Czy celem tego wszystkiego co jest powiązane z petycją jest to, aby odwołać P. Michalskiego, czy abyśmy spadli do pierwszej ligi?
Pytam, gdyż kij ma dwa końce i na jednym jego końcu będzie odwołanie obecnego Zarządu KKS a na drugim w najczarniejszym scenariuszu spadek z TBL.
Pozdrawiam


Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie poprzednią wypowiedzią.

Dlaczego od razu przyjmujesz, że odwołanie Zarządu/Prezesa KKS jest równoznaczne ze spadkiem z TBL? Przecież piszę, że jest wiele osób, które z chęcią, pasją i doświadczeniem pokierowałyby Klubem z lepszym skutkiem niż to wychodzi obecnej ekipie rządzącej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 17:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
Dlaczego od razu przyjmujesz, że odwołanie Zarządu/Prezesa KKS jest równoznaczne ze spadkiem z TBL? Przecież piszę, że jest wiele osób, które z chęcią, pasją i doświadczeniem pokierowałyby Klubem z lepszym skutkiem niż to wychodzi obecnej ekipie rządzącej.

Wiesz co, sorry ale ręce mi opadły. Mi nie chodzi o obecny Zarząd KKS, ani nie chodzi mi o P.Prezesa KKS. Mi chodzi tylko o to, że w przypadku straty sponsora PGE, mając jakieś minimalne środki, nie będziemy w stanie zakupić/pozyskać koszykarzy z wyższej półki. I nawet oddanie serca przez nowego Prezesa KKS, jak i nowy Zarząd, że o trenerze i koszykarzach już nie wspomnę moze doprowadzić do spadku. Przy całym szacunku dla naszych rodzimych koszykarzy tak uważam.
Nie chcę już pisać w tym temacie. Uważam, że w sposób jasny przedstawiłem tu swoje zdanie, które zakończę tym tylko stwierdzeniem- nie jestem za żadnym Zarządem KKS. Jestem za Klubem Turów Zgorzelec i jego zawodnikami i tylko temu będę kibicował, po to jestem kibicem.
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 17:48 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 166  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..