Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 6:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 paź 2010, 20:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Przeglądając to i nie tylko to forum dostrzegłem kilka ciekawych rzeczy, a mianowicie takich rzeczy, czy zachowań, które wskazują na wielolicowość przynajmniej kilku członków Zarządu KK TUR.
Tak więc zacznijmy od początku:

1. List do klubów kibica w Polsce: "Witam.

Jak zapewne Państwo wiecie, w dniu 12.10.2009.r. został wybrany nowy Zarząd Naszego Klubu Kibica „TUR”, którego miałem zaszczyt zostać Prezesem.
Nowy Zarząd, na jednym ze swoich pierwszych zebrań, podjął Uchwałę o nieorganizowaniu VI MPKK w przyszłym roku.
Podyktowane to było przede wszystkim dbałością o interesy Członków K.K., jak również względami ekonomicznymi.
Wiem, że powiecie Państwo, że przyszły rok jest „rokiem wyborczym” i gdzie tu względy ekonomiczne, jak pieniądze będą na wszystko.
A ja, jak i Zarząd, odpowiem, że bardziej nam zależy na tym aby działać tylko i wyłącznie dla dobra K.K., niż być „kiełbasą wyborczą” polityków.
To jest sport a nie polityka!

Jako Zarząd mamy dość obszerne plany, jak spożytkować ewentualne środki , które miałyby być wydane na następne VI MPKK. A wydatki , które musielibyśmy ponieść, nie byłyby małe.
Nasz Klub Kibica, za sprawą nowego Zarządu, poszerza się i proszę mi uwierzyć, że potrzebujemy tych pieniędzy, aby „doposażyć” nowych Członków, jak również zaoferować wiele więcej nam wszystkim.
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż poprzednie, V MPKK, były z każdej strony udane i dlatego liczymy na to, że Nowi Organizatorzy wywiążą się z zadania nawet lepiej niż poprzedni Zarząd Naszego K.K..
Jednocześnie pragnę poinformować, że jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i w przypadku organizacji przez którykolwiek Klub Kibica , zjawić się aby podtrzymać dotychczasową tradycję dobrej zabawy i integracji Świata Koszykówki w Polsce.


Pozdrawiam "

Ciekawe co robi wg wytłuszczonego tekstu ten plakat na szybie?

2.
H1 pisze:
napisał/a:

Kibice gości zjawili sie w 35 osób, jednak 4 z nich nie weszło na hale. Ich doping nie był słyszalny czemu nie mozna sie dziwić. Jako ciekawostke warto wspomnieć że przed meczem wręczają nam zaproszenie na turniej kibiców.


...czyli zapraszamy do zabawy u nas...
po czym uczestnicy wyjazdu (kibice???) stracili flagę Turowa...:(

Następnie na meczu w Zgorzelcu Prezes KK Tur manifestuje swoją sympatię do kibiców Anwilu Włocławek.

3. Po czym chce zmusić administratora strony KK TUR, na którym jest publiczny panel komunikacyjny do złożenia doniesienia na policję w następujący sposób:
"Katrin myślisz, że rumuny Cię posłuchają? Wyślij te nr IP mailem do Policji we Włocławku. Ja zainteresuję naszą Policję i niech ich poobserwują." (tekst skopiowany z shoutboxa na stronie KK TUR.

4. A ja powiem prezesowi KK TUR tylko tyle, że flaga, która rzekomo została zgubiona (po trzeźwemu nie możliwe) została zwyczajnie stracona, a winni do dzisiaj nie zostali nawet upomnieni. Dla prawdziwego kibica to jest potwarz, ale nie martwcie się flaga została odnaleziona. Jest u kibiców Anwilu, co oni bardzo ładnie pokazują na fotografii.

Ciekaw jestem kto za to ponosi odpowiedzialność.


Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 18:26 przez grengo, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2010, 20:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Temu już gorzej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2010, 21:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Entor pisze:
Temu już gorzej...


Stoisz przed lustrem???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2010, 21:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli nie znasz prawdy na temat flagi to się nie wypowiadaj i nie pisz bzdur. I nie zakładaj kolejnych głupich tematów, to co robisz to jest ŻAŁOSNE. Nie pisz też w odpowiedzi, że żałosne jest to co robią krytykowani przez Ciebie, bo jeszcze bardziej stracisz swoją wartość. Bez odbioru.


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2010, 23:50 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2009, 19:52
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
Grengo.....ładną historyjke sobie ulepiłeś...nie ma co, i tak jak napisał KEMOT...ŻAŁOSNE!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 4:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Decik_KSP pisze:
Grengo.....ładną historyjke sobie ulepiłeś...nie ma co, i tak jak napisał KEMOT...ŻAŁOSNE!!!!


Decik_KSP, powiedz mi, co Ty wiesz? I jak nie wiesz nic to po ch** sie wypowiadasz?

Ze sportowym pozdrowieniem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 7:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
Decik_KSP pisze:
Grengo.....ładną historyjke sobie ulepiłeś...nie ma co, i tak jak napisał KEMOT...ŻAŁOSNE!!!!


Decik_KSP, powiedz mi, co Ty wiesz? I jak nie wiesz nic to po ch** sie wypowiadasz?

Ze sportowym pozdrowieniem
Obrazek


Niestety on wie więcej niż wy wszyscy razem wzięci na ten temat.

P :smt028 zdr :smt028 .


Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 7:08 przez KeMoT^^, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 12:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2009, 19:52
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
szamo pisze:
Decik_KSP pisze:
Grengo.....ładną historyjke sobie ulepiłeś...nie ma co, i tak jak napisał KEMOT...ŻAŁOSNE!!!!


Decik_KSP, powiedz mi, co Ty wiesz? I jak nie wiesz nic to po ch** sie wypowiadasz?

Ze sportowym pozdrowieniem



Ja tam byłem.....w przeciwieństwie do ciebie kibicu:) Ale akurat "was" to często tyczy....nic nie wiecie a ferment siejecie cwe(L)ki.

PS. Plus za akcje na forum;)

Obrazek


Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 12:14 przez Decik_KSP, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 13:11 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lis 2009, 10:07
Posty: 46
Lokalizacja: miejscowy
jak to mówi moja córeczka "wspaniale po prostu wspaniale"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 13:24 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Proponuje obecnemu jak i poprzenikowi ustawkę na polach przy CSR przy maratońskiej.

Dadzą sobie po mordzie będzie spokojniej.

Ciekawe czy maja tyle odwagi co tutaj.

Wszystkiemu winna polityka bez której nie potrafią funkcjonować.

Odwalcie sie Panowie prezesowie od klubu i kibiców:

Tyle złego, co Wy, naszemu klubowi jeszcze nikt nie zrobił !

Tomczan i Grengo idzcie w cholere na tych radnych i zostawcie w spokoju Turów bo Wam na hali zrobimy taki obciach ze nawet 100 ochroniarzy nie pomoże. :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 16:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Szamo i Grengo dajcie spokój sobie, nie wdawajcie się w polemikę z Nimi, bo to nie ma sensu :) Niech sobie gadają co tylko pragną, a takim zachowaniem w życiu nie osiągną NIC :lol:


pzdr dla Was!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 17:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Jezu Grengo. Ostatnio słyszałem historyjkę o kolesiu którego każdy podtruwał. Nawet w sklepach 300 km od jego domu także dostawał zatrute jedzenie.
I jakimś cudem kojarzysz mi się z tym osobnikiem. Mania śledcza czy coś na ten styl panie "kaczka dziennikarska".
Lubie cię i nic do ciebie nie mam ale dochodzę do wniosku że posty pisane pod twoim nickiem należy ignorować bo albo zachrypnę od śmiechu albo wsadzą mnie do Sieniawki bo zaczną się martwić ze mi odbija i mam jakieś napady. Tłumaczyć tobie też nie ma co bo z tobą jak z tym chłopina z Zemsty :

"Bardzo proszę, mocium panie,

Mocium panie, me wezwanie,

Mocium panie, wziąć w sposobie,

Mocium... "

Tak więc dobranoc. I taki cytat na koniec.

"Hej Gerwazy daj gwintówkę!! Niechaj strącę tę makówkę "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 18:11 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Decik_KSP,
Weź spierd***j na swoje forum polonisto pierdo***y

25 października cała hala niech zaśpiewa:
polonia k polonia s polonia zawsze K*R*A jest
polonia k polonia s polonia zawsze K*R*A jest


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 18:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Gdzie się podziali ci prawdziwi inteligentni KIBICE !
Przecież tego ,co na forum wypisują nie da się czytać.
Proponuję zlikwidować Forum , bo jest chore.
Obecnie zastanawiam się, czy nasz Zgorzelec zasługuje na
KOSZYKÓWKĘ - a to taki piękny sport !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 19:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Lipa1987 pisze:
Szamo i Grengo dajcie spokój sobie, nie wdawajcie się w polemikę z Nimi


Lipa1987, ciężko sobie dać spokój jeżeli jeden, drugi, trzeci reprezentują nas w całej Polsce, a czasami w Europie... ashhhh... kurna mnie rozsadza od środka, że tacy (nie będę się wyrażał) partolą ciężką harówkę, niektórych z nas... przecież to już dobre 10 lat, jak reaktywowaliśmy kibicowanie na Maratońskiej i od jakiś 3-4 lat jest to równia pochyła, a wszyscy śmieją się nam w twarz.

Wiesz Lipa pamiętam czasy wyjazdów busem Tadzia Piekarza, była zrzuta na bajurę w Bolesławcu, kilka piwek, atmosferka i przede wszystkim doping w 10-15 lepszy niż teraz w 140-stu... Prawdziwi przyjaciele, jakimi wciąż dla mnie jest Polpharma, czy Śląsk... ba nawet Stalówka... ehs... szkoda, szkoda, że z nas szydzą, a my twierdzimy, że jest wszystko SUPER! Kurde Ci co pchają się do władzy w KK mają marne pojęcie o tym na czym polega prawdziwe kibicowanie... pamiętam pierwszy wyjazd do Starogardu Gdańskiego, gdzie w komentarzach na e-baskecie sprzeczaliśmy się z la-to (ze Starogardu Gd.), czy z RAMBO (z Koszalina)... i wtedy la-to wyszedł naprzeciw i zaproponował spotkanie u nich... oprócz piwka, była fajna gadana, a przede wszystkim zachowanie Kociewskich Diabłów na starej hali Agro Kociewie... nas dwóch - ja i Hagi - z pierwszą flagą, jaką zrobiliśmy K.S. "Turów" w ich Klubie Kibica i nagle patrzymy, a ktoś próbuje zerwać naszą flagę... no to ja po nią, za mną trzech z Polpharmy i to tylko dzięki nim nie straciliśmy tej flagi, a teraz??? gdzie te wszystkie flagi są??? pewnie już dawno zgniły... albo je stracili, tak jak we Włocławku, czy kiedyś w Krakowie... przecież strata flagi to tak, jakby ktoś zbezcześcił Twoją świętość, coś na czym kibicowi najbardziej powinno zależeć... tak właśnie poznaje się przyjaciół... a nie jakieś Polonie, AZS-y, czy kto tam jeszcze się przewija w tych pseudo przyjaźniach :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..