Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 948 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 wrz 2012, 14:31 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Niestety ! Obawiam się, że poza internetem - innej informacji o rozpoczęciu sezonu i meczu
inauguracyjnym nie ma . Włodarze Klubu może uważają, że w naszej małej mieścinie wieści rozejdą się " pocztą pantoflową".
Oby frekwencja dzisiaj dopisała !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2012, 15:14 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzisiejszy mecz będzie transmitowany w tv?
http://www.ksturow.eu/aktualnosci/aktua ... akosci-hd/
Czy ten program jest dostępny w kablówce?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2012, 16:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lut 2008, 16:17
Posty: 39
Lokalizacja: Sulików
Wiem, że mecz będzie pokazywany w kablówce, ale ja nie mam do niej dostępu... Gdzieś w internecie będzie możliwość obejrzenia??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2012, 20:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
tak pare slow odnosnie tej telewizyjnej inicjatywy...
1. Praca kamer - straszna. Zamiast starego, dobrego i SPRAWDZONEGO sposobu - kamera srodkowa na lekkim zblizeniu - dostalismy przelaczanie miedzy kamerami co 3 sekundy, w dodatku ta srodkowa na zdecydowanie za duzym zblizeniu. Nie, nie, nie. Nie moze to tak wygladac w nastepnych transmisjach.
2. Brak tablicy z zegarem/wynikiem. No przeciez to jest P.O.D.S.T.A.W.A. Do poprawy rowniez od najblizszej transmisji.
3.
ksturow.eu pisze:
Produkcja będzie realizowana w pełni profesjonalnie w najwyższej jakości HD.

niesmaczny zart... przede wszystkim, niemozliwym jest nadawanie tv HD na pasmie udostepnionym po kablu, z czysto technicznych powodow o ktorych rozpisywac sie teraz nie mam zamiaru. Poza tym takie kamery do transmisji HD chyba troszke kosztuja, a jakos nie chce mi sie wierzyc ze wylacznie dla lokalnej inicjatywy ktos bylby w stanie podjac sie takiej inwestycji. Wiem ze fajnie jest napisac ze wszystko w najlepszej jakosci, no ale jako jeden z czolowych polskich klubow Turow powinien dbac o rzetelnosc informacji i jakos to sprostowac. Taki w sumie drobny szczegol, ale - przynajmniej mnie - razi.

Zeby nie bylo watpliwosci - jak najbardziej pochwalam sam pomysl i to, ze komus sie zwyczajnie chcialo. Wiadomo, brak doswiadczenia, ekipa tez sie dopiero pewnie uczy jak to wszystko robic itp itd, wiec nie ma co na nich wieszac psow. Ot, takie uwagi/spostrzezenia, po ktorych rozwazeniu powinno to wygladac duzo lepiej.

A sam mecz... no wynik fajny, ale o grze Turowa bedzie cos miarodajnego mozna powiedziec po meczu z jakims powaznym rywalem, a nie druzyna ktora gdyby nie zamkniecie ligi bylaby murowanym kandydatem do spadku. Wiec jakies uwagi, analizy itp dot. gry Turowa - ode mnie najwczesniej po przyszlotygodniowym meczu z Czarnymi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 9:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 maja 2011, 15:43
Posty: 20
Lokalizacja: stąd
Cytuj:
przede wszystkim, niemozliwym jest nadawanie tv HD na pasmie udostepnionym po kablu, z czysto technicznych powodow o ktorych rozpisywac sie teraz nie mam zamiaru

Nie masz zamiaru, czy nie masz pojęcia o czym piszesz?Skoro po tym samym kablu "leci" internet z szybkością 80 Mbit to dlaczego nie może transmisja w jakości HD, która potrzebuje raptem malutką część tej szybkośći?
Cytuj:
Poza tym takie kamery do transmisji HD chyba troszke kosztuja, a jakos nie chce mi sie wierzyc ze wylacznie dla lokalnej inicjatywy ktos bylby w stanie podjac sie takiej inwestycji

Najtańsze profesjonalne kamery HD kosztują w okolicach 5k.Za 10k można kupić całkiem porządny sprzęt.Nie wydaje mi się by były to ceny poza zasięgiem Tomkowa...Zwłaszcza że służyły by one zapewne nie tylko do transmisji meczów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 10:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Kim jest ten Waćpan siedzący obok Edka ?

Obrazek

Hmmm... ktoś widział G.Ardeliego na hali ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 11:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Ardeli był. A ten Pan może przyszedł w miejsce Edzia skoro on awansował na 2 trenera :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 11:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Artur Ziemba, jak dotąd trener juniorów czy tam młodzików.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 11:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
Jest to trener Juniorow Starszych, i z tego co mi wiadomo, choc nie jestem pewien, zostali oni rozwiazali, co roku w mlodszych kategoriach jezdzili na Mistrzostwa Polski zdobywajac podajrze 5 miejsce, po za tym poprowadzil Gim nr 1 w Zgorzelcu, do rowniez chyba 5 miejsca w Polsce, w tamtym roku niestety 2 na wojewodztwie, jest on trener m.in Denisa Sochy, o ktorym temat umilkl.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 12:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
piteq pisze:
Cytuj:
przede wszystkim, niemozliwym jest nadawanie tv HD na pasmie udostepnionym po kablu, z czysto technicznych powodow o ktorych rozpisywac sie teraz nie mam zamiaru

Nie masz zamiaru, czy nie masz pojęcia o czym piszesz?Skoro po tym samym kablu "leci" internet z szybkością 80 Mbit to dlaczego nie może transmisja w jakości HD, która potrzebuje raptem malutką część tej szybkośći?

:smt021 Od kiedy to sygnal telewizji kablowej ma cokolwiek wspolnego z udostepniona przepustowoscia internetowa? -.- Telewizje ciagniesz z kablowki, nie internetu.
wikipedia pisze:
Rozdzielczości HDTV
720p — 1280×720 pikseli
1080i / 1080p — 1920×1080 pikseli

Tomkow stosuje system PAL, o rozdzielczosci 768x576, a wiec daleko odbiegajacej od HD (1080i)...

Cytuj:
Poza tym takie kamery do transmisji HD chyba troszke kosztuja, a jakos nie chce mi sie wierzyc ze wylacznie dla lokalnej inicjatywy ktos bylby w stanie podjac sie takiej inwestycji

Najtańsze profesjonalne kamery HD kosztują w okolicach 5k.Za 10k można kupić całkiem porządny sprzęt.Nie wydaje mi się by były to ceny poza zasięgiem Tomkowa...Zwłaszcza że służyły by one zapewne nie tylko do transmisji meczów.[/quote]
no moze, tylko takich kamer przy sposobie prowadzenia transmisji tak jak wczoraj potrzeba by przynajmniej 5 (kamera na srodku, za koszami oraz w naroznikach).
Bez sensu dyskusja...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 13:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 wrz 2012, 13:16
Posty: 3
Artur Ziemba jest trenerem grup młodzieżowych. Ostatnia jego grupa została rozwiązana i teraz dostał nową grupę młodzików. Z zespołem w którym grał Denis Socha osiągnął bardzo dużo, tak jak pisał kuktus był 5 na mistrzostwach polski młodzików, ale z gim 1 nie był 5 ale 3 w Polsce, tylko jako kadeci młodsi nie wyszli z województwa. Teraz jako juniorzy młodsi awansowali do półfinałów mistrzostw polski(i grali jak równy z równym pomimo że byli młodsi od większości drużyn o rok). W tym roku była duża szansa aby ta drużyna weszła do 8 najlepszych drużyn w kraju a nawet powalczyć o medale ale niestety drużyna się rozpadła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 14:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Galeria z wczorajszego meczu:
http://www.polskikosz.pl/galeria/822/pg ... 09_71.html

miłego oglądania :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 15:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Przepraszam, że nie w temacie, ale chciałbym się dowiedzieć czy są gdzieś w sprzedaży szaliki, koszulki czy naklejki Turowa?

Z góry dzięki za odpowiedź :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 19:56 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Panowie i Panie , niemiła sytuacyja ... Wczoraj zgubiłem karnecik hmmm orientuje się ktoś czy jest możliwość wystawienia duplikatu na dane miejsce ? Rozumiem że trzeba będzie ponieść koszta i na to jestem przygotowany , ale zależy mi na miejscu które miałem wykupione... Ktoś coś wie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2012, 20:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 kwie 2010, 20:16
Posty: 30
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.youtube.com/watch?v=fRbnZh93IOM&feature=plcp - skrót
http://www.youtube.com/watch?v=pu2dy5OLcIE&feature=plcp - i konferencja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 948 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..